To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Úkol splněn, Juventus poráží Valencii a zajistil si tak postup do další fáze, samozřejmě vzhledem k ambicím italského velkoklubu je to úkol dílčí, ambice jsou mnohem vyšší. Dnes to byla povinná výhra Juventusu, který podal velmi slušný výkon, téměř bez výrazných chyb a zaslouženě vyhrál. Valencia si dnes vůbec nevěděla rady s výtečnou defenzivou soupeře a za celý zápas si vypracovala jedinou šanci, kterou v závěru první půle Mouctar Diakhaby neproměnil.

Sandro
46. min Cuadrado
Dybala
79. min Costa

Kondogbia
72. min Soler
10 Parejo
Parejo
7 Guedes
Guedes
19 Rodrigo
Rodrigo
46. min Gameiro
22 Mina
Mina
67. min Batshuayi

Rozhodčí: Collum – McGeachie, Stewart (vš. SCO)

• 23Batshuayi

Zákroky brankáře Juventusu Wojciecha Szczęsného – 1.

Zákroky brankáře Valencie Neta – 6.

90+1

Nastavují se tři minuty, hosté začínají kombinaci až od Neta, tedy od vlastní branky.

90

Je tu devadesátá minuta, Juventus si jde pro tři body a pro jistotu postupu.

88

Ale domácí se již nikam dopředu neženou, tento výsledek jim samozřejmě vyhovuje, míč se tak vrací až k půlící čáře.

87

Již se opět hraje, Juventus se pomalu přesouvá na polovinu Valencie.

85

Wojciech Szczęsny (Juventus) chytá střelu Gameira, na zemi zůstává po souboji Chiellini, domácí gólman tak zakopává míč.

83

Žlutou kartu dostává Blaise Matuidi (Juventus FC).

83

V posledních minutách se Valencia snaží usilovně o vyrovnání, tím se mohou otevřít okna v defenzivě, využít toho může Juventus!

82

Dani Parejo (Valencia) rozehrál z pravé strany, míč se dostal před vápno Juventusu, odkud vystřelil Soler, ale nepřesná střela míří vedle branky.

81

Rohový kop pro Valencii, hosté rozehrají z pravé strany.

80

Cristiano Ronaldo z levé strany poslal míč na místo pokutového kopu, kde ze stoje vystřelil Mandžukić, ale Neto chytá.

79

Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Paulo Dybala, přichází Douglas Costa.

79

Cristiano Ronaldo (Juventus) zkouší z levé strany, z otočky, překvapit defenzivu Valencie, jeho pokus ale míří vedle branky Neta.

78

Michy Batshuayi (Valencia) to nyní zkouší ze stoje, zpoza vápna, ale trefil jen hráče před sebou, Wojciech Szczęsny stále bez práce.

77

Hosté na polovině Juventusu, míč míří do míst, kde je málo prostoru na cokoliv vymyslet s míčem, takže obránce domácích odkopává.

76

Nyní je to přehlídka nepřesností na obou stranách, hlavně v podání Valencie je to v této chvíli trochu utrpení.

74

Žlutou kartu dostává Michy Batshuayi (Valencia CF).

74

Paulo Dybala (Juventus) rozehrává roh z levé strany, míč míří do vápna, kde hlavičkuje Cristiano Ronaldo, s jeho pokusem si ale Neto dokázal poradit.

73

Statistika držení míče – 58% : 42%.

72

Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Geoffrey Kondogbia, přichází Carlos Soler.

71

Juventus pouze odkopává míč na polovinu Valencie, která zkouší znovu zaútočit.

69

Žlutou kartu dostává Gonçalo Guedes (Valencia CF).

69

Po střele Dybaly získali domácí roh, ten z pravé strany rozehrál Miralem Pjanić, ale znovu se domácím branku ohrozit nepovedlo.

68

Cristiano Ronaldo (Juventus) znovu střílí ze své pozice zpoza vápna, branku netrefuje.

67

Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Santiago Mina, přichází Michy Batshuayi.

67

Leonardo Bonucci (Juventus) poslal prudký a nepřesný nákop na Dybalu, míč pro Valencii.

65

Tak konečně se začalo něco na trávníku dít, doufejme, že tempo zápasu bude již jen gradovat!

63

A je tu další šance domácích, kdy Mario Mandžukić trefil míč ve vápně z první, ale Neto byl pozorný.

62

A navíc je to i žlutá karta pro Diakhabyho, tak to je trochu přísně posouzené...

61

No vida! Hosté dopravili míč do branky, ale z gólu se radovali doslova pár vteřin, sudí totiž postřehl, že míč nasměroval do branky Mouctar Diakhaby (Valencia) rukou!

