Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 0:4. Rohy: 3:10. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 11:13.

Je konec! Dnešní utkání mezi Cardiffem a Huddersfieldem nakonec končí bezbrankovou remízu. Ani druhý poločas nám nepřinesl zrovna ofenzivní podívanou, oba celky neustále narážely na pozorné obrany. Sledovali jsme celkem vyrovnanou podívanou, která nabízela celou řadu nedovolených zákroků. Sporný moment se uskutečnil necelých deset minut před koncem, hlavní sudí totiž nařídil pokutový kop pro hosty, posléze ho ale po konzultaci s pomezním odvolal. Oba celky tak vybojovaly bod, což je zřejmě k průběhu utkání zasloužené.

Mendez-Laing
73. min Healey
7 Arter
Arter
Camarasa
64. min Ralls

Pritchard
73. min Mbenza
Puncheon
24 Mounié
Mounié
87. min Depoitre

90+3

Zdá se, že dnešní utkání branku nepřinese. Oba celky se postupnou kombinací snaží dostat k opačné šestnáctce.

90+2

Na opačné straně se do pokutového území snášel další centr, tentokráte si pro něj doběhl brankář Etheridge, který ho nadvakrát sevřel do rukavic.

90+1

Lössl si připsal celkem snadný zákrok, z pravé strany se mu totiž podařilo stáhnout centrovanou nabídku z kopačky Mangy.

90

Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89

Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, na světelné tabuli stále svítí nerozhodný výsledek. Ještě ale můžeme počítat s nastaveným časem.

88

Pro nedovolený zákrok si došel domácí Hoilett, Cardiff tak zahrával standardní situaci. Do šestnáctky přiletěl centr, na který ale nedoskočil Morrison.

87

Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Steve Mounié, přichází Laurent Depoitre.

85

Autové vhazování směřovalo na hlavu Kachungy, který prodlužoval za sebe, kde se nacházel pouze protihráč. S míčem si zahrál také Etheridge.

84

Byl to právě Hadergjonaj, který si nepohlídal ofsajdové postavení. Cardiff se tak vrací zpět k míči, o rozehrávku se postará obránce Bamba.

83

Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Diváci se stále nedočkali žádné branky, v posledních minutách ale sledujeme hodně vyhrocenou atmosféru.

82

Žlutou kartu dostává Joe Bennett (Cardiff City FC).

82

Rozehrávka cvičeným signálem plachtila k Morrisonovi, který si ale pomohl nedovoleným zákrokem. Navíc na zemi zůstal ležet Hadergjonaj.

81

Healey se po manévru na levou nohu pokusil odcentrovat, jenomže do dráhy letu míče se postavil Schindler. Budeme sledovat rohový kop.

80

Na druhé straně se po levém křídle nedokázal prodrat Hoilett, naopak pochvalu si zaslouží Hadergjonaj, jenž navíc vyvezl hrací předmět.

79

To se pochopitelně nelíbí hostujícímu celku, který okamžitě protestuje. Hodně nelibě to nese kouč Wagner, který neustále debatuje se čtvrtým sudím.

78

Tak nakonec není, neboť se hlavní sudí poradil s pomezním rozhodčím, který mu doporučil, aby pokutový kop odvolal. Žádná penalta se tak dít nebude.

77

Je tu pokutový kop pro Huddersfield!

77

Sám na branku se mohl dostat domácí Healey, avšak rychle ze své svatyně vystartoval brankář Lössl, který hlavičkou odpravil míč do bezpečí.

76

Poslední minuty nepřináší zrovna pohlednou podívanou, oba celky se dopouštějí celé řady nepřesností. Nyní se k volnému kopu postavil Durm.

75

Z velké vzdálenosti to zkoušel hostující Schindler, který ale nemířil vůbec přesně. Rána směřovala vysoko nad, Etheridge tak nemusel zasahovat.

73

Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Alex Pritchard, přichází Isaac Mbenza.
Střídání v týmu Cardiff City FC: ze hřiště odchází Nathaniel Mendez-Laing, přichází Rhys Healey.

71

Žlutou kartu dostává Junior Hoilett (Cardiff City FC).

70

Hodně prostoru měl kolem sebe Paterson, který se okamžitě rozhodl vypálit. Jeho tvrdou střelu srazil jeden z protihráčů pouze do zámezí.

69

Desátý rohový kop hostujícího celku rozehrál Puncheon. Centr směřoval k penaltovému puntíku, kde ale na padající míč nedoskočil Mounié.

