Česko - Bosna a Hercegovina 0:0 (0:0)
utkání skupiny B mistrovství Evropy amatérů

zápas skončil

90. minuta
Konec utkání. Ani jedno z mužstev nedokázalo využít některou z šancí, zápas tak skončil 0:0.
90. minuta
Ruský rozhodčí Vladimir Pettai nastavuje tři minuty.
90. minuta
Hosté mohli strhnout stav utkání na svoji stranu, když záložnik Anes Buljina trefil střelou z dálky tyč.
84. minuta
Po brejkových akcích se ke dvěma střelám dostal hostující Dario Šutalo, ale obě skončily mimo.
79. minuta
Vyloženou šanci neproměnil Petr Šimčík, když hlavičkoval z malého vápna jen do brankaře.
70. minuta
Martin Olša, který hraje v Bystřici pod Hostýnem třetí ligu, zůstal osamocený na malé vápně. Jeho slabá střela ale skončila jen v náruči bosenského gólmana.
67. minuta
Střídání v týmu Česka. Odešel útočník Kamil Matula a nahradil jej Petr Šimčík.
55. minuta
Záložník Alois Kachlík dostal žlutou kartu.
47. minuta
Roman Bobčík z Dolního Němčí nebezpečně hlavičkoval po centru, jeho šanci zachraňovala obrana Bosny až na brankové čáře, následnou střelu poslal Daniel Máčala mimo.
46. minuta
Začal druhý poločas. Českého záložníka Rudolfa Obala vystřídal Michal Švach.
45. minuta
Skončil první poločas, stav je nerozhodný 0:0. Utkání se hraje bez větších šancí. Balon na nohou měli více Češi, ovšem nedokázali dobře bránící hosty ničím překvapit.
42. minuta
Žlutou kartu or ruského rozhodčího Vladimíra Pettaie dostal obránce Daniel Máčala.
1. minuta
Sestava Česka: Petr Máčala - Miroslav Hubáček, Zdeněk Kroča, Daniel Máčala, Zdeněk Štěpanovský - Rudolf Obal, Martin Olša, Alois Kachlík, Josef Zavadil - Kamil Matula, Roman Bobčík
16:00
Začalo utkání skupiny B mistrovství Evropy amatérů mezi Českem a Bosnou a Hercegovinou.
15:10
Hráči se připravují na utkání skupiny B mistrovství Evropy amatérů v Brumově na Zlínsku.