Ode mě je to pro dnešek vše. Těším se na Vás zase příště. Na počtenou!

Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 7:0. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 12:10.

Rozhodující branka padla v úplném závěru utkání! Aleksandar Mitrović vstřelil vítězný gól na 1:0 a zařídil Fulhamu cenné tři body.

Mawson
46. min Le Marchand
13 Ream
Ream
Christie
Chambers
24 Seri
Seri
46. min Kamara
Vietto
77. min Sessegnon

Pritchard
65. min Kachunga
24 Mounié
Mounié
65. min Depoitre

90+3

Huddersfield se snaží srovnat ze všech sil, ale už nemá moc času.

90+1

Fulham právě vstřelil branku!
Fulham jde v nastavení do vedení! Hosté přišli o míč, který se dostal na nohu Sessegnona. Tento hráč pak přihrávkou do běhu uvolnil ALEKSANDARA MITROVIĆE, který svým přízemním zakončením nedal brankáři šanci. 1:0. Asistence: Ryan Sessegnon.

90+1

Nastavovat se budou 4 minuty!

90

Löwe rozehrál rohový kop, který obrana Fulhamu zneškodnila.

88

Biling si navedl míč do středu a levačkou mířil na přední tyč. Branku svou střelou ze střední vzdálenosti o chlup minul.

87

Kamara se provinil faulem. Domácí jsou ale v posledních minutách lepší a snaží se vyhrát.

85

Mitrović hlavičkoval těsně vedle brány. Brankář Huddersfieldu bude odkopávat od své svatyně.

83

Aboubakar Kamara (Fulham FC) neproměňuje pokutový kop. Kamara si vybral pravý dolní roh ze svého pohledu. Penaltu kopl špatně a Lössl jeho záměr skvěle vystihl.

82

Mitrović se pustil do hádky s Kamarou o to, kdo si penaltu vezme. Nakonec si jí bere na starosti Kamara.

81

Löwe zahrál v pokutovém území rukou a Fulham bude kopat penaltu!

78

Sessegnon se ihned dostal do zakončení z hranice malého vápna. Míč branku však přestřelil a hráč Fulhamu se hodně divil, proč nebyl nařízen roh.

77

Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Luciano Vietto, přichází Ryan Sessegnon.

77

Biling se pokusil o dlouhý aut, který letěl až do pokutového území. Depoitre byl ale tísněn čtyřmi obránci a zakončit nedokázal.

76

Löwe se snažil proniknout po levé straně, ale jeho úmysl byl skvěle přečtený obranou Fulhamu.

74

Míč doskákal do zámezí. Bryan bude mít čas na autové vhazování.

73

Další faul v neprospěch Fulhamu. Atmosféra na stadionu je nyní velmi bouřlivá.

72

Mitrović se hodně vzteká na rozhodčího, protože si myslí, že v ofsajdu nestál.

70

Zajímavou akci domácích táhl čerstvý Kamara, který také nebezpečně vypálil. Lössl zasáhl a lapil míč do rukavic.

69

Žlutou kartu dostává Jonathan Hogg (Huddersfield Town).

67

Huddersfield zase trochu uklidňuje hru. Nyní je aktivnější hostující celek.

65

Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Alex Pritchard, přichází Elias Kachunga.

65

Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Steve Mounié, přichází Laurent Depoitre.

64

Žlutou kartu dostává Cyrus Christie (Fulham FC).

63

Jörgensen fauloval, ale žlutou kartu si nevysloužil. Friend se spokojil pouze s domluvou.

62

Fantastický zákrok Lössla. Na centr z levé strany se natlačil Mitrović, ale jeho pokus hlavou stačil brankář Huddersfieldu vyrazit na roh.

62

Kvalita utkání jde oproti prvnímu poločasu lehce nahoru. I tak by dnešnímu duelu prospěly branky.

60

Mitrović si pomohl faulem. Míč je nyní přisouzen Huddersfieldu.

58

Lössl předvedl první důležitý zákrok tohoto večera. Centr z nohy Christieho propadl na zadní tyč, odkud vypálil Bryan. Bryanův pokus ale nebyl důrazný a brankář hostů problém neměl.

57

Fulham získal míč na středu hřiště a žene se kupředu. Ream podporuje útok i z pozice stopera.

56

Mitrović se hnal dopředu, ale neuspěl. Soupeř mu odkopl míč těsně před pokutovým územím.

54

Obránce domácích je odveden za postranní čáru a za malý okamžik bude pokračovat ve hře.

53

Odoi zůstal ležet na zemi v nefotbalové pozici. Střet s protihráčem ho vyšel velmi bolestivě.

52

Hosté se stačili ubránit a nyní získávají klid na své kopačky.

51

Druhý poločas vypadá přesně opačně, než ten první. Tentokrát je Fulham tím týmem, který tlačí soupeře k vápnu.

49

Vietto nádherně našel v pokutovém území Chamberse, který hlavou posouval míč na Odoie. Pravému obránci Fulhamu chyběl k zakončení z dobré pozice krok.

48

Vietto si šikovně předkopl míč, ale následně byl faulován. Přímý kop pro domácí tým je na světě.

47

Fulham začal druhý poločas o poznání aktivněji než ten první. Zatím je to ale stále bez střelby.

46

Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Jean Michaël Seri, přichází Aboubakar Kamara.
Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Alfie Mawson, přichází Maxime Le Marchand.

46

První poločas skončil. Fulham nám zatím nepředvedl vůbec nic a více ze hry má zatím Huddersfield. Sledujeme ale zatím celkem nezáživné utkání bez větších šancí. Snad se to ve druhém poločase zlepší. Druhá půle začne přibližně v 17:03.

45+2

45+1

Ještě jeden zákrok na konci půle si připsal Rico. Za malou chvíli se ale půjde do kabin.

45+1

Sudí Kevin Friend nastaví v prvním poločase 1 minutu.

44

Žlutou kartu dostává Denis Odoi (Fulham FC).

43

Ofsajd končí další akci Huddersfieldu.

42

Seri ve středu hřiště ztratil míč a prostor dostal Pritchard. Pálil otevřenou placírkou pouze do náruče brankáře Rica.

41

Fulhamu se v tomto poločase nedaří vůbec nic směrem dopředu. Nejenže si brankář Lössl zatím nemusel připsat ani zákrok, ale domácí ani nevystřelili.

40

Už to vypadalo, že se Löwe dostane k zakončení pravačkou. Obrana Fulhamu ale vystoupila vpřed jako jeden muž.

39

Hosté nám opět předvádějí uvážlivou kombinaci. Stoper Kongolo se snaží přesně rozehrát.

37

Postupnou akci Huddersfieldu zastavil hvizd sudího. Míč totiž už dávno opustil hrací plochu. Aut pro Fulham.

36

Utkání začíná být hodně emotivní také v hledišti. Jde vidět, že oba celky nutně potřebují body.

35

První větší šance v tomto zápase. Biling posadil centrovaný míč přímo na hlavu útočníka Mouniého, a ten zamířil pouze do středu branky.

33

Pritchard byl těsně u střídaček tvrdě dohrán protihráčem Odoiem. Hostů se nelíbilo, že sudí nevytáhl kartu.

31

Nyní sledujeme spíše boj ve středu hřiště. Nikdo nechce dát soupeři ani centimetr prostoru.

29

Na centrovaný míč z kopačky Seriho si naskakoval Odoi. Hlavičkoval však těsně vedle pravé tyče Lösslovy svatyně.

28

Christieho centr z pravé strany byl zablokován. Domácí rozehrají první rohový kop v zápase.

27

Hosté opět drží míč. Nejsou zatím příliš nápadití v zakládání akcí.

26

Na trávníku, po ostrém střetu se Serim, zůstal ležet hráč Huddersfieldu. Na hřiště přiběhli lékaři, ale zdá se, že dotyčný bude v pořádku.

25

Žlutou kartu dostává Jean Michaël Seri (Fulham FC).

24

Teď si počínali hosté velmi naivně. Útočící hráč se přilepil na Odoie a spadl. Sudí správně faul nezapískal a z výhody Huddersfieldu se stala nevýhoda.

22

Mounié byl sice rozběhnutý, ale pro míč si dřív došel Rico. Španělský brankář odkopl míč vpřed.

21

Seri hledal na zadní tyči Vietta, kterému k zakončení moc nechybělo. Hadergjonaj ale předvedl výtečný obranný zákrok a odkopl míč do zámezí.

20

Jörgensen si při souboji s Bryanem pomohl faulem. Friend vše viděl a nařídil tak standardní situaci pro Fulham.

18

Tohle vypadalo nebezpečně. Hosté tahali míč přes střed hřiště, ale Hogg nezvládl finální řešení situace. Poté se balón odrazil k Odoiovi, který hrudí přiklepl míč brankáři.

