To je z mé strany vše, hezký večer.

Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 6:4. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 7:2. Fauly: 13:16.

Je dobojováno. Schalke dnes bylo lepším celkem, nakonec tureckému soupeři vstřelilo dvě branky a důležitou bitvu zvládlo a vyhrálo 2:0. Myslím si, že vítězství domácího celku je zcela zasloužené, protože dopředu bylo Schalke mnohem nebezpečnější než soupeř a hlavně skvěle bránilo. Alexander Nübel byl téměř bez šance.

Harít
56. min McKennie
13 Rudy
Rudy
76. min Serdar
7 Uth
Uth
63. min Bentaleb

Linnes
46. min Bayram
Gümüs
72. min Celik
Rodrigues
63. min Inan

90+3

Utkání se už pouze dohrává a nic se již nestane.

90+1

Rozhodčí přidal tři minutky.

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

87

Po centru hlavičkoval Embolo, ale s jeho slabým pokusem si Muslera dokázal poradit.

86

Rohový kop pro Schalke.

85

Hosté začínají ztrácet nervy a k vidění je nyní hodně faulů. A také žlutých karet.

84

Žlutou kartu dostává Mugdat Celik (Galatasaray Istanbul).

82

Žlutou kartu dostává Serdar Aziz (Galatasaray Istanbul).

80

Míč poslal do vápna Nabil Bentaleb, ale ani z tohoto rohu nic nebylo a deset minut před koncem vede Schalke stále o dvě branky.

79

78

Domácí se hnali dopředu, ale nadějnou akci znovu zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

76

Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Sebastian Rudy, přichází Suat Serdar.

75

Kombinační akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

73

Žlutou kartu dostává Ryan Donk (Galatasaray Istanbul).

72

Střídání v týmu Galatasaray Istanbul: ze hřiště odchází Sinan Gümüs, přichází Mugdat Celik.

71

Po zisku míče šli domácí dopředu a vzal to na sebe Daniel Caligiuri, ale jeho přízemnímu pokusu scházela přesnost.

70

Nakonec se domácí dopředu vydali, ale o míč rychle přišli a na tahu už je celek z Turecka.

69

Domácí jsou u míče a kombinují. Zatím pouze na své polovině, což jim ale maximálně vyhovuje.

66

Domácí už nikam nepospíchají a soustředí se hlavně na obranu. Hosté se stále tlačí dopředu, ale ke střele se zatím nedostali.

63

Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Mark Uth, přichází Nabil Bentaleb.

63

Střídání v týmu Galatasaray Istanbul: ze hřiště odchází Garry Mendes Rodrigues, přichází Selçuk Inan.

62

Hosté to ale nevzdávají a stále se tlačí dopředu, jenže Schalke dnes opravdu skvěle brání a Alexander Nübel je téměř bez práce.

60

Je před námi posledních zhruba třicet minutek a Schalke vede už 2:0, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.

58

Schalke právě vstřelilo branku!
Hosté byli aktivnější, ale branku dává domácí celek. Po rychlé akci přihrál aktivní Guido Burgstaller do vápna, kde byl zcela volný MARK UTH, ten si míč zpracoval a poté uklidil za bezmocného Musleru.

58

Ale ani z rohu se hosté nedokázali prosadit. Galatasaray ale zůstává u míče.

57

Rohový kop pro turecký celek.

56

Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Amín Harít, přichází Weston McKennie.

55

Žlutou kartu dostává Benjamin Stambouli (FC Schalke 04).

54

Žlutou kartu dostává Sebastian Rudy (FC Schalke 04).

53

Na druhé straně se do velké šance dostával Breel Embolo, ale nakonec se k míči nedostal a ani z této akce se další branka neurodila.

51

Vzal to na sebe Garry Mendes Rodrigues, ale míč poslal jen do zdi a nic z toho tedy nebylo.

50

A další faul, tentokrát ale na hranici velkého vápna a to je hodně zajímavá standardní situace pro Galatasaray.

49

Hostující hráči vstoupili do druhého poločasu velmi aktivně a domácí mají s pohybem soupeře velké problémy. Ve druhém dějství nasbíralo Schalke už tři fauly.

48

Na druhé straně se dopředu dral aktivní Guido Burgstaller, ale tentokrát se k míči nedostal.

47

První akci tureckého celku ve druhém poločase zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

46

Střídání v týmu Galatasaray Istanbul: ze hřiště odchází Martin Linnes, přichází Ömer Bayram.

46

Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.

Druhý poločas začne přibližně v 22:00 hodin.

První poločas je za námi. Schalke bylo aktivnější a nebezpečnější, mělo několik šancí, ale dalo jen jednu branku, a to ještě po obrovské hrubce brankáře Muslery. Schalke tak na tureckým celkem vede 1:0, ale je jasné, že druhý poločas ještě bude velmi zajímavý.

45+1

45

Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

43

Hráči Schalke už nikam nepospíchají a snaží se dohrát první poločas s míčem na noze.

41

Domácí jsou v závěru prvního poločasu aktivnější, ale ke druhé brance to zatím nevedlo.

39

Dvě obrovské šance domácího celku! Nejdříve po střele z hranice velkého vápna orazítkoval míč tyč, poté se do zakončení ještě dostal Guido Burgstaller, ale toho skvěle vychytal Muslera!

37

Domácí drží míč a nikam nepospíchají, což je za současného stavu zcela pochopitelné, protože hrát musí hlavně Galatasaray.

35

Po centru hlavičkoval Mark Uth, ale jeho hlavička byla hodně nepřesná a Muslera byl tentokrát bez práce.

34

A další faul hostujícího hráče na Embola, který je v tomto utkání zatím velmi aktivní a hostům dělá obrovské problémy.

