Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Los a výsledky fotbalové ligy

1 1999
-
datum začátek

1. KOLO

výsledek
    Sparta - Žižkov 2 : 1
    Ostrava - Blšany 6 : 1
    Jablonec - Dukla Příbram 0 : 2
    Hradec Králové - Liberec 1 : 3
    Brno - Olomouc 1 : 0
    České Budějovice - Drnovice 2 : 0
    Bohemians - Praha 0 : 1
    Teplice - Opava 1 : 1

datum začátek

2. KOLO

výsledek
    Jablonec - Teplice 1 : 1
    Opava - Sparta 1 : 1
    Žižkov - České Budějovice 1 : 1
    Dukla Příbram - Liberec 1 : 1
    Blšany - Hradec Králové 1 : 0
    Slavia - Ostrava 2 : 0
    Olomouc - Bohemians 0 : 0
    Drnovice - Brno 2 : 0

 

datum začátek

3. KOLO

výsledek
    Ostrava - Olomouc 2 : 2
    Liberec - Blšany 1 : 1
    Bohemians - Drnovice 3 : 1
    Brno - Žižkov 4 : 2
    České Budějovice - Opava 1 : 0
    Sparta - Jablonec 3 : 0
    Teplice - Dukla Příbram 2 : 0
    Hradec Králové - Slavia 0 : 1

 

datum začátek

4. KOLO

výsledek
    Opava - Brno 4 : 1
    Žižkov - Bohemians 2 : 2
    Drnovice - Ostrava 1 : 0
    Teplice - Sparta 4 : 2
    Slavia - Liberec 0 : 0
    Dukla Příbram - Blšany 1 : 0
    Jablonec - České Budějovice 2 : 1
    Olomouc - Hradec Králové 2 : 2

 

datum začátek

5. KOLO

výsledek
    Blšany - Slavia 2 : 3
    Hradec Králové - Drnovice 0 : 2
    Brno - Jablonec 2 : 0
    Ostrava - Žižkov 1 : 1
    Sparta - Dukla Příbram 2 : 1
    Bohemians - Opava 1 : 0
    Liberec - Olomouc 0 : 0
    České Budějovice - Teplice 3 : 1

 

datum začátek

6. KOLO

výsledek
10.9. 17:00  Jablonec - Bohemians 1 : 2
11.9. 16:30 Dukla Příbram - Slavia 1 : 1
11.9. 16:30 Teplice - Brno 2 : 1
11.9. 16:30 Sparta - České Budějovice 7 : 0
12.9. 10:15 Žižkov - Hradec Králové 2 : 1
12.9. 16:30 Olomouc - Blšany 0 : 1
12.9. 16:30 Drnovice - Liberec 1 : 1
12.9. 16:30 Opava - Ostrava 2 : 3

 

datum začátek

7. KOLO

výsledek
17.9. 17:00 Liberec - Žižkov 1 : 0
18.9. 16:30 Brno - Sparta 1 : 1
18.9. 16:30 Ostrava - Jablonec 1 : 1
19.9. 16:30 Hradec Králové - Opava 2 : 2
19.9. 16:30 Blšany - Drnovice 0 : 2
19.9. 16:30 České Budějovice - Dukla 5 : 0
20.9. 16:30 Slavia - Olomouc 2 : 0
20.9. 19:00 Bohemians - Teplice 0 : 0

 

datum začátek

8. KOLO

výsledek
24.9. 17:00 Dukla Příbram - Olomouc 0 : 2
24.9. 19:00 Sparta  - Bohemians 0 : 0
26.9. 10:15 Žižkov - Blšany 1 : 1
26.9. 15:30 České Budějovice - Brno 1 : 0
26.9. 16:30 Drnovice - Slavia 0 : 1
26.9. 16:30 Opava - Liberec 3 : 1
26.9. 16:30 Jablonec - Hradec Králové 0 : 0
26.9. 19:00 Teplice -  Ostrava 0 : 2

 

datum začátek

9. KOLO

výsledek
1.10. 17:00 Bohemians - Č. Budějovice 0 : 1
2.10. 16:00 Liberec - Jablonec :
2.10. 16:00 Blšany -  Opava :
2.10. 16:30 Brno - Dukla Příbram :
2.10. 16:30 Ostrava - Sparta :
4.10. 16:30 Slavia  - Viktoria Žižkov :
4.10. 16:30 Olomouc - Drnovice :
4.10. 16.30 Hradec Králové - Teplice :

