Pátek 30. října 2020, svátek má Tadeáš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 30. října 2020 Tadeáš

Online reportáž

Příbram porazila stejným výsledkem jako Zápy ve 3. předkole MOL Cupu hosty z Vlašimi, kteří si na cestu domů odvezou porážku 4:1 a v českém poháru končí, zatímco svěřenci Josefa Csaplára jsou zvědavi na svého dalšího soupeře. Dnešní utkání je sice u konce, tímto Vás ale zvu na sobotní ligový zápas, v němž Příbram přivítá Na Litavce fotbalisty Mladé Boleslavi s rozjetým Komličenkem. Konečný výsledek dnešního duelu Na Litavce. 1.FK Příbram 4 FC Sellier & Bellot Vlašim 1.

90+1

Konec zápasu.

90+1

Nakonec byla nastavena pouze jedna minuta, ve hře ale bylo dlouhé ošetřování, takže se divím a zároveň omlouvám.

90

Nad rámec dnešního utkání byla nastavena 1 minuta.

89

Blíží se závěr utkání a za pár okamžiků bychom se měli dozvědět, kolik minut se bude nastavovat. Určitě více než jedna.

88

Jan Pavlík se pokoušel z levé strany proniknout do šestnáctky a udeřil do obličeje stínícího Ruslana Mingazova.

87

Jan Fortelný se pokusil podruhé v zápase skórovat, jeho přízemní střela ze střední vzdálenosti ale zamířila pouze doprostřed brány a Ondřej Kočí si připsal snadný zákrok.

86

Utkání už se pouze dohrává a někteří fanoušci už odcházejí domů, ovšem ne vhojném počtu, tolik jich to totiž zase není.

85

Hosté do šestnáctky poslali z pravého křídla a ostrého úhlu nebezpečný přízemní centr, který na přední tyči zachytil dobře postavený obránce Milan Nitrianský.

84

Vlašim se snažila po zemi přenést hru z pravého křídla doleva a její úmysl parádně přečetl vracející se David Kilián.

83

Joussouf Dao se na ose hřiště nadechl k velkému sólu, jenže těsně před šestnáctkou byl čistě odzbrojen.

82

Příbramské publikum po čtvtém gólu svého týmu ožilo a dožaduje se ještě jednoho. Dopředu se ovšem může vydat Vlašim.

79
Góly

Příbram právě vstřelila branku!
Příbram předvedla velice rozvážnou kombinační akci, na jejímž konci RADEK VOLTR přízemní střelou z pravé strany šestnáctky zamířil ke vzdálenější levé tyči! Erik Beník se natahoval po míčí na zemi pravou rukou marně a Příbram opět vede o tři branky.

78
Střídání

Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Marek Kodr, přichází Karel Soldát.

76
Střídání

Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází L'ubomír Macej Ivanko, přichází Ondřej Badocha.

76
Střídání

Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Filip Blecha, přichází Túlio De Paula Medeiros Marco.

76
Góly

Vlašim právě vstřelila branku!
JAN FORTELNÝ si na hranici malého vápna naběhl na pěkný přízemní pas z pravého křídla a z blízkosti nedal Ondřejovi Kočímu šanci – 1:3!

73
Důležité

Jakub Štochl si naběhl do šestnáctky na přízemní centr z levého křídla a jeho tečovaná střela ve skluzu těsně minula vzdálenější levou tyč! Následný rohový kop nic nepřinesl.

72

Vlašim na levé straně hřiště rozehrála standardní situaci a Youssouf Dao se málem na přední tyči dostal k hlavičce, jenže míč mu přistál na zátylku a k ohrožení příbramské brány nedošlo.

70
Důležité

Martin Nový na pravé straně hřiště rozehrál rohový kop a do jeho nízkého centru se na přední tyči pohotově položil Radek Voltr, jeho hlavička vpádu ale zamířila pouze do náruče Erika Beníka.

69

Vlašim dostala výhodu, jenže Filip Blecha na levé straně šestnáctky po zpětné přihrávce neobešel Davida Kiliána.

67
Střídání

Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Emmanuel Antwi, přichází Petr Průcha.

67
Karty

Bienvenu Ahinga Selemani viděl žlutou kartu poté, co na útočné polovině zbytečně dojel Emmanuela Antwiho.

