Diváci nakonec viděli dvanáct branek, když Zlín vyhrál hokejovým výsledkem 3:9. Ševci si vypracovali už v prvním poločase luxusní náskok 1:6. Ve druhém poločas trochu polevili a na výsledku to bylo znát, když domácí fotbalisté dvakrát snížili. Nakonec Zlín ještě přidal v závěrečných dvaceti minutách ještě tři branky. V dnešním zápase zaznamenal hattrick Jakubov, dvakrát se trefili Hnaníček s Železníkem.

90+1

90+1

Sudí Cieslar ještě pískl faul na Švacha.

Sestava FC TVD Slavičín
Vypušťák – Zvoníček, Elšík, Kocián, Horáček (71. Kalus), P. Švach, Školník, Mezírka, Juřica (56. Vaculík), T. Švach, Žůrek
Náhradníci: Kuja – Fojtík, Fojtů, Goňa, Kalus, Vaculík, Šťastný,

Sestava FC Trinity Zlín
Šiška – Gajič, Bačo, Hnaníček, Matějov (46. Slaměna), Lib. Holík, Balić, Hronek, Jiráček (46. Masař), Jakubov, Železník (58. Luk. Holík)
Náhradníci: Dostál – Beauguel, Slaměna, Podio, Masař, Buchta, Luk. Holík

90

Druhý poločas se bude nastavovat o jednu minutu,

90

Jakubov vystřelil velmi prudkou ránu doprostřed branky, gólmana Vypušťáka musí pálit ruky ještě nyní, jak střelu vyrazil.

87

Masař se snažil z levé strany vystřelit prudkou střelu, rána byla sražena dobíhajícím hráčem Slavičína.

85

Zlín právě vstřelil branku!
JOSEF HNANÍČEK náramně obstřelil zeď přesně k tyči, domácí brankář se po balonu natahoval marně.

84

Daniel Zvoníček dostal žlutou kartu za faul před vápnem.

84

Tak Zlín nakonec osmou branku vstřelil, přetažený centr z levé strany hlavičkoval do protipohybu gólmana LUKÁŠ HOLÍK.

82

Zlín mohl vstřelit osmou branku, ale domácí brankář vychytal jak Hnaníčka, tak Bača z bezprostřední blízkosti, a sklidil tak potlesk od domácích fanoušků.

80

Tomáš Švach viděl žlutou kartu za faul na Jakubova.

78

Jakubov šel středem hřiště sám na brankáře Vypušťáka, ale byl zastaven pomezním rozhodčím, který mu zamával ofsajd.

76

Ševci kopali rohový kop, z něj se neprosadili, zůstali u míče, ale jejich snaha o vstřelení branky vyzněla naprázdno.

75

Lukáš Holík zakroutil míč z přímého volného kopu na zadní tyč, kde byl domácí gólman, který balon prodloužil do zámezí.

72

Zlín přece jen vstřelil branku, i když to ze začátku tak nevypadalo, nakonec ALEXANDR JAKUBOV přehodil vybíhajícího brankáře Vypušťáka.

71

Střídání Slavičína, Daniela Horáčka vyměnil Vojtěch Kalus

70

Individuálně se snažil prosadit Lukáš Holík, který šel z pravé strany až na střed hřiště, poté si balon zastavil a vystřelil, jeho rána ze záklonu šla nad branku.

68

Opět šance Slavičína po špatné rozehrávce Zlína v zadních řadách, nyní to nakonec Ševci vyřešili dlouhým odkopem za postranní čáru.

68

Lukáš Holík zahrál volný přímý kop do vápna, ale tam se hostující hráči přes domácí obránce neprosadili.

67

Po standardní situaci Zlín obléhal pokutové území Slavičína, jedna střela byla zblokována a následný centr odvrátili domácí.

65

Slavičín právě vstřelil branku!
Hosté si v zadních řadách koledovali, když špatně rozehráli, Školník vystřelil v pokutovém území, Šiška balon vyrazil jen k JAKUBOVI FOJTŮ, a ten ani ne po minutě dává branku.

64

Střídání v týmu FC TVD Slavičín: ze hřiště odchází Jakub Fojtů, přichází Jakub Žůrek.

63

Gajič vzal exekuci na sebe a nastřelil domácího hráče ve zdi, druhý jeho pokus byl nepřesný.

62

Balič postupoval z pravé strany, vystřelil, rána byla zblokována, zlínský celek byl u míče a hostující hráč byl poté faulovaný.

60

Zlín se nikam netlačí, pohodlně kombinuje na své polovině.

58

Třetí střídání Zlína, střelce dvou branek Lukáše Železníka nahradil Lukáš Holík.

56

Domácí tým vystřídal, ze hřiště odešel Vlastimil Juřica a nahradil jej Tomáš Vaculík.

55

ONDŘEJ ŠKOLNÍK proměnil pokutový kop, když poslal Šišku na druhou stranu a snižuje na 2:6.

53

Slavičín bude kopat pokutový kop po faulu na kapitána Švacha.

