Los základních skupin Evropské ligy
Ceremoniál komentuje Vojtěch Povejšil
To je z online přenosu vše, podrobnosti o losu najdete v našem souhrnném článku:
Hezký zbytek dne.
Kompeltní složení skupin Evropské ligy zde a za chvíli také v pravé části onlinu.
SKUPINA A: Leverkusen, Ludogorec Razgrad, FC Zurich, AEK Larnaka.
SKUPINA B: Salcburk, Celtic, RB Lipsko, Rosenborg Trondheim.
SKUPINA C: Zenit Petrohrad, FC Kodaň, Bordeaux, Slavia Praha.
SKUPINA D: Anderlecht, Fenerbahce Istanbul, Dinamo Záhřeb, Spartak Trnava.
SKUPINA E: Arsenal, Sporting Lisabon, Karabach, Vorskla Poltava.
SKUPINA F: Olympiakos Pireus, AC Milán, Real Betis, Dudelange.
SKUPINA G: Villarreal, Rapid Vídeň, Spartak Moskva, Glasgow Rangers.
SKUPINA H: Lazio Řím, Marseille, Frankfurt, Apollon Limassol.
SKUPINA I: Besiktas Istanbul, Genk, Malmö, Sarpsborg.
SKUPINA J: Sevilla, Krasnodar, Standard Lutych, Akhisarspor.
SKUPINA K: Dynamo Kyjev, Astana, Rennes, Jablonec.
SKUPINA L: Chelsea, PAOK, BATE Borisov, VIDI FC Székesfehérvár.
A do poslední skupiny jde VIDI FC Székesfehervár.
Jablonec čekají v Evropské lize zápasy s Dynamem Kyjev, Astanou a Rennes ve skupině K.
Sarpsborg, který vznikl teprve před deseti lety, míří do skupiny I.
Akhisarspor z Turecka jde do skupiny J.
Apollon Limassol je nalosovaný do skupiny H k Laziu Řím, Marseille a Franfurtu.
Lucemburský trpaslík Dudelange se může těšit na zápasy s AC Milán! Čili skupina F.
Ukrajinská Vorskla Poltava jde do skupiny k Arsenalu.
Slovenský zástupce Spartak Trnava s trenérem Látalem míří do skupiny D.
Další skotský celek Rangers bude hrát ve skupině G.
Fotbalisté Slavie budou v Evropské lize hrát skupinu C s Petrohradem, Kodaní a Bordeaux.
Rosenborg Trondheim míří do atraktivní skupiny B.
AEK Larnaka míří do první skupiny - Leverkusen, Ludogorec Razgrad, FC Zurich, AEK Larnaka.
A konečně k poslednímu koši, kde je Slavia s Jabloncem!
Rennes bude ve skupině K s Kyjevem a Astanou, BATE Borisov bude ve skupině L.
Real Betis Balompié bude ve skupině F, švédské Malmö míří do skupiny I.
Standard Lutych míří do skupiny J.
Karabach bude ve skupině E s Arsenalem a Sportingem.
Nepřehlédněte
SKUPINA A: Leverkusen, Ludogorec Razgrad, FC Zurich, AEK Larnaka.
SKUPINA B: Salcburk, Celtic, RB Lipsko, Rosenborg Trondheim.
SKUPINA C: Zenit Petrohrad, FC Kodaň, Bordeaux, SLAVIA PRAHA.
SKUPINA D: Anderlecht, Fenerbahce Istanbul, Dinamo Záhřeb, Spartak Trnava.
SKUPINA E: Arsenal, Sporting Lisabon, Karabach, Vorskla Poltava.
SKUPINA F: Olympiakos Pireus, AC Milán, Real Betis, Dudelange.
SKUPINA G: Villarreal, Rapid Vídeň, Spartak Moskva, Glasgow Rangers.
SKUPINA H: Lazio Řím, Marseille, Frankfurt, Apollon Limassol.
SKUPINA I: Besiktas Istanbul, Genk, Malmö, Sarpsborg.
SKUPINA J: Sevilla, Krasnodar, Standard Lutych, Akhisarspor.
SKUPINA K: Dynamo Kyjev, Astana, Rennes, JABLONEC.
SKUPINA L: Chelsea, PAOK, BATE Borisov, VIDI FC Székesfehérvár.