Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
Losování třetího předkola Evropské ligy
Omlouváme se, ale kvůli technickým problémům na oficiálních stránkách Evropské fotbalové unie, kde běžel stream z losování třetího předkola Evropské ligy, není možné uskutečnit on-line přenos.
Český zástupce Mladá Boleslav je v páté skupině mezi nenasazenými a za soupeře může očekávat někoho ze sestavy: Metalurg Doněck/Čelik Zenica, Nikšič (Č. Hora), PAOK Soluň, Genk, Levadia Tallinn/Anorthosis Famagusta, Twente Enschede/Inter Turku.
Český zástupce I Plzeň je ve čtvrté skupině nasazená a její soupeř vzejde z následujících jmen: Rapid Bukurešť/Myllykosken (Fin.), Horsens (Dán.), Hajduk Split/Skonto Riga, Vojvodina Novi Sad/Suduva (Lit.), Ruch Chorzów/Metalurg Skopje, KF Tirana/Aalesunds(Nor.)
Český zástupce Všichni účastníci třetího předkola jsou rozdělení do pět skupin, v nichž jsou nasazené a nenasazené týmy. Sparta je v první skupině mezi nasazenými, a může tak narazit na vítěze souboje Slovan Bratislava/Videoton, Eskisehirspor (Tur.)/Saint Johnstone (Skot.), JJK Jyväskylä (Fin.)/Zeta (Č. Hora), Žalgiris (Lit.)/Admira, AIK Stockholm/Hafnarfjördur (Isl.), Omonia Nikósie.
Český zástupce Nyní jsou v osudí další tři česká jména: Sparta, Plzeň a Mladá Boleslav. Zatímco Sparta už je přímo ve třetím předkole, Plzeň a Boleslav ještě musí potvrdit postup z druhého předkola. Ovšem z prvních zápasů mají velmi slušnou pozici.
Český zástupce Svého možného soupeře už zná Liberec, jenž bojuje o postup do Ligy mistrrů. Pokud zvládne odvetu druhého předkola proti Karagandě, ve třetím narazí na rumunskou Kluž. Více o losu čtěte zde.
Dobrý den, vítejte u sledování slavnostního losování třetího předkola Evropské ligy. Ceremoniál začne ve švýcarském sídle Evropské fotbalové unie v Nyonu ve 13:30.

Nepřehlédněte

MOŽNÍ SOUPEŘI PRO ČESKÉ TÝMY
Sparta ve skupině 1: Slovan Bratislava/Videoton, Eskisehirspor (Tur.)/Saint Johnstone (Skot.), JJK Jyväskylä (Fin.)/Zeta (Č. Hora), Žalgiris (Lit.)/Admira, AIK Stockholm/Hafnarfjördur (Isl.), Omonia Nikósie.
Plzeň ve skupině 4: Rapid Bukurešť/Myllykosken (Fin.), Horsens (Dán.), Hajduk Split/Skonto Riga, Vojvodina Novi Sad/Suduva (Lit.), Ruch Chorzów/Metalurg Skopje, KF Tirana/Aalesunds(Nor.)
Mladá Boleslav ve skupině 5: Metalurg Doněck/Čelik Zenica, Nikšič (Č. Hora), PAOK Soluň, Genk, Levadia Tallinn/Anorthosis Famagusta, Twente Enschede/Inter Turku.

Diskuse


: aspon, ze zacinaj venku (14:20)

Hovězí Jarmil: turku půjde dál, takže bolka taky (14:01)

MaTrik: pztre koukni na moje příspěvky (14:01)

: kde jste to zjistily když přenos nejde?????? (13:59)
Najdete na iDNES.cz