Pátek 7. října 2022, svátek má Justýna
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Pátek 7. října 2022 Justýna

Online reportáž

Z mé strany je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou.

Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 3:7. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 11:9.

Je dobojováno a z tohoto velmi zajímavého utkání nakonec berou všechny tři body hráči Burnley. Ti po většinu druhé půle mačkali svého soupeře a nakonec se dočkali branky, po Westwoodově pasu se prosadil Wood. Huddersfield ještě ucítil šanci po vyloučení Bradyho, avšak na vyrovnání se již nezmohl.

Sestavy a rozestavení

Huddersfield Town(4-2-3-1)

1 Lössl
Lössl
Hadergjonaj
71. min Löwe
Jörgensen
Schindler
Kongolo
6 Hogg
Hogg
8 Biling
Biling
Kachunga
Pritchard
44. min Durm
18 Mbenza
Mbenza
24 Mounié
Mounié

Burnley FC(4-4-2)

1 Heaton
Heaton
Bardsley
59. min Lowton
Tarkowski
6 Mee
Mee
3 Taylor
Taylor
Gudmundsson
4 Cork
Cork
Westwood
31 McNeil
McNeil
63. min Brady
10 Barnes
Barnes
90+2. min Hendrick
11 Wood
Wood

Rozhodčí: Mike Dean – Darren Cann, Daniel Robathan

Náhradníci
Huddersfield Town
 • 12Hamer
 • 15Löwe
 • 27Stankovič
 • 37Durm
 • 7Bacuna
 • 11Diakhaby
 • 20Depoitre
Náhradníci
Burnley FC
 • 20Hart
 • 2Lowton
 • 9Vokes
 • 12Brady
 • 13Hendrick
 • 27Vydra
 • 28Long
90+7

Konec zápasu.

90+6

Domácí se ještě dočkali autového vhazování u vápna Burnley. Svým spoluhráčům se vydal pomoci i gólman Lössl, avšak ani on nezabránil tomu, aby míč uklidil do bezpečí Cork.

90+5

Se zřejmě poslední akcí zápasu chtěl přispěchat Löwe, ovšem toho dál nepustil Lowton, jenž následně odkopl balon co nejdále od Heatonovy svatyně.

90+4

Skvělou práci odvedl Gudmundsson, který udržel balon proti třem protihráčům a následně vybojoval autové vhazování v blízkosti pokutového území Huddersfieldu.

90+3
Karty

Tom Heaton dlouho otálel s rozehrávkou, což se nelíbilo rozhodčímu Deanovi, jenž hostující brankáře potrestal žlutým napomenutím.

90+2
Střídání

Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Ashley Barnes, přichází Jeffrey Hendrick.

90+2

Následný volný přímý kop si vzal na starosti Biling. Ten chtěl Heatona překvapit střelou z velké dálky, ale balon mezi tři tyče nezamířil.

90+1

Nad rámec základní hrací doby bylo nastaveno pět minut.

90
Karty

Zřejmě máme zaděláno na drama! Robbie Brady zezadu sestřelil unikajícího Mbenzu a hlavní sudí mu za tento ostrý zákrok rovnou dělil červenou kartu.

89

Domácím už moc času nezbývá a zatím to vypadá, že Burnley si dokáže svůj hubený náskok pohlídat.

88

Následný rohový kop rozehráli hosté na krátkou vzdálenost a Cork se teď ve spolupráci s Bradym snaží udržet balon u postranní čáry, což se jim zatím daří.

87

Po chybě Löweho se do rychlého brejku vydal Brady. Ten hledal krouceným centrem na zadní tyči číhajícího Wooda, před kterým ale ve skluzu uklidil míč do zámezí Jörgensen.

86

Kachunga si navedl míč na levačku a poté vypálil, jenže jeho ránu stačil zblokovat Tarkowski, od nějž se balon odrazil do zámezí.

85

Jörgensen si všiml nabíhajícího si Mouniého a hned mu také adresoval svůj pas, avšak ten byl hodně nepřesný a skončil pouze Lowtona.

84

A právě Philip Biling se po centru Hogga nejaktivněji dral do zakončení, avšak před ním stačil balon odhlavičkovat do bezpečí Ben Mee.

83
Střídání

Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Erik Durm, přichází Laurent Depoitre.

82

Výborně to teď udělal Biling, který v silovém souboji přetlačil Lowtona a poté vybojoval pro svůj tým rohový kop.

81

Mounié si v souboji s Tarkowskim počínal hodně za hranicí pravidel a může být rád, že za svůj zákrok nedostal žlutou kartu.

80

Zpoza šestnáctky napřáhl ke střele Brady, jenže tomu se rána vůbec nepovedla a míč zamířil vysoko nad bránu.

79

Po inkasované brance je jasné, že domácí nyní budou muset vrhnout všechny své do útoku, pokud s dnešním mačem chtějí ještě něco udělat.

78
Karty

Žlutou kartu dostává Chris Wood (Burnley FC).

77

Kachunga si dlouho naváděl balon na střelu, jenže výbornou defenzivní práci předvedl Cork, jenž svého soupeře vytlačil z ideální palebné pozice.

76

Ve vzdušném souboji se nyní hlavami srazili Lowton a Mbenza a hra byla okamžitě přerušena. Oba borci se však po chvilce strávené na trávníku zvedli a vypadá to, že budou v pořádku.

74
Góly

Burnley právě vstřelilo branku!
Hosté se nakonec přeci jen prosazují a otáčí skóre dnešního zápasu! Na pravé straně udrželi balon Wood s Gudmundssonem a z jejich dobré práce mohl těžit Westwood, jenž našel ve vápně nikým nehlídaného ASHLEYHO BARNESE, který chladnokrevně překonal Lössla.

73

Biling měl na hranici pokutového území spoustu času, jenže ideální moment ke střele prováhal a následně mu mí odebral Mee.

72

V pokutovém území se nyní uvolnil Barnes, jenž sice dokázal v těžké pozici zakončit, ovšem bránu o pár decimetrů přestřelil.

71
Střídání

Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Florent Hadergjonaj, přichází Chris Löwe.

70

Naopak domácí hrozí z brejků. Jeden takový zkoušel rozjet Kachunga, avšak tomu vystavil stopku pozorně bránící Tarkowski.

69

Burnley dál tlačí svého soupeře a snaží se jej zmáčknout na jeho vlastní polovině, ovšem stále se jim nedaří dostat se do nějaké vyložené šance.

68

Další nabídku posílal do pokutového území Brady, ale tomu se centr vůbec nepovedl a míč skončil pouze v rukavicích Jonase Lössla.

67

Kachunga vystihl pas Corka a poté se vydal dopředu, avšak na útočné polovině se nenacházel nikdo z jeho spoluhráčů, a domácí záložník byl tak rychle odzbrojen.

66
Důležité

Lössl vyboxoval Westwoodovu nabídku jen na hranici vápna k volnému Gudmundssonovi, jehož následná střela jen těsně minula pravou tyč domácí svatyně.

65

U postranní čáry byl tvrdě dohrán Brady a Burnley bude mít k dispozici standardní situaci z poměrně dobré pozice.

64

Lowton se chtěl protáhnout po pravé straně, jenže přes Durma nepřešel a navíc jej následně musel faulovat, jelikož německý obránce byl postupovat do slibné šance.

63
Střídání

Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Dwight McNeil, přichází Robbie Brady.

62

Z levé strany odcentroval McNeil a na jeho nabídku si naskočil Gudmundsson, který však trefil pouze před sebou stojícího Durma.

61

Hosté jsou si dobře vědomi své početní převahy, a proto se svými ofenzivními akcemi nijak zvlášť nespěchají.

60

Hogg získal míč a poté chtěl vyslat do útoku Bilinga, jenže ten potvrdil, že na tom není úplně ideálně co se týče rychlosti, a Lowton ho bez problémů předběhl.

59
Střídání

Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Phil Bardsley, přichází Matthew Lowton.

59

Bardsley se sice po krátkém ošetření zvedl a odešel za postranní čáru po svých, avšak z jeho výrazu je jasně znát, že dál už to zřejmě nepůjde.

58

Po nešťastné srážce zůstal na zemi ležet Phil Bardsley, který je momentálně v péči týmových zdravotníků.

57

Z toho nic nevzniklo a naopak hosté se vydali do rychlého brejku. Ten táhl Westwood, jenž předložil balon Gudmundssonovi, jehož přízemní ránu nadvakrát zneškodnil Lössl.

56

Mounié si naběhl na kolmý pas Hogga a poté prověřil Heatona. Ten byl ale připraven a vyrazil balon na roh.

