To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Dnešní utkání končí vítězstvím italského Interu, který tak směle nakročil k postupu ze skupiny, i s ohledem na výsledek souběžně hraného utkání této skupiny (Tottenham – Barcelona 2 : 4). Po druhém zápase má tak Inter plný počet bodů, stejně, jako Barcelona, naopak PSV i Tottenham jsou bez bodu.
Utkání v Eindhovenu nezačalo pro PSV špatně, domácí šli zásluhou Rosaria ve 27. minutě do vedení, ale dobře hrajícímu Interu se podařilo ještě do přestávky srovnat zásluhou parádní trefy Nainggolana. Přesně po hodině hry pak strhl vedení na italskou stranu Icardi a tento stav vydržel až do konce. V závěru zápasu byla znát na domácích obrovská křeč, nic se nedařilo, vyrovnání bylo absolutně nereálné v tomto rozpoložení.

Pereiro
75. min Malen

Politano
90+1. min Candreva
Nainggolan
86. min Valero
Perišić
9 Icardi
Icardi

Rozhodčí: Mažić – Ristić, Djurdević (vš. SRB)

Zákroky brankáře PSV Zoeta – 6.

Zákroky brankáře Interu Handanoviće – 3.

90+3

V předposlední nastavené minutě rohový kop pro Inter, který s jeho rozehráním pochopitelně spěchat nebude.

90+2

Rozhodčí nastavuje čtyři minuty, čas se tak domácím hodně rychle krátí.

90+1

Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Antonio Candreva.

90

Ne, na polovině Interu je to, z pohledu PSV, poměrně žalostné... domácí nejsou schopni přesně přihrát k vápnu, nedej bože odcentrovat.

89

Napadající Hirving Lozano (Eindhoven) donutil Brozoviće k chybě a k míči se dostává PSV.

88

Fotbalisté Interu s míčem daleko na polovině soupeře, to je stav, který jim samozřejmě vyhovuje, jen tam míč na svých kopačkách udržet co nejdéle.

87

Další volný kop domácích rozehrál Hirving Lozano, ale jeho centr odvrací hlavou bránící Mauro Icardi.

86

Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Radja Nainggolan, přichází Borja Valero.

86

Žlutou kartu dostává Kwadwo Asamoah (Inter Milán).

84

Defenziva Interu zapracovala naprosto spolehlivě, domácí se do zakončení vůbec nedostali, po volném kopu.

83

Stefan de Vrij (Inter) fauluje na vlastní polovině, u pravého rohového praporku (z pohledu hostů).

82

Matteo Politano (Inter) v ofsajdu, míč získávají domácí.

80

Je před námi zhruba posledních deset minut, běhžm nichž se budou domácí snažit alespoň vyrovnat.

79

Ivan Perišić (Inter) zůstává otřesen na trávníku a musí být ošetřován, bylo to po souboji ve vlastní šestnáctce.

78

Ale nyní se Donyell Malen (Eindhoven) blýskl akrobatickým zakončením ve vápně Interu, kdy parádními nůžkami vystrašil Handanoviče, ten ale jeho pokus vyrazil.

77

Hraje se opět ve středu hřiště, domácím se směrem dopředu naprosto přestalo dařit, což je i zásluhou výborné defenzivy Interu.

75

Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Gastón Pereiro, přichází Donyell Malen.

74

Pohyb u laviček dává tušit přípravu první změny v zápase, bude to v sestavě PSV.

73

Nyní je to taková spíše překopávaná ze strany na stranu, Inter již viditelně ubral na té útočnosti a spíše se soustředí na defenzivu.

72

Rozhodčí nyní vykazuje jednoho z členů týmu Interu, který se nacházel až u branky hostů.

71

Statistika držení míče – 43% : 57%.

70

Samir Handanovič (Inter) uzmul míč před hlavičkujícím Luukem de Jongem.

69

Domácí vybojovali roh, který bude Hirving Lozano rozehrávat z pravé strany.

68

Hraje se stále bez střídání, nyní se snaží domácí něco vymyslet na polovině Interu, to se ale opět nedaří.