60

Žlutou kartu dostává Juan Cuadrado (Juventus FC).

60

Valencia může hned odpovědět, hosté získávají volný kop z levé strany, je to i na přímé ohrožení branky.

59

Juventus právě vstřelil branku!
Cristiano Ronaldo to udělal na levé straně fantasticky, rychlou kličkou doleva se zbavil obránce, poslal míč před branku, kde již číhal MARIO MANDŽUKIĆ, který jen nastavil nohu a poslal míč do branky.

59

Ve vápně bojuje s obráncem útočící Mario Mandžukić (Juventus), padá, ale nepíská se, další trochu naivní snaha tohoto útočníka o penaltu.

58

Juan Cuadrado (Juventus) faulován Santi Minou, takže domácí zůstanou u míče na polovině Valencie.

57

Rodrigo Bentancur (Juventus) se nyní diví rozhodnutí sudího, který mu odpískal útočný faul, míč pro Valencii.

56

Zbytečná chyba hostů, kdy se míč dostal až do autu, takže Juventus se dostává k míči na polovině Valencie.

55

Juventus nyní nechává soupeře hrát, Valencia se dostává na polovinu domácích, po chvíli ale přichází zpětná přihrávka, evidentně tohle hostům zatím stačí.

54

João Cancelo (Juventus) poslal míč z levé strany do vápna Valencie, ale pouze na nohu obránce, takže ani z tohoto útoku domácích nic nebude.

53

João Cancelo (Juventus) ve skluzu zastavil Coquelina, vypadalo to vše v souladu s pravidly, což usoudil i sudí.

52

Dva centry z pravé strany neznamenaly nebezpečí pro branku Juventusu, navíc je pískán útočný faul hostů.

51

Domácím se ale nepodařilo rozehrát, míč končí znovu v autu, vhazují hosté, z pravé strany, na polovině Juventusu.

50

Daniel Wass (Valencia) nyní neměl na pravé straně komu přihrát, tak udělal s míčem otočku a nakonec o míč přišel.

49

Santiago Mina (Valencia) faulován Bonuccim na polovině Juventusu, volný kop pro Valencii.

48

Nepřesná rozehrávka domácích, Kévin Gameiro (Valencia) se málem dostal do úniku, ale nedokázal zkrotit neposedný míč.

46

Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Rodrigo, přichází Kévin Gameiro.

46

Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Aléx Sandro, přichází Juan Cuadrado.

46

Druhý poločas začne přibližně v 22:01.

No, je paradox, že na jedinou šanci jsme si museli počkat do posledních sekund první půle! V nastaveném čase byli blízko prvnímu gólu zápasu hosté, ale hlavičku Diakhabyho fantastickým reflexivním zákrokem vyrazil Wojciech Szczęsny. Do šaten tak odchází oba týmy za bezbrankového stavu, byť v první půli byli domácí lepší. Juventusu se zatím ale nedaří v koncovce, Valencia výtečně brání.

45+1

45+1

Mouctar Diakhaby (Valencia) si naběhl na centr z pravé strany a hlavou dokázal dostat míč na branku, tam na brankové čáře fantasticky zareagoval Wojciech Szczęsny, tak to byla první gólová šance zápasu!

45

Sledujeme útočnou akci Valencie, ta získává v samotném závěru poločasu rohový kop z pravé strany.

44

Domácí to zkouší dlouhým nákopem na levou stranu, samozřejmě na Cristiana Ronalda, který by ale musel být Superman, aby dokázal míč zastihnout na hrací ploše.

43

Žlutou kartu dostává Geoffrey Kondogbia (Valencia CF).

43

Jsme v závěru prvního poločasu, který byl hodně chudý na nějaké šance či pohledné akce, bohužel.

42

João Cancelo (Juventus) to vzal na sebe, pronikl z pravé strany do vápna, tam se mu nabízel volný Cristiano Ronaldo, místo přihrávky ale Cancelo střílí, branku netrefuje.

41

Paulo Dybala (Juventus) nedokázal zpracovat míč od Ronalda, v těsné blízkosti vápna Valencie, hosté si oddechli.

40

Na druhé straně před Dybalou odehrál míč do autu Mouctar Diakhaby. Následné útočné manévry Juventusu ukončil faul Bonucciho, v souboji s Minou.

39

Valencie nyní s míčem na polovině Juventusu, hosté se snaží prokombinovat k vápnu, což se zatím moc nedaří.

38

Wojciech Szczęsny (Juventus) musel ven z branky, aby stihl odehrát míč před nabíhajícím Santi Minou, což dokázal.

37

V dosavadním průběhu první půle zatím registrujeme pouze jedinou střelu na branku, kterou měl ve 4. minutě Cristiano Ronaldo.

36

Mouctar Diakhaby (Valencia) uhlídal nabíhajícího Ronalda, který si seběhl do vápna na centr z levé strany.

35

Defenziva Valencie zatím dobře zvládá bránit Cristiana Ronalda, který je často zdvojován, někdy i ztrojován! Další útočná akce Juventusu končí faulem Aléxe Sandra.

34

Juventus má převahu, zatím tomu ale něco chybí, domácí hrají dobře po šestnáctku soupeře, pak již ne.

33

Skotský sudí Collum však dává nyní domácím najevo, že podobné souboje nebude posuzovat jinak, takže domácí se jen tak penalty nedočká.

32

Leonardo Bonucci (Juventus) se nyní kácí k zemi ve vápně Valencie, je to již několikátý pokus domácích o penaltu...

31

Žlutou kartu dostává José Gayá (Valencia CF).

30

Po centru z levé strany šel do hlavičkového souboje Giorgio Chiellini (Juventus), který při tomto pokusu upadl ve vápně, tady vůbec nemůže být řeč o penaltě.

29

A další roh Juventusu, domácí rozehrají opět z levé strany.

28

Nakonec z toho byl rychlý brejk hostů, který končí střelou Wasse z pravé strany, uvnitř vápna, míč míří nad branku Juventusu.

27

Mario Mandžukić (Juventus) to nyní neudělal dobře, z pravé strany chtěl poslat míč před vápno Valencie, ale přihrávku zachytil obránce.

26

Miralem Pjanić (Juventus) padá v pokutovém území Valencie, ale sudí zůstává ledově klidný, penalta se nepíská.

25

Statistika držení míče – 65% : 35%.

24

Juventus opět na útočné polovině, akce jde opět po levé straně, odkud hvězdný Ronaldo odcentroval, ovšem pouze do rukavic Neta.

23

Aléx Sandro (Juventus) dostal přesný pas do vápna, z levé strany vrátil míč pod sebe, kam si na místo pokutového kopu seběhl Cristiano Ronaldo, ten byl ale velmi dobře bráněn.

22

Další roh domácích rozehrál z pravé strany Miralem Pjanić, míč míří na bližší tyč, kde obránce odhlavičkoval.

21

Juventus měl k dispozici dva rohového kopy z levé strany, ale ani jednou branku Valencie neohrozil.

20

Je z toho tak rychlý kontr Juventusu, který končí centrem Cancela z pravé strany, obránce Valencie odhlavičkoval na roh.

20

Dani Parejo (Valencia) to ale nekopl vůbec dobře, z levé strany trefil pouze prvního bránícího hráče, který stál pár metrů od rohového praporku.

19

Rodrigo Bentancur (Juventus) zastavuje průnik soupeře po levé straně odkopem míče na roh, z levé strany rozehraje Parejo.

18

Dani Parejo (Valencia) fauluje na polovině soupeře, když šel ostře do souboje s Dybalou, domácí si žádají karetní trest, ale sudí je proti.

17

Giorgio Chiellini (Juventus) se nyní prezentuje prudkým centrem z levé strany, který končí v náruči gólmana Valencie Neta.

16

Mario Mandžukić (Juventus) si seběhl na centr z pravé strany, na vzdálenější tyči byl ale dobře bráněn, takže nedokázal míč dostat do branky.

15

Hosté jsou pod velkým tlakem při rozehrávce, velmi dobrá poziční hra Juventusu!

14

Gabriel (Valencia) nakopává míč na polovinu Juventusu, ale do míst, kde není vůbec nikdo, takže odevzdaný míč.

13

Žlutou kartu dostává Rodrigo Bentancur (Juventus FC) za přišlápnutí pravé nohy Guedese, který již seděl bez míče na trávníku, zbytečný zákrok.

13

Následně získávají míč hosté, konkrétně gólman Neto, který bude vykopávat od své branky.

12

Juventusu nedělá problém přechod k vápnu Valencie, Blaise Matuidi zkouší dostat míč za obránce, kam si naběhl Ronaldo, ale to nevyšlo.

11

Mario Mandžukić (Juventus) padá před brankou Valencie k zemi, zřejmě tam utržil nějaký úder do obličeje, alespoň lze odvodit podle toho, za kterou část těla se Mario držel.

10

Míč se vrací až k půlící čáře, ale přesto zůstává v držení domácích.

9

Juventus na polovině soupeře, Cristiano Ronaldo ztratil míč u vápna soupeře, ale domácí se znovu k míči dostali.

8

Po dobrém vstupu Juventusu do zápasu se nyní hra trochu vyrovnává.

7

Hosté nyní po pravé straně přechází na polovinu Juventusu, ale po pár přihrávkách ztrácejí míč.

6

Gonçalo Guedes (Valencia) nyní místo střely zvolil přihrávku na levé křídlo, odkud José Gayá posílá míč do vápna, ten ale zachytil obránce Juventusu.

5

Hned první pětiminutovka naznačila, že Juventus bude dnes chtít udávat tempo zápasu.

4

Přesto se hvězdný Ronaldo dostal znovu k míči a je z toho střela zpoza vápna, Neto chytá.

3

Cristiano Ronaldo zatáhl míč po levém křídle na polovinu soupeře, Aléx Sandro ale přihrává zpět.

1

Hned v první minutě registrujeme první střelecký pokus, Aléx Sandro (Juventus) zpoza vápna ale netrefil branku Valencie.

1

Juventus FC: Szczęsny – Cancelo, Bonucci, Chiellini (C), Sandro – Bentancur, Pjanić, Matuidi – Mandžukić, Dybala, Ronaldo.
Náhradníci: Perin – Benatia, Costa, Barzagli, J. Cuadrado, Kean, Rugani.

Valencia CF: Neto – Wass, Gabriel, Diakhaby, Gayá – Coquelin, Kondogbia, Parejo (C), Guedes – Rodrigo, S. Mina.
Náhradníci: Doménech – Murillo, Soler, Gameiro, Lato, Piccini, Batshuayi.

Rozhodčí: Collum – McGeachie, Stewart (vš. SCO).

VALENCIA CF
Svěřenci kouče Marcelina se v úvodu ligového ročníku trápili a nebyli daleko od sestupových příček. Valencii sráželo velké množství remíz, kterých bylo již 8, což je vysoké číslo, bylo-li odehráno zatím 13 ligových kol. Nicméně v posledních dvou ligových kolech, zdá se, nastal obrat k lepšímu! Valencia nejprve doslova vydřela těsné vítězství 1:0 na hřišti Getafe, což poté potvrdila v posledním kole, kdy doma o víkendu porazila Rayo Vallecano jasně 3:0. Dvěma góly se blýskl Santi Mina a konečný výsledek pečetil Kévin Gameiro. V lize se tak Valencia dokázala vyškrábat na desáté místo, byť má druhý nejmenší počet proher ze všech (dvě, jako např. FC Barcelona a jen o jednu více, než nejlepší Atlético Madrid).
V Lize mistrů se v konkurenci Juventusu, Manchesteru a švýcarského outsidera skupiny pere stále o postup, ale bude to mít velmi těžké. Aktuálně totiž Valencia ztrácí na třetím místě dva body na druhý Manchester United, který bude v souběžně hraném utkání s Young Boys Bern velkým favoritem. Pokud by vyhrál, musela by Valencia vyloupit Allianz Stadium, ani remíza by jí nestačila.

JUVENTUS FC
Italský ligový suverén přidal o víkendu na své konto další vítězství, když si doma poradil se SPAL 2013 2:0. Tento zápas odehrál Juventus v sobotu a byť byl jasným favoritem a mohl šetřit své hvězdy, nastoupil na trávník v nejsilnější možné sestavě, v čele s Ronaldem a Mandžukićem! Právě tito dva rozhodli svými góly o výhře.
V Lize mistrů to byla ze strany Juventusu také velmi povedená jízda, až do domácího duelu s Manchesterem United. Po výhře 2:0 ve Valencii přišla hladká domácí výhra 3:0 nad švýcarským Young Boys Bern a poté i velmi cenná výhra 1:0 na Old Trafford. Před třemi týdny pak Juventus přivítal Manchester United doma a čekalo se, že si v tomto zápase zajistí hladký postup ze skupiny. Když v 65. minutě dostal domácí do vedení Ronaldo, již to vypadalo jako hotová věc. Nicméně Manchester předvedl neskutečný obrat v závěru utkání, kdy v 86. minutě vyrovnal Mata a poté si v 90. minutě vstřelil vlastní gól Bonucci. Pro Juventus žádná velká tragédie, pro hosty ale výrazné oživení nadějí na postup! K postupu potřebuje Juventus z duelu s Valencií vybojovat alespoň bod.

Utkáním, které se odehraje na turínském Allianz Stadium, provedou skotští sudí, jako hlavní William COLLUM, kterému budou na čarách asistovat David McGeachie a Graeme Stewart.

Vítejte u online přenosu fotbalového utkání základní skupiny Ligy mistrů, v němž v rámci skupiny H přivítá JUVENTUS FC na svém stadionu VALENCII CF.