17

S rozehrávkou domácím vypomohl také Rico.

16

Christie ostře fauloval zezadu soupeře. Sudí Friend ukazuje, že příště hrát už tak nemůže.

15

Akce pokračovala a Vietto nacentroval do pokutového území. Na zadní tyči hledal Christieho, který se k hlavičce těsně nedostal.

15

Mitrović si zpracoval míč a nyní postupuje vpřed. Hostující obránci reklamovali ofsajd, ale praporek zůstal dole.

13

Fulham se zdá být zatím velmi pasivní. Uvidíme, jestli se to v následujících minutách změní.

12

Skvělý obranný zákrok převedl Ream. Dokázal vystoupit proti ofenzivnímu hráči a odpravil míč do zámezí.

10

Huddersfield je v úvodu jasně aktivnější. Nyní přiletěl další centr ze strany. Také tentokrát byl Rico pozorný.

9

Biling dostal více prostoru, a tak neváhal a vystřelil. Míč se lehce zatočil, a proto ho Rico vyrazil pouze před sebe.

8

Sledujeme pořád stejný obrázek hry. Černo-červení drží míč na svých kopačkách, ale dopředu toho zatím moc nevymysleli.

6

Hosté rozehráli rohový kop, který se odrazil k nohám Bilinga. Biling chtěl střílet, ale na poslední chvíli si to rozmyslel. Hosté poté museli faulovat, aby zastavili útok Fulhamu.

5

Centr ze strany se zatočil pouze do rukavic Rica. Španělský brankář může rozehrát.

4

Hosté jsou opět na míči. Tentokrát kombinují kolem půlící čáry. Přihrávají si balón ze strany na stranu.

3

Pritchardův centrovaný míč stačila obrana domácích v pohodě odvrátit.

2

První minuta je zatím taková oťukávaná. Fulham byl poměrně dost zatažený, neboť Huddersfieldu nechal hodně prostoru.

1

Oba týmy už jsou na hrací ploše. Fulham nastupuje v bílých dresech, Huddersfield v černo-červené barvě.

Fulham FC: S. Rico – Odoi, Mawson, Ream – C. Christie, Chambers, Seri, Bryan – Cairney (C), A. Mitrović, Vietto.
Náhradníci: Bettinelli – Le Marchand, R. Sessegnon, Schürrle, Ib. Cissé, Ayité, Kamara.

Huddersfield Town: Lössl – M. Jörgensen, Schindler, T. Kongolo – Durm, Hadergjonaj, Hogg (C), Biling, Löwe – Pritchard – Mounié.
Náhradníci: Hamer – Stankovič, Bacuna, Mbenza, Kachunga, Depoitre, Diakhaby.

Rozhodčí: Friend – Garratt, Wilkes.

HUDDERSFIELD TOWN

Huddersfield doslova kráčí od porážky k porážce. Prohrál posledních 6 ligových zápasů a z poslední výhry se radoval na konci listopadu. Svěřenci německého kouče Wagnera nestačili v minulém kole na Manchester United v poměru 1:3. Tento výsledek je může nabudit lehkým optimismem, ale pohled na tabulku zůstává i nadále hrozivý. Za Huddersfield navíc v letošní sezoně neskóroval ani jeden útočník, a možná i proto, svítí v kolonce vstřelených branek hrozivé číslo 11. Podaří se hostům bodovat v dnešní důležité bitvě?

FULHAM FC

Fulham na tom také není dobře. Má pouze o bod víc než Huddersfield, a stejně jako jeho dnešní soupeř, se radoval z poslední výhry na konci listopadu. Svěřenci italského stratéga Ranieriho remizovali v posledních dvou duelech (0:0 s Newcastlem a 1:1 s Wolverhamptonem). Fulham má však daleko lepší produktivitu než Huddersfield. Útočník Aleksandar Mitrovič vsítil 7 branek a jeho něměcký parťák Andre Schürrle o dvě branky méně.

Dnes nás čeká tuhý boj o záchranu v lize, tabulka totiž vypadá po polovině sezony následovně:

16. Southampton, 15 bodů
17. Cardiff, 15 bodů
18. Burnley, 12 bodů
19. Fulham, 11 bodů
20. Huddersfield, 10 bodů
.

Krásné sobotní odpoledne při sledování online přenosu z Premier League. Dnes se představí celky Fulham FC a Huddersfield Town. Utkání začíná v 16:00. Přeji Vám příjemnou zábavu!