Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Na kvalifikaci v Rakousku budou slevy

22 2003
Praha - Na poslední zápas fotbalové kvalifikace o Euro 2004 se mohou někteří diváci dostat se slevou. Českomoravský fotbalový svaz vytvořil čtyři kategorie levnějších vstupenek pro fanoušky, kteří uspěli s rezervací na utkání národního týmu v Rakousku. Na stadion ve Vídni se za nižší cenu dostanou ženy, děti, mládež do 19 let a důchodci starší 65 let.

Podmínkou pro odběr všech vstupenek jsou přesné údaje od jednotlivých fanoušků. Na jejich základě vzniknou jmenné seznamy s daty narození, čísly pasů a výrazným uvedením kategorie vstupenek, pro kterou lze uplatnit slevu.

"V této souvislosti varujeme před možnými pokusy o podvodný nákup zlevněných vstupenek. Každý návštěvník v této kategorii bude přímo na stadionu Ernsta Happela pořadateli legitimován, zda má oprávnění použít lístek se slevou," upozornil fanoušky mluvčí svazu Daniel Macho.

Prodej deseti tisíc objednaných vstupenek se uskuteční ve dnech od 1. do 3. října v budově Českomoravského fotbalového svazu na pražském Strahově od 9:00 do 16:00 hodin. Neodebrané vstupenky budou dány do prodeje 6. října.

Zoufat však nemusí ani ti, kteří nezaslali závaznou objednávku do 18. září 2003. Od 29. září totiž mohou zakoupit vstupenky do českého sektoru přímo na stadionu Ernsta Happela ve Vídni, kde Rakouský fotbalový svaz uskuteční předprodej na toto utkání.

Autoři: ,


Najdete na iDNES.czmobilní verze