To je z mé strany vše, hezký večer.

Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 6:4. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 11:13.

Je dobojováno. Utkání mezi Southamptonem a Manchesterem United skončilo nerozhodně 2:2 a nutno dodat, že branky padaly pouze v prvním poločase, který byl hodně zajímavý. Druhý už tak zajímavý nebyl a týmy si tedy body rozdělily. Manchester ztratil další důležité body a potvrdil, že není zrovna v nejlepší formě.

Lemina
90+3. min Davis
Obafemi
64. min Gabbiadini

Manchester UnitedManchester United(4-4-2)

Shaw
73. min Dalot
Lukaku
87. min Lingard
Rashford
77. min Martial

90+5

Žlutou kartu dostává Stuart Armstrong (Southampton FC).

90+4

Žlutou kartu dostává Ashley Young (Manchester United).

90+3

Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Mario Lemina, přichází Steven Davis.

90+3

Young nezvládl přihrávku do vápna a ani z této akce nic nebylo.

90+1

Rozhodčí přidal čtyři minutky.

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89

Stále útočí hlavně domácí. Do zakončení se ale nemohou dostat a duel tak spěje k remíze.

87

Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Romelu Lukaku, přichází Jesse Lingard.

85

Domácí drží míč a kombinují. Manchester se pouze brání a José Mourinho s tím není vůbec, ale vůbec spokojený.

83

Domácí jsou v závěru zápasu aktivnější a tlak Manchesteru se zatím nekoná.

81

Po centru zakončoval Pierre-Emile Höjbjerg, ale branku trefit nedokázal a na tahu je tedy Manchester.

80

Pogba znovu ztratil míč a Redmond to vyzkoušel z dálky. David de Gea měl co dělat, aby míč vyrazil na roh!

79

Redmond procpal míč do vápna, ale přihrávka to nebyla přesná a míč sebral Phil Jones.

77

Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Marcus Rashford, přichází Anthony Martial.

75

Oba týmy se tlačí dopředu a také do zakončení, ale na další branku stále čekáme. Moc času už ale nezbývá.

73

Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Luke Shaw, přichází Diogo Dalot.

71

Luke Shaw zůstal ležet na trávníku a vypadá to, že nebude moci v utkání pokračovat.

70

Na centrovaný míč si naskakoval Rashford, ale nakonec se k němu nedostal a od své branky bude rozehrávat Alex McCarthy.

69

A podobně dopadl také Pogba, který vyzkoušel nůžky z hranice velkého vápna, ale také tomuto pokusu scházela razance.

68

Na druhé straně se ve vápně dostal k míči střídající Manolo Gabbiadini, ale s jeho slabým pokusem si David de Gea poradil.

66

Aktivně hrající Scott McTominay to vyzkoušel z velké dálky, ale branku domácích minul o několik metrů. Hodně nepovedený pokus.

64

Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Michael Obafemi, přichází Manolo Gabbiadini.

63

Manchester zahrával už pátý rohový kop, ale ani z něho nic nevytěžil. Nutno ale dodat, že United jsou aktivnějším týmem a je vidět, že neberou nic jiného, než všechny tři body.

62

Rohový kop pro Manchester.

61

Je před námi posledních zhruba třicet minutek. Southampton hraje s Manchesterem United stále 2:2, takže je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.

60

Žlutou kartu dostává Jannik Vestergaard (Southampton FC).

59

Redmond to vyzkoušel ze standardní situace, ale poslal míč jen doprostřed branky, kde byl připravený David de Gea.

57

Manchester kombinoval na polovině svého soupeře, ale nakonec se hosté k ničemu nedostali a pokračujeme tedy za stavu 2:2.

55

Žlutou kartu dostává Mario Lemina (Southampton FC).

54

Žlutou kartu dostává Paul Pogba (Manchester United).

52

Po centru se k míči dostal Marouane Fellaini, ale zakončení hlavou vůbec nezvládl a branku domácích minul zhruba o dva metry.

51

Manchester je ve druhém poločase o poznání aktivnější, ale do šance se zatím hosté nedostali.

49

Po rohu zakončoval Scott McTominay, ale jeho hlavička byla hodně nepřesná a Alex McCarthy byl bez práce.

48

A další rohový kop pro United.

48

47

První akce hostů ve druhém poločase skončila nepřesnou přihrávkou a pro míč si došel Alex McCarthy.

46

Ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku utkání.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:33 hodin.

První poločas je za námi. Sledujeme hodně zajímavý zápas, který už nabídl čtyři branky. Domácí celek byl lepší, dostal se do vedení 2:0, ale Manchester pak sehrál dobře pár akcí, dvakrát se prosadil a je to tedy 2:2. Ve druhém poločase to bude ještě hodně zajímavé a myslím si, že se máme na co těšit.

45+3

45+2

Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a už se nic nestane, tedy alespoň v prvním poločase.

