Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


MOL Cup 2017/2018

Finále
? ? ?:?
Semifinále
? ? ?:?
? ? ?:?
čtvrtfinále
? ? ?:?
? ? ?:?
? ? ?:?
? ? ?:?
OSMIFINÁLE
? ? ?:?
? ? ?:?
? ? ?:?
? ? ?:?
? ? ?:?
? ? ?:?
? ? ?:?
? ? ?:?
3. kolo
Sokol Živanice Sigma Olomouc 0:8
FK Hodonín Slovan Liberec 0:4 v prodl.
FC Písek Fastav Zlín ?:?
1. HFK Olomouc FC Hradec Králové 1:8
Jiskra Domažlice Dukla Praha 3:2
TJ Valašské Meziříčí Baník Ostrava ?:?
Slavia Kroměříž MFK Karviná 0:4
FK Mladá Boleslav 1. FK Příbram 3:0
Slavia Praha Fotbal Třinec 4:1
Viktoria Plzeň SFC Opava ?:?
1. SC Znojmo Sparta Praha 0:1
FK Jablonec Viktoria Žižkov 2:1
Vysočina Jihlava Baník Sokolov 1:0
MAS Táborsko FK Teplice 3:4
FK Ústí nad Labem 1. FC Slovácko ?:?
Bohemians Praha 1905 Vlašim 2:2 po prodl., 3:4 na penalty
2. kolo
Domažlice Chrudim 2:0
Benešov  Bohemians 1:5
HFK Olomouc Zbrojovka Brno 2:1
Hlučín Sigma Olomouc 1:3 po prodl.
Turnov  Ústí nad Labem 1:3
Velvary  Hradec Králové  0:1
Hodonín Vítkovice 1:0
Petřkovice Znojmo 1:1, pen. 2:4
Vyšehrad Vlašim 1:2 po prodl.
Brozany Viktoria Žižkov 0:4
Písek Pardubice 2:2, pen. 5:4
Králův Dvůr Táborsko 1:2
Živanice Varnsdorf 1:0
Mšeno-Jablonec nad Nisou FK Jablonec 1:4
Zápy Sokolov 2:4
Převýšov Dukla 0:2
Loko Vltavín Teplice 2:3
Ústí nad Orlicí Slovácko 1:1, pen. 4:5
Slavičín MFK Karviná 0:2
Ždírec nad Doubravou Třinec 0:4
Hulín Baník Ostrava 0:5
Kozlovice Kroměříž 0:2
Valašské Meziříčí Líšeň 3:1
Štěchovice Příbram 1:3
Dobříš Liberec 0:3
Prostějov Opava 1:3
Vyškov Jihlava 1:4
1. kolo
Louny Sokolov 0:7
Chomutov Vyšehrad 1:2
Souš Varnsdorf 0:3
Ostrá Zápy 1:1, pen. 2:4
Vykáň Ústí nad Labem 0:4
Český Brod Vltavín 3:4
Meteor Praha Vlašim 1:4
Slatiňany Chrudim 1:3
Velvary České Budějovice 1:0
Klatovy 1898 Domažlice 1:4
Vysoké Mýto Pardubice ?:?
Mšeno Dobrovice 4:2
Mariánské Lázně Viktoria Žižkov ?:?
Zbuzany Písek 2:3
Sedlčany Táborsko 0:5
Karlovy Vary Králův Dvůr 0:3
Červený Kostelec Hradec Králové 1:7
Neratovice-Byškovice Převýšov 0:2
Čáslav Příbram 1:2
Hrobce Brozany 2:3
Živanice Olympia Praha 2:2, pen. 5:3
Hořovicko Štěchovice 1:4
Malše Roudné Dolní Benešov 0:5
Dobříš Litoměřicko 1:0
Turnov Benátky 3:2
Kolín Ústí nad Orlicí 1:3
Slavičín Otrokovice 6:0
Sokol Ústí Hlučín 1:2
Polná Znojmo 0:3
Bohumín Petřkovice 0:4
Tišnov Hulín 3:4
Strání Kroměříž 3:5
Brumov Valašské Meziřící 0:3
Kozlovice Uničov 3:0
Tasovice Hodonín 1:4
Nový Jičín Vítkovice 2:3
Velká Bíteš Vyškov 0:3
Havířov Třinec 3:7
HFK Olomouc Frýdek-Místek 2:0
Jeseník Opava ?:?
Stará Říše Líšeň 0:3
Mohelnice Prostějov 1:3
Ždírec nad Doubravou Velké Meziříčí 1:0
Předkolo (15. a 16. července)
Přeštice Karlovy Vary 1:6
Hořovicko SK Rakovník 1:0
Nový Bor Turnov 1:5
Ždírec Vrchovina Nové Město na Moravě 3:0
Česká Lípa Kolín 1:3
Slatiňany Letohrad 3:1
Tasovice Břeclav 2:1
Petrovice Havířov 1:3P
Frýdlant nad Ostravicí Nový Jičín 0:0, 2:4 pen
Sokol Ústí u Hranic Nové Sady 3:0
Střešovice Souš 1:3
Komárov Mariánské Lázně 1:2
Nová Včelnice Malše Roudné 0:1
Nejdek Chomutov 1:3
Louny Motorlet Praha 4:1
Doksy Ostrá 0:2
Červený Kostelec Dvůr Králové nad Labem 0:0, 5:4 pen.
Čechie Vykáň Chrastava 2:1
Brná Zbuzany 2:9
Soběslav  Sedlčany 1:3
Petřín Plzeň Klatovy 1898 1:2
Brandýs nad Labem Vysoké Mýto 0:5
Hrobce TJ Rakovník 3:1
Mšeno-Jablonec nad Nisou Kratonohy 3:2
Aritma Praha Čáslav 0:2
Dobříš Kladno 5:2
Neratovice-Byškovice Admira Praha 2:1
Trutnov Živanice  0:2
Provodov Slavičín 2:2, 4:5 pen.
Bohumín Dolní Benešov 4:2
Tišnov Rosice 5:4 po prodl.
Strání Bzenec 2:1
Vsetín Brumov 1:2
Hranice Kozlovice 1:2
Velká Bíteš Blansko 3:1
Šumperk HFK Olomouc 1:3
Jeseník Rýmařov 2:2 po prodl., 4:2 pen.
Třebíč Stará Říše 0:6

