To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 4:9. Střely mimo: 6:9. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:11.

Je konec. Leicester dnes do puntíku potvrdil roli favorita na hřišti jistého sestupujícího Huddersfieldu. Domácí se sice dnes snažili, ale na výborně hrajícího soupeře to prostě a jednoduše nestačilo. Hosté dnes vynikali hlavně výbornou koncovkou, naproti tomu toto vůbec neplatilo pro Huddersfield, který se v koncovce neskonale trápil.

Stankovič
46. min Mbenza
6 Hogg
Hogg
81. min Bacuna
15 Löwe
Löwe
Pritchard
60. min Mounié

Ndidi
87. min Choudhury
7 Gray
Gray
Tielemans
Maddison
19 Barnes
Barnes
61. min Okazaki
9 Vardy
Vardy
90+3. min Iheanacho

90+3

Zákroky brankáře Huddersfieldu Hamera – 5.

Zákroky brankáře Leicesteru Schmeichela – 3.

90+3

Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Jamie Vardy, přichází Kelechi Iheanacho.

90+1

Nastavují se tři minuty.

90

Çağlar Söyüncü (Leicester) odkopává míč do autu, míč získávají domácí a vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.

89

Leicester získává míč u půlící čáry a hosté hned spěchají na polovinu soupeře.

87

Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Wilfred Ndidi, přichází Hamza Choudhury.

86

Kasper Schmeichel (Leicester) rozehrává na pravou stranu, hosté se dostali do velké herní pohody.

84

Leicester právě vstřelil branku!
JAMIE VARDY trochu se štěstím proměňuje pokutový kop a hosté vedou již o tři góly.

84

Jamie Vardy (Leicester) faulován Kongolem ve vlastním vápně, je tu penalta pro Leicester! Terence Kongolo dostává za tento zákrok navíc žlutou kartu.

83

Çağlar Söyüncü (Leicester) faulován na vlastní polovině a těžce se zvedá z trávníku, Steve Mounié (Huddersfield Town) ho zřejmě levým kolenem nakopl do obličeje.

82

Hosté znovu na útočné polovině, byť by více měli útočit domácí, kteří již prohrávají o dva góly.

81

Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Jonathan Hogg, přichází Juninho Bacuna.

79

A JAMES MADDISON této příležitosti využil náramně! Z přímého kopu to přes zeď poslal krásně k tyči, nechytatelně, to byl famózně kopnutý přímák.

79

Velmi zajímavá standardka pro Leicester, James Maddison si bere míč a bude to moci zkusit přímo na branku.

78

James Maddison (Leicester) to zkouší z dálky, branku Huddersfieldu ale vysoko přestřeluje.

76

Odkop od branky Leicesteru, míč u půlící čáry získávají domácí.

75

Huddersfield se po levé strany dostává na polovinu Leicesteru, ale vše hatí špatná přihrávka.

74

Jamie Vardy (Leicester) si nabíhá na pas z pravé strany, ale je v ofsajdu, takže z toho nic nebude.

73

Leicester se nyní snaží co nejvíc zatlačit soupeře před jeho šestnáctku.

72

Centr z levé strany míří pouze do rukavic Hamera.

70

Čeká nás posledních dvacet minut zápasu, hosté vedou o gól a zatím celkem v poklidu těsný náskok drží.

68

Série nepřesností na obou stranách, akce Huddersfieldu končí ofsajdem.

67

Statistika držení míče v prvním poločase – 51% : 49%, statistika v dosavadním průběhu druhého poločasu – 39% : 61%.

65

Míč zůstává na kopačkách hráčů Leicesteru, kteří se s ním ale dostali až na svou polovinu.

64

Leicester jde dopředu po pravé straně, domácí se formují do pevného defenzivního bloku před vlastní šestnáctkou.

63

Kasper Schmeichel (Leicester) při rohovém kopu Huddersfieldu opět bez práce.

62

Hosté se nyní budou bránit při rohovém kopu Huddersfieldu, který domácí rozehrají z levé strany.

61

Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Harvey Barnes, přichází Šindži Okazaki.

60

Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Alex Pritchard, přichází Steve Mounié.