66

Radja Nainggolan (Inter) se dostal ke střele, ale jeho pokus dokázal zablokovat bránící Gastón Pereiro.

65

Domácí ubránili rohový kop, ale míč nedostali dál od vlastního vápna, hosté jsou zpět v útoku.

64

Inter vybojoval rohový kop, hosté budou rozehrávat z pravé strany.

63

Gastón Pereiro (Eindhoven) rozehrál volný kop, míč zasáhl Denzel Dumfries, který ale trefil jen bránícího Brozoviće.

62

Matías Vecino (Inter) fauluje zezadu Pereira, na vlastní polovině.

61

Eindhoven se tak dostává pod nepříjemný tlak, kdy ztratil vedení a nyní již prohrává...

60

Inter Milán právě vstřelil branku!
Vecino (Inter) poslal dlouhý pas do vápna, který, zdálo se, měl Jeroen Zoet (Eindhoven) pod kontrolou, ale opak byl pravdou! MAURO ICARDI si totiž dokázal odstrčit bránícího Schwaaba, i hlavou míč trochu popostrčit tak šikovně, že vlastně vyřadil ze hry i Zoeta a poté již stačilo trefit z pravé strany odkrytou branku domácích.

59

Ofsajdem nyní končí akce PSV, diváci pískají, ale nic s tímto rozhodnutím nenadělají.

58

Gastón Pereiro (Eindhoven) poslal z levé strany míč do vápna Interu, kde ale úřadovali obránci hostujícího mužstva.

57

Domácí vybojovali rohový kop, který budou rozehrávat z levé strany.

56

Opět míč v autu a opět vhazují hosté, na polovině PSV.

55

Pas Škriniara na Icardiho zachytil bránící Daniel Schwaab, který míč odehrál do autu, hosté tak zůstanou na polovině PSV.

54

Nyní se hraje, bohužel, převážně ve středu hřiště.

52

PSV se pomalu, ale jistě, dostává na polovinu Interu.

51

Inter s míčem na polovině soupeře, Radja Nainggolan byl dostoupen, míč tak putuje zpět k půlící čáře.

50

Také první pětiminutovka druhé půle naznačila, že se bude hrát opět parádní fotbal, máme se na co těšit.

49

Gólová šance domácích, kdy Gastón Pereiro přestal být bráněn obráncem, tak se otočil s míčem a vypálil na branku, míč končí na tyči!

48

Povedená střela Icardiho, s níž si ale Jeroen Zoet (Eindhoven) opět poradil.

46

Druhý poločas začne přibližně v 22:03.

Rozhodčí nastavil v prvním poločase pouze jednu minutu, během níž se v podstatě již nic nestalo. Do kabin tak oba týmy odchází za nerozhodného stavu 1:1, což je asi spravedlivé, vzhledem k tomu, co jsme měli možnost sledovat. Fotbal se hrál v této části zápasu velmi pohledný, rychlý, defenzivně nijak nesvázaný, takže opravdu bylo se na co dívat. A důkazem jsou i oba góly, které byl vskutku pohledné.

45+1

45

Žlutou kartu dostává Danilo D'Ambrosio (Inter Milán).

44

Již to vypadalo, že domácí ubrání útočnou akci Interu... Střelu Asamoaha Zoet vyrazil, jenže poté se míč, po zablokované střele Icardiho, dostal před vápno. A tam již neváhal známý „bombarďák“ RADJA NAINGGOLAN, který míč napálil z voleje do branky.

43

Rohový kop PSV dokázali hosté ubránit a sami nyní mohou zaútočit.

42

Hirving Lozano (Eindhoven) rozehrál přímý kop z levé strany, poslal míč přímo na branku Interu, Samir Handanovič vyráží nad branku.

41

Samir Handanovič (Inter) vyběhl z vlastního vápna a šel do soubojě s pronikajícím hráčem soupeře. Toho nezasáhl, ale zahrál rukou, za což dostal žlutou kartu.

40

Probíhá poslední pětiminutovka první půle, kterou zahájil svou střelou z voleje Radja Nainggolan (Inter), míč ale letí pouze vedle branky.

