Online reportáž

Losování základních skupin Evropské ligy

13:48

To je z online přenosu vše, podrobnosti o losu najdete v našem souhrnném článku:

Slavii čeká Zenit či Bordeaux. Jablonec musí na Ukrajinu i do Kazachstánu

přečíst článek

Hezký zbytek dne.

13:44

Kompeltní složení skupin Evropské ligy zde a za chvíli také v pravé části onlinu.

SKUPINA A: Leverkusen, Ludogorec Razgrad, FC Zurich, AEK Larnaka.
SKUPINA B: Salcburk, Celtic, RB Lipsko, Rosenborg Trondheim.
SKUPINA C: Zenit Petrohrad, FC Kodaň, Bordeaux, Slavia Praha.
SKUPINA D: Anderlecht, Fenerbahce Istanbul, Dinamo Záhřeb, Spartak Trnava.
SKUPINA E: Arsenal, Sporting Lisabon, Karabach, Vorskla Poltava.
SKUPINA F: Olympiakos Pireus, AC Milán, Real Betis, Dudelange.
SKUPINA G: Villarreal, Rapid Vídeň, Spartak Moskva, Glasgow Rangers.
SKUPINA H: Lazio Řím, Marseille, Frankfurt, Apollon Limassol.
SKUPINA I: Besiktas Istanbul, Genk, Malmö, Sarpsborg.
SKUPINA J: Sevilla, Krasnodar, Standard Lutych, Akhisarspor.
SKUPINA K: Dynamo Kyjev, Astana, Rennes, Jablonec.
SKUPINA L: Chelsea, PAOK, BATE Borisov, VIDI FC Székesfehérvár.

13:43

A do poslední skupiny jde VIDI FC Székesfehervár.

13:42

Jablonec čekají v Evropské lize zápasy s Dynamem Kyjev, Astanou a Rennes ve skupině K.

13:41

Sarpsborg, který vznikl teprve před deseti lety, míří do skupiny I.

13:41

Akhisarspor z Turecka jde do skupiny J.

13:40

Apollon Limassol je nalosovaný do skupiny H k Laziu Řím, Marseille a Franfurtu.

13:39

Lucemburský trpaslík Dudelange se může těšit na zápasy s AC Milán! Čili skupina F.

13:39

Ukrajinská Vorskla Poltava jde do skupiny k Arsenalu.

13:38

Slovenský zástupce Spartak Trnava s trenérem Látalem míří do skupiny D.

13:38

Další skotský celek Rangers bude hrát ve skupině G.

13:37

Fotbalisté Slavie budou v Evropské lize hrát skupinu C s Petrohradem, Kodaní a Bordeaux.

13:37

Rosenborg Trondheim míří do atraktivní skupiny B.

13:36

AEK Larnaka míří do první skupiny - Leverkusen, Ludogorec Razgrad, FC Zurich, AEK Larnaka.

13:35

A konečně k poslednímu koši, kde je Slavia s Jabloncem!

13:35

Rennes bude ve skupině K s Kyjevem a Astanou, BATE Borisov bude ve skupině L.

13:34

Real Betis Balompié bude ve skupině F, švédské Malmö míří do skupiny I.

13:33

Standard Lutych míří do skupiny J.

13:33

Karabach bude ve skupině E s Arsenalem a Sportingem.

Nepřehlédněte

ROZDĚLENÍ DO SKUPIN EVROPSKÉ LIGY

SKUPINA A: Leverkusen, Ludogorec Razgrad, FC Zurich, AEK Larnaka.
SKUPINA B: Salcburk, Celtic, RB Lipsko, Rosenborg Trondheim.
SKUPINA C: Zenit Petrohrad, FC Kodaň, Bordeaux, SLAVIA PRAHA.
SKUPINA D: Anderlecht, Fenerbahce Istanbul, Dinamo Záhřeb, Spartak Trnava.
SKUPINA E: Arsenal, Sporting Lisabon, Karabach, Vorskla Poltava.
SKUPINA F: Olympiakos Pireus, AC Milán, Real Betis, Dudelange.
SKUPINA G: Villarreal, Rapid Vídeň, Spartak Moskva, Glasgow Rangers.
SKUPINA H: Lazio Řím, Marseille, Frankfurt, Apollon Limassol.
SKUPINA I: Besiktas Istanbul, Genk, Malmö, Sarpsborg.
SKUPINA J: Sevilla, Krasnodar, Standard Lutych, Akhisarspor.
SKUPINA K: Dynamo Kyjev, Astana, Rennes, JABLONEC.
SKUPINA L: Chelsea, PAOK, BATE Borisov, VIDI FC Székesfehérvár.

Najdete na iDNES.cz