67

Příbram vybojovala ve středu hřiště standardní situaci a Martin Nový se rozhodl pro přímé ohrožení brány, jeho následná rána po dlouhém rozeběhu ale zamířila vysoko nad.

66

Marek Kodr byl hráčem, kterému jeden z protihráčů nepříjemně přišláp nárt pravé nohy. Už se ale chystá vrátit na hřiště.

65

Jeden z hráčů Příbrami zůstal ležet na hrací ploše před střídačkou Vlašimi a vypadá to na vážné zranění. Aby ještě nebylo tak vážné, jako v případě Miroslava Slepičky.

63

Fanoušci Příbrami o sobě dávají vědět a hlasitými chorály ženou svůj tým směrem kupředu. V ten moment ale paradoxně byla u míče Vlašim, která se těžkopádně dostává do zakončení.

60

Ze zápasu uběhla téměř hodina hry a Příbram stále vede Na Litavce ve 3. kole MOL Cupu nad Vlašimí 3:0.

59

Georgios Katidis na pravé straně šestnáctky zvedl hlavu a z ostrého úhlu posílal do ohně přízemní centr, na který si nabíhal Radek Voltr, jenže Erik Beník šel rychle k zemi a těsně před ním ho ukryl v rukavicích.

58
Důležité

Vlašim otočila hru a Petr Plachý na pravém křídle zkusil vypálit zpoza šestnáctky, a ačkoliv se mu střela svezla po nártu, míč nakonec těsně minul bližší pravý horní roh brány!

57

Martin Nový na pravé straně hřiště rozehrál za potlesku příbramských fanoušků standardní situaci a na vzdálenější levé tyči hledal pěkným centrem Milana Nitrianského, jenže střídající hráč Příbrami byl dobře pokryt dvojicí protihráčů.

56

Místo protiútoku Přírami přišel brejk hostujícího celku, jenže diagonální přihrávka z pravé strany na rozeběhnutého Youssoufa Daa byla nepřesná a domácí se ubránili.

55

Příbram si během prvního poločasu vypracovala slušný náskok a podle toho to také nyní po přestávce na hřišti vypadá. Domácí především brání a čekají na rychlé protiútoky.

52

Jan Rezek si chtěl ve středu hřiště narazit míč s Petrem Pejšou, jenže kombinaci Příbrami hosté dobře přečetli.

50

Vlašim v rychlém sledu rozehrála dva rohové kopy. První z pravé strany přinesl centr, který byl na hranici malého pokutového odvrácen, zatímco druhý z levé strany rozehrávku na krátko, po které Vlašim vybojovala alespoň autové vhazování a mohla pokračovat v útočném snažení.

48
Důležité

Youssouf Dao na pravé straně pokutového území prováhal ideální okamžik pro zakončení a Emmanuel Antwi jeho přízemní střelu srazil na poslední chvíli na rohový kop.

47

Vlašim vstoupila do druhého poločasu aktivně a na pravém křídle se dostala k vysokému centru, který uprostřed pokutového území bez problému stáhl ze vzduchu vybíhající Ondřej Kočí.

46
Střídání

Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Jaroslav Tregler, přichází Milan Nitrianský.

46
Střídání

Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Milan Piško, přichází Dominik Plechatý.

46

Začal druhý poločas.

Druhý poločas začne přibližně v 17:05.

Příbram za slunečného počasí září a především potom trojice hráčů Petr Pejša, Jan Rezek a Ruslan Mingazov, kteří se postarali o tříbrankový náskok domácího týmu. Vlašim je místy aktivní, jenže centry ze stran zatím nepřinášejí kýžený efekt. Tým z hornického města má vývoj zápasu pevně pod kontrolou. Ještě však musím pochválit dva hráče z domácího týmu, kterými jsou Martin Nový a Radek Voltr, kteří odvádějí neskutečné ponzum práce a prezentující se gólovými přihrávkami. Skóre po prvním poločase. 1.FK Příbram 3 FC Sellier & Bellot Vlašim 0.

45

První poločas skončil.

45
Góly

Příbram právě vstřelila branku!
RUSLAN MINGAZOV si na přední tyči naběhl na krásný centr Martina Nového z pravého křídla a z blízkosti zamířil hlavou o břevno do sítě! Parádní gól, po kterém Příbram vede nad Vlašimí rozdílem třídy.