45+2

Tak ještě rohový kop pro domácí.

45+2

Ander Herrera to vyzkoušel z dálky, ale s tímto pokusem neměl Alex McCarthy žádné problémy.

45+1

Rozhodčí přidal dvě minutky.

45

Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

43

Ale tentokrát se Southampton ubránil. První poločas se blíží ke svému konci, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme. Zatím se rozhodně nenudíme.

42

Manchester je nyní samozřejmě při chuti a znovu se tlačí dopředu.

40

Manchester United právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Rashford to znovu udělal skvěle, pronikl do vápna, poslal míč pod sebe a ANDER HERRERA ho dokázal protlačit za brankáře, takže je to 2:2!

39

Ale z toho byla pouze nepřesná střela a na tahu je tedy Manchester.

38

Domácí vybojovali zajímavou standardní situaci poblíž velkého vápna soupeře. Dočkáme se další branky?

36

Žlutou kartu dostává Pierre-Emile Höjbjerg (Southampton FC).

35

Žlutou kartu dostává Marouane Fellaini (Manchester United).

34

Tak jsem to možná přivolal, protože po další akci snižuje Manchester na rozdíl jedné branky. Rashford vyhrál dva osobní souboje, dostal míč do vápna a ROMELU LUKAKU ho nekompromisně uklidil za bezmocného brankáře.

32

Marcus Rashford vymyslel zajímavou přihrávku, ale domácí obrana byla pozorná a míč sebrala. Manchester toho zatím směrem dopředu moc nepředvedl.

30

Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a stav se tedy nemění. Domácí vedou trochu překvapivě o dvě branky.

29

Rohový kop pro Southampton.

28

Domácí jsou u míče, kombinují a nikam nepospíchají, což je za současného stavu zcela pochopitelné.

26

Hostující hráč chyboval a Redmond se dostal do vápna, ale zpětnou přihrávku nezvládl a žádný z jeho spoluhráčů se tak do zakončení nedostal.

24

Ale ani z prvního rohu hosté nic nevytěžili a stále tak prohrávají o dvě branky.

23

Rohový kop pro Manchester United.

22

Manchester se hned vydal dopředu, ale ani z této akce nic nebylo. United se zatím trápí, ale to není v této sezoně žádnou novinkou.

20

Southampton právě vstřelil branku!
Ale teď musí být Mourinho ještě mnohem více nespokojený, protože jeho celek už prohrává o dvě branky a nevypadá to s ním vůbec, ale vůbec dobře. Rashford fauloval poblíž vápna a standardní situaci si vzal na starost CÉDRIC SOARES, který míč poslal přesně do pravé šibenice, nádherná branka.

20

Z lavičky už vstal José Mourinho, kterému se nejspíše také nelíbí výkon jeho svěřenců.

19

Žlutou kartu dostává Marcus Rashford (Manchester United).

18

Domácí to nyní zkusili snad poprvé dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost a pro míč si tak došel pozorný David de Gea.

16

Nakonec z toho byl jen další ztráta míče a poté faul, kterým se provinil Marouane Fellaini.

15

Manchester je u míče a snaží se rychle odpovědět, ale je vidět, že inkasovaná branka hosty zaskočila.

13

O něco aktivnější byl Manchester, ale do vedení jde domácí celek! Po dlouhé kombinaci to vzal ve vápně na sebe STUART ARMSTRONG, který parádním přízemním pokusem překonal brankáře a poslal tedy svůj celek do vedení!

12

Po zisku míče šli hosté dopředu, ale zastavil je ofsajd, ve kterém tentokrát byl obránce Luke Shaw.

11

Pogba čaroval na půlce, ale nakonec udělal kličku sám sobě a o míč přišel.

10

Zahrozili i domácí, ale jejich rychlá akce skončila zblokovanou střelou. U míče už jsou tedy znovu hráči United.

8

A další akce Manchesteru skončila ofsajdem, takže na tahu je domácí celek. Ten zatím nikam nepospíchá, což je pochopitelné, protože úvod zápasu více vychází soupeři.

6

Hosté se hnali do slibné akce, ale skončilo to jen nepřesnou přihrávkou a domácí se tedy znovu ubránili.

4

Na druhé straně to z dálky vyzkoušel Nathan Redmond, ale jeho přízemní pokus nebyl povedený a David de Gea zasahovat nemusel.

3

Domácí brankář při odkopu nepochopitelně netrefil míč a do šance se tak dostal Romelu Lukaku, který ale potvrdil, že není v životní formě a jen napálil brankáře!

2

Hned v úvodu jsme viděli hodně tvrdý střet mezi Rashfordem a jedním z domácích hráčů.

1

Jako první se dopředu vydali domácí fotbalisté, ale jejich úvodní akce k ničemu nevedla a u míče jsou poprvé také borci z Manchesteru, kteří