39

Ne, tentokrát to nebylo ideálně zahrané, domácím se podařilo míč zastavit a poté ho poslat alespoň do autu.

38

Další rohový kop pro Inter, další možné nebezpečí pro branku PSV!

37

Marcelo Brozović (Inter) rozehrál z levé strany, ve vápně, u vzdálenější tyče, hlavičkuje Mauro Icardi, na malém vápně a Jeroen Zoet (Eindhoven) vyráží míč v podstatě těsně u brankové čáry!

36

Ivan Perišić (Inter) vybojoval rohový kop pro svůj tým, k velké nelibosti příznivců Eindhovenu.

34

Danilo D'Ambrosio (Inter) poslal z pravé strany míč do vápna PSV, kde hlavičkoval Icardi, míč ale končí vedle branky.

33

A míč končí u Zoeta, který vykopává na levou stranu, tam se svádí souboj u půlící čáry, úspěšnější nakonec hosté.

32

Hrubě si nyní hosté nerozuměli v prostoru před brankou PSV, kam Matteo Politano poslal přihrávku do míst, odkud před okamžikem odběhli jeho spoluhráči.

31

Gastón Pereiro (Eindhoven) odcentroval z pravé strany, ve vápně pak nepřesně hlavičkuje Hirving Lozano.

30

Steven Bergwijn (Eindhoven) vybojoval míč na levé straně, ten hosté odehráli do autu, domácí tak vhazují.

29

Hirving Lozano (Eindhoven) fauluje na polovině Interu, míč pro hostující mužstvo, které se dostává na polovinu soupeře.

27

PSV právě vstřelilo branku!
Tak to byla krásná střela! PABLO PAULINO ROSARIO dostal míč z levé strany, od Hirvinga Lozana, chvíli to vypadalo, že neví co s ním, pak ale napřáhl a pravačkou poslal míč nechytatelně k tyči.

26

Matías Vecino (Inter) se dostal do zakončení z pravé strany, ale branku přestřelil. Všemu předcházelo famózní zpracování míče Icardim.

25

Statistika držení míče – 41% : 59%.

23

Špatná rozehrávka domácích, kterým utíká míč k brance Interu, pro Samira Handanoviče snadná práce.

22

PSV mělo k dispozici volný kop, který rozehrál Hirving Lozano, zakončující Luuk de Jong ale branku Interu netrefil.

21

První gólová šance zápasu! Pablo Paulino Rosario (Eindhoven) byl blízko gólu, bránící Milan Škriniar (Inter) sáhl nohou do jeho střely, změnil tak dráhu letu míče, na což ale dokázal Samir Handanovič zareagovat a střelu bravurně vyrazit!

20

Prvních dvacet minut minulostí, zatím platí, že sledujeme velmi pohledný fotbal, kterému chybí jen góly.

18

A znovu Ivan Perišić (Inter) u míče, tentokrát volí střelu z levé strany, měl čas na střelu, kterou ale poslal do rukou připraveného Zoeta.

17

A Ivan Perišić (Inter) to také zkusil přímo na branku, jenže trefil pouze před sebou postaveného hráče ve zdi, byl to Luuk de Jong, kapitán PSV, který dokázal střelu zablokovat.

16

Pablo Paulino Rosario (Eindhoven) fauluje na své polovině Politana a je z toho volný kop pro Inter, který hosté rozehrají ze střední vzdálenosti, je to i na přímou střelu.

15

Nyní sledujeme kombinace PSV na polovině Interu, Steven Bergwijn nedostal kýženou přihrávku do vápna, pokus Pereiry byl hodně nepřesný.

14

Inter s míčem na polovině PSV, které se zatím větší dobu pouze brání.

13

Centr z levé strany směřuje na Icardiho, do vápna PSV, kde ale úřaduje obránce domácího mužstva, který míč odehrál mimo vápno.

12

Matteo Politano (Inter) faulován na své polovině, to znamená jediné, míč pro Inter.

11

Angeliño (Eindhoven) nakopává míč dopředu na Lozana, který ale nemá možnost míč vybojovat.

