Souhrn
Evropská liga, Skupina L
Začátek utkání: 29. 11. 2018 18:55
BATE Borisov
2
:
0
(1:0)
MOL Vidi FC
Články
Milán se Simičem odvrátil trapas, Čech má nulu, Vaclík prohrál
Trnava porazila Anderlecht, soupeři českých týmů si body dělili
Arsenal dal venku tři góly, Trnava prohrála, Kodaň veze body z Bordeaux
Výhry Zenitu, Arsenalu i Kyjeva. Trnava bez fanoušků v Evropské lize padla
Koubek v Kyjevě třikrát inkasoval, Čech gól nedostal a Arsenal postupuje
Z kola ven jsou AC Milán či Lipsko, postupuje Sevilla, Rennes i Malmö
Další zápasy kola
Evropská liga - Skupina K
Dynamo Kyjev 2:2 Astana Stade Rennes 2:1 FK Jablonec Astana 2:0 Rennes FK Jablonec 2:2 Dynamo Kyjev Rennes 1:2 Dynamo Kyjev FK Jablonec 1:1 FC Astana FC Astana 2:1 FK Jablonec Dynamo Kyjev 3:1 Rennes Astana 0:1 Dynamo Kyjev Rennes 2:0 Astana Dynamo Kyjev 0:1 FK Jablonec Evropská liga - Skupina L
Vidi FC 0:2 BATE PAOK 0:1 Chelsea Chelsea 1:0 Vidi FC BATE 1:4 PAOK PAOK 0:2 Vidi FC Chelsea 3:1 BATE BATE 0:1 Chelsea Vidi FC 1:0 PAOK BATE 2:0 Vidi FC Chelsea 4:0 PAOK PAOK 1:3 BATE Vidi FC 2:2 Chelsea Evropská liga - Skupina J
Sevilla 5:1 Standard Akhisarspor 0:1 FK Krasnodar FK Krasnodar 2:1 Sevilla Standard 2:1 Akhisarspor Standard 2:1 FK Krasnodar Sevilla 6:0 Akhisarspor FK Krasnodar 2:1 Standard Akhisarspor 2:3 Sevilla FK Krasnodar 2:1 Akhisarspor Standard 1:0 Sevilla Sevilla 3:0 FK Krasnodar Akhisarspor 0:0 Standard Evropská liga - Skupina I
Genk 2:0 Malmö Besiktas 3:1 Sarpsborg Sarpsborg 3:1 Genk Malmö 2:0 Besiktas Sarpsborg 1:1 Malmö Besiktas 2:4 Genk Genk 1:1 Besiktas Malmö 1:1 Sarpsborg Sarpsborg 2:3 Besiktas Malmö 2:2 Genk Genk 4:0 Sarpsborg Besiktas 0:1 Malmö Evropská liga - Skupina H
Lazio 2:1 Apollon Limassol Marseille 1:2 Frankfurt Frankfurt 4:1 Lazio Apollon Limassol 2:2 Marseille Frankfurt 2:0 Apollon Limassol Marseille 1:3 Lazio Apollon Limassol 2:3 Frankfurt Lazio 2:1 Marseille Frankfurt 4:0 Marseille Apollon Limassol 2:0 Lazio Marseille 1:3 Apollon Limassol Lazio 1:2 Frankfurt Evropská liga - Skupina G
Rapid 2:0 Spartak Villarreal 2:2 Rangers Spartak 3:3 Villarreal Rangers 3:1 Rapid Villarreal 5:0 Rapid Rangers 0:0 Spartak Spartak 4:3 Rangers Rapid 0:0 Villarreal Spartak 1:2 Rapid Rangers 0:0 Villarreal Villarreal 2:0 Spartak Rapid 1:0 Rangers Evropská liga - Skupina F
Olympiacos 0:0 Real Betis Dudelange 0:1 AC Milán Real Betis 3:0 Dudelange AC Milán 3:1 Olympiakos AC Milán 1:2 Real Betis Dudelange 0:2 Olympiakos Real Betis 1:1 AC Milán Olympiakos 5:1 Dudelange Real Betis 1:0 Olympiakos AC Milán 5:2 Dudelange Olympiakos 3:1 AC Milán Dudelange 0:0 Real Betis Evropská liga - Skupina E
Arsenal 4:2 Vorskla Sporting 2:0 Karabach Vorskla 1:2 Sporting Karabach 0:3 Arsenal Sporting 0:1 Arsenal Karabach 0:1 Vorskla Vorskla 0:1 Karabach Arsenal 0:0 Sporting Vorskla 0:3 Arsenal Karabach 1:6 Sporting Sporting 3:0 Vorskla Arsenal 1:0 Karabach Evropská liga - Skupina D
Trnava 1:0 Anderlecht Záhřeb 4:1 Fenerbahce Fenerbahce 2:0 Trnava Anderlecht 0:2 Záhřeb Anderlecht 2:2 Fenerbahce Trnava 1:2 Záhřeb Fenerbahce 2:0 Anderlecht Záhřeb 3:1 Trnava Fenerbahce 0:0 Záhřeb Anderlecht 0:0 Trnava Trnava 1:0 Fenerbahce Záhřeb 0:0 Anderlecht Evropská liga - Skupina B
Celtic 1:0 Rosenborg RB Lipsko 2:3 Salzburg Salzburg 3:1 Celtic Rosenborg 1:3 RB Lipsko Salzburg 3:0 Rosenborg RB Lipsko 2:0 Celtic Celtic 2:1 RB Lipsko Rosenborg 2:5 Salzburg Salzburg 1:0 RB Lipsko Rosenborg 0:1 Celtic RB Lipsko 1:1 Rosenborg Celtic 1:2 Salzburg Evropská liga - Skupina A
Larnaca 0:1 Curych Ludogorec 2:3 Leverkusen Leverkusen 4:2 Larnaka Curych 1:0 Ludogorec Curych 3:2 Leverkusen Larnaka 1:1 Ludogorec Ludogorec 0:0 Larnaka Leverkusen 1:0 Curych Leverkusen 1:1 Ludogorec Curych 1:2 Larnaka Ludogorec 1:1 Curych Larnaka 1:5 Leverkusen Evropská liga - Skupina C
Kodaň 1:1 Zenit SK Slavia Praha 1:0 Girondins Bordeaux Bordeaux 1:2 Kodaň Zenit Petrohrad 1:0 SK Slavia Praha Zenit 2:1 Bordeaux FC Kodaň 0:1 SK Slavia Praha Bordeaux 1:1 Zenit SK Slavia Praha 0:0 FC Kodaň Zenit 1:0 Kodaň Girondins Bordeaux 2:0 SK Slavia Praha Kodaň 0:1 Bordeaux SK Slavia Praha 2:0 Zenit Petrohrad Evropská liga - 1/16 finále
Fenerbahce 1:0 Zenit Lazio 0:1 Sevilla Olympiakos 2:2 Dynamo Kyjev Galatasaray 1:2 Benfica FK Krasnodar 0:0 Leverkusen Rapid 0:1 Inter BATE 1:0 Arsenal Rennes 3:3 Real Betis SK Slavia Praha 0:0 KRC Genk Curych 1:3 Neapol Šachtar 2:2 Frankfurt Club Bruggy 2:1 Salzburg Malmö 1:2 Chelsea Sporting 0:1 Villarreal Celtic 0:2 Valencia FC Viktoria Plzeň 2:1 Dinamo Záhřeb Evropská liga - Osmifinále
FC Sevilla 2:2 SK Slavia Praha Rennes 3:1 Arsenal Frankfurt 0:0 Inter Zenit 1:3 Villarreal Záhřeb 1:0 Benfica Chelsea 3:0 Dynamo Kyjev Neapol 3:0 Salzburg Valencia 2:1 FK Krasnodar Salzburg 3:1 Neapol Dynamo Kyjev 0:5 Chelsea FK Krasnodar 1:1 Valencia SK Slavia Praha 4:3 FC Sevilla Villarreal 2:1 Zenit Arsenal 3:0 Rennes Inter 0:1 Frankfurt Benfica 3:0P Záhřeb Evropská liga - Čtvrtfinále
Benfica 4:2 Frankfurt Villarreal 1:3 Valencia Arsenal 2:0 Neapol Neapol 0:1 Arsenal Valencia 2:0 Villarreal Frankfurt 2:0 Benfica Evropská liga - Semifinále
Arsenal 3:1 Valencia Frankfurt 1:1 Chelsea Valencia 2:4 Arsenal Chelsea 1:1 Frankfurt
Sestavy
Sčerbicki – Filipović, Volkov, Rios, Filipenko (46. D. Poljakov) – Baga, Hleb (66. Skavyš), Stasevič (C) (89. Gordejčuk), Drahun, Ivanić – Signěvič. | Kovácsik – Juhász (C), Stopira, Fiola, Vinícius, Nego (67. Kovács) – Hadžić, Pátkai (63. Hodžić), G. Milanov, Huszti (74. Nikolov) – Ščepovič. |
1. poločas
Góly23' Signěvič Karty39' Filipenko | |
2. poločas
Góly85' Ivanić Karty49' Hleb 65' Signěvič | Karty76' Vinícius |
Střídání46' D. Poljakov 46' Filipenko 66' Skavyš 66' Hleb 89' Gordejčuk 89' Stasevič | Střídání63' Hodžić 63' Pátkai 67' Kovács 67' Nego 74' Nikolov 74' Huszti |