45

Příbram se před pár okamžiky po postupném útoku dostala k prudké střele zpoza šestnáctky, která byla zablokována.

43

Na obrovském prostoru operuje příbramský David Kilián, který se přesouvá ze středu hřiště aktivně do stran. Před pár okamžiky byl napravo, nyní už prohání soupeře nalevo.

42

Rozestavení Příbrami se samozřejmě vzhledem k průběhu zápasu mění, nyní Vám ale s klidným svědomím mohu sdělit, že hraje v ofenzivní formaci 3-4-3.

41

Petr Pejša na přední tyči nedoskočil na pěkný centr z levého křídla a po odvráceném míči vystřhl pohotové nůžky Radek Voltr, Kvůli přechozímu faulu už ale byly zbytečné.

39

Jan Fortelný si na pravé straně šestnáctky navedl míč na svou silnější levou nohou a práskl do míče, jeho následná rána ovšem byla jedním z obránců Příbrami zablokována.

38

Radek Voltr je ve středu hřiště velice agilní a nyní byl faulován ostře ve středovém kruhu. Obešlo se to ovšem bez karty.

35

L'ubomír Marcej Ivanko je hodně aktivní na levém křídle a nyní se před hranicí šestnáctky dostal k přízemní střele, která byla sražena, a na přední tyči snadno lapil míč Ondřej Kočí.

34

Příbram hosty po sraženém centru a rohovém kopu rozehráném nakrátko k ničemu nepustila a na pravém křídle mohl vyrazit vpřed Petr Pejša, skvěle ho ovšem pokryl Jakub Štochl.

32
Góly

Příbram právě vstřelila branku!
JAN REZEK se postavil k rozehrání volného přímého kopu z velmi nebezpečné pozice a krásnou technickou střelou zamířil ke vzdálenější pravé tyči! Příbram zdvojnásobila své vedení a vede 2:0.

31
Karty

Jakub Štochl v blízkosti šestnáctky sestřelil pronikajícího Radka Voltra a ještě může být rád, že viděl žlutou kartu

31
Karty

Milan Piško viděl žlutou kartu za řeči, potrestán za faul byl ale jiný hráč, ke kterému se za okamžik dostanu.

28

Ačkoliv je Příbram směrem vpřed aktivnější, hra příliš atraktivity zatím nepobrala. Během posledních pěti minut před gólem se hra odehrávala ve středu hřiště a k vidění byly pouze nákopy.

27

Vlašim se pokusila vydat na steč, jenže v blízkosti šestnáctky jí byl odpískán útočný faul. Jeden z hostů to nesl hodně nelibě a musel si dávat pozor, aby nedostal kartu za řeči.

25
Góly

Příbram právě vstřelila branku!
Fotbalisté Vlašimi propadli ve středu hřiště a byl z toho rychlý protiútok Příbrami dva na nikoho, který Radek Voltr na levé straně šestnáctky završil přihrávkou pod sebe, a PETR PEJŠA pohodlně skóroval do prázdné brány! Příbram vede v polovině prvního poločasu nad Vlašimí 1:0

20

Georgios Katidis od levé postranní čáry hodně nepřesně odcentroval a jeho vysokou svíci na vzdálenější pravé tyči sfoukl Erik Beník, který míč snadno stáhl do rukavic.

19

Martin Nový sice nastupuje na pozici pravého obránce, vypadá to ale jako by hrál záložníka, protože je směrem vpřed velice aktivní. Zkrátka moderní obránce, jak má být.

18

Tentokrát se po odvráceném míči dostal do zakončení sám Martin Nový, jeho volej z hranice šestnáctky ale zamířil nad.

17
Důležité

Radek Voltr si naběhl do šestnáctky na krásný centr Martina Nového z pravého křídla, na přední tyči ovšem hlavičkoval v náběhu pouze do náruče brankáře Erika Beníka!

14

Ján Mizerák na levé straně hřiště obstaral autové vhazování a do šestnáctky poslal dlouhý míč, který byl odvrácen, a Jan Fortelný na hranici pokutového území pohotově vypálil. Jeho pokus ovšem zamířil vysoko nad a vedle příbramské brány.

