To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.

Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 3:6. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 7:6.

Je konec. Leicester si dokázal ve druhé půli pohlídat náskok z prvního poločasu a nakonec tak zvítězil, přičemž nedal soupeři ani jednu možnost se dostal ke střele na bránu. Do utkání lišky vstoupily velice dobře a už ve 12. minutě vybojoval Jamie Vardy pokutový kop, kterého se posléze také ujal a ránou k levé tyči poslal domácí mužstvo do vedení. Ve 23. minutě zvýšil náskok James Maddison, který se po rychlém protiútoku prosadil k pravé tyči. Následně to byl spíše Watford, který se snažil něco vymyslet, ale centry do vápna zatím sbírala domácí obrana.
V 54. minutě mohl snížit Robert Pereyra, ale jeho pokus skončil vedle pravé tyče. O čtyři minuty později to málem bylo 3:0, ale Demarai Gray napálil jen břevno. Domácí hráli v obranné fázi skvěle a nakonec v 90. minutě ještě uviděl červenou kartu hostující hráč Capoue.

Evans
84. min Iborra
Chilwell
24 Mendy
Mendy
25 Ndidi
Ndidi
Gray
69. min Söyüncü
Maddison
Albrighton
9 Vardy
Vardy
72. min Iheanacho

Hughes
76. min Chalobah
Doucouré
29 Capoue
Capoue
37 Pereyra
Pereyra
55. min Deeney
Deulofeu
55. min Gray

90+4

Žlutou kartu dostává James Maddison (Leicester City).

90+2

Fanoušci vyzvali Jamese Maddisona ke střele, která nakonec nebyla špatná, ale Foster si s ní poradil.

90+1

Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90

Nakonec rozhodčí vytahuje červenou kartu, kterou dostává Capoue za předešlý zákrok.

90

Nyní se srazili dva protihráči, když oba dva šlápli na balón a posléze přes sebe přeletěli.

89

Wilfred Ndidi chtěl zvýšit náskok, ale jeho rána letěla jen vedle hostující svatyně.

88

Fanoušci lišek jsou ve skvělé náladě, jelikož nic nenasvědčuje tomu, že by tři body neměly zůstat doma.

86

Ani tato přihrávka hostů nepřinesla nic vážnějšího a skončila tak pouze vedle brány Schmeichela.

85

Poté se ovšem provinil Success nepříjemným šlapákem a uviděl žlutou kartu.

85

Centr Jamese Maddisona skončil jen na hlavě hostujícího hráče.

84

Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Jonny Evans, přichází Vicente Iborra.

84

Wilfred Ndidi vybojoval rohový kop z pravé strany, když si míč nejdřív hlídal tělem a následně ho poslal do protihráče.

83

Ovšem útok hostů neměl dlouhého trvání a posléze se dopředu cpal Leicester, který ale po pravé straně tentokrát neprošel a nakonec ztratil míč.

82

Kelechi Iheanacho se nyní dopustil nedovoleného zákroku a u míče tak bude Watford.

81

Wes Morgan je pravým kapitánem, jelikož nyní na hranici sebeobětování se vrhl proti střele Nathaniela Chalobaha, které ho nepříjemně trefila do hlavy, ale Kasper Schmeichel tak zasahovat nemusel.

80

Už to vypadá, že lišky dvoubrankový náskok ubrání, jelikož jsou v obranné fázi dnes fantastičtí a hosté se stále nedostali ke střele na bránu.

78

Watford nyní získal autové vhazování a poslední minuty je nebezpečný, ovšem ve vápně domácích dominuje Leicester.

77

Nathaniel Chalobah se dostal dovnitř vápna a nakonec vybojoval rohový kop pro svůj tým.

76

Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Will Hughes, přichází Nathaniel Chalobah.

75

Opět se Watford snažil dostat dovnitř šestnáctky a tam něco vymyslet, ale nakonec i tentokrát skvěle zakročila domácí obrana s brankářem Schmeichelem.

74

Kiko Femenía odcentroval z pravé strany centr na zadní tyč, kde míč vrátil před bránu hostující hráč a následně mohl uvnitř vápna zakončovat Andre Gray, ale ten se v dobré příležitosti promáchl.

73

Na střely je tento zápas velice pasivní, ale jinak to není žádná nuda a vidíme pěkné akce, či její náznaky.

72

Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Jamie Vardy, přichází Kelechi Iheanacho.

71

James Maddison se excelentně zbavil hráče ve středu hrací plochy a posléze zkoušel vyslat Vardyho, ale toho přes sebe nepustil hostující obránce.

70

Nyní přišel faul z domácí strany. Zbývá posledních dvacet minut a Watford se stále nedostal ani k jedné střele na bránu.

69

Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Demarai Gray, přichází Çağlar Söyüncü.

65

Fantastický a veledůležitý obranný zákrok nyní předvedl Ricardo Pereira, který tak nenechal Andrhoe Graya se dostat do zakončení.

64

Andre Gray se pokoušel zakončit hlavou po centru z levé strany, což se mu sice povedlo, ale míč skončil daleko vedle domácí svatyně.