53

Zlínští fotbalisté rozebrali domácí obranu, ale ve ztroskotali ve finální fázi.

51

Slaměna dostal přihrávku za obranu a zpětnou přihrávkou našel Hronka, který o centimetry minul domácí branku.

49

Horáček zahrával rohový kop, na přední tyči hlavičkoval Zvoníček nad zlínskou branku.

48

Druhý poločas začal vyrovnaně a převážně se hraje kolem středového kruhu.

46

Dvojí střídání Zlína, do druhého poločasu nastoupili Tomáš Masař a Patrik Slaměnka místo Róberta Matějova a Petra Jiráčka.

46

45

45

Na konci poločasu šel Zlín do přečíslení čtyři proti jednomu, chtěli si hosté zahrát s domácím obráncem a brankářem bago, ale Hronek to vše pokazil, jelikož střelou před malým vápnem, branku Slavičína trestuhodně přestřelil.

43

Kapitán Jiráček vybojoval na polovině Slavičína míč, vzápětí ho jeho spoluhráči špatnou přihrávkou ztratili.

40

Tady to zavání desítkou v síti domácího celku. Po chybě obrany vybojoval míč Železník a šel s JAKUBOVEM na brankáře Vypušťáka, Železník přihrál ALEXANDROVI JAKUBOVI, který dal svoji druhou branku v zápase.

39

Nyní míč drží zlínští fotbalisté, kteří kombinují kolem středového kruhu.

37

Josip Balič to udělal výborně, když prošel středem hřiště, i když byl trochu faulovaný, tak přihrál kolmici na volného LUKÁŠE ŽELEZNÍKA, jenž prostřelil padajícího Vypušťáka.

36

Slavičín kombinuje na polovině Zlína, Švach poslal dlouhý míč do vápna, kde kraloval Gajič.

33

Na přihrávku z pravé strany naskakoval Libor Holík, který balon netrefil ideálně, za ním však stál ještě LUKÁŠ ŽELEZNÍK, který rybičkou překonal zblízka domácího brankáře.

32

Železník viděl, že gólman Vypušťák je hodně z branky a zkoušel to lobem z 35ti metrů, branku však přestřelil.

31

Z rohového kopu se hosté neprosadili.

30

Pěkná kombinace Ševců, z pravé strany centroval na zadní tyč Hronek, kde byl zcela volný Matějov, jenž mířil na bližší tyč, Vypušťák skvěle zasáhl a balon vyrazil na roh.

28

Slavičín vzápětí koriguje, když vlastní branku si dal ONDŘEJ BAČO, jenž překonal z bezprostřední blízkosti svého brankáře.

27

Hronek dostal na hraně ofsajdu přihrávku a šel sám na domácího brankáře, do úniku s ním šel ještě JAKUBOV, Hronek situaci nevzal sám na sebe a ještě přihrál právě ALEXADROVI JAKUBOVI, který pohodlně balon dopravil do sítě.

25

Ševci už vedou o dvě branky, po standardní situaci nechala domácí obrana volného JOSEFA HNANÍČKA, který prostřelil Vypušťáka k tyči.

24

Zlín přešel svižně na polovinu Slavičína, Hronek od brankové čáry odcentroval, ale před dobíhajícím Železníkem odvrátila domácí obrana balon na roh.

22

Petr Švach si zabíhal za zlínskou obranu, ale podle pomezního sudího se nacházel v době přihrávky v ofsajdové pozici.

22

Slavičín kopal rohový kop, obrana Zlína zareagovala včas a balon dostala mimo vápno.

21

Z levé strany střílel na protější tyč Matějov, brankář Vypušťák byl na zemi včas.

20

Zvoníček centroval ze standardní situaci do pokutového území, obrana Zlína balon odvrátila.

19

Na opačné straně kombinoval Železník s Matějovem, první jmenovaný si žádal přihrávku na hranici vápna, tu však nedostal.

18

Domácí fotbalisté kombinovali po pravé straně, nepříjemný centr vyslal ze své kopačky kapitán Švach, a gólman Šiška musel na zem, aby balon před dobíhajícími hráči chytil.

17

Hosté se ujímají vedení, když se trefil z pokutového území ONDŘEJ BAČO.

1

Slavičín v prvním kole porazil na svém hřišti Valašské Meziříčí těsně 1:0, v dalším kole se vytáhl proti druholigovému Znojmu, v normálním hracím čase skončil zápas 2:2 a v prodloužení obě dvě mužstva kopala penaltu a byla úspěšná, nakonec v penaltovém rozstřelu byli šťastnější domácí fotbalisté.

Fastav Zlín měl v úvodním kole volno, do poháru nastoupil až v kolem druhém, když jednoznačně v Kroměříži potvrdil roli favorita a vyhrál tam jednoznačně 5:0.

Příjemné úterní odpoledne, dnes je na programu 3. kolo MOL cupu. Divizní celek ze Slavičína bude hostit čtvrté mužstvo FORTUNA:LIGY FC Fastav Zlín.