68

Po levém křídle se hnal hostující Puncheon, který se snažil zbavit Mangy, což se ale nepodařilo. I tak bude Huddersfield zahrávat další rohový kop.

67

Cardiff se po delší době dostal k opačné šestnáctce, kde si ale moc neporozuměl. Hadergjonaj to vyřešil odkopem na druhou stranu hrací plochy.

66

Etheridge si připsal další zákrok, ani tentokráte se nejednalo o nic vážnějšího. Kachunga totiž hlavičkoval přímo do rukavic domácího brankáře.

65

V posledních minutách se moc nehraje. Nyní to pořádně schytal hostující Durm, který byl sestřelen skluzem v podání křídelníka Hoiletta.

64

Střídání v týmu Cardiff City FC: ze hřiště odchází Víctor Camarasa, přichází Joe Ralls.

63

Na druhé straně se k míči dostal Puncheon, jehož centr se zakroutil přímo do rukavic brankáře Etheridge, který ho ale vyboxoval před sebe.

62

Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, na první branku stále čekáme. Také druhý poločas je hodně vyrovnaný, navíc bez výraznější příležitosti.

61

Na scénu se opět vydal lékařský personál, který tentokráte ošetřoval domácího Bambu. Vypadá to na nějaký problém v oblasti hamstringu.

60

Pritchard přeposlal přihrávku na Hadergjonaje, který se ale nechal předskočit protihráčem. Z tohoto protiútoku mohli hosté vytěžit daleko víc.

59

Camarasovi se absolutně nepodařilo trefit padající míč, kterým byl vysunul Hoiletta. Místo toho přišel nedovolený zákrok, k balónu se tak vrací Huddersfield.

58

Mendez-Laing si u postranní čáry dokázal pohlídat Puncheona, navíc vybojoval aut pro svůj celek. K míči se okamžitě postavil obránce Manga.

57

Ani další osobní souboj nepřinesl nedovolený zákrok, hlavní sudí totiž hru pustil. Cardiff ale z následného protiútoku nic nevytěžil.

56

Durm měl na levém křídle dostatek času, místo centru ještě oslovil vedle stojícího Puncheona, jehož ránu srazil na rohový kop pohotový Camarasa.

55

Ten ale nepřinesl nic nebezpečného, naopak domácí obrana nekompromisně odkopla balón, se kterým nyní pracuje křídelník Hoilett.

54

Na opačné straně se do šestnáctky dostal Pritchard, kterému se nepodařilo odcentrovat přes Mangu. Huddersfield bude zahrávat roh z levé strany.

53

Bennett si prostřednictvím autu vybral Camarasu, který na levém křídle oslovil Patersona, jehož centr málem přinesl kolmici na Hoiletta.

52

V pokutovém území skončil na zemi Mounié, avšak o nedovolený zákrok se nejednalo. To značilo také gesto sudíh, který ukazuje, aby se hrálo dál.

51

Posléze se jeden z hostujících hráčů zmohl na odkop za postranní čáru. Cardiff vstoupil do poločasu aktivně, nyní bude Manga znovu vhazovat.

50

Náběh za obranu si nepohlídal forvard Paterson, který se tak nacházel v ofsajdu, což potvrdil také následný opakovaný záběr.

49

Huddersfield se rozhodl uklidnit hru, načež to Billing zkoušel přesením hry křížem. Tam si ale dobře počínal domácí zadák Bennett.

48

Hned v úvodu se po pravém křídle dostával vpřed Mendez-Laing, který si dokázal narazit s Arterem, jehož kroky vedly do jednoho z protihráčů.

47

Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hosté, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.

46

Máme za sebou první poločas, který nám přinesl celkem vyrovnanou podívanou. Diváci se žádné branky nedočkali, rovněž jsme dlouhou dobu čekali na něco vážnějšího. I přesto má mírně navrch hostující celek, jenž si připsal celou řadu standardní situacích, zejména rohových kopů. Cardiff se zatím v útočné činnosti hledá, Lössl nemusel vážněji zasahovat. Rovněž sledujeme celou řadu osobních soubojů, hlavní sudí musel tasit už dvě žluté karty.

45+3

45+2

Bennett nakonec odkulhal za postranní čáru, avšak střídat by se nemělo. Mezitím Cardiff rozehrál volný kop z vlastní poloviny hrací plochy.

45+1

Na zemi zůstal ležet domácí obránce Bennett, který má drobné problémy s levou nohou. Na scénu přispěchal lékařský personál Cardiffu.

