Je dobojováno. AFC se sice ocitli v několika šancích, ale z dnešního utkání si všechny body odnášejí domácí Wolves.

90+4

90+4

A je rozhodnuto! Pověstné pravidlo nedáš-dostaneš doslova plní domácí Cavaleiro, který překonává hostujícího brankáře.

Gibbs-White
75. min Saïss
18 Jota
Jota
45. min Costa
Jiménez
89. min Cavaleiro

Bournemouth(3-4-3 )

Begović
3 Cook
Cook
5 Aké
Aké
26 Mings
Mings
36. min Rico
10 Ibe
Ibe
58. min Wilson
Stanislas
80. min Mousset

90+3

Mohlo být vyrovnáno! Ve velké šanci se ocitl King! Ve středu pokutového území se dostal ke skvělé přihrávce a vystřelil na branku. Před ním skvěle zasáhl jeden z domácích obránců, který zasáhl proti jasné gólové příležitosti.

90+1

Při míči je Boly, který se už vůbec nikam nežene. Vypadá to, že si domácí připíší tři body.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje čtyři minuty. Dočkáme se vyrovnání?

89

Cavaleiro se rychle zapojil do hry, jeho přihrávka směruje dozadu. Domácí se již nikam neženou.

89

Potlesk z tribun. Odstupuje jediný střelec utkání Jiménez.

86

Moutinho rozehrál nakrátko, Costa je při míči a snaží se něco vymyslet u rohového praporku.

85

K rohovému kopu se staví opět Moutinho.

84

Z prudkého přímého kopu nic nevzniklo a tak se dopředu tlačí hráči AFC, kteří budou chtít v posledních deseti minutách vyrovnat.

83

Begović vyběhl proti prudké přihrávce domácího Saisse a fauluje přitom útočníka Wolves.

82

Costa se snažil vysunout Jiméneze, ale pozorná obrana AFC míč zastavuje.

80

Střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odchází Junior Stanislas, přichází Lys Mousset.

79

Cook odvrací míč do bezpečí. Ve středu hřiště je vše připraveno k střídání.

79

Moutinho vybojoval rohový kop a sám si ho také zahraje.

76

Bournemouth faulují ve středu hřiště a tak zůstanou domácí u míče. Rozehrávat bude Doherty.

75

Wolves kombinují na své polovině, vypadá to, že už se nijak nebudou tlačit dopředu.

75

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Morgan Gibbs-White, přichází Romain Saïss.

72

I s tímto rohovým kopem neměla domácí obrana žádné potíže.

71

Wilsonův pokus byl na hranici vápna zablokován, míč se však dostal po odrazu vedle domácí branky a tak budou mít AFC k dispozici rohový kop.

70

Rohový kop s přehledem chytá Begović do svých rukavic a posílá rychle míč dopředu.

69

Centr byl sražen až na rohový kop. K praporku už běží Moutinho.

69

Wolves si zkusí přímý kop od levého praporku, Doherty byl při pokusu přihrávky faulován a tak budou mít domácí k dispozici přímý kop.

66

AFC pomalu, ale jistě vystrkuje růžky. Dočkáme se v poslední části utkání vyrovnání?

66

Žlutou kartu dostává Hélder Costa (Wolverhampton Wanderers).

63

Stanislas trefuje břevno! Útočník AFC to zkusil tvrdou střelu zpoza velkého vápna a trefuje konstrukci domácí branky. Velká škoda pro hostující celek, který si určitě vyrovnání za svou aktivitu zaslouží.

62

U míče už je domácí tým, ale nikam se nežene.

60

Coady jeho ošetřován za lajnou hřiště. Wolves tak hrají v desetí a zrovna musí bránit.

59

Costa se šikovně dostal do zakončení po pravé straně hřiště, hostující obránce ho však skvěle vytísnil, a tak měl Costa jen málo času na zakončení. Střela jde vedle pravé tyče.

58

Hostující trenér cítí šanci po vyrovnání a tak posílá ofenzivně laděného Wilsona dopředu. Uvidíme, zda to bude mít nějaký efekt.

58

Střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odchází Jordon Ibe, přichází Callum Wilson.

55

Hra má velký spád. V nadějné šanci se ocitli hosté, Rico se snažil vysunout Frasera, ale přihrávku zachytává domácí obrana.

54

A velký pozor! O sobě dal vědět Surman, který tvrdě vypálil z velké dálky a vůbec nemířil špatně. Střela těsně minula pravou tyč branky Wolves. Patrício měl tentokrát velké štěstí.

52

Rohový kop odvrací pozorná obrana hostů, konkrétně Aké.

51

Wolverhampton si zkusí první rohový kop ve druhém poločase. K rohovému praporku peláší Moutinho.

