To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Utkání sledovalo 20 323 diváků.

Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 9:7. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 10:11.

Watford FC(4-2-2-2)

26 Foster
Foster
Femenía
Mariappa
Cathcart
82. min Success
Hughes
74. min Kabasele

Jiménez
87. min Cavaleiro
18 Jota
Jota
90+7. min Gibbs-White

• 37Traoré

Utkání je u konce a hosté udělali důležitý krok k zisku sedmého místa tabulky. Vstup do druhého poločasu však měli lepší domácí, už ve 49. minutě se po špatné malé domů dostal do zakončení Deulofeu, ale gól dal až dorážející Andre Gray. Vyrovnávací gól ovšem hosty nesrazil, ti hráli co potřebovali a dočkali se i druhé branky. Po špatném Fosterově vyběhnutí se k voleji dostal Diogo Jota a brankou ze 77. minuty rozhodl o výhře 2:1. Wolverhamptonu tedy po dnešní výhře patří sedmé místo s 54 body, Watford je devátý s 50 body.

90+8

90+7

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Diogo Jota, přichází Morgan Gibbs-White.

90+6

Vzápětí ti neodpustil strčení do Joty, který šel okamžitě na zem. Tento okamžik už ale zůstal bez trestu.

90+6

Étienne Capoue stáhl k zemi unikajícího Jotu a za tento zákrok dostal žlutou kartu.

90+5

Hosté už pouze odkopávají míče od vlastní šestnáctky a brání svůj těsný náskok.

90+4

Jota je stále na trávníku a nyní probíhá jeho ošetřování.

90+3

Domácí Kabasele předvedl v pokutovém území ostrý skluz na Jotu, dle sudího to bylo přes míč a pokutový kop tak nepískal.

90+2

Centr mířil na pravou stranu na Dendonckera, byl však v ofsajdové pozici a domácí mohou rychle rozehrát.

90+1

Faul na Nevese, hosté u míče a tohle jim maximálně vyhovuje.

90

Rozhodčí nastaví pět minut.

89

Deulofeu neprošel pravou stranou a prakticky odevzdal míč.

88

Hosté rozehráli přímý kop z pravé strany, k úspěchu to ale nevedlo. Foster a jeho obránci si zvládli poradit.

87

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Raúl Jiménez, přichází Ivan Cavaleiro.

86

Pomalé střídání hostujícího celku, Jiménez opravdu nikam nepospíchá.

85

A další žlutá karta, nyní na straně Watfordu. Za ostrý zákrok ji dostal Isaac Success.

84

Žlutou kartou za zakopnutí míče byl potrestán hostující Diogo Jota.

83

Přímý kop domácích rozehrál Deulofeu, ale ani jeho další centr nepatřil k těm extra povedeným. Wolverhampton jde už do protiútoku.

82

Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Craig Cathcart, přichází Isaac Success.

81

Domácí chystají střídání, do hry se zapojí Isaac Success.

80

Hrálo se však na druhé straně. Femenía tlačil centr do šestnáctky, přihrávka zprava však byla zblokována.

79

Rázem je v sektoru hostujících fanoušků hodně veselo a ti ženou své oblíbence do dalšího útoku.

77

Wolves právě vstřelili branku!
Hosté jdou dnes podruhé do vedení. Na centr z pravé strany si vyběhl gólman Foster, jenže se zasekl na půli cesty a nabídl tak DIOGO JOTOVI prostor pro zakončení z voleje. Ten toho využil a trefil odkrytý prostor – 1:2.

77

Ten byl snadno odvrácen, Wolverhampton pokračuje v budování tlaku autovým vhazováním.

76

Po dlouhém autu k vápnu Watfordu a krátké mezihře pálil Moutinho, jeho střela byla tečována nad břevno a bude následovat roh.

74

Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Will Hughes, přichází Christian Kabasele.

73

Střela domácího Hughese byla v šestnáctce sražena, reklamace hry rukou u rozhodčího neprošla. Pokračuje se bez přerušení.

72

Ze střední vzdálenosti přilétla střela domácích, jenže o několik metrů vedle Patríciovy branky.

71

Ani tato standardní situace ale k ohrožení Patríciovy branky nevedla, hra se bleskově přesunula na střed pole.

70

Watford opět na útočné polovině, teď je z toho rohový kop.

68

Deulofeu však pouze našel hostující obránce, ti míč hravě odvrátili mimo šestnáctku.

68

Přímý kop pro domácí, do vápna přiletí centr z pravé strany.

67

Domácí reklamovali ruku v pokutovém území penalta se ale nepískala. Naopak to byl ofsajd Watfordu.

66

Přihrávka za obranu na Jiméneze šla do opravdu těsného ofsajdu. Ten neprotestuje, okamžitě se vrací do obrany.

64

Teď se už zase hraje naštěstí fotbal, hosté se snaží rychlými výpady překvapit Watford a vzít si zpět vedení.