13
Důležité

Příbram na levé straně hřiště v blízkosti šestnáctky rozehrála standardní situaci a jeden z domácích hráčů na vzdálenější pravé tyči dokázal míč vrátit na brankové čáře zpět do hry. Následovala přízemní střela Martina Nového, který zpoza šestnáctky zamířil pouze doprostřed brány. Erik Baník si připsal první zákrok.

12

Jeden z obránců Příbrami ovšem odkopl míč na rohový kop a Vlašim se po jeho rozehrání nakrátko k ničemu nedostala.

11

L'ubomír Macej Ivanko z levého křídla poslal do šestnáctky Příbrami parádní centr, po kterém se na vzdálenější pravé tyči málem dostal do zakončení Bienvenu Ahinga Selemani.

10

Příbram často kombinuje během posledních okamžiků na pravém křídle, následný přízemní centr byl ale hodně nepřesný, když zamířil daleko vedle vzdálenější levé tyče.

9

Příbram krásně přenesla hru na pravou stranu hřiště, kde u postranní čáry zpracoval míč krásně na prsa Martin Nový a vybojoval pro tým z hornického města autové vhazování.

7
Důležité

Jeden z obránců Vlašimi na pravé straně šestnáctky ve snaze odkopnout míč trefil pouze napadajícího Radka Voltra, který se s míčem rychle otočil a posílal ho pod sebe. Hosté ovšem své zaváhání napravili a Příbram do zakončení nepustili.

4

Vlašim se pokusila zrychlit hru dlouhým kolmým pasem do šestnáctky, který po ose hřiště zamířil do zámezí.

2

Georgios Katidis rozehrál na konci úvodní minuty utkání na levé straně standardní situaci a jeho nebezpečný centr se ze vzduchu snesl bez teče vedle vzdálenější pravé tyče.

1

Hlavní rozhodčí Pavel Orel dal pokyn k zahájení zápasu a výkopu se ujal v domácím dresu Radek Voltr. Vlašim sice prvnímu snažení domácích odolala, jenže vzápětí se podél levé postranní čáry snažil uniknout Emmanuel Antwi a byl faulován.

1

Utkání právě začalo.

Oba týmy před pár okamžiky nastoupily na hrací plochu a do začátku utkání 3. kola MOL Cupu zbývá jen několik sekund. Příbram hostí po výhře v Zápech fotbalisty Vlašimi.

Fotbalisté obou týmů se rozcvičují. Domácí posílají centry ze stran do šestnáctky, zatímco hráči Vlašimi u rohového praporku dělají cvičení s míčem a náhradníci ladí střelbu.

Úvodní sestavy:

1.FK Příbram: Kočí – Kodr, Tregler (C), Antwi – Nový, Pejša, Rezek, Kilián – Mingazov, Katidis, Voltr.
Náhradníci: Švenger – Květ, Nitrianský, Průcha, Duda, Keita, Soldát. Trenér: Josef Csaplár.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Beník – Pavlík, Piško, Štoch (C), Mizerák – Plachý, Fortelný, Blecha, Ivanko – Dao, Selemani.
Náhradníci: Bačkovský – Plechatý, De Paula, Kučera, Badocha, Skopec, Hadaščok. Trenér: Miloslav Brožek.

Rozhodčí: Pavel Orel. Asistenti: Michal Myška, Zdeněk Arnošt. Delegát: Patrik Filípek.

Fotbalisté 1.FK Příbrami přivítají ve středu odpoledne Na Litavce v rámci 3. kola MOL Cupu druholigovou Vlašim. Oba týmy se ještě v loňské sezóně potkávaly ve Fotbalové národní lize a vždy se z vítězství radovali hosté. Vlašim vyhrála v Příbrami loni 12. srpna těsně 3:2, zatímco v dubnu letošního roku utrpěla na domácím hřišti hořkou porážku 0:4, o kterou se dvěma brankami postaral Jan Matoušek. Mladý talentovaný hráč ovšem hornické město opustil a přestěhoval se do Slavie. Další střelec z posledního avizovaného vzájemného střetnutí je mimo hru kvůli zranění. Miroslav Slepička si v úvodu utkání proti Karviné o víkendu zlomil kotník a v podzimní části letošní sezóny už bývalého útočníka Sparty na hřišti určitě neuvidíme.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.