Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Na zápas v Rakousku pojedou tisíce Čechů

18 2003
Praha - Více než deset tisíc českých fotbalových fanoušků už projevilo zájem o vstupenky na kvalifikační zápas v Rakousku. Přestože si reprezentace s předstihem zajistila vítězství ve skupině a přímý postup na Euro 2004 v Portugalsku, zájem o říjnový zápas ve Vídni překročil kvótu, kterou přislíbil rakouský svaz.

Českomoravský fotbalový svaz ve čtvrtek přestal přijímat další objednávky. Zástupci obou organizací dál jednaní o zvýšení počtu 10 000 vstupenek. "Reálným cílem je uspokojení zájmu každého žadatele z řad českých příznivců," uvedl v prohlášení mluvčí ČMFS Daniel Macho.

Fanoušci mají velký zájem o zápas v Rakousku přesto, že svěřenci Karla Brücknera už mají po nedávném vítězství nad Nizozemskem účast na závěrečném turnaji v Portugalsku jistou.

Žadatelé, kteří do dneška odeslali závaznou objednávku, si mohou vstupenky vyzvednout od 1. do 3. října v budově fotbalového svazu na adrese Diskařská 100, Praha 6 - Strahov vždy od 9:00 do 16:00 u Šárky Novotné. Neodebrané vstupenky půjdou do prodeje 6. října.

Vstupenky budou prodávány výhradně za hotovost. Lístky v cenách 1200, 900 a 600 korun si budou moci fanoušci vybrat až do vyčerpání jednotlivých druhů vstupenek. Vzhledem k požadavkům rakouské policie a rakouského svazu i reglementům Evropské fotbalové unie musí každý z příznivců při nákupu vstupenek předložit jmenný seznam všech návštěvníků zápasu, spolu s daty narození a čísly pasů.

Další možnost získat lístky do českého sektoru na zápas, který se bude hrát v sobotu 11. října, mají fanoušci od 29. září v předprodeji přímo na stadionu Ernsta Happela ve Vídni.

Autoři: ,


Najdete na iDNES.czmobilní verze