Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Na řadové fanoušky zbylo šedesát lístků

24 2006
Jablonec nad Nisou - Chcete vidět přímo naživo přípravný zápas české fotbalové reprezentace proti Kostarice? Šance je zcela minimální. Na řadové fanoušky totiž zbylo pouze šedesát lístků. Vedení Jablonce, kde se zápas 30. května hraje, mimo jiné upřednostnilo držitele jabloneckých permanentních vstupenek.

Kapacita stadionu, kde bude před utkáním otevřena nová tribuna, nyní dosahuje 6246 míst

Vedení Jablonce muselo podle marketinkového ředitele Tomáše Bárty při distribuci lístků postupovat podle předem stanoveného klíče. Podle něj mimo jiné upřednostnilo držitele jabloneckých permanentních vstupenek.

Ti měli právo na zakoupení 2060 vstupenek, fotbalový svaz a marketingová
společnost STES získaly 2000 vstupenek, dalších 900 bylo pro jabloneckou
fotbalovou akademii

Stovku lístků shodně obdržely okresní fotbalový svaz Jablonec, zastupitelé kraje a města a hráči domácího ligového A-týmu a třetiligové rezervy. Dalších 900 lístků putovalo k rukám sponzorů a 86 míst na tribuně zabrala televizní technika.

"Z výše uvedených čísel je patrné, kam vstupenky putovaly. Klub odmítá jakékoli nařčení týkající se manipulace se vstupenkami. Snažili jsme se uspokojit především ty fanoušky a sponzory, kteří našemu klubu věnují svoji přízeň celoročně," uvedl Bárta s dodatkem, že kapacita stadionu zkrátka nestačila uspokojit zájem všech fanoušků.

Autoři: ,


Najdete na iDNES.czmobilní verze