Los základních skupin Evropské ligy
Slavnostní ceremoniál sleduje Vojtěch Povejšil.
Díky za pozornost, vážení čtenáři. Podrobnosti k losu základních skupin Evropské ligy čtěte v našem článku ZDE.
První zápasy Evropské ligy se budou hrát 14. září, touto informací los končí.
Vardar Skopje se připojuje ke skupině L, tedy k Zenitu, San Sebastianu a Trondheimu.
Östersunds bude ve skupině J, Vitesse Arnhem do „káčka“
Zlín jde do skupiny F, vítěze poháru čeká Kodaň, Lokomotiv Moskva a Šeriff Tiraspol.
Konyaspor, další turecký celek, se připojuje ke skupině I.
Apollon Limassol jde do skupiny E k Lyonu, Evertonu a Atalantě.
Crvenza Zvezda Bělehrad bude hrát s Arsenalem, Borisovem a Kölnem.
Lugano ze Švýcarska se připojuje ke skupině G k Viktorii Plzeň.
AEK Athény bude ve skupině D, k AC Milán, Austrii a Rijece.
Istanbul Basaksehir se připojuje do céčka k Braze, Razgradu a Hoffenheimu.
Skenderbeu Korce, které vyřadilo Mladou Boleslav, bude ve skupině B s Kyjevem, YB Bern a Partizanem.
Fotbalisty Slavie čeká cestování do Izraele a Kazachstánu, je nalosována do skupiny A. Zahraje si s Villarealem, Maccabi Tel Avivem a Astanou.
A přichází poslední koš, tedy ten se Slavií a Zlínem.
Rosenborg Trondheim, který vyřadil Ajax v předkole, bude ve skupině L s Petrohradem a San Sebastianem.
Belgický Waregem jde do skupiny K s Nice a Laziem.
Šeriff Tiraspol čekají souboje s Kodaní a Lokomotivem ve skupině F.
Zorya Luhansk je ve skupině J s Bilbaem a Herthou.
Vitoria Guimaraes bude ve skupině I společně se Salcburkem a Marseille.
Nepřehlédněte
Skupina A: Villarreal, Maccabi Tel Aviv, FC Astana, SLAVIA
Skupina B: Dynamo Kyjev, Young Boys Bern, Partizan Bělehrad, Skënderbeu Korcë
Skupina C: Braga, Ludogorec Razgrad, Hoffenheim, Istanbul Basaksehir
Skupina D: AC Milán, Austria Vídeň, NK Rijeka, AEK Atény
Skupina E: Lyon, Everton, Atalanta Bergamo, Apollon Limasol
Skupina F: FC Kodaň, Lokomotiv Moskva, Šeriff Tiraspol, ZLÍN
Skupina G: VIKTORIA PLZEŇ, FCSB, Hapoel Beer-Ševa, Lugano
Skupina H: Arsenal, BATE Borisov, Kolín nad Rýnem, Crvena zvezda Bělehrad
Skupina I: Salcburk, Olympique Marseille, Vitória Guimaraes, Konyaspor
Skupina J: Atletic Bilbao, Hertha Berlín, Zorya Luhansk, Östersunds
Skupina K: Lazio Řím, Nice, Zulte Waregem, Vitesse Arnhem
Skupina L: Petrohrad, San Sebastian, Rosenborg, Vardar Skopje