To je ode mě vše, na shledanou!

Bohemians nyní bude čekat na los, kterým jim přiřkne soupeře. S největší pravděpodobností to bude jeden z prvoligových celků, neboť v pavouku se již nachází jen Chrudim, která nehraje první ligu. Avšak ji teprve čeká osmifinálový souboj se Slavií Praha a neočekává se jejich postup přes pražský celek.

Je tu konec! Bohemians nakonec vítězí po výsledku 2:1 a postupuje dále. Hosté se díky druhé trefě Davida Barteka dostali do dvou brankového vedení. Už se zdálo, že si hosté pohlídají koncovku zápasu, ale nakonec Marek Kodr svou snižující brankou vykřesal naději pro svůj celek. Příbram se však již nedostala do další nebezpečnější šance a v letošním Mol Cupu končí v osmifinále.

Sestava 1.FK Příbram
Kočí – Nitrianský, Antwi (83. Nový), Katidis (46.Květ), Fantiš (C), Pejša (58. Hlúpik), Tregler, Rezek, Kodr, Soldát, Voltr.
Náhradníci: Květ, Nový, Průcha, Duda, Skácel, Hlúpik

Sestava Bohemians Praha 1905
Fryšták – Švec, Schumacher, Bartek (90+2. Vodháněl), Záviška, Helal (78. Vaníček), Šmíd, Krch (C), Dostál, Hašek, Mašek (85. Jindřišek).
Náhradníci: Valeš – Vaníček, Vodháněl, Hašek, Jindřišek

90+3

90+2

Ze hřiště odchází dvougólový střelec, Bartek a nahrazuje jej Vodháněl.

90+2

Snaha hostí držet co nejdéle míč na polovině soupeře, konkrétně u rohového praporku.

90+2

Míč se nachází na polovině Příbrami, odkud hostům žádné nebezpečí rozhodně nehrozí.

90

Hlavní rozhodčí, Rejžek, nastavuje ještě tři minuty! Přesně tolik času mají domácí na případné srovnání.

90

Běží nám poslední minuta zápasu.

89

Ošetřování hráče hostí na polovině soupeře, avšak nejde o nic vážného a již se pokračuje ve hře.

88

Na otázku budeme znát odpověď za pár minutek. Mezitím Tregler vystřelil asi z 35 metrů a míč opouští hrací plochu nad branku Fryštáka.

87

Blíží se nám závěr zápasu. Dokážou příbramští vyrovnat nebo Bohemians ubrání těsný výsledek?

85

Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Mašek, přichází Jindřišek.

84

Nitrianský centruje před branku soupeře, ale míč mu vůbec nesedl a míč končí za brankou Fryštáka.

83

Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Antwi, přichází Nový.

81

Ofsajd Bohemky, ve kterém se nacházel Mašek a Příbram se rychle ujímá rozehrání míče. Čas nyní půjde hodně rychle proti nim. K případnému prodloužení zápasu jim chybí jedna branka.

78

Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Helal, přichází Vaníček.

77

Příbram právě vstřelila branku!
Příbram snižuje! Po rohovém kopu se k hlavičce dostal MAREK KODR, který trefuje prostor levé šibenice. No, a máme zaděláno na drama v koncovce zápasu!

77

Květ vystřelil z větší vzdálenosti a Fryšták musel jeho ránu vyrazit na rohový kop.

76

Najednou velká šance Příbrami, Hlúpik se dostal do samostatného úniku, ale Fryštáka nedokázal přehodit!

75

Bohemians zahrával svůj další rohový kop, po kterém se dopouští útočného faulu a branka Kočího tak nebyla ohrožena.

73

Hosté již mohli vést o tři branky! Po centru si Tregler málem srazil míč do své branky, naštěstí pro něj, míč skončil na boční síti.

70

Snaha domácích, ale po nepřesné přihrávce končí míč v zázemí, což znamená aut pro hostující tým.

70

No, uvidíme, co nám domácí předvedou v posledních dvaceti minutách zápasu. Ve druhém poločase se zatím příliš nepředvedli a jejich soupeř kontroluje své nabité vedení.

67

Bohemians právě vstřelili branku!
A nakonec je tu druhá branka v podání Bohemians! DAVID BARTEK vystřelil z hranice velkého vápna a přízemní střelou posílá míč k tyči. Bartek tak slaví svou druhou trefu v dnešním zápase!

66

Hosté se drží na míči a Příbram se v posledních minutách zápasu nedostává před branku Fryštáka. Naopak se nyní musí bránit útočným choutkám svého soupeře.

65

Helal se nejspíše chtěl pomstít a snažil se vést útočnou akci, avšak chytil se do ofsajdové pasti svého soupeře a musí tak přenechat míč.

64

Chudák Helala, ten je opět faulován na polovině hřiště a domácí hráči mají na něj nejspíše pifku.

61

Hosté tedy byli před malou chvílí blízko ke své druhé brance tohoto osmifinálového utkání.

60

Bohemians po faulu bude zahrávat standardní situaci ze zajímavé pozice...rozehrání se ujal nedávno faulovaný Helala a ten po nádherné ráně orazítkoval tyč!

60

Dalším potrestaným hráčem Příbrami je Antwi, který vidí žlutý kartónek, když stáhl Helalu na hřiště.

58

Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Pejša, přichází Hlúpik.

58

Bartek dostal dobrý míč ve vápně soupeře, jeho pokus však končí nad brankou. Bartek hodně přestřelil.

56

Příbram měla náznak dobrého protiútoku, nakonec vše skončilo nepřesnou přihrávkou od Rezka.

55

Vedoucí mužstvo je aktivnější na začátku druhé půle a snaží se o vstřelení druhé branky v zápase.