62

Další faul, nyní na druhé straně a i zde se žlutilo. Za zákrok na Jotu byl potrestán José Holebas.

61

Je tu první žlutá karta utkání, za faul na Hughese ji dostal hostující João Moutinho.

59

Nyní už domácí. Zleva unikal Deulofeu, dostal se i ke střele, u své pravé tyče ale předvedl Rui Patrício jistý zákrok.

58

Bennett nedosáhl na vysoký centr a o chvíli později neuspěl ani Doherty, když v celkem dobré pozici pouze promáchl naprázdno.

57

Rohový kop pro Wolverhampton.

55

Na přihrávku z pravého křídla si naskakoval Jota, jeho hlavičce ale scházela přesnost, zakončil nad Fosterovu branku.

55

Dendoncker se až překvapivě snadno prokličkoval z pravé strany do pokutového území, tam se mu už ale nepovedlo ani vystřelit, ani přihrát.

53

Tentokrát se už hostům malá domů vydařila, od Patrícia tak zahajují vlastní útočnou akci.

51

Faul na Holebase, domácí budou rozehrávat od půlky.

51

Watford je rázem v laufu a opět se hnal do útoku. Doucourého střela z hranice šestnáctky byla zablokovaná.

49

Watford právě vstřelil branku!
Máme srovnáno. Po Bennettově strašidelné malé domů vystihl přihrávku na gólmana Deulofeu, tomu se sice zakončení proti Patríciovi ještě nevyvedlo, jenže dobíhající ANDRE GRAY už to měl snadné a střílel do odkryté branky.

47

Nakonec to byl prvně jmenovaný, náběh jeho spoluhráčů však skončil v ofsajdu.

47

Přímý kop pro domácí, do šestnáctky odcentruje buď Pereyra, nebo Holebas.

46

Druhý poločas začne přibližně v 17:03.

Je za námi první poločas, který přinesl celkem pohledný fotbal, oba celky se snažily o útok a zakončení. To však bylo dlouho na obou stranách nepřesné, zlepšilo se to až s postupem času. Hosté mohli udeřit ve 34. minutě po rychlém brejku, obrana Watfordu však těsně před brankovou čárou zasáhla a akci odvrátila. To se už však nepovedlo ve 41. minutě, kdy se hlavou prosadil nebránění Raúl Jiménez a přesným zakončením zařídil současný stav 0:1.

45+2

45+1

Deulofeu si narazil s Pereyrou a poté se snažil o zakončení z hranice pokutového území. Jeho rána byla sražena a skončila mimo hrací plochu.

45

Bude se přidávat jedna minuta.

44

O vyrovnání se pokoušel Gray, zleva dostal na střed pěknou přihrávku, jenže jeho zakončení ohrozilo pouze diváky za brankou.

43

Hosté v dalším útoku, ten byl tentokrát zastaven praporkem asistenta sudího – ofsajd.

41

Na druhé straně už ale udeřilo. Wolverhampton se dostal do akce u vápna, zleva nacentroval Jota na zcela volného RAÚLA JIMÉNEZE a ten zblízka hlavou překonal marně zasahujícího Fostera – 0:1.

39

Po jeho rozehrání a několika hlavičkách zakončoval z velice dobré pozice Hughes, ale jeho pokus hlavou se na branku nevešel a skončil vysoko nad.

38

Watford podnikl bleskový přechod do útoku, Hughes posunul na rozběhnutého Deulofea, ten si šteloval míč na střelu, v rozhodujícím okamžiku však zasáhl Bennett a odkopl na roh.

37

Velice nepřesná přihrávka hostujícího Bennetta, míč skončil v zámezí.

37

Moutinhovi nevyšly hned dva centry, Watford dokázal svou šestnáctku ubránit.

36

Po levé straně se probíjel Jota, sice se mu nepovedlo odcentrovat, vybojoval však alespoň rohový kop.

34

Rychlý brejk hostů byl zakončen přihrávkou z pravé strany a zakončením Raúla Jiméneze, jeden z obránců Watfordu však zasáhl na poslední chvíli a zvládl odkopnout ještě před brankovou čárou.

33

Centr nevyšel ani Pereyrovi, následovalo poklidné odvrácení z vápna.

31

Centr Kika Femeníi postrádal přesnost, místo u spoluhráče skončil u hostů a ti už od Patrícia rozjíždí vlastní akci.

30

Jota si narážel s Jiménezem, jejich průnik do vápna ale nevyšel. Raúl Jiménez ještě ukazuje, že byl zatažen za dres, rozhodčí ale dal jasně najevo, že se faul nekonal.

29

Už je po standardce, domácí tým svou šanci nevyužil, míč skončil mimo hrací plochu a Patrício už rozehrává.

28

Rui Patrício musel do práce, vyrážel ostrý centr z pravé strany na rohový kop.

27

Dva centry do šestnáctky Wolverhamptonu, ten první byl přetažený, druhý v podání Holebase odvrátila obrana hostí.

