Los základních skupin Evropské ligy
Ceremoniál komentuje Vojtěch Povejšil
Eintracht Frankfurt bude ve skupině H, Dinamo Záhřeb míří do skupiny D.
Francouzské Bordeaux bude ve skupině C.
Spartak Moskva bude hrát ve skupině G s Villarrealem a Rapidem.
FC Zurich míří do áčka.
Vzhůru na třetí výkonnostní koš, Lipsko bude jde do skupiny B k Salcburku.
Aktuální složení skupin:
SKUPINA A: Leverkusen, Ludogorec Razgrad,
SKUPINA B: Salcburk, Celtic,
SKUPINA C: Zenit Petrohrad, FC Kodaň,
SKUPINA D: Anderlecht, Fenerbahce Istanbul,
SKUPINA E: Arsenal, Sporting Lisabon,
SKUPINA F: Olympiakos Pireus, AC Milán,
SKUPINA G: Villarreal, Rapid Vídeň,
SKUPINA H: Lazio Řím, Marseille,
SKUPINA I: Besiktas Istanbul, Genk,
SKUPINA J: Sevilla, Krasnodar,
SKUPINA K: Dynamo Kyjev, Astana,
SKUPINA L: Chelsea, PAOK,
A poslední tým z druhého koše, PAOK Soluň, bude ve skupině L s Chelsea.
Kazašská Astana se těší na souboje s Dynamem Kyjev.
Ruský Krasnodar jde do skupiny J k Seville.
Genk bude ve skupině I k Besiktasi.
Francouzské Marseille, finalista minulého ročníku, jde do skupiny H k Laziu.
AC Milán bude působit ve skupině F s Olypmiakosem.
Sporting Lisabon jde do éčka k Arsenalu.
Fenerbahce Istanbul bude hrát skupinu D.
Dánská Kodaň s Michaelem Lüftnerem jde do céčka k Zenitu.
Skotský Celtic Glasgow bude ve skupině B se Salcburkem.
Na souboje s Villarrealem se těší Rapid Vídeň.
Rychle přecházíme ke druhému koši. Ludogorec Razgrad bude ve skupině A s Leverkusenem.
Poslední čtyři týmy z prvního koše:
I: Besiktas Istanbul
J: Sevilla
K: Dynamo Kyjev
L: Chelsea.
Španělský Villarreal je ve skupině G, Lazio Řím ve skupině H.
Nepřehlédněte
SKUPINA A: Leverkusen, Ludogorec Razgrad, FC Zurich, AEK Larnaka.
SKUPINA B: Salcburk, Celtic, RB Lipsko, Rosenborg Trondheim.
SKUPINA C: Zenit Petrohrad, FC Kodaň, Bordeaux, SLAVIA PRAHA.
SKUPINA D: Anderlecht, Fenerbahce Istanbul, Dinamo Záhřeb, Spartak Trnava.
SKUPINA E: Arsenal, Sporting Lisabon, Karabach, Vorskla Poltava.
SKUPINA F: Olympiakos Pireus, AC Milán, Real Betis, Dudelange.
SKUPINA G: Villarreal, Rapid Vídeň, Spartak Moskva, Glasgow Rangers.
SKUPINA H: Lazio Řím, Marseille, Frankfurt, Apollon Limassol.
SKUPINA I: Besiktas Istanbul, Genk, Malmö, Sarpsborg.
SKUPINA J: Sevilla, Krasnodar, Standard Lutych, Akhisarspor.
SKUPINA K: Dynamo Kyjev, Astana, Rennes, JABLONEC.
SKUPINA L: Chelsea, PAOK, BATE Borisov, VIDI FC Székesfehérvár.