63

Ovšem ani tento centr hostů neskončil nijak vážněji a v hlavičkových soubojích dnes vítězí naprosto jasně Leicester.

62

Marc Albrighton je prvním hráčem v dnešním utkání, který uviděl žlutou kartu, když rukou zastavil centr soupeře.

60

Zbývá nám posledních třicet minut a Leicester stále hájí dvoubrankové vedení.

58

Demarai Gray mohl rozjásat domácí fanoušky, ale jeho pumelice uvnitř vápna skončila jen na horní tyči!

57

Domácí nyní získali rohový kop z pravé strany a mohou navýšit svůj náskok na tři branky.

55

Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Roberto Pereyra, přichází Troy Deeney.
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Gerard Deulofeu, přichází Andre Gray.

54

Opět rozjel akci Gerard Deulofeu, který tentokrát poslal balón na Roberta Pereyru, jenž měl čas si ho zpracovat a následně také vystřelit, ale jeho pokus skončil těsně vedle pravé tyče!

53

Gerard Deulofeu prokázal skvělou techniku a potom co se dostal do vápna se mu podařilo také poslat přízemní přihrávku, ovšem tu zachytil domácí obránce, který odkopl míč přímo do rukou Schmeichela.

52

Útok Leicesteru skončil u obrany soupeře a Watford tak mohl jít dopředu, ovšem nebylo z toho nic vážnějšího.

51

Nyní se pro změnu ocitl v ofsajdu Gerard Deulofeu a útok Watfordu tak je u konce.

49

Jamie Vardy sice dostal přihrávku za obranu od Maddisona, ale nakonec se ocitl v ofsajdové pasti.

48

Jamie Vardy se málem dostal do šance, ale nakonec byl u míče jako první hostující hráč.

47

Krátce po začátku druhé půle získal Watford autové vhazování na své polovině.

Fauly: 4:3

První poločas je u konce a Leicester zatím vede 2:0. Do utkání lišky vstoupily velice dobře a už ve 12. minutě vybojoval Jamie Vardy pokutový kop, kterého se posléze také ujal a ránou k levé tyči poslal domácí mužstvo do vedení. Ve 23. minutě zvýšil náskok James Maddison, který se po rychlém protiútoku prosadil k pravé tyči. Následně to byl spíše Watford, který se snažil něco vymyslet, ale centry do vápna zatím sbírá domácí obrana.

45+1

45+1

Centr domácího hráče byl hodně nepřesný a skončil jen za bránou hostů.

45+1

Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

45+1

Nakonec se exekuce přímého kopu ujal Gerard Deulofeu, ale jeho rána letěla jen nad domácí bránu a Schmeichel nemusel zasahovat.

45

Opět faul lišek a Watford tak má ke konci poločasu přímý kop, ze kterého by šel vstřelit gól po nějaké tvrdé střele.

43

Roh ale opět skončil na hlavě domácího hráče a Vardy posléze mohl něco vytvořit, ale nakonec se nedostal přes početnější obranu.

42

Tentokrát ale skončil centr hostů jen na hlavě Wese Morgana a hosté mají další rohový kop a tlačí na domácího soupeře.

41

Další faul domácích a Watford tak má opět standardní situaci.

40

Následný centr hostů sice letěl do vápna, ale tam vypomohl Jamie Vardy, který odhlavičkoval míč do autu. Hosté tak mají vhazování blízko rohového praporku.

39

Jonny Evans se nyní dopustil nedovoleného zákroku a Watford tak má k dispozici volný kop z pravé strany.

38

Ale ani tento roh hostujícího mužstva nepřinesl nic vážného, jelikož jej dostal do bezpečí domácí obránce.

37

Watford drží balón na polovině soupeře a snaží se něco vymyslet. Posléze dostal míč na levou stranu José Holebas, který odcentroval, ale míč poté odhlavičkoval do zámezí domácí obránce a následuje rohový kop.

35

Rohový kop domácích přinesl pouze protiútok hostů, ve kterém si Isaac Success svým tělem poradil s obráncem a osamocený se dostal do zakončení, ovšem to se mu vůbec nepovedlo, jelikož přestřelil domácí bránu v obrovské šanci!

34

Demarai Gray to zkusil z dálky a jeho střela nebyla vůbec špatná, ovšem nakonec jí srazil hostující obránce.

33

Watford se snaží něco udělat s nepříznivým vývojem toto zápasu a momentálně má k dispozici autové vhazování na polovině soupeře.

32

Tato akce lišek nic moc nepřinesla, jelikož přihrávka nebyla přesná a skončila v zámezí za bránou Fostera.

31

Kasper Schmeichel byl pozorný a lehce si poradil s centrem soupeře, který tak skončil v jeho rukou.

30

Třicet minut hry je za námi a Leicester zatím zaslouženě vede 2:0, když se nejprve prosadil z penalty Jamie Vardy a posléze James Maddison.

29

Roberto Pereyra posunul balón na Abdoulaye Doucourého, který chtěl odcentrovat uvnitř šestnáctky soupeře, ale v tom mu domácí obránce zabránil.