59

Ben Chilwell (Leicester) bere za „brzdu“ a Isaaca Mbenzu (Huddersfield Town) zastavuje pouze za cenu faulu.

58

Odkopem míče do autu, před dotírajícím Vardym, řeší nyní Tommy Smith (Huddersfield Town) situaci u vlastní šestnáctky.

57

Po rohovém kopu Leicesteru získávají míč domácí.

56

James Maddison (Leicester) ve velké šanci, jeho střelu z hranice malého vápna ale dokázal Hamer vytěsnit na roh.

55

Míč se z poloviny Huddersfieldu rychle dostává až ke Schmeichelovi.

54

Dobrá práce Terence Kongola (Huddersfield Town), který nepustil Graye do vápna, aut pro Leicester, z pravé strany.

53

Demarai Gray (Leicester) faulován na polovině soupeře, hosté rozehrávají v blízkosti půlící čáry.

52

Huddersfield právě vstřelil branku!
Domácí snižují na rozdíl jediného gólu poté, co se z pokutového kopu prosadil AARON MOOY.

51

Byla nařízena penalta pro Huddersfield.

50

První šanci druhé půle sice měli domácí, ale první gól druhé půle dávají hosté... pro Huddersfield tvrdý direkt.

48

Ricardo Pereira posílá z pravé strany přesně načasovaný pas za obranu Huddersfieldu, kam si z ofsajdové hranice nabíhá JAMIE VARDY, pro kterého je pak snadné doklepnout míč do branky.

47

Huddersfield nezačíná druhou půli vůbec špatně, po centru z pravé strany donutili domácí Schmeichela hned k zákroku.

46

Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Jon Stankovič, přichází Isaac Mbenza.

46

Druhý poločas začne přibližně v 17:03.

První poločas je za námi a spokojenější jsou zatím fotbalisté Leicesteru, kteří na hřišti Huddersfieldu vedou 1:0. Domácí nehráli špatně, ale pouze tak po šestnáctku soupeře, tam jejich akce většinou končily. Naproti tomu u Leicesteru je vidět velká kvalita, i v samotném zakončení.

45+2

45

Ben Hamer (Huddersfield Town) předvádí další parádní zákrok, kdy jen tak tak, že vytěsnil pas Vardyho z levé strany.

45

Autové vhazování domácích, z levé strany, na polovině soupeře.

43

Demarai Gray (Leicester) ve své dnešní druhé dnešní gólové šanci, dostal se za obránce a z pravé strany i do vápna, tam ale ztroskotal na Hamerovi, který se blýskl reflexivním zákrokem.

42

Nakonec to byl Youri Tielemans (Leicester), který přímý kop rozehrál a Ben Hamer musel na trávník, aby střelu lapil.

41

Volný kop pro Leicester, u míče postává Vardy a Youri Tielemans.

40

Žlutou kartu dostává Jon Stankovič (Huddersfield Town).

40

Posledních pět minut prvního poločasu, domácí prohrávají o gól a zatím se těžko dostávají do zakončení.

38

Míč má ve svých rukavicích Kasper Schmeichel (Leicester), takže znovu žádné nebezpečí pro branku hostů.

37

Rohových kopů přibývá, další budou rozehrávat domácí, tentokrát z pravé strany.

36

Přesto ještě domácí získali roh, který rozehráli opět z pravé strany... a znovu hrozí hosté z rychlého protiútoku.

35

Kasper Schmeichel (Leicester) šel ven z branky, do souboje téměř na hranici vlastního vápna, čehož chtěl Alex Pritchard využít a poslat míč obloučkem do branky, což se mu nepodařilo.

34

Místo nebezpečí pro branku Leicesteru je tu hrozba pro branku Huddersfieldu, Jamie Vardy ale na dlouhý pas nedosáhl.

33

Rohový kop pro Huddersfield, domácí budou rozehrávat z pravé strany.

32

Až na vlastní polovinu se nyní dostávají domácí.

31

Domácí to nyní zkouší po levé straně, ale vzduchem to prostě nejde...

