Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

18:10

„Moje tajemství, proč jsem vyhrál Ligu mistrů tolikrát? Byl jsem ve správný čas na správném místě,“ usmál se Seedorf.

18:10

Na pódium přichází rovněř Clarence Seedorf, který vyhrál Ligu mistrů s Ajaxem Amsterdam, Realem Madrid a AC Milán. Dohromady má z této soutěže pět titulů!

18:08

Na pódium přichází bývalý velšský útočník Ian Rush, který vyhrál Ligu mistrů dvakrát s Liverpoolem. Proč právě on? Je ambasadorem nového ročníku.

18:05

Fotbalové fanoušky čeká dlouhý večer... Už v 19:00 začíná odveta 4. předkola Evropské ligy mezi Libercem a Larnakou (první zápas 1:0). Ve 20:00 pak následují utkání Sparta - Sönderjyske a Anderlecht - Slavia. Všechny duely budeme sledovat on-line.

18:03

Na velkoplošných obrazovkách běží video, které připomíná minulou sezony Ligy mistrů. Jak už jsme zmínili, tu vyhrál Real Madrid po penaltovém rozstřelu proti Atlétiku Madrid.

18:02

Slavnostní ceremoniál začal. Během večera vyhlásí UEFA nejlepší fotbalisty sezony 2015/2016.

17:45

Také tentokrát se Liga mistrů obejde bez české účasti. Sparta ve 3. předkola vypadla se Steauou Bukurešť, Plzeň vypadla o kolo později s Ludogorcem Razgrad.

17:45

Finále je na programu v sobotu 3. června 2017 a bude ho hostit stadion v Cardiffu pro 75 tisíc diváků.

17:45

Titul z minulé sezony obhajuje Real Madrid. Ten se může stát prvním klubem v novodobé historii, který nejprestižnější klubovou soutěž kontinentu vyhraje dvakrát za sebou.

17:45

Slavnostní ceremoniál, který hostí Monako, začíná v 18:00. Na koho narazí Real Madrid nebo Barcelona?