45

První poločas bude nastaven o tři minuty.

43

Bamba si splnil obrannou povinnost, za záda totiž nepustil Mouniého. Domácí zadák navíc vybojoval autové vhazování, o které se postará Manga.

42

Na rohový kop si na zadní tyči nabíhal Morrison, kterému ale míč podjel pod nohou. To byla zatím největší šance tohoto zápasu!

41

Až nyní jsme se dočkali vážnější šance. Morrison si naskakoval na centrovaný balón, načež ho prodlužoval k zadní tyči. Rozruch před brankou byl zbytečný, jednalo se o ofsajd.

40

Pritchard rozehrál rohový kop na přední tyč, kde zasahoval pozorný Bamba. Následné přenesení hry musel rovněž odvracet domácí zadák.

39

Moc nescházelo tomu, aby se Durm dostal až před brankáře. Pochvalu si ale zaslouží obětavý Morrison, který zasáhl na jedničku. Následný dalekonosný aut si málem Manga srazil do vlastní sítě.

38

Ten směřoval až k brankáři Lösslovi, který se k němu dostal jako první. Huddersfield rozehrál po zemi, opět se jedná o postupnou rozehrávku.

37

Na jistotu se rozhodl zahrát hostující obránce Jorgensen, který míč poslal vysoko do hlediště. Gunnarsson se již staví k dalekonosnému autu.

36

Etheridge si tak vyzkoušel odkop od branky, který směřoval na pravou stranu. Manga ve vzduchu uspěl, jeho celek i přesto přišel o balón.

35

Jenomže ještě před dopadem míče bylo pískáno, útočným faulem se totiž prezentoval Kachunga, naopak na zemi skončil domácí Camarasa.

34

Huddersfield je v posledních minutách aktivnější, nyní bude zahrávat rohový kop z levé strany, ke kterému se staví záložník Pritchard.

33

Žlutou kartu dostává Harry Arter (Cardiff City FC).

33

Nakonec se Mounié dostal k hodně kostrbaté střele, kterou Etheridge nakonec vyrazil nad břevno. Budeme sledovat další rohový kop pro Huddersfield.

32

Hogg šikovně roztáhl hru na pravou stranu, přičemž byl dost možná ještě faulován. Hlavní sudí neponechal ani výhodu, hosté ale obléhají šestnáctku.

31

Huddersfield je i nadále s míčem na útočné polovině, nyní se ujal autu obránce Durm. Aby toho nebylo málo, tak si práci s míčem vyzkoušel také Lössl.

30

Tak trochu zbytečnou přihrávku křížem vyprodukoval hostující Jorgensen, který navíc našel kopačku Morrisona. Domácí se ale rychle zbavili míče.

29

Autové vhazování si vzal na starost hostující Durm, který si jako adresáta hodu vybral kolegu Billinga, jenž se pro změnu rozhodl uklidnit hru.

24

Mounié se dokázal po manévru dostat k centru, který pouze prolétl pokutovým územím. Dost možná se ho ještě dotkl obětavý Bamba.

23

Máme za sebou něco málo přes dvacet minut, úvodní branku jsme zatím neviděli. Sledujeme vyrovnanou podívanou, přičemž aktivnější je Cardiff.

22

K rozehrávce se postavil Pritchard, jehož centr směřoval na zadní tyč, kde ho vracel před branku Schindler. Cardiff se ale dokázal ubránit.

21

Bude tu další standardka pro Huddersfield. Tak trochu zbytečným faulem si pomohl obránce Morrison, který rukama poslal k zemi Puncheona.

20

Domácí se rozhodli zaútočit po pravém křídle, jenomže Mendez-Laing nedokázal prohodit na Artera. Směrem dopředu to tak zkouší soupeř.

19

Dalekonosný pas směřoval na pravou stranu, kde se nacházel Mendez-Laing. Ve vzduchu ho ale dokázal předskočit hostující Durm.

18

Posléze si nedovoleným zákrokem pomohl Puncheon, který dohrál středopolaře Gunnarssona. Jednoznačný nedovolený zákrok.

17

Cardiff vhazoval od levé autové čáry, kde se autu ujal obránce Bennett. Jeho nabídka plachtila na Hoiletta, který se ale nedostal přes Hadergjonaje.

16

Až po minutě přerušení se opět pokračuje ve hře. Lössl se ujal rozehrávky od své branky, která i tentokráte směřovala po zemi do strany.