55

Za obranou domácích se zjevil zcela osamocený Taylor, který si však nepohlídal ofsajdové postavení, a proto praporek pomezního rozhodčího vyletěl vzhůru a hra byla přerušena.

54

Lössl podběhl Corkův centr a k hlavičce se poté dostal Tarkowski, jenže ten už byl ve velkém úhlu a síť rozvlnil pouze z boku.

53

McNeilova nabídka byla zblokována jedním z obránců Huddersfieldu, hosté budou mít k dispozici rohový kop.

52

Mbenza se utrhl na levé straně a poté nacentroval balon do pokutového území, jenže odtamtud jej odhlavičkoval dobře postavený Mee.

51

Kachunga nyní zabojoval o téměř ztracený balon a za svou bojovnost byl odměněn, domácí totiž mohou kombinovat na útočné polovině.

50

Wood vysunul do útoku Barnese, jenž několikrát naznačil střelu, ovšem Kongola se nezbavil a nakonec ani nevypálil.

49

Další nákop Tarkowského už byl o něco úspěšnější, avšak Wood nakonec dokázal vybojovat pouze autové vhazování.

48

Barnes se sice dostal s míčem přes dva protihráče, jenže ten třetí už byl nad jeho síly, a hostující útočník tak o balon přišel.

47

Taylorův dlouhý pas měl najít Wooda, avšak před ním stačil balon uklidit do zámezí Durm.

46

Ani jeden z trenérů neudělal během přestávky žádnou změnu. Uvidíme, zda dokáží fotbalisté Burnley svou přesilovku využít.

46

Začal druhý poločas.

Je za námi úvodní pětačtyřicetiminutovka a hráči odcházejí do kabin za stavu 1:1. Zatím sledujeme poměrně pohledné utkání, v němž nemá ani jeden z celků nějakou převahu. Domácí se dostali do vedení ve 33. minutě, kdy se hlavou prosadil Mounié. Jednobrankový náskok však Huddersfiledu příliš dlouho nevydržel, o sedm minut později totiž srovnal Wood. Krátce poté byl navíc vyloučen Schindler, takže hosté budou mít ve druhé půli početní výhodu.

45+4

První poločas skončil.

45+3

Po dobrém centru Kongola se k hlavičce dostal Kachunga, ovšem jeho zakončení zamířilo přesně do míst, kde stál připravený gólman Heaton.

45+2

Barnes se obtočil okolo Jörgensena a poté vypálil na Lössla. Ten ale zasahovat nemusel, jelikož rána hostujícího forvarda zamířila vysoko nad bránu.

45+1

Nad rámec prvního poločasu byly nastaveny tři minuty.

45

Biling si chtěl obehrát Bardsleyho, ale ten si dal pozor a svého soupeře dál nepustil.

44
Střídání

Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Alex Pritchard, přichází Erik Durm.

43

Hosté měli následně volný přímý kop z dobré pozice, avšak se střelou Barnese si Lössl bez sebemenších problémů poradil.

41

Tak to je velká rána pro Huddersfield! Schindler stáhl k zemi unikajícího Wooda a po druhé žluté dostal také červenou kartu, takže Wagnerova družina bude dohrávat v deseti!

40
Góly

Burnley právě vstřelilo branku!
Vedení domácích netrvalo příliš dlouho! Na levé straně umotal svého strážce McNeil, jenž následně našel nabíhajícího si CHRISE WOODA, který z hranice malého vápna překonal bezmocného Lössla.

39

Bardsley se chtěl prosadit po pravé straně, avšak přes pozorně bránícího Kongola si cestu nenašel.

38

Hosté se po inkasované brance snaží dostat obranu soupeře pod tlak, avšak defenziva Huddersfieldu si zatím se vším ví rady.

37

Gudmundsson dostal těžkou přihrávku od Corka, a přestože si dokázal míč zpracovat, tak byla hra přerušena, neboť hostující záložník si pomohl rukou.

36

Nyní už se sice McNeil prodral přes Kongola a poté i odcentroval, jenže balon před sbíhajícím Barnesem odkopl Schindler

35

S rychlou odpovědí chtěl přispěchat McNeil, ovšem jeho individuální akce po levém křídle se s úspěchem nepotkala.

33
Góly

Huddersfield právě vstřelil branku! A máme tu první branku zápasu! Na levé straně dostal příliš prostoru Mbenza, jenž povedeným centrem našel ve vápně nikým nehlídaného STEVA MOUNIÉHO, který hlavou překonal brankáře Heatona.

32

Domácí zahrávali rohový kop, po němž hlavičkoval Jörgensen, ovšem jeho zakončení odklidil do zámezí Bardsley.

31
Karty

Žlutou kartu dostává Phil Bardsley (Burnley FC).

31
Důležité

Po standardce McNeila se v dobré šanci ocitl Mee, avšak s jeho hlavičkou a následně i s dorážkou Corka si dokázal poradit pohotový Lössl.

30
Karty

Nyní už se ale trestat bude, Christopher Schindler stáhl k zemi Barnese a rozhodčí Dean okamžitě sáhl do své kapsičky pro žlutý kartónek

30

Kachunga u postranní čáry dohrál Taylora a může být rád, že za svůj zbytečný zákrok nevidí žlutou kartu.

29

Schindler se vydal na menší ofenzivní výlet, jenže postrádal podporu spoluhráčů, a proto musel hru otočit zpět a poslal balon na Jörgensena.

28

Po několika tvrdších zákrocích na polovině hřiště nakonec skončil na zemi Biling a sudí Dean přisoudil balon domácím.

27

Burnley mělo k dispozici volný přímý kop. Westwoodův centr sice našel na zadní tyči volného Barnese, ale ten se v době rozehrávky nacházel v ofsajdu, a proto byla hra přerušena.

26

Výborně to udělal Hadergjonaj, jenž zesměšnil Corka jesličkami a poté přenesl hru doprava na úplně volného Kongola.

25

Kongolo předskočil Westwooda a poté založil ofenzivní akci, kterou zakončoval Mounié. Ten se však po centru Bilinga nenacházel v ideální pozici a Heaton jeho hlavičku v pohodě lapil.

24

Biling si nyní příliš neporozuměl s Hadergjonajem a po jejich drobné neshodě se k balonu zcela zadarmo dostali hosté.

23

K ráně ze střední vzdálenosti napřáhl McNeil, jenže ten neseřídil svá mířidla a jeho pokus mohl Lössl pouze kontrolovat očima.

22

Po ne příliš záživné pasáži skončil balon za postranní čárou a do hry jej autovým vhazováním uvedou hráči Huddersieldu.

21

Hosté následně také přispěchali s dobrou akcí, ovšem tu zakončil Dwight McNeil nepovedeným centrem, na který nikdo v černém nedosáhl.

20

Po menších zmatcích v šestnáctce Burnley střílel z hranice malého vápna Hogg, jenže ten trefil pouze svého spoluhráče Pritcharda, od nějž se míč odrazil do zámezí.

19

Po centru Pritcharda se sice k zakončení velmi aktivně dral Schindler, ovšem před ním stačil balon odhlavičkovat Mee.

18

Mounié si seběhl pro pas Schindlera a poté roztáhl hru na volného Kongola, který vybojoval pro svůj tým rohový kop.

17

Gudmundsson se chtěl probít středem hřiště, avšak naložil si až příliš velké sousto a o balon ho lehce připravil Jörgensen.

16

Po povedené kombinaci ve středu hřiště vyslal Cork do šance Gudmundssona, jenže ten si poté příliš předkopl míč a vracející se Kongolo mu jej ukopl od nohy.

15

Po dlouhém autu Bilinga doletěl míč až do pokutového území, odkud jej však okamžitě odhlavičkoval do bezpečí Mee.

14
Karty

Žlutou kartu dostává Ben Mee (Burnley FC).

13

Teď už Heaton zasahovat musel, ovšem střela Pritcharda zpoza šestnáctky mu příliš starostí nenadělala.

12

Hogg nyní chyboval a hosté se málem dostali do brejku, ale chybu svého spoluhráče napravil Biling, jenž obral o balon Corka.

11

Po nadýchaném bochánku Hogga se o ekvilibristické zakončení pokusil Mounié, avšak jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.

10

Hadergjonaj se chtěl vydat dopředu, jenže rychle se k němu stáhli dva protihráči, a proto švýcarský obránce Huddersfieldu raději přihrál dozadu na Schindlera.

9

Pritchard se elegantně zbavil svého strážce a poté předložil balon Bilingovi, jehož následná střela z první o pořádný kus minula Heatonovu svatyni.

8

Na levém křídle se uvolnil McNeil, jenž poté hledal ve vápně číhajícího Wooda. K tomu se však kvůli obrannému zákroku Schindlera míč nedostal.

7

Domácí napadali rozehrávku svého soupeře a neslo to ovoce, Heaton totiž pod tlakem Mouniého pouze zakopl míč do zámezí.

6

Cork prodloužil Heatonův odkop za sebe a málem našel volného Barnese, kterému ale nakonec chybělo pár decimetrů k tomu, aby na balon dosáhl.

5

Dobře to nyní udělal Cork, jenž nejprve odzbrojil Bilinga a poté se jím nechal faulovat, The Clarets budou moct v klidu rozehrávat.

4

Westwood chtěl vyslat do útoku Wooda, avšak jeho pas byl příliš prudký a balon nakonec skončil až u brankáře Lössla.

3

Aut Bardsleyho sice skončil pouze u Bilinga, ovšem tomu balon odskočil za postranní čáry, takže si obránce Burnley celou situaci bude moct zopakovat.

2

První dlouhý nákop Jörgensena letěl na Mouniého, ovšem ten se v souboji s Tarkowskim nedokázal prosadit, a kombinovat tak mohou hosté.

1

Zazněl úvodní hvizd, zápas může začít! Rozehrávku si vzali na starosti fotbalisté Huddersfieldu, kteří dnes nastupují v bílo-modrých dresech. Jejich soupeř naopak zvolil černou sadu.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Huddersfield Town: Lössl – Hadergjonaj, M. Jörgensen, Schindler, T. Kongolo – Hogg (C), Biling – Kachunga, Pritchard, Mbenza – Mounié.
Náhradníci: Hamer – Löwe, Stankovič, Durm, Bacuna, Diakhaby, Depoitre.

Burnley FC: Heaton (C) – Bardsley, Tarkowski, Mee, Taylor – Gudmundsson, Cork, A. Westwood, McNeil – Barnes, Wood.
Náhradníci: Hart – Lowton, Vokes, Brady, Hendrick, Vydra, K. Long.

Rozhodčí: Mike Dean – Darren Cann, Daniel Robathan.

Burnley FC

Ani Burnley zatím neprožívá takovou sezonu, jakou si v klubu představovali. Dycheho družina se stejně jako jeho dnešní soupeř nachází na sestupové příčce, ovšem na rozdíl od Huddersfieldu má své soupeře bodově na dosah. Ani vedení tohoto celku neotálí a poohlíží se po možných posilách. Na radaru The Clarets se objevil útočník Jay Rodriguez, jenž svými góly táhne druholigový West Bromwich Albion. V dobré se také obrátila kauza ohledně brankáře Heatona, který vážně uvažoval o odchodu, ovšem poté, co byl nasazen do zápasu proti West Hamu, se nechal slyšet, že si vše rozmyslel a v týmu rád zůstane. Zkušený gólman navíc proti londýnskému celku vychytal čisté konto a dovedl své mužstvo k důležitému vítězství, díky kterému Burnley zastavilo třízápasovou sérii porážek.

Huddersfield Town

Huddersfield se i po minulé sezoně, kdy k překvapeni všech udržel prvoligovou příslušnost, opět řadil mezi kandidáty na sestup a předsezonní prognózy se zatím naplňují. The Terriers se totiž nachází na úplném dně tabulky a na předposlední Fulham, který se v posledních týdnech začíná rozjíždět, ztrácí čtyři body. Svěřenci kouče Wagnera se letos velmi trápí v ofenzivě, a proto není divu, že se začíná mluvit o možných posilách, které by mohly do klubu zamířit. Nejvíce je s tímto klubem spojován mladý anglický útočník Dominic Solanke, jenž by mohl přijít na hostování do konce sezony z Liverpoolu. Střelecká impotence se potvrdila i minulém kole ve veledůležitém klání s již zmíněným Fulhamem, s nímž dlouho držel Huddersfield bezbrankovou remízu, avšak v devadesáté minutě rozhodl o výhře domácích Mitrović, který vystřelil svému týmu velmi cenné tři body.

Hezký středeční večer přeji všem fotbalovým fanynkám a fanouškům! Oslavy příchodu roku 2019 jsou již za námi a o slovo se opět hlásí anglická Premier League, která tento víkend napíše své jednadvacáté pokračování. Na programu je také duel mezi Huddersfieldem a Burnley, na nějž se právě v tomto online přenosu zaměříme. Úvodní výkop je naplánován na 20:45.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.

Mohlo by vás zajímat