9

K hlavičce se dostává po rohovém kopu Daniel Schwaab (Eindhoven), který ale poslal míč pouze nad branku Interu.

8

Angeliño (Eindhoven) to udělal na levém křídle velmi dobře, obešel obránce Interu a dostal se do vápna, kde nastřelil dalšího obránce a vybojoval v těžké pozici alespoň roh.

7

A dopředu mohou jít, po výkopu gólmana Zoeta, domácí. Hirving Lozano ale ztratil míč v souboji s Brozovićem.

6

Mauro Icardi (Inter) se dostal k hlavičce, po centru Kwadwo Asamoaha z levé strany, ale hlavou nedokázal míč lépe umístit, než pouze vedle branky PSV.

5

Hned od úvodního hvizdu se hraje poměrně rychlý a atraktivní fotbal.

4

Tentokrát hosté rozehráli na krátko, ale k úspěchu to rozhodně nevedlo.

3

Hosté mají velmi dobrý vstup do zápasu, v krátké době po sobě vybojovali další roh, který rozehraje Matteo Politano opět z pravé strany.

2

Radja Nainggolan (Inter) opět v akci, po rohovém kopu se opřel z voleje do střely zpoza vápna, z levé strany, ale poslal míč přímo do míst, kde stál Jeroen Zoet.

1

Hned po rozehrání se Radja Nainggolan (Inter) dostal ke střele zpoza vápna, která byla zblokována na roh.

1

Oba týmy nyní nastupují na trávník.

PSV Eindhoven: Zoet – Dumfries, Schwaab, Viergever, Angeliño – Rosario, Pereiro, Hendrix – Lozano, L. de Jong (C), Bergwijn.
Náhradníci: Room – Isimat-Mirin, Behich, Malen, Sainsbury, Ramselaar, É. Gutiérrez.

Inter Milán: Handanovič – D'Ambrosio, Škriniar, de Vrij, Asamoah – Vecino, Brozović – Politano, Nainggolan, Perišić – Icardi (C).
Náhradníci: D. Padelli – Lautaro Martínez, Baldé, Ranocchia, Valero, Miranda, Candreva.

Rozhodčí: Mažić – Ristić, Djurdević (vš. SRB).

INTER MILÁN
Milánský Inter zamířil do letošního ročníku Ligy mistrů ze čtvrtého místa v minulém ročníku Serie A. Na rozdíl od PSV nemusel Inter podstupovat ošidné play off, ale postup měl přímo do základní skupiny. Souboj s Tottenhamem vyhlíželi fans Interu trochu s obavami, neboť milánský tým v předchozích čtyřech ligových kolech pouze jednou vyhrál, prohrál v Sassuolu a poté i doma s Parmou. Hned poté následoval duel s Tottenhamem, v němž se milánští vzepjali k velkému výkonu. Hosté vedli od 53. minuty 1:0, v 86. minutě ale srovnal Icardi a ve druhé nastavené minutě nakonec strhl vedení na svou stranu Vecino!

PSV EINDHOVEN
Nizozemský mistr si cestu do základní skupiny klestil z 4. předkola, kde mu byl soupeřem běloruský BATE Borisov. Základem postupu byla výhra 3:2 hned v prvním utkání v Bělorusku, domácí hladká výhra 3:0 pak postup pouze pečetila. Jak suverénní postup před BATE byl, o to horší vstup do základní skupiny pro PSV byl. Na Camp Nou se PSV pokusilo hrát otevřenou partii a dopadlo to výsledkem 4:0 pro domácí Barcelonu. Hattrickem se blýskl hvězdný Leo Messi. Získá s Interem první body?

Utkáním, které se odehraje na Philips Stadionu v Eindhovenu, provedou srbští sudí, jako hlavní Milorad MAŽIĆ, kterému budou na čarách asistovat Ristić a Djurdević.

Vítejte u online přenosu utkání fotbalové Ligy mistrů, v níž se v rámci zákl. skupiny B utká PSV EINDHOVEN s INTEREM MILÁN.