26

Zase tu máme uklidnění, platí však, že v posledních minutách jsou u míče častěji hráči domácího Watfordu.

24

Nevyšlo to ani přihrávkou na pravé křídlo na Deulofea, ten v rozhodujícím okamžiku při střele podklouzl a byl z toho slabý a nepřesný pokus.

23

Domácí po delší době zkouší postupný útok, zatím tomu ale chybí překvapivý moment.

21

Jeho centr sice propadl do vápna, vážnější však byla až následná střela Rúbena Nevese z velké dálky. Foster si připsal první zákrok.

21

Cathcartův faul nabízí hostům přímý kop z pravé strany, u míče je nachystán Moutinho.

20

Bennett opět zkusil dlouhý aut do vápna, obrana Watfordu je už ale na podobné situace dobře připravená a soupeřovy hráče pečlivě obsazuje.

18

Trochu ostřejší zákrok na půlce, zatím se ale hraje velmi slušně.

16

Teď už to vypadalo nadějněji, jenže se nakonec mával a pískal Deulofeův ofsajd.

15

Domácí stále naráží na pevnou obranu Wolverhamptonu, akce Watfordu tak končí daleko od šestnáctky.

13

Na druhé straně neuspěl se svým centrem Doherty, Wolverhampton ovšem stále zůstává na útočné polovině.

13

Po trochu přetaženém centru a sklepnutí na hranici vápna pálil Pereyra, jeho prudký nápřah byl ale zblokován.

12

Roh i pro Watford, u míče je nachystán José Holebas.

11

Doucouré se ke střele zpoza pokutového území nedostal, byl obranou Wolverhamptonu zablokován.

10

Watford nyní v poklidu rozehrává středem, trpělivě čeká na skulinku v postavení hostů.

9

Domácí v protiakci, Holebasův centr však byl krátký a nenašel nabíhajícího spoluhráče.

8

Stejný hráč i zakončoval po rozehrání, vůbec mu to ale nesedlo a míč skončil zcela mimo. Foster se už chystá k odkopu.

7

První rohový kop utkání, pro Wolverhampton jej vybojoval Diogo Jota.

6

Bennett vhodil do vápna Watfordu další dlouhý aut, i tentokrát si však obrana domácích zvládla poradit a hru ze své šestnáctky odvrátit.

5

Přímý kop pro hosty, po vysokém a táhlém pasu se k míči dostával Doherty, obrana Watfordu jej ale od něj zvládla odstavit.

4

No a málem z toho bylo ohrožení Patríciovy branky, neboť Andre Gray se neohroženě protáhl mezi dvěma obránci a nebýt toho, že si dal míč daleko od nohy, kdo ví...

3

Teď se už o akci pokouší i domácí, zahajují postupný útok od Mariappy.

2

Hosté se hned od úvodu tlačí dopředu, už zvládli vytvořit po dlouhém vhazování i závar u Fostera.

1

Watford FC: Foster – Femenía, Mariappa (C), Cathcart, Holebas – Doucouré, Capoue – Hughes, Pereyra – Deulofeu, A. Gray.
Náhradníci: Gomes – Janmaat, Masina, Kabasele, Sema, N. Chalobah, Success.

Wolverhampton Wanderers: Patrício – R. Bennett, Coady (C), Boly – Doherty, Dendoncker, Neves, Moutinho, J. Castro – Jiménez, Diogo Jota.
Náhradníci: Ruddy – Vinagre, Gibbs-White, Saïss, Cavaleiro, Costa, Traoré.

Rozhodčí: Simon Hooper – Darren Cann, Derek Eaton.

Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.

Zápas na Vicarade Road začne v 16 hodin, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Rozhodčí

Hlavním sudím tohoto utkání bude Simon Hooper, kterému budou na pomezí pomáhat Darren Cann a Derek Eaton.

Wolverhampton Wanderers

Jak už bylo řečeno, hosté jsou na sedmém místě a mají na svého dnešního soka jednobodový náskok. A taky mají za sebou skvělý poslední zápas, doma proti Arsenalu vyhráli 3:1, když se jim vyvedla první půle, ve které skórovali Neves, Doherty a Jota. Arsenal po pauze už pouze snížil.

Watford FC

Domácí tým je v tuto chvíli na osmém místě s 50 body a bojuje ještě o případné posunutí se na sedmé místo, které drží právě dnešní soupeř. Watford se v týdnu představil na domácí půdě proti Southamptonu a získal pouze bod za výsledek 1:1, který v 90. minutě zachraňoval Andre Gray. Dnes se tak pokusí o lepší výsledek, jednoduché to však vůbec nebude.

Manchester United – Watford 2:1
Watford – Fulham 4:1
Watford – Arsenal 0:1
Huddersfield – Watford 1:2
Watford – Southampton 1:1

Dobré odpoledne u anglické Premier League. Společně se podíváme na utkání 36. kola mezi týmy Watford FC a Wolverhampton Wanderers.