Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

On-line reportáž

Los základní skupiny Evropské ligy

Díky za pozornost, vážení čtenáři. Podrobnosti k losu základních skupin Evropské ligy čtěte v našem článku ZDE.

První zápasy Evropské ligy se budou hrát 14. září, touto informací los končí.

Vardar Skopje se připojuje ke skupině L, tedy k Zenitu, San Sebastianu a Trondheimu.

Östersunds bude ve skupině J, Vitesse Arnhem do „káčka“

Zlín jde do skupiny F, vítěze poháru čeká Kodaň, Lokomotiv Moskva a Šeriff Tiraspol.

Konyaspor, další turecký celek, se připojuje ke skupině I.

Apollon Limassol jde do skupiny E k Lyonu, Evertonu a Atalantě.

Crvenza Zvezda Bělehrad bude hrát s Arsenalem, Borisovem a Kölnem.

Lugano ze Švýcarska se připojuje ke skupině G k Viktorii Plzeň.

AEK Athény bude ve skupině D, k AC Milán, Austrii a Rijece.

Istanbul Basaksehir se připojuje do céčka k Braze, Razgradu a Hoffenheimu.

Skenderbeu Korce, které vyřadilo Mladou Boleslav, bude ve skupině B s Kyjevem, YB Bern a Partizanem.

Fotbalisty Slavie čeká cestování do Izraele a Kazachstánu, je nalosována do skupiny A. Zahraje si s Villarealem, Maccabi Tel Avivem a Astanou.

A přichází poslední koš, tedy ten se Slavií a Zlínem.

Rosenborg Trondheim, který vyřadil Ajax v předkole, bude ve skupině L s Petrohradem a San Sebastianem.

Belgický Waregem jde do skupiny K s Nice a Laziem.

Šeriff Tiraspol čekají souboje s Kodaní a Lokomotivem ve skupině F.

Zorya Luhansk je ve skupině J s Bilbaem a Herthou.

Vitoria Guimaraes bude ve skupině I společně se Salcburkem a Marseille.

Nepřehlédněte

Rozdělení do skupin
Skupina A: Villarreal, Maccabi Tel Aviv, FC Astana, SLAVIA
Skupina B: Dynamo Kyjev, Young Boys Bern, Partizan Bělehrad, Skënderbeu Korcë
Skupina C: Braga, Ludogorec Razgrad, Hoffenheim, Istanbul Basaksehir
Skupina D: AC Milán, Austria Vídeň, NK Rijeka, AEK Atény
Skupina E: Lyon, Everton, Atalanta Bergamo, Apollon Limasol
Skupina F: FC Kodaň, Lokomotiv Moskva, Šeriff Tiraspol, ZLÍN
Skupina G: VIKTORIA PLZEŇ, FCSB, Hapoel Beer-Ševa, Lugano
Skupina H: Arsenal, BATE Borisov, Kolín nad Rýnem, Crvena zvezda Bělehrad
Skupina I: Salcburk, Olympique Marseille, Vitória Guimaraes, Konyaspor
Skupina J: Atletic Bilbao, Hertha Berlín, Zorya Luhansk, Östersunds
Skupina K: Lazio Řím, Nice, Zulte Waregem, Vitesse Arnhem
Skupina L: Petrohrad, San Sebastian, Rosenborg, Vardar Skopje

Diskuse


M11i90l46a31n H19o64f83f66m48a26n65n 7346589912282: jj, něco z toho to chtělo pro Zlín, aby si tu účast fakt užili... (13:40)

M52i60l26a17n H55o51f19f74m20a46n77n 7366729142312: E a H budou hodně zajímavé... (13:40)

P58a73v56e58l S69l66a54d17o95v84n76í60k 6727523537786: Nejtěžší jsou E, H a K (13:39)

M15i95l16a51n H11o76f80f52m18a59n80n 7706219722852: Chtělo do Zlín do E a ne do F... (13:39)




Najdete na iDNES.cz