49

A poprvé zahrozili domácí, k míči se dostal Costa, který s ním pelášil až k hranici pokutového území, celá akce skončila nepřesnou přihrávkou.

48

Domácí ale ztrácejí míče, u míče se objevil Stanislas, který se pokusil překvapit obranu domácích.

48

Obrana Wolves míč odvrací do bezpečí a ještě k tomu vybojovala vhazování.

47

Neves tvrdě složil jednoho z hráčů AFC. Přímý kop mají k dispozici hosté, kteří se pokusí ohrozit branku ze střední vzdálenosti.

46

45

U míče jsou hráči Wolves, kteří kombinují na své polovině. Ze hřiště odstoupil podle mého nejlepší hráč domácích Jota, kterého nahrazuje Helder Costa.

Hráči obou týmů nastupují na hřiště. Druhý poločas se blíží.

Červené karty: 0-0

Hosté byli sice více v prvním poločase při míči, ale především nepřesnou finální rozehrávkou nijak nebezpečně neohrozili branku Wolves. Domácí se dostali do vedení v 11. minutě, kdy se ve velké šanci ocitl Jota, který skvělou přihrávkou našel osamoceného Jiméneze. Na mexického útočníka zbyla velmi snadná práce a díky němu tak vedou domácí Wolves 1:0.

45

A to se taktéž stává. První poločas skončil.

45+2

Pozorný Patrício sbírá kopnutý centr AFC, první poločas se již dohrává a brzy bude ukončen.

45+1

Jota si pravděpodobně špatně v jednom souboji došlápl a musí být ošetřen. To by byla velká ztráta pro domácí tým, jelikož portugalský útočník je v dnešním utkání hodně vidět.

45

Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.

44

Bournemouth kombinuje ve středu hřiště, u míče je zrovna King. Uvidíme, zda se dočkáme vyrovnání.

43

A opět Jota v akci, který se zbavil jednoho obránce hostů, následný centr odvrací Cook. AFC může na konci prvního poločasu ještě zahrozit.

42

Faul ve středu hřiště. Provinil se Diego Jota, který je napomínán od hlavního rozhodčí.

41

Kopnutý centr přistál až na hlavu jednoho z hostujících obránců, který míč odvrací daleko od hostující branky.

40

Na hřišti se nám lehce přiostřilo. Přímý kop budou kopat domácí, tentokrát ale z větší vzdálenosti, takže můžeme očekávat centr do pokutového území.

39

Lerma se ostřel opřel do jednoho z domácích hráčů a po právu dostává žlutou kartu.

37

Wolves zahrávli rohový kop, Jota rozehrál nakrátko.

36

Rico se poprvé dostal do kontaktu s míčem.

36

Mingse zranění je pravděpodobnější vážnějšího charakteru a tak opouští hřiště. Nahrazuje ho Diego Rico.

34

Žlutou kartu dostává Steve Cook (AFC Bournemouth).

33

Jedná se o obránce Mingse, který je ošetřován. Vypadá to, že bude střídán.

33

Hra je přerušena. Na zemi leží jeden z obránců AFC.

32

Patrício bude odkopávat od své svatyně.

31

A opět Bournemouth doplatilo na nepřesnou rozehrávku. Do šance se mohl dostat Fraser, ale přihrávka byla příliš prudká. To může AFC na konci zápasu mrzet.

Obránci AFC kombinují na své polovině.

30

Velká šance domácích! Raul Jimenéz se štěstím zpracoval míč těsně před pokutovým územím, odhodlal se ke střele, jeho prudký projektil těsně minul břevno branky AFC. Hostující brankář Begovič měl velké štěstí!

28

Totožná situace na druhé straně, Jimenéz dostal míč do středu obrany, mohl jít sám na branku, ale čistým zákrokem jednoho z obránců AFC přišel o míč.

27

AFC si sice dokáže vytvořit několik slibných šancí, ale pokaždé se šance zadrhne na finální přihrávce.

25

To mohla být velká šance! Fraser dostal míč do středu obrany domácích, už se zdálo, že půjde sám na brankáře, ale se štěstím na poslední chvíli zasáhl jeden z obránců Wolves.

24

Hostující Stanislas dostal pěknou přihrávku na hranici velkého vápna, střela se mu však vůbec nepovedla. Míč letí vysoko nad brankou Patrícia.

22

Pěkná kombinace hostů ztroskotala na špatném zpracování míče Kinga, kterému se míč "zapletl" pod nohama. Boly rozehrává po pravé straně autové čáry.

21

Pokud by záložníci obou celků byli v rozehrávkách přesnější, tak by mohlo padnout už takové tři branky. Diogo Jota je toho důkazem, jeho přihrávku do středu pokutového území odvrací Mings.

20

Je za námi úvodních dvacet minut a musím říct, že je na co koukat. Oba týmy se snaží ihned po vybojovaném míči útočit.

19

To je fotbal! Diego Jota se krásně uvolnil mezi obranou soupeře, pokud by dostal přesnější přihrávku od Jimenéze, tak by se dostal do obrovské brankové příležitosti.

17

Bournemouth opět vystrčilo růžky. Ibe se snažil vysunout jednoho z útočníků AFC, to se však nepodařilo a míč zachytává pozorná domácí obrana.

16

Stanislav si po pravé straně došel pro přihrávku, uvolnil se a poslal prudký centr na vzdálenou tyč. Na poslední chvíli zasáhl Coady, který míč za minutu dvanáct odkopává.

15

A opět Jota v akci. Tentokrát se mu ale centr vůbec nepovedl, míč sbírá ve vzduchu Begović.

13

Otřesení hosté ztratili při útoku míč a budou se muset velmi rychle vracet.

12

Pro mexického útočníka je to již pátá branka v letošní sezóně.

12

Domácí jdou do vedení! Jota vystihl směr přihrávky a po levé straně se šikovně zbavil svého obránce, poté doslova míč donesl na zlatém podnose před osamoceného Jimenéze, který měl velmi snadnou práci.

10

Wolves budou vhazovat uprostřed hřiště. Dočkáme se větší ohrožení branky u domácích?

9

Po necelých deseti minutách hry jsou více při míči hráči hostujícího celku, zatím ale propadají v nepřesné rozehrávce.

8

A opět pozorná obrana domácích. Stanislas chtěl prodrat míč do pokutového území Wolves, tomu však zabránil Boly, který míč získal do své moci.

7

Daniels poslal nebezpečný centr do pokutového území domácích, odvážný centr ale nenašel žádného adresáta. U míče je domácí tým.

6

Na kraji hřiště svedl souboj Boly se Stanislasem, domácí obránce se nenechal nijak rozhodit a pokračuje v rozehrávce domácích.

5

Pozorná obrana domácích však míč snadno odkopává. Tento rohový kop si za rámeček Fraser nedá.

4

Bournemouth bude kopat rohový kop z pravé strany hřiště. K praporku se staví Ryan Fraser.

2

Dnes to bude utkání dvou ofenzivních celků. Hráči obou mužstev začali aktivně.

1

O výkop se postaral hostující tým, ale Wolves jsou ihned při míči.

1

Hráči obou mužstev nastupují na hřiště.

Wolverhampton Wanderers: Patrício – Boly, Coady, R. Bennett – J. Castro, Moutinho, Neves, Doherty – Gibbs-White, Diogo Jota, Jiménez.
Náhradníci: Ruddy – Cavaleiro, Costa, Dendoncker, Saïss, Traoré, Vinagre.

AFC Bournemouth: Begović – S. Cook, Aké, Mings – Ibe, Lerma, Surman, Daniels – J. King, Stanislas, Fraser.
Náhradníci: Boruc – Brooks, Defoe, Rico, Mousset, Pugh, C. Wilson.

Rozhodčí: Madley – Wilkes, McDonough.

Vzájemné utkání:

Bournemouth – Wolves 2:1 (Championship, rok 2015)
Wolves - Bournemouth 1:2 (Championship, rok 2014)

Nejlepší střelci týmů:
AFC Bournemouth: Callum Wilson (8 branek, 6 asistencí)
Wolverhampton Wanderers: Raul Jimenez (4 branky, 4 asistence)

Domácí tým Wolverhampton Wanderers nabírá formu, vyhrál poslední dva ze tří utkání a právem mu patří desáté místo, se ziskem 22 bodů. Wolverhampton porazil nejprve na svém hřišti silnou Chelsea 2:1, v posledním kole vyhrál na hřišti Newcastle taktéž 1:2! Protáhnou dnes Wanderers vítěznou šňůru? To se dozvíme už v 16:00 hodin.

Čeká nás zápas dvou sousedů v tabulce, mezi týmy dnešního utkání je rozdíl pouhého jednoho bodu! AFC Bournemouth má zatím poměrně úspěšnou sezónu, pohybuje se v klidných vodách tabulky Premier League, a s tím musí být hlavní trenér Eddie Howe spokojený. Přímořské město Bournemouth se nachází na skvělém osmém místě ligové tabulky, na svém kontě má 23 bodů. AFC si v posledním utkání "užilo" debakl od Liverpoolu, který jej "rozstřílel" 4:0!

Dobrý den, v sobotu pokračuje nejlepší fotbalová liga světa – Premier League. My budeme společně sledovat utkání 17. kola mezi Wolverhampton Wanderers a AFC Bournemouth.