15

Hoilett po kontaktu v pokutovém území skončil na zemi, avšak o nedovolený zákrok se údajně nejednalo. Domácí křídelník i tak polehává na zemi.

14

Posléze se za obranu soupeře málem dostal forvard Paterson, avšak na poslední chvíli ho dokázal od balónu odtlačit důrazný Jorgensen.

13

K rozehrávce volného kopu se postavil domácí záložník Hoilett, jenž to zkoušel cvičeným signálem. Po menším zmatku ale soupeř odkopl míč.

12

Nyní se rozhodl vypálit křídelník Puncheon, který svůj pokus levou nohou nasměroval kousek vedle branky. Etheridge se pouze prolétl vzduchem.

11

Billing si navedl míč na pravou nohu a poté se v pokutovém území pokoušel najít Mouniého, pro kterého byl pas příliš prudký.

10

Žlutou kartu dostává Christopher Schindler (Huddersfield Town).

9

Následně přišel nedovolený zákrok od Hoiletta, který tak trochu nešťastně podrazil Hadergjonaje. I tak se hlavní sudí rozhodl odpískat faul.

8

Brankář Lössl se rozhodl rozehrát nakrátko na vedle stojícího Schindlera. Huddersfield se postupnou kombinací dostává na druhou stranu.

7

I další útočnou akci táhl aktivní Hoillet, který nakonec přihrál vedle stojícímu Arterovi, jehož táhlou ránu dokázal tělem zablokovat Hogg.

6

Manga na pravé straně oslovil Camarasu, který mu posléze míč vrátil. Aby toho nebylo málo, tak se Hoilettova vzdušná nabídka neujala.

5

Ve středu hrací plochy operoval s míčem Arter, jenž chtěl na levém křídle oslovit Hoilleta, který se k míči nedostal. Hosté budou vhazovat.

4

K oné rozehrávce se nakonec postavil Pritchard, který centroval do malého vápna, kde dokázal zakročit Morrison. Posléze se ještě dral ke střele Mounié.

3

Hned v úvodu si nedovoleným zákrokem pomohl domácí Bamba, Huddersfield tak bude zahrávat standardní situaci z pravé strany.

2

Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali domácí, kteří budou hrát zleva doprava.

1

Cardiff City FC: Etheridge – Ecuele Manga, Morrison (C), Bamba, J. Bennett – Gunnarsson – Mendez-Laing, Arter, Camarasa, Hoilett – Paterson.
Náhradníci: Smithies – Cunningham, Healey, Josh Murphy, Peltier, Ralls, Reid.

Huddersfield Town: Lössl – Hadergjonaj, Schindler, M. Jörgensen, Durm – Biling, Hogg (C) – Kachunga, Pritchard, Puncheon – Mounié.
Náhradníci: Hamer – Depoitre, Löwe, T. Kongolo, Smith, Mbenza, Stankovič.

Rozhodčí: Mason – Burt, Wilkes.

Na opačné straně stojí Huddersfield, který je posledním celkem Premier League. Huddersfield letos nasbíral pouze deset bodů, přičemž vyhrál pouze dva z jednadvaceti ligových zápasů. Hostující tým dnešního utkání naposledy v lize vyhrál před více než měsícem a půl, to se mu totiž podařilo porazit Wolves poměrem 2:0. Huddersfield se trápí především v útoku, ten je totiž nejhorší v celé soutěži, neboť nastřílel pouze třináct branek. Tento celek je druhým nejhorším venkovním celkem, neboť nasbíral pouze pět bodů. Dohromady z deseti venkovních zápasů vyhrál pouze jediný, a sice proti Wolves.

Fotbalisté Cardiffu letos předvádějí celkem kolísavé výkony, které stačí na dosavadní sedmnáctou pozici. Nováček soutěže je pouhé dva body nad sestupovým pásmem, v posledních týdnech se ale herně zlepšil. Nejprve uhrál bezbrankovou remízu proti Crystalu Palace, posléze pak šokoval na hřišti Leicesteru, kde v nastavení rozhodl o svém vítězství. Welšský celek je ale v útoku hodně neproduktivní, i tak z toho není nejhorší ofenzíva v celé soutěži. Cardiff na svém stadionu získal většinu bodů, poslední dva zápasy se mu ale nepovedly. Vysokou porážku mu totiž uštědřil Manchester United, následně pak Cardiff prohrál také proti Tottenhamu.

Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Anglická Premier League má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Cardiff City FC a Huddersfield Town.