28

Wilfred Ndidi byl čistě odebrán o balón a jeho výlet po pravé straně tak moc dlouho netrval.

27

A málem to bylo 3:0 pro domácí! Ricardo Pereira skvěle prošel obranou soupeře a dostal se do zakončení uvnitř vápna, ovšem to letělo těsně nad horní tyč Fosterovy brány!

26

Nakonec ale roh hostů nic nepřinesl a k míči se tak dostal opět domácí tým Leicester.

25

Opět se lišky snažily něco vymyslet, ale tentokrát skončil balón jen v moci Watfordu, který posléze získal další rohový kop.

23

Leicester právě vstřelil branku!
Domácí jdou do dvoubrankového vedení! Vše rozjel skvělým první dotekem ve středu hrací Vardy, který se tak zbavil jednoho hráče a vyslal po pravé straně Albrightona, jenž následně odcentroval fantastický míč do vápna, kde si jej zpracoval JAMES MADDISON a posléze zakončil k pravé tyči Parádní a ukázkový rychlý protiútok ze strany Leicesteru. Asistence: Marc Albrighton.

19

Opět centr letěl na přední tyč, ale tentokrát už domácí brankář Schmeichel nemusel zasahovat, jelikož přišel faul z hostující strany.

18

Nakonec se balón velice nepříjemně stočil na bližší tyč, kde jej ale Kasper Schmeichel stačil vyboxovat a následuje další roh.

17

Míč si na zahrání standardní situace vzal José Holebas a uvidíme, kde poletí jeho centr.

16

Posléze se dopředu dostal Watford, který získal rohový kop z pravé strany a může tak srovnat stav utkání.

15

Opět přiletěl centr z pravé strany do vápna, kde se snažil hlavičkovat Jamie Vardy, ale ten na míč nedosáhl.

13

Leicester pokračuje dál v útočné snaze vstřelit druhou branku.

11

Lišky jdou do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil právě zfaulovaný JAMIE VARDY, který ale ránou k levé tyči nedal Fosterovi šanci a připisuje si pátou branku v letošní lize.

10

Byla nařízena penalta pro Watford. Jamie Vardy se skvěle dostal až do vápna, kde jej ale poslal k zemi brankář Ben Foster.

9

Zatím je to jenom taková nakopávaná, jelikož následně zase skončil balón v moci hostů, kteří mají autové vhazování.

8

Následně skončil balón jen v zámezí za bránou Bena Fostera, který jej posléze poslal odkop do hry, ale míč skončil v moci hráčů Leicesteru.

7

Jamie Vardy se dostal posléze dopředu po levé straně, ale ne početnější obranu si netroufl.

6

Watford využil toho, že domácí ztratili míč a vydal se tak dopředu, ale rychlý protiútok nakonec nic moc nepřinesl, ovšem hosté budou mít alespoň autové vhazování.

5

Hosté nyní získali rohový kop z pravé strany a mohou tak ohrozit bránu Kaspera Schmeichela.

3

Nampalys Mendy si nedokázal zpracovat míč na pravé straně a Watford tak získal autové vhazování zadarmo.

2

Hosté získali autové vhazování na polovině lišek a mohou se dostat dopředu po levé straně.

1

Leicester City: Schmeichel – R. Pereira, Morgan (C), J. Evans, Chilwell – N. Mendy, Ndidi – Gray, Maddison, Albrighton – Vardy.
Náhradníci: D. Ward – Fuchs, Diabaté, Iheanacho, Iborra, Okazaki, Söyüncü.

Watford FC: Foster – Femenía, Cathcart, Mariappa (C), Holebas – Hughes, Doucouré, Capoue, Pereyra – Deulofeu, Success.
Náhradníci: Gomes – Deeney, Gray, N. Chalobah, Kabasele, Masina, Sema.

Rozhodčí: Graham Scott – Marc Perry, Neil Davies.

Watford FC

Watford se nachází v tabulce těsně nad svým dnešním soupeřem a to na devátém místě s dvaceti body a skóre 17:17. V posledním utkání přivítal Liverpool. První poločas sice branku nepřinesl, ale posléze se hosté prosadili hned třikrát a Watford prohrál 0:3. Nejlepším střelcem je s pěti góly Pereyra.

Leicester se aktuálně nachází přesně ve středu tabulky na desátém místě s osmnácti body a skóre 18:17. V posledním zápase zavítal do Brightonu. Tam šli domácí už v 15. minutě do vedení a ve 28. minutě navíc hostující hráč Maddison dostal červenou kartu. Nakonec ale Leicester spasil v 79. minutě Vardy, který proměnil pokutový kop a je tak nejlepším střelcem lišek se čtyřmi góly.

Ve 14. kole anglické Premier League se proti sobě utkají týmy Leicester City a Watford FC. Naposled se spolu tato mužstva utkala v lednu tohoto roku na půdě Leicesteru, který vyhrál 2:0. I dnes se bude hrát na King Power Stadium v Leicesteru. Úvodní výkop je naplánován na 16:00.