To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Utkání sledovalo 82 137 diváků.

Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 1:5. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 7:3. Fauly: 18:10.

Wanyama
57. min Dier
27 Moura
Moura
11 Lamela
Lamela
79. min Llorente
Son Hung-min
66. min Sissoko

Arthur
87. min Vidal
Busquets
90+1. min Vermaelen
Rakitić
10 Messi
Messi
Suárez
Coutinho
83. min Rafinha

Rozhodčí: Felix Zwayer – Thorsten Schiffner, Marco Achmüller (všichni GER)

• 24Vermaelen

Je dobojováno a body míří do Barcelony. Druhá půle nám přinesla rychlý fotbal z obou stran, přibylo šancí a také gólů. Messi nejprve dvakrát trefil tyč a poté už udeřilo. Jenže na druhé straně, v 52. minutě snížil technickou střelou Harry Kane. Jenže radost Tottenhamu trvala jen krátce, už za další čtyři minuty totik vrátil hostům dvoubrankový náskok Lionel Messi. Přestřelka pokračovala a v 66. minutě vykřesal naději na bod pro domací Érik Lamela. Domácí pak přidali na tlaku, jenže ter Stegena už nedokázal nikdo překonat. A tak v úplném zavěru, v první minutě nastavení přidal svou dnes druhou branku Lionel Messi. Barcelona je tak po dvou kolech na šesti bodech, Tottenham na své první body stále čeká.

90+5

90+4

Domácí sice mají míč, ale už se s ním nikam neženou, ví, že zápas je ztracen.

90+3

Ještě jedna žlutá karta, za faul na Suáreze ji dostal domácí Eric Dier.

90+2

Stadion již notně prořídl, spousta diváků se již vydala z tribun na cestu domů.

90+1

Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Sergio Busquets, přichází Thomas Vermaelen.

90

Budou se nastavovat čtyři minuty.

90

Barcelona právě vstřelila branku!
A je rozhodnuto. Na levé straně vybojoval míč Jordi Alba, Suárez jej propustil za sebe, kde byl zcela opuštěný LIONEL MESSI a ten zblízka hravě překonal Llorise. Gólman Tottenhamu skočil na svou pravou ruku, zatímco hvězda hostů zakončila k opačné tyči.

89

Tlak domácích vrcholí, před ter Stegena nyní létají celkem nebezpečné centry.

88

Vidal se hned připletl do rozmíšky s Alderweireldem a byl mu odpískán faul.

87

Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Arthur, přichází Arturo Vidal.

86

Na druhý centr od rohového praporku si naskočil Alderweireld, jenže vymyslel pouze slaboučkou hlavičku doprostřed branky.

85

Nakonec z toho budou rohy dva, ten první opět odvracel Lenglet.

84

Zleva se do šestnáctky probil Lucas Moura a nasadil k prudké ráně. Tu srazil Lenglet, ale nyní ne do vlastní branky, ale na roh.

84

Kane se snažil vysokým centrem najít Llorenteho, dal mu však až moc prudký pas a míč skončil v zámezí.

83

Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Philippe Coutinho, přichází Rafinha.

82

Teď trochu zpomalení tempa, domácí dokonce zvolili i velkou malou domů.

81

Tottenham se snaží o vyrovnání, kousek za hranicí pokutového území nyní pálil Lucas Moura, jenže výsledkem byla pouze nedůrazná rána po zemi. Marc.André ter Stegen byl na místě a připraven.

80

No a střídat se bude za chvíli i na druhé straně, do hry půjde Rafinha.

79

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Érik Lamela, přichází Fernando Llorente.

78

Lamela ukazuje, že má potíže s křečemi a jak to tak vypadá, zápas pro něj končí.

77

Po přenesení hry na pravou stranu centroval Trippier a před dotírajícím Lucasem Mourou na poslední chvíli odvracel Semedo.

75

Na zemi je nyní Suárez, ten schytal v souboji o míč úder do obličeje.

74

Harry Kane vlétl do souboje s Piquém, sám jej nezasáhl, ale hostující hráč do něj v plné síle kopl. Rozhodčí to vyhodnotil jako faul domácího šutéra a udělil mu žlutou kartu.

73

Kane vysunul za obranu Daviese, ten ale zakončil zcela nepřesně. I když by se ale trefil, branka by neplatila pro střelcův ofsajd.

71

Sergio Busquets fauloval unikajícího Lamelu, zastavil sice brejk, ale on obdržel žlutou kartu.

70

Je to teď fotbal ve vysokém tempu, ani jeden z týmů se nešetří.

68

Hra se přesunula na druhou stranu, jenže Sissoko pálil vysoko nad.

67

Už to zase mohlo být o dva, neboť Lloris trochu zaváhal v rozehrávce, musel mimo vápno a do skluzu, jenže míč poslal přesně k Messimu. Před jeho zakončením ale zasáhl Alderweireld a čistým způsobem uklidil míč pryč z vápna.

66

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Son Hung-min, přichází Moussa Sissoko.

66

Tottenham právě vstřelil branku!
A je tu zase drama. Domácí pokračovali v akci, od pomezní čáry se míč dostal na nohu ÉRIKA LAMELY, ten vystřelil a na teč clonícího Lengleta gólman ter Stegen nedosáhl, Moc mu nescházelo, jenže míč zaplul do sítě.

65

Sražený centr končí u pomezní čáry, ne však akce Tottenhamu.

63

Na lavičce Tottenhamu se chystá střídání, do hry by měl zasáhnout Sissoko.

62

Tottenham kombinuje na útočné polovině, chtělo by to ale překvapivější moment, který by přečíslil obranu hostů.

60

Pohotovou střelu z běhu vyslal Suárez, jenže pouze do míst, kde stál připravený Lloris. Pro něj to byl snadný zákrok.

59

Po následném přímém kopu se domácím nelíbilo, že nebyl odpískán zákrok na Kanea, rozhodčí měl ale dobrý výhled a nechal tak pokračovat ve hře.

59

Za sražení Harryho Winkse dostal žlutou kartu hostující Arthur.

57

Rázem se raduje pouze sektor hostujících fanoušků, Barcelona je zase na koni.

57

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Victor Wanyama, přichází Eric Dier.

56

Radost domácích netrvala dlouho. Akce Barcelony se posunula na levé křídlo, odkud Jordi Alba poslal zpětnou přihrávku, na míč si na penaltě naběhl LIONEL MESSI a pohotově jej umístil přesně k tyči Llorisovy branky!

54

Ve Wembley je rázem o mnoho veseleji a fandící publikum žene Tottenham na další útok.

52

A je sníženo! Zatímco Messiho pokusům chybělo málo, tak na druhé straně potáhl Lamela, přihrál doleva na HARRYHO KANEA, ten se zasekávačkou ve vápně zbavil Semeda a technickou ranou okolo Piquého upravil na 1:2!

51

Po zisku míče Messi zasprintoval a trefil tyč z podobného místa jako před chvílí!

51

Na centr od rohového praporku si naskakoval Kane, proti přesile se ale nedokázal pořádně prosadit a vymyslel pouze slabou hlavičku.

50

Tottenham přidává na útoku, nyní si vybojoval rohový kop.

48

Na druhé straně se za obranu Barcelony vysunoval Trippier, mířil na něj i míč, jenže ten přijímal v ofsajdovém postavení.

47

Mnoho nechybělo a bylo to 0:3. Messi dostal až moc prostoru a mohl tak u pokutového území zakončit. Jeho rána pravou placírkou skončila na Llorisově tyči!

46

Druhý poločas začne přibližně ve 22:05.

Máme za sebou první poločas, který maximálně vyšel hostujícímu týmu. Už ve druhé minutě se totiž dostala Barcelona do vedení, když na začátku akce byl Messi a na konci Philippe Coutinho. Barcelona pak byla i nadále aktivnější a domácím dlouho trvalo, než se vůbec dostali na dostřel. Nakonec i Tottenham si vypracoval několik pozic, hodně akcí ale končí ofsajdem, či jiným porušením pravidel. Dočkali jsme se pak ještě jednoho gólu, a opět za zády domácího brankáře. Z dálky se trefil Ivan Rakitić a upravil na současných 0:2.

45+3

45+3

Messi schytal od Trippiera bolestivý úder do břicha a zůstal chvíli ležet. O faul se ale nejednalo, hosté budou pouze vhazovat.

45+2

Ben Davies se zlobí, že mu byl odmáván a odpískán ofsajd, situaci viděl jinak. Na verdiktu se ale nic měnit nebude.

45+1

Po jeho rozehrání následovala krátká kombinace, než do vápna přilétl pas na Coutinha. Ten se po míči natahoval seč jen mohl, ale bylo to na něj až příliš prudké.

45+1

Na středu si míč na střelu našteloval Suárez, jeho ránu ale srazil Sánchez na rohový kop.

45

Rozhodčí přidá tři minuty.

45

Tottenham kombinuje na pravé straně, je ale stále dost daleko od branky hostů.

43

Trochu se nám přitvrzuje a přibývá nervozity. Érik Lamela nyní klepl rukou za krk Busquetse a už i on byl potrestán žlutou kartou.

41

Victor Wanyama tvrdě skolil Messiho a i on si už prohlédl žlutou kartu.

40

Tottenham na výletě, zprava centroval Trippier. Měl dobrou myšlenku, provedení však nebylo z těch lepších a skončilo u hostů.

40

Už je ale na nohou a i když kulhá a drží se za pravý hýžďový sval, bude pokračovat.

39

Luis Suárez je po zákroku Sáncheze na zemi a nechce se mu moc zvedat, o faul se ale dle sudího nejednalo.

37

Lloris nyní musel vyskočit pod břevno, aby zachytil nepříjemnou teč. Navíc si musel dávat pozor na dotírajícího Messiho.

36

Suárez si na pravé straně nabíhal na vysoký míč, obrana Tottenhamu ale před ním odvrátila. Uruguayský útočník ale i tak přihrávkou ocenil zvednutým palcem.

35

Hosté ale rozehráli po zemi a nakrátko, nyní kombinují a snaží se proniknout za obranu v bílém.

35

Faul domácích, provinil se Lucas Moura. Je z toho docela zajímavá pozice.

33

Na druhé straně pálil Messi, ale pouze do míst, kde stál připravený Lloris.

32

Začalo se hrát ve velkém tempu. Zleva pronikal k vápnu Lamela, dostal se i ke střele, jenže ta byla tečována. A to takovým způsobem, že ter Stegen musel hbitě natáhnout ruku a míč srazit, aby neskončil za jeho zády.

31

Tribuny ve Wembley se radovaly se snížení, ale gól neplatil, neboť před samotným zakončením zpracoval Trippier míč rukou.

29

A Barcelona se opět hnala dopředu, zakončoval Suárez. Jeho rána po zemi šla ale kousek vedle.

28

A už je to o dvě branky! Po Messiho centru ještě nepřišla přesná rána od Coutinha, míč se ale odrazil za vápno, kde se do něj opřel IVAN RAKITIĆ a parádní ranou o tyč nedal Llorisovi šanci.

27

Z celkem nadějné akce, kdy se dopředu hnal Son, je najednou rozvážný útok do plných. Domácí se dokonce otočili ke své brance.

25

Z dálky to zkusil Harry Kane, míč před ter Stegenem i skočil, gólman hostů si ale s touto nepříjemnou situací poradil a připsal si úspěšný zákrok.

24

Ofsajd i na druhé straně, Messiho přihrávka přišla o zlomek vteřiny později, než bylo potřeba.

23

Busquets dával na svého gólmana docela pomalou malou domů a ter Stegen musel velice rychle vystartovat, aby byl u míče dříve než Son.

21

Opět se ale pískalo proti anglickému týmu, Davies dle sudího fauloval u pomezní čáry.

20

Po úvodních minutách aktivita Barcelony ochladla a hosté pouští Tottenham do souvislejšího tlaku na útočné polovině.

18

Nyní to Son dle sudího přehnal s důrazem a po jeho zatáhnutí Semeda se pískalo proti Tottenhamu. Korejský útočník tomu nechce věřit, ale s verdiktem už nic neudělá.

16

Aktivita nelze domácím upřít, nyní se prodírali směrem vpřed po levém křídle, finální přihrávka na Sona však šla do ofsajdu.

15

Následoval přímý kop z levé strany, Messiho centr ale byl zakončen nepřesným způsobem – míč skončil vysoko nad břevnem.

14

Toby Alderweireld přistrčil unikajícího Coutinha a je dnes prvním hráčem, který si prohlédl žlutou kartu.

13

Domácí nyní vyvinuli trochu tlak na bránící řadu Barcelony, Busquets si ale nedělal problémy a malou domů na ter Stegena vše vyřešil.

11

Faul na Semeda, je po akci domácích, naopak do útoku zamíří Barcelona.

10

Po hodně rozvážné kombinaci Tottenhamu, která skončila takřka až u Llorise, přišel rychlý přechod a přihrávka za obranu. Kane byl ale v ofsajdu.

9

Poměrně nízký centr ale hráči hostujícího týmu ve vápně zvládli pokrýt a ke ter Stegenovi nic neprošlo.

8

Teď už tu je ale přímý kop z pravé strany a to by mohlo být nebezpečné.

7

Centr do pokutového území hostů, tam ale nedošlo k ničemu, co by muselo ter Stegena děsit.

5

Barcelona i nadále v útoku, je vidět, že do Londýna přijela velmi motivována a toužící po úspěchu.

2

Tak tohle je pro hosty skvělý úvod. Messi poslal přihrávku za obranu, Alba se rozhodl pro přihrávku a ne střelu, čímž Llorise zmátl a hlavně vytáhl z brankové čáry, no a PHILIPPE COUTINHO už měl jednoduchou práci při zakončování do poloodkryté branky.

1

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Trippier, Alderweireld, D. Sánchez, Davies – Winks, Wanyama – Lucas Moura, Lamela, Son Hung-min – Kane.
Náhradníci: Gazzaniga – Rose, Dier, Walker-Peters, Moussa Sissoko, F. Llorente, Skipp.

FC Barcelona: ter Stegen – Semedo, Piqué, Lenglet, Alba – Arthur, Busquets, Rakitić – Messi (C), L. Suárez, Coutinho.
Náhradníci: Cillessen – Denis Suárez, O. Dembèlé, Rafinha, Munir, Arturo Vidal, Vermaelen.

Rozhodčí: Felix Zwayer – Thorsten Schiffner, Marco Achmüller (všichni GER).

Oba týmy jsou již na hrací ploše, zní hymna Ligy mistrů, zápas za pár okamžiků začne!

Zápas uvidí Wembley Stadium a začne se hrát ve 21:00. Nic si tedy na tento čas neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Rozhodčí

Hlavním sudím tohoto utkání bude Felix Zwayer, kterému budou na pomezí asistovat Thorsten Schiffner a Marco Achmüller. Čtvrtým rozhodčím byl nominován Guido Kleve a u branek budou číhat Tobias Stieler a Sascha Stegemann. Všichni pánové jsou z Německa.

Španělský tým nezažívá zrovna nejlepší období, poslední tři ligové zápasy nevyhrál, na domácím stadionu pouze dvakrát remizoval a prohrál na půdě posledního Leganésu, v Lize mistrů měl ale skvělý vstup. Barcelona hrála doma pro Eindhovenu a soupeře rozdrtila jasnou výhrou 4:0. Hattrickem se blýskl Lionel Messi, jednu branku přidal Ousmane Dembélé. Dnes to ale bude určitě těžší zápas, Tottenham se ve Wembley nedá jen tak lehce.

Tottenham Hotspur

Zástupce anglické Premier League nevstoupil do letošního ročníku dobře, v prvním kole vyjel do Itálie na půdu Interu Milán a i když od 53. minuty vedl po gólu Christiana Eriksena, odjel domů s prázdnou. Inter měl totiž opravdu silný závěr, v 85. minutě srovnal Mauro Icardi a ve druhé nastavené minutě výsledek otočil Matias Vecino! Milánští tak vyhráli 2:1 a Tottenham, pokud chce pomýšlet na postup ze skupiny, si už nemůže velké bodové ztráty dovolit.

Dobrý večer u fotbalové Ligy mistrů. Společně se podíváme na utkání druhého kola skupiny B mezi týmy Tottenham Hotspur a FC Barcelona.