32

Ale domácí Daniel Caligiuri rozehrání vůbec nezvládl a míč poslal vysoko nad branku, kterou střeží Muslera.

31

Unikajícího Embola zastavil hostující obránce jen za cenu faulu a je z toho zajímavá standardní situace pro Schalke.

30

Hosté více drží míč, kombinují, ale k ničemu to zatím nevedlo. Domácí velice dobře brání.

28

Domácí hráč se dostal ve vápně k míči, ale byl velmi blízko Muslery a zakončit už tedy nedokázal. Stav utkání se nemění, Schalke stále vede 1:0.

26

Hosté dlouho kombinovali, ale nakonec z toho byl pouze nepřesný dlouhý nákop a u míče už jsou domácí hráči.

24

Oba celky se tlačí dopředu, ale většinu akcí zastaví nepřesná přihrávka. Těch je zatím k vidění opravdu hodně.

22

Tak to byla tutovka! Po přihrávce do vápna se na malém vápně k míči dostal Amín Harít, ale z dobré pozice branku přestřelil!

21

Breel Embolo zajel do protihráče na polovině hřiště a může být rád, že nevyfasoval žlutou kartu.

20

Stále je k vidění hlavně mnoho nepřesností. Schalke po úvodní brance nikam nepospíchá a hostům se ve finální fázi zatím nedaří podle představ.

18

A hosté nyní šli do velice zajímavého přečíslení, už to vypadalo, že Henry Onyekuru půjde sám na brankáře, ale ten vyběhl a vše zastavil, výborná práce v podání Alexandera Nübela.

16

Nakonec z toho byla přihrávka do vápna, ale tam byl u míče jako první Muslera, který tak pomohl svým zadákům.

15

Nyní jsou na tahu domácí, kteří se usadili na polovině soupeře a kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Muslera.

13

Zatím se vše podstatné odehrává hlavně uprostřed hrací plochy a kromě úvodního gólu na další šanci stále čekáme.

11

Na druhé straně se dopředu dral Mariano, ale nakonec se od něj míč odrazil do zámezí a rozehrávat tak bude Alexander Nübel.

10

Daniel Caligiuri si výborně zpracoval dlouhý míč, ale nakonec bylo vše zbytečné, protože podle rozhodčího byl v ofsajdu.

9

Nakonec z toho byl dlouhý nákop, ale ten k ničemu nevedl a pro míč si došel pozorný Alexander Nübel.

8

Hostující hráči drží míč a kombinují, ale zatím pouze na své polovině.

7

Ale kombinace domácím trochu vázne. Hosté získali míč, ale zastavil je nakonec útočný faul.

6

Domácí samozřejmě úvodní branka nakopla a po zisku míče se znovu tlačí dopředu.

4

Ale do vedení jde domácí Schalke, které udeřilo hned z první akce. Brankář Muslera si došel pro dlouhý míč, ovšem dostal se mimo pokutové území a míč tak pustil, toho se tak zmocnil GUIDO BURGSTALLER, který ho poslal do prázdné branky. Velká chyba hostujícího brankáře.

4

Ale ani z další akce nic nebylo, míč skončil v zámezí a od své branky bude rozehrávat Alexander Nübel.

3

Turci ale rychle míč získali a usadili se na polovině svého soupeře. Galatasaray vstoupil do utkání hodně aktivně.

2

Turecký celek se po kombinaci vydal dopředu, ale přihrávka na Onyekuru nebyla přesná a míče se zmocnil Matija Nastasić.

1

Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté.

1

Jen dodám, že favoritem tohoto utkání je domácí celek, který to ale lehké mít rozhodně nebude.

Vše je připraveno, jdeme na to!

Hráči přicházejí na trávník, takže duel začne za malý okamžik.

FC Schalke 04: Nübel – Stambouli (C), Sané, Nastasić – D. Caligiuri, Harít, Rudy, Uth, Schöpf – Embolo, Burgstaller.
Náhradníci: Fährmann – McKennie, Serdar, Bentaleb, Konopljanka, Skrzybski, Naldo.

Galatasaray Istanbul: Muslera (C) – Linnes, Kabak, Aziz, Mariano – Bilhanda, Donk, Ndiaye – Onyekuru, Gümüs, G. Rodrigues.
Náhradníci: Çipe – Maicon, Çalık, Inan, Bayram, Feghouli, Celik.

Rozhodčí: Collum – McGeachie, Stewart.

Utkání mezi Schalke a Galatasarayem začne ve 21:00 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte zápas ujít. Máme se na co těšit.

Galatasaray Istanbul je na tom podobně. Turecký celek zatím získal 4 body a stále tedy také bojuje o postup do další fáze. Pokud by hosté dnes vyhráli, tak by udělali velký krok k postupu, ale na hřišti Schalke to lehké nebude, naopak. Turecký celek hrál naposledy proti dnešnímu soupeři před dvěma týdny a skončilo to 0:0. Předtím prohrál 0:1 na hřišti Porta a v prvním utkání porazil 3:0 Lokomotiv Moskva.

FC SCHALKE 04 si zatím v Lize mistrů špatně nevede. Německý celek má po třech kolech 5 bodů a nachází se v tabulce na druhé pozici, tedy pozici, která zaručuje postup do další fáze. Schalke naposledy remizovalo na hřišti dnešního soupeře 0:0, předtím vyhrálo 1:0 na hřišti Lokomotivu Moskva a v úvodním duelu remizovalo doma 1:1 s Portem. Na branky jsou tedy zápasy domácího celku hodně chudé, tak uvidíme, jak to dopadne dnes.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Liga mistrů má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Schalke a Galatasarayem. Mírným favoritem tohoto utkání je domácí celek, ale uvidíme, jak to nakonec celé dopadne.