53

Stejně pochodila i Příbram, která lacině odevzdává míč soupeři a Fryšták bude odkopávat od své svatyně.

52

Bohemka se nyní v útoku nedokázala nikterak prosadit a následuje odkop brankáře Kočího.

50

Další žlutá karta pro domácí celek. Tu tentokrát dostává kapitán Fantiš, který provedl bezohledný zákrok na svého protihráče.

47

Příbram zahrávala rohový kop, ze kterého následoval další roh pro domácí. Ale ani ten jim nepřinesl brankovou příležitost.

46

Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Katidis, přichází Květ.

46

Je za námi první poločas osmifinále Mol Cupu, ve kterém hosté vedou 0:1! O jedinou branku se postaral David Bartek. První poločas jinak přinesl vyrovnanou hru, kdy se více do útočení dostávali hosté. Druhý poločas započne za necelých patnáct minut a v něm budeme sledovat, jak Příbram dokáže zareagovat na nepříznivý stav.

45+1

45

První poločas bude nastaven přesně o jednu minutu.

45

První žlutá karta zápasu, kterou dostává domácí Soldát, který při výskoku udeřil soupeře loktem.

44

Brankář Kočí nepřesně rozehrál míč, který končí mimo hrací plochu a soupeř tak bude vhazovat aut.

42

Blíží se nám koncovka prvního poločasu. U míče je domácí mužstvo, které by určitě rádo ještě vyrovnalo hru, před odchodem do kabin.

41

Chyba Treglera, který ale dokázal napravit své zaváhání a podařilo se mu odpravit míč do zázemí.

39

Domácí snaha o vyrovnání ještě před poločasem...ale Fryšták zastavuje postupný útok svého soupeře a i nadále jeho celek vede těsným rozdílem.

37

Na druhé straně se k centru dostal Katidis, Fryšták pozorný a ihned chytá míč do svých rukavic.

36

Kočí opět vypomáhal své obraně, kdy dobře přečetl hru a vystihl přihrávku před jeho brankou!

35

Z nadějně vypadajícího útok Příbrami po pravé straně hřiště nakonec míč končí v zázemí a domácí budou vhazovat aut.

32

Následně byl faulován Helal, hosté tak zůstávají u míče.

32

Bohemians v slušné šanci, kdy po udělené výhodě odcentroval míč Fantiš, ale Rezek svou hlavičkou netrefuje branku!

31

Bartek odcentroval přízemní centr, ale nikdo z jeho spoluhráčů se nedostal k míči a ten jen proletěl pokutovým území soupeře.

30

Snaha domácího celku vést útok po levé straně hřiště. Nakonec jsou vytlačeni zpět k půlící čáře.

29

Bohemka zůstává záhy u míče a to po faulu Soldáta na půlce hřiště.

28

Hosté se snažili změnit dosavadní hru, ale jejich útočná snaha je zastavena hvizdem hlavního rozhodčí. Pomezní totiž signalizuje ofsajdové postavení hostujícího celku.

26

Právě probíhá pasáž hry, kdy obě mužstva bojují o míč uprostřed hrací plochy.

24

Nakonec se ke střele dostal kapitán Fantiš, ale jeho pokus nebyl jeden z těch přesnějších a míč končí hodně mimo tři tyče branky Fryštáka.

23

Příbram se dostává po delší době z vlastní poloviny a soupeř fauluje. Domácí rozehrávají z poloviny hřiště. Fryšták však může být prozatím v klidu, jeho spoluhráči rychle získávají míč.

21

Kočí včas vyběhl od své branky a překazil přihrávku soupeře, který se mohl dostat do své další brankové příležitosti.

20

Po dvaceti minutách vede Bohemians o jednu branku a i nadále je aktivnějším mužstvem na hrací ploše.

17

Z něho nevzešla šance, avšak hosté se dokázali udržet na míči. Po nedovoleném zákroku zahrávali volný, po kterém jeden z hráčů uvízl v ofsajdové pasti.

16

Hosté se ubránili útočné snaze soupeře a vyráží dopředu, následně si vybojovali svůj druhý rohový kop tohoto zápasu.

15

... z daného rohového kopu si hosté nevytvořili vážnější šanci. Na druhé straně bude, po faulu, Příbram zahrávat volný kop.

14

K rohovému kopu se chystají hosté...

12

Rezek po kombinaci střílí na branku, Fryšták připraven a chytá míč do svých rukavic.

11

Příbram tentokrát Bohemku nepustila do vážnější šance a nakonec získávají míč pod svou kontrolu.

10

Hosté po vstřelené brance jsou stále aktivní a kombinují s míčem. Nyní operují na levé straně poloviny soupeře.

8

Z útočné snahy Bohemky je tu nakonec jejich první branka zápasu! Hosty do vedení posílá DAVID BARTEK, kdy střílel Helal a Bartek následně doklepl míč do prázdné branky!

7

Po delší kombinaci domácích nakonec soupeř vybojoval míč a směřuje směrem na branku...

6

Útočný faul domácích a hosté se ujmou rozehrávky poblíž poloviny hřiště.

4

Bohemka se nedostala do prostoru před brankou soupeře. Příbram získává míč a snaží se o další zteč branky.

2

Příbram se dostala ke svému prvnímu rohovému kopu, ze kterého se skóre nemění. Po rohovém kopu střílel Voltr, ale v bezprostřední blízkosti netrefuje branku. Fryšták bude zahrávat odkop od své branky.

1

Hosté výkopem zahájili utkání a ihned se snažili o svůj první útok. Soupeř je zastavuje a kombinuje s míčem.