 

datum začátek

10. KOLO

výsledek
15.10. 17:00 Sparta  - Hradec Králové :
17.10. 10:15 Žižkov - Olomouc :
17.10. 15:30 Dukla Příbram - Drnovice :
17.10. 15:30 Opava - Slavia :
17.10. 15:30 Jablonec - Blšany :
17.10. 15:30 České Budějovice - Ostrava :
17.10. 16:30 Teplice - Liberec :
17.10. 16.30 Brno - Bohemians :

 

datum začátek

11. KOLO

výsledek
23.10. 15:30 Liberec - Sparta :
24.10. 15:30 Blšany - Teplice :
24.10. 16:30 Bohemians - Dukla Příbram :
24.10. 16:30 Ostrava - Brno :
24.10. 16:30 Hradec Kr. - Č. Budějovice :
24.10. 16:30 Slavia - Jablonec :
24.10. 16:30 Olomouc - Opava :
24.10. 16:30 Drnovice - Žižkov :

 

datum začátek

12. KOLO

výsledek
30.10. 16:30 Sparta  - Blšany :
31.10. 14:30 Dukla Příbram - Žižkov :
31.10. 14:30 Opava - Drnovice :
31.10. 14:30 Jablonec - Olomouc :
31.10. 16:30 Teplice - Slavia :
31.10. 16:30 České Budějovice - Liberec :
31.10. 16:30 Brno - Hradec Králové :
31.10. 16:30 Bohemians - Ostrava :

 

datum začátek

13. KOLO

výsledek
7.11. 10:15 Viktoria Žižkov - Opava :
7.11. 14:00 Blšany - České Budějovice :
7.11. 14:00 Liberec - Brno :
7.11. 16:30 Ostrava - Dukla Příbram :
7.11. 16:30 Hradec Králové - Bohemians :
7.11. 16:30 Drnovice - Jablonec :
7.11. 16:30 Olomouc - Teplice :
8.11. 17:00 Slavia - Sparta :


datum začátek

14. KOLO

výsledek
21.11. 13:30 Dukla Příbram - Opava :
21.11. 13:30 Jablonec - Žižkov :
21.11. 16:30 Teplice - Drnovice :
21.11. 16:30 Sparta - Olomouc :
21.11. 16:30 České Budějovice - Slavia :
21.11. 16:30 Brno - Blšany :
21.11. 16:30 Ostrava - Hradec Králové :
21.11. 19:00 Bohemians - Liberec :

 

datum začátek

15. KOLO

výsledek
28.11. 10:15 Žižkov - Teplice :
28.11. 13:30 Liberec - Ostrava :
28.11. 13:30 Opava - Jablonec :
28.11. 16:30 Hradec Králové - Dukla :
28.11. 16:30 Blšany - Bohemians :
28.11. 16:30 Slavia - Brno :
28.11. 16:30 Olomouc - České Budějovice :
28.11. 19:00 Drnovice - Sparta :

 

datum začátek

16. KOLO

výsledek
5.12. 10:15 Žižkov - Sparta :
5.12. 13:30 Dukla Příbram - Jablonec :
5.12. 13:30 Opava - Teplice :
5.12. 13:30 Blšany - Ostrava :
5.12. 13:30 Liberec - Hradec Králové :
5.12. 16:30 Drnovice - České Budějovice :
5.12. 16:30 Olomouc - Brno :
5.12. 16:30 Slavia - Bohemians :
Autor:


Tabulka ligy

Známky

1,88

Matúš Kozáčik

Plzeň

1,93

Josef Hušbauer

Slavia

2

Jan Kopic

Plzeň

Góly

11

Michael Krmenčík

Plzeň

8

Stanislav Tecl

Jablonec

7

Milan Škoda

Slavia

Mužstvo Z V R P S B
1. FC Viktoria Plzeň 17 15 2 0 34:5 47
2. SK Sigma Olomouc 17 9 6 2 23:10 33
3. SK Slavia Praha 17 9 5 3 27:8 32
4. AC Sparta Praha 17 9 4 4 23:12 31
5. FC Slovan Liberec 17 9 3 5 24:18 30
6. Bohemians Praha 1905 17 6 7 4 16:14 25
7. FK Jablonec 17 6 6 5 23:21 24
8. FK Teplice 17 6 5 6 21:19 23
9. Fastav Zlín 17 5 6 6 19:24 21
10. Dukla Praha 17 5 5 7 19:30 20
11. MFK Karviná 17 5 2 10 17:25 17
12. FK Mladá Boleslav 17 5 2 10 19:30 17
13. 1. FC Slovácko 17 3 6 8 15:24 15
14. Zbrojovka Brno 17 4 3 10 12:24 15
15. FC Vysočina Jihlava 17 4 1 12 16:32 13
16. FC Baník Ostrava 17 2 5 10 22:34 11

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze