Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Euro na vlastní oči? Na české zápasy ještě zbývají poslední lístky

Čeští fanoušci ještě mají šanci objednávat lístky na zápasy národního týmu na Euru. | foto: Alexandr Satinský, MAFRA

9 2016
Zpráva pro fanoušky, kteří ještě zvažují cestu do Francie na některý ze zápasů českého týmu: v prodeji zbývají poslední lístky. Kdo se na poslední chvíli rozhodne na Euro vyrazit, má stále šanci získat je přes webový portál.

Vstupenky mohou fanoušci objednávat na této webové adrese. V nabídce už mnoho lístků nezbývá, proto je třeba si pospíšit.

Češi odehrají první zápas v pondělí v Toulouse proti Španělsku, druhý v pátek v Saint-Étienne s Chorvatskem a skupinu uzavřou utkáním s Tureckem v úterý 21. června v Lens.

Po celou dobu šampionátu bude ve všech hostitelských městech, ve kterých nastoupí český tým, fungovat fanambasáda - informační a poradní služba pro fanoušky. Ta se osvědčila už během minulých evropských šampionátů.

„Budeme fungovat jako poradní, informační a podpůrná služba. Veškeré informace budeme mít přímo z terénu,“ přibližuje Barbora Jindrová, koordinátorka projektu. „V městech, kde se bude hrát, budeme v předstihu, můžeme všechno ověřit a distribuovat různými kanály.“

V ulicích a na kontaktních místech bude pracovat čtyřčlenný tým, pomoc fanoušci najdou ve výrazně označeném stanu nebo autě. Pracovníci se budou pohybovat u stadionu a na stadionu v průběhu zápasů.

Pokud bude potřeba, fanoušci mohou fanambasádu zkontaktovat také na krizovém telefonním čísle +33 (0) 6 77 25 69 67, které bude od pátku dostupné 24 hodin denně.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze