Diskuze

Do Česka přivedl novou metodu. Naše motto zní: Pokoř autobus

Pošetilec, nebo vizionář? Tomáš Klečka fotbal nikdy nehrál, ale není mu lhostejné, že v Česku upadá. I když manželka protestovala, vzal úspory, od bank si půjčil miliony a přivedl do Česka tréninkovou metodu zvanou Coerver, která si zakládá na perfektním ovládání míče.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

L54i59b79o54r 21B54u23c16e51k

4. 10. 2017 18:44

No, nevim, jestli je to uplne dobre podano: Radeji individualitu nez tym? To snad ne..Fotbal je o tymu, nikoli o individualitach. Ano, individualita fotbal "osladi" ale musi hrat pro tym. A dovre zvazit, kdy klicka bude na ukor hry. Ostatne, to je to, proc nevyhraval cca pred 10-ti15-ti lety RM. Spousta individualit, tym zadny.

0 0
možnosti

Je to reklama.

Ale je to pravda

0 0
možnosti

Miluju ty názory lidí tady. Napíše se o Jágrovi, nebo tady o tomto chlápkovi, o lidech kteří něco dokázali, Jágr který celý život hraje v nejprestižnější soutěži světa, tenhle chlápek úspěšně rozjel firmu, ale pak sem přijde banda lidiček s připojením na internet a klávesnicí a řeknou jací jsou to trotlové, zatímco vy měníte svět klikáním na písmenka :-)

4 0
možnosti

Vážený pane a teď něco k věci.Rv

0 3
možnosti

Fakt něco úžasnýho! To vše víme dávno, zejména ti, co měli kluky ve fotbale. I ve Spartě preferovali předčasně vyspělá kopyta, protože hlavní byly výsledky. Na co by vychovávali fotbalisty, když si je do áčka stejně koupí jinde?

No - hlavně že je článek.

0 0
možnosti

To objevili Ameriku. To co bylo u nás vlastní každému klukovi, který v minulém století hrál třeba na plácku proti ostatním, teď považují za objev. Klička a umět se prosadit jeden na jednoho bylo normální už když jsem hrál v 60. letech za žáčky. Jenže pak se začalo taktizovat, odrazovat od individualismu a dopad je jasný. Na naši ligu se až na výjimky v podstatě nedá koukat je to jedna velká nuda. Pouhé posouvání míčů po hřišti opatrně aby někdo neudělal chybu.

4 0
možnosti

kdysi se ptali T. Henryho jak je mozne, ze si s micem tak rozumi!? odpovedel jim - 'fotbal na ulici, kde jsem vyrustal, nas bylo pres 30 kluku a jed JEDEN mic, to se k nemu clovek moc casto nedostal, a abych si ho uzil, musel jsem se snazit byt lepsi nez ostatni, rychleji behat, premyslet, ovladat mic..' tak se snazte kuciii R^

4 0
možnosti

Proboha, který blb tohle napsal? Každý, kdo někdy viděl fotbal, ví, že nejrychlejší klička je narážečka... Zaměřit se na kličky jeden na jednoho je naprostý nesmysl.

0 8
možnosti

???, joke? nahraj a bež? ;-D

0 0
možnosti

H70y47n98e51k 32M22r70t48v97ý

2. 10. 2017 10:19

směr tréningu je to prospěšný, protože u nás nechybí taktická příprava, ale individuální kvalita.

jenže 5ti denní kampus fakt nikoho nespasí. to by musely kluby zavést do svých mládežnických systémů jako trvalou a dominantní část tréninkového procesu. !

2 0
možnosti

s Coerverem mám zkušenosti, myslím, že je to dobrý doplněk ke standardním tréninkům. Chybí mi u těch tréninků větší tlak nebo zaměření se na to provádět vše v maximální rychlosti - když vidím nastupující generaci šičkových fotbalistů (např.Mbappé) platí vynikající technika, ale i s rychlostí sprintu špičkových sprinterů.

Sám si nejsem jist jestli 30let stará "škola" ovládání balonu už není také trochu zastaralá což podporují názory některých trenérů "mi už na balon nešlapeme" což jsou ti kteří se snaží prvky Coerveru modernizovat a hlavně jak píšu výše maximálně zrychlit což většina prvků kdy se šlape na balon hru neudržuje v plné rychlosti a ani nezrychluje.

2 0
možnosti

Presne, dynamická technika v 100% úsilí.

Robiť to pomaly, stredne rýchlo alebo aj rýchlo (80%) nie je dobré, tam musí byť 100% úsilie, zápasové veci.

2 0
možnosti

P27e87t20r 48N29ě13m42e28c

2. 10. 2017 9:50

Poslední léta je na tom Holandský fotbal snad ještě hůře než náš - když už se zde píše o holanské metodě

2 0
možnosti