Historie Českého poháru

Přehled finálových zápasů
klikněte na letopočet pro výsledky ročníku a na výsledek pro zprávu z finálového zápasu

2017: Zlín - Opava 1:0
2016: Boleslav - Jablonec 2:0
2015: Liberec - Jablonec 1:1, penalty 3:1
2014: Sparta - Plzeň 1:1, penalty 8:7
2013: Jablonec - Mladá Boleslav 2:2, penalty 5:4
2012: Olomouc - Sparta 1:0
2011: Mladá Boleslav - Olomouc 1:1, penalty 4:3
2010: Plzeň - Jablonec 2:1
2009: Teplice - Slovácko 1:0
2008: Sparta - Liberec 0:0, penalty 4:3
2007: Sparta - Jablonec 2:1
2006: Sparta - Ostrava 0:0, penalty 4:2
2005: Ostrava - Slovácko 2:1
2004: Sparta - Ostrava 2:1
2003: Teplice - Jablonec 1:0
2002: Slavia - Sparta 2:1
2001: Žižkov - Sparta 2:1 po prodloužení
2000: Liberec - Ratíškovice 2:1
1999: Slavia - Liberec 1:0 po prodloužení
1998: Jablonec - Drnovice 2:1 po prodloužení
1997: Slavia - Dukla 1:0 po prodloužení
1996: Sparta - Drnovice 4:0
1995: Hradec Králové - Žižkov 0:0, penalty 3:1
1994: Žižkov - Sparta 2:2, penalty 6:5
1993: Sparta - Brno 2:0

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze