To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Harry Kane (Tottenham) jednoznačně mužem zápasu! Domácí ostrostřelec dokázal dvěma góly v závěru zápasu otočit skóre ve prospěch domácích a Tottenham tak může slavit vůbec první výhru v Lize mistrů, kterou oživil naděje na postup.
PSV dnes bylo velmi blízko bodům, hosté měli za stavu 1:1 velkou šanci, ale neproměnili jí. Vzhledem k převaze Tottenhamu se nedá říci, že by výsledek byl pro Eindhoven krutý, domácí prostě byli lepší.

90+6

TottenhamTottenham(4-3-3 )

Gazzaniga
24 Aurier
Aurier
75. min Trippier
Moura
62. min Lamela
10 Kane
Kane
Son Hung-min
75. min Llorente

Pereiro
73. min Malen
Hendrix
11 Lozano
Lozano
de Jong
81. min Sainsbury
Bergwijn
86. min Gutiérrez

Rozhodčí: Kružliak – Somolani, Hancko (vš. SVK)

Zákroky brankáře PSV Zoeta – 7.

Zákroky brankáře Tottenhamu Gazzanigy – 3.

90+5

Žlutou kartu dostává Kieran Trippier (Tottenham Hotspur).

90+4

Érik Lamela (Tottenham) se nyní domníval, že by měl být odpískán roh pro domácí, sudí Kružliak je ale jiného názoru.

90+3

Harry Kane (Tottenham) faulován na polovině PSV, těsně za půlící čárou, provinil se Daniel Schwaab, který dostal žlutou kartu.

90+1

Nastavuje se šest minut.

89

Tottenham právě vstřelil branku!
Ben Davies odcentroval z levé strany, ve vápně dokázal hlavičkovat HARRY KANE a míč se do ruky bránícího Trenta Sainsburyho dostal do branky hostů, nešťastný gól z pohledu Eindhovenu!

89

Centr z levé strany míří do vápna Tottenhamu, hlavičku Schwaaba ale Gazzaniga chytá a rychle rozehrává na levou stranu.

88

Érick Gutiérrez (Eindhoven) to udělal velmi dobře, řekl si na polovině Tottenhamu o faul a hosté mají k dispozici standardku.

87

Eriksenův pas z levé strany končí na hlavě bránícího hráče PSV, hosté mohou zaútočit.

86

Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Steven Bergwijn, přichází Érick Gutiérrez.

84

Fernando Llorente (Tottenham) přeskočil obránce PSV a hlavou poslal míč na branku, po centru Winkse z pravé strany, ale Jeroen Zoet stál přesně tam, kde stát měl a míč lapil.

83

Hosté rozehráli roh z levé strany, ale míč skončil v rukavicích domácího gólmana.

82

Pozor, hosté mohli jít znovu do vedení! Obraně Tottenhamu pláchl Donyell Malen, který byl ve vyložené šanci, ale Paulo Gazzaniga jeho střelu parádně vytěsnil vedle branky.

82

Gól pro Tottenham přišel v pravý čas, domácí tak stále ještě mohou živit naději na výhru.

81

Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Luuk de Jong, přichází Trent Sainsbury.

80

Posledních deset minut řádné hrací doby, míč dopadá do náruče Zoeta, který nyní nebude chvátat s rozehrávkou.

78

HARRY KANE sklepl hlavou míč na hranici vápna Llorentemu, po dlouhém pasu. Střídající Llorente mu poté nohou míč přistrčil do střelecké pozice, čehož Kane využil a poslal míč do branky.

77

Harry Kane (Tottenham) nyní znovu zabojoval ve vápně PSV, ale z levé strany si opět na Zoeta nepřišel.

75

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Son Hung-min a Serge Aurier, přichází Fernando Llorente a Kieran Trippier.

74

Christian Eriksen (Tottenham) zadovkou hledá ve vápně Dele Alliho, který ale nebyl dostatečně důrazný a míč mu ukopl obránce.

73

Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Gastón Pereiro, přichází Donyell Malen.

72

Ne, ani Son Hung-min nedokázal poslat přesný pas do vápna PSV, hosté se alespoň na chvíli osvobozují.

71

Další zablokovaná střela domácích, to znamená další roh pro Tottenham, místo Eriksena rozehraje z levé strany Son Hung-min.

70

Pokus o rychlý protiútok v podání PSV, Hirving Lozano s míčem na levé straně, zkouší nákop dopředu na Stevena Bergwijna, to se ale vůbec nepovedlo.

69

Po rohovém kopu Eriksena se domácí drží na útočné polovině.

68

Son Hung-min (Tottenham) si navedl míč na střelu z levé strany, jeho pokus ale zblokoval vedle branky obránce Daniel Schwaab.

67

Znovu se Tottenham snaží něco vymyslet na polovině soupeře, chce to nějakou překvapivou přihrávku za obranu nebo rychlý a přesný centr. Něco podobného se nyní povedlo, Alli ale v poslední chvíli nedokázal ve vápně vystřelit.

66

PSV velmi dobře zahušťuje prostor před a uvnitř vlastní šestnáctky, kde hráči jako Alli, Kane nebo Eriksen nemají vůbec prostor na střelu či nějaké zakončení.

65

Lozano je již na nohou a hosté mohou rozehrát volný kop, jenže akce velmi záhy končí odpískaným ofsajdem.

64

Faulovaný Hirving Lozano (Eindhoven) zatím nevstává z trávníku, po faulu Sona na polovině Tottenhamu.

63

Žlutou kartu dostává Son Hung-min (Tottenham Hotspur).

62

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Lucas Moura, přichází Érik Lamela.

62

Tottenham málem zaskočil soupeře rychle rozehraným rohem z levé strany, který ale nakonec PSV dokázalo ubránit.

61

Na tvářích fanoušků Tottenhamu patrné rozčarování z dosavadního vývoje zápasu, ani hvězdný Harry Kane se nedokáže prosadit, je velmi dobře bráněn obránci PSV.

60

Harry Winks (Tottenham) si navedl míč na střelu a z nějakých třiceti metrů, z levé strany, vypálil, zblokovaná střela a míč končí v autu.

59

Hosté rozehráli volný kop z levé strany, míč mířil do vápna, kde upadli hned dva hráči PSV, ale akce nekončí odpískanou penaltou pro hostující tým, nýbrž odpískaným ofsajdem.

58

Hosté vybojovali rohový kop, který rozehrávají z pravé strany... míč míří do vápna Tottenhamu, tam se dostává k hlavičce Gastón Pereiro, který ale nepřekvapil Gazzanigu.

57

Sporadický pískot se ozývá z tribun stadionu Wembley, domácí stále prohrávají s PSV 0:1 a navíc to ve druhé půli není taková dominance Tottenhamu, jako v poločase prvním.

56

Christian Eriksen (Tottenham) rozehrál z levé strany rohový kop domácích číslo deset a poté i jedenáct, jeho spoluhráči ale brankáře Zoeta opět neohrozili.

55

Son Hung-min (Tottenham) se z levé strany dostává do šestnáctky PSV, ale výtečným obranným skluzem se blýskl Denzel Dumfries.

54

Rohový kop pro PSV, Gastón Pereiro to z pravé strany zkouší přímo na branku Tottenhamu, Paulo Gazzaniga ale dokázal míč vyboxovat.

53

Paulo Gazzaniga (Tottenham) nyní hodně zariskoval, když udělal kličku před dotírajícím Hirvingem Lozanem, ale vyšlo mu to.

52

Jorrit Hendrix (Eindhoven) fauluje na polovině soupeře Eriksena, míč tak získávají domácí.

51

Rychlý protiútok domácích táhne po pravé straně Serge Aurier, jeho centr si ale našel gólman Jeroen Zoet.

50

Autové vhazování Denzela Dumfriese (Eindhoven), který z pravé strany hledá ve vápně de Jonga. Míč získávají domácí.

49

Son Hung-min (Tottenham) měl před sebou ve vápně pouze bránícího Schwaaba, zkusil ho obejít a vystřelit, ale obránce PSV parádně zablokoval jeho střelu.

48

Ben Davies (Tottenham) měl nyní prostor na střelu, před pokutovým územím PSV, tak vypálil, ale míč dostal opačnou faleš a stočil se od branky.

47

Hosté v prvním poločas vyslali na branku Tottenhamu jedinou střelu a byl z toho jediný gól zápasu, parádní produktivita!

46

Druhý poločas začne přibližně v 22:01.

Sudí Kružliak ještě nechal domácí rozehrát rohový kop z pravé strany, hned poté první půli ukončil. Ta skončila překvapivým výsledkem, kdy PSV vede zde ve Wembley nad Tottenhamem 1:0! Nizozemský klub vstoupil do zápasu fantasticky, jedním z nejrychlejších gólů v Lize mistrů vůbec, když se po čtyřiašedesáti sekundách prosadil po rohovém kopu de Jong. Tottenham má velkou převahu, kterou ale nedokázal zužitkovat gólově.

45+2

45+1

Slovenský sudí nastavil jednu minutu, kterou budou chtít domácí strávit na polovině PSV, v tom lepším případě ještě se pokusit vyrovnat.

45

Jenže při té snaze o co nejrychlejší útočné akce kupí domácí jednu chybu za druhou a celkem snadno ztrácejí míče.

44

Autové vhazování hostů, z levé strany, na polovině soupeře... k míči se ale velmi rychle dostává Tottenham, který hned útočí.

43

Harry Kane (Tottenham) zkouší poslat pas k vápnu PSV, ale míč odhlavičkoval obránce hostů, následně fauluje Ben Davies, takže míč získávají hosté.

42

Paulo Gazzaniga (Tottenham) si po delším čase opět sáhne na míč, rozehrává na pravou stranu.

41

Rohový kop pro Tottenham, domácí bleskově rozehráli z levé strany, ale míč končí v rukavicích Zoeta.

40

Diváci ve Wembley opět na nohou, tentokrát po neodpískaném faulu na Sona, který se prodíral do vápna PSV, tam upadl, ale sudí Kružliak nechává pokračovat ve hře.

39

Diváci se nyní zlobí na gólmana PSV Zoeta, který pochopitelně nespěchá s odkopem od vlastní branky.

38

Žlutou kartu dostává Hirving Lozano (PSV Eindhoven).

37

Tottenham získává další roh, domácí rozehrávají z pravé strany. Míč ale hosté odkopávají až na polovinu domácích.

36

Jeroen Zoet (Eindhoven) opět předvedl parádní zákrok, když se dokázal natáhnout po míči, po pohotové střele Alliho.

36

Nyní směřuje do vápna PSV nadýchaný centr z levé strany, na který se snaží dostat Harry Kane, který se ale nedokázal prosadit a míč končí mimo hřiště.

35

Domácí zůstali u míče a snažili se ohrozit branku PSV, vše ale končí hodně nepovedeným centrem z pravé strany, který zamířil přímo do rukavic Zoeta.

34

Rohový kop pro Tottenham, z levé strany rozehrává Christian Eriksen, který poslal míč na bližší tyč. Tam ale své defenzivní úkoly plní na jedničku Gastón Pereiro (Eindhoven).

33

Na polovině PSV odvádí parádní práci Lucas Moura, který se blýskl svým neohroženým průnikem, zatím ale nemá podporu ostatních spoluhráčů.

32

Další pas domácích na pravou stranu, kde jen tak tak zpracoval míč Ben Davies.

31

Christian Eriksen (Tottenham) poslal míč z první na pravou stranu, kam si sbíhá Serge Aurier, jenž jako první je u míče obránce PSV.

30

První půl hodina hry za námi a Tottenham stále prohrává gólem z druhé minuty utkání 0:1! Domácí ale mají velkou převahu, před okamžikem mohli i vyrovnat, ale to se zatím nepodařilo.

28

Dele Alli (Tottenham) prostrčil míč Eriksenovi, který se dostal do čisté gólové šance, ale Jeroen Zoet fantasticky chytá! A následně si dokázal poradit i s dorážkou Alliho, dva famózní zákroky gólmana PSV.

27

Lucas Moura (Tottenham) se dokázal opět zbavit hned dvojice bránících hráčů soupeře, z levé strany odcentroval na zadní tyč, kde jen tak tak nedosáhl Davinson Sánchez.

26

Harry Kane se nyní dral dopředu, byl takticky zastaven Nickem Viergeverem, jasný faul.

26

Statistika držení míče – 75% : 25%.

25

Gastón Pereiro (Eindhoven) rozehrál z pravé strany, poslal do vápna centr, který ale mířil do míst, kde nebyl vůbec nikdo, takže Paulo Gazzaniga může v brance Tottenhamu zůstat v klidu.

24

Ben Davies (Tottenham) fauluje na své polovině Lozana, hostům se nabízí další standardka.

23

Lucas Moura (Tottenham) se nyní prezentoval parádním průnikem až do vápna, kde nakonec dokázal i vystřelit, ale Zoeta nepřekonal.

22

Christian Eriksen (Tottenham) nyní nestihl pas na pravém křídle, ale pomohl mu Angeliño (Eindhoven), který míč odehrál do autu.

21

Domácí kapitán Harry Kane opět u míče, tentokrát pálí z hranice šestnáctky, ale nebyla to nijak zajímavý střela, poměrně snadný zákrok pro Jeroena Zoeta.

20

Harry Kane (Tottenham) fauluje na útočné polovině Jorrita Hendrixe a domácí přichází o míč.

19

Tottenham si poradil s oběma rohovými kopy PSV, míč se dostal až na polovinu hostů.

18

A důsledkem toho je rohový kop pro PSV, hosté rozehrají opět z levé strany, odkud poslal ve druhé minutě zápasu Pereiro míč, který poté dostal de Jong hlavou do branky Tottenhamu.

17

Nákop hostů k vápnu Tottenhamu, domácí nezvládli míč odehrát a nyní se dostávají pod tlak.

15

První čtvrt hodina Tottenhamu vůbec nevyšla, prohrávat s PSV gólem z druhé minuty zápasu... to se tolik nečekalo.

14

Luuk de Jong (Eindhoven) odcentroval z levé strany, ve vápně dobře zasáhl hlavou bránící hráč Tottenhamu.

13

Denzel Dumfries (Eindhoven) je navíc následně faulována, dvaadvacetiletý obránce PSV se pomalu zvedá z trávníku.

12

PSV se dostane k autovému vhazování z pravé strany, na vlastní polovině. Hosté pochopitelně nespěchají.

11

Hosté nyní odkopávají míč až na polovinu Tottenhamu a dál vyčkávají u půlící čáry.

10

Dalšíh roh pro domácí, hosté se opět ubránili, byť za cenu odkopu míče do autu.

9

Harry Kane (Tottenham) se dostal ke střele z levé strany, uvnitř vápna PSV, ale míč dokázal zablokovat Nick Viergever.

8

Tottenham nyní tlačí svého soupeře a usiluje o vyrovnání, domácí mají velký tlak.

7

Další tečovaná střela domácích, to znamená třetí rohový kop v krátké době pro sobě.

6

Harry Kane (Tottenham) si nyní šel pro faul do vápna soupeře, po souboji s Dumfriesem upadl, ale sudí Kružliak ukazuje, že se bude kopat rohový kop z levé strany.

6

Angeliño (Eindhoven) na brankové čáře vyhlavičkoval míč, směřující do branky, po efektní patičce domácího Dele Alliho!

5

Dele Alli (Tottenham) se dostal ke střele z levé strany, z hranice vápna, zblokovaná střela ale končí vedle branky, roh pro Tottenham.

4

Harry Kane hledá u vápna Eriksena, před ním ale míč odehrál do autu bránící hráč PSV, autové vhazován domácích, z levé strany.

3

Nyní se vůbec poprvé Tottenham dostal do blízkosti šestnáctky soupeře, ale hosté nakonec soupeře vytlačili zpět k půlící čáře.

2

PSV právě vstřelilo branku!
Fantastický vstup hostů do tohoto zápasu! Gastón Pereiro rozehrál rohový kop z levé strany, ve vápně Tottenhamu nejvýše vyskočil LUUK DE JONG, který hlavou poslal míč k tyči.

1

Hned v první minutě pláchl na levé straně Angeliño (Eindhoven), jehož centr do vápna odvrací na roh bránící Toby Alderweireld.

1

Tottenham Hotspur: Gazzaniga – Aurier, Alderweireld, D. Sánchez, Davies – Winks, Alli, Eriksen – Lucas Moura, Kane (C), Son Hung-min.
Náhradníci: Vorm – Trippier, Lamela, Walker-Peters, Moussa Sissoko, F. Llorente, Skipp.

PSV Eindhoven: Zoet – Dumfries, Schwaab, Viergever, Angeliño – Rosario, Pereiro, Hendrix – Lozano, L. de Jong (C), Bergwijn.
Náhradníci: Room – Behich, Malen, Sainsbury, Ramselaar, É. Gutiérrez, Mauro Júnior.

Rozhodčí: Kružliak – Somolani, Hancko (vš. SVK).

PSV EINDHOVEN
Nizozemský mistr má stejnou bilanci, jako Tottenham – ve třech zápasech dvakrát prohrál a jen jednou remizoval, právě v posledním zápase doma s Tottenhamem. Na úvod základní skupiny schytal Eindhoven (celkem očekávaný) výprask na Camp Nou, kde podlehl Barceloně vysoko 0:4. První body byly na dosah ve druhém utkání, kdy doma přivítal milánský Inter. Naděje přiživil ještě Pablo Rosario, který vstřelil ve 27. minutě první gól zápasu. Hosté ale ještě do poločasu vyrovnali a po hodině hry strhli vedení na svou stranu. Těsný náskok již Inter udržel až do konce. První body tak PSV Eindhoven získal až ve zmiňovaném utkán s Tottenhamem, v němž zachraňovali domácí remízu v 87. minutě, kdy vyrovnával na 2:2 Luuk de Jong.

TOTTENHAM HOTSPUR
Londýnský klub získal svůj první bod v základní skupině až v minulém kole, právě na hřišti PSV Eindhoven, kde uhrál remízu 2:2. V tomto zápase ale nebyl Tottenham daleko od výhry, domácím se totiž povedlo vyrovnat až v 87. minutě. Horší to bylo v prvních dvou zápasech základní skupiny B. V tom vůbec prvním se londýnský klub představil na hřišti letos velmi dobře hrajícího Interu Milán a byť dlouho vedl 1:0, díky fantastickému závěru a dvěma brankám v 86. a 90+2. minutě dokázal Inter strhnout vedení na svou stranu. Bez šancí alespoň na bod nebyl Tottenham ani v domácím zápase s Barcelonou, když v 66. minutě snížil na 2:3 Erik Lamela. Nakonec ale Messi přidal čtvrtý gól Barcelony a bylo po nadějích, Tottenham zůstal opět bez bodů.

Utkáním, které se odehraje na londýnském stadionu Wembley, provedou slovenští rozhodčí, jako hlavní Ivan KRUŽLIAK, kterému budou na čarách asistovat Tomáš Somolani a Branislav Hancko. Čtvrtým sudím je Tomáš Mokoš.

Vítejte u online přenosu fotbalového utkání základní skupiny B Ligy mistrů, v němž TOTTENHAM HOTSPUR přivítá na svém stadionu PSV EINDHOVEN.