30

První půl hodina hry za námi, hosté již vedou a zatím si jdou celkem cílevědomě za „povinnou“ výhrou.

28

Hosté rozehrávali dva rohové kopy z levé strany, ale ani jednou branku Huddersfieldu neohrozili.

27

Roh pro Liecester, hosté budou rozehrávat z levé strany.

26

Po akci Vardyho měl druhý gól Leicesteru na noze Demarai Gray, který ale branku trestuhodně přestřeluje.

24

Po rohovém kopu se dostal míč před vápno, odkud to zkusil YOURI TIELEMANS přímo z voleje a krásnou střelou dostává Leicester do vedení.

24

Rohový kop pro Leicester, z pravé strany rozehraje James Maddison.

23

Míč opět směřuje ke Schmeichelovi, ten rozehrává na levou stranu.

21

První dvacetiminutovka minulostí, zatím toho k vidění moc nebylo, v podstatě vůbec nic... hraje se převážně ve středu hřiště, bez šancí na obou stranách.

20

Od branky Leicesteru začíná další akce hostů.

18

Ben Hamer (Huddersfield Town) vyráží střelu z pravé strany, z ostrého úhlu, míč se odráží zpět na kopačky hostujících hráčů.

17

Souboj Jonathana Hogga s Maddisonem pokračuje, tentokrát domácí hráč zatáhl Maddisona za ramena a za to již dostává žlutou kartu.

16

Pouze faulem zastavuje nyní Jonathan Hogg (Huddersfield Town) Jamese Maddisona.

15

Huddersfield na polovině Leicesteru, ale je to kombinace pouze u středového kruhu.

14

Ben Hamer (Huddersfield Town) odkopává míč na pravou stranu, domácí se snaží přejít přes půlící čáru, což se jim zatím nedaří.

12

Zatím se hraje převážně ve středu hřiště.

11

Autové vhazování domácích, z levé strany, na polovině Leicesteru... Erik Durm vhazuje.

10

Leicester s míčem na polovině Huddersfieldu, následuje pas na levou stranu, kde ho Demarai Gray dokázal zachytit. Hned poté poslal pas do vápna a Vardy ho hlavou dokázal lehce líznout... míč ale končí vedle branky Huddersfieldu.

9

Ben Hamer (Huddersfield Town) nyní nezvládl odkop od vlastní branky, míč poslal do autu.

8

Míč končí v autu, hosté vhazují z levé strany, na polovině soupeře.

6

Chris Löwe (Huddersfield Town) rozehrál, poslal pas do vápna Leicesteru, který ale nenašel vůbec nikoho.

5

Volný kop pro Huddersfield, domácí rozehrají z pravé strany.

4

Domácí se z rohového kopu nějak výrazně prosadit nedokázali, Kasper Schmeichel (Leicester) vykopává.

3

Na druhé straně vybojovali domácí rohový kop, který rozehrají domácí z levé strany.

2

Pouze odkopem od branky končí první útočná akce Leicesteru, Ben Hamer posílá míč až na polovinu soupeře.

1

Huddersfield Town: Hamer – Smith, Schindler (C), T. Kongolo, Durm – Mooy, Stankovič, Hogg, Löwe – Pritchard – Grant.
Náhradníci: Coleman – Bacuna, Mbenza, Williams, Hadergjonaj, Kachunga, Mounié.

Leicester City: Schmeichel – R. Pereira, Morgan (C), Söyüncü, Chilwell – Ndidi – D. Gray, Tielemans, Maddison, H. Barnes – Vardy.
Náhradníci: D. Ward – Fuchs, N. Mendy, R. Ghezzal, Choudhury, Iheanacho, Okazaki.

Rozhodčí: Coote – Perry, Kirkup.

V utkání 33. kola bude chtít Leicester uspět na hřišti již jistého sestupujícího Huddersfieldu. Domácí již hrají pouze o čest, naprori tomu hosté jsou stále v boji o pohárovou Evropu. Získají dnes „povinné“ tři body?

Vítejte u online přenosu fotbalového utkání anglické Premier League, v němž HUDDERSFIELD TOWN přivítá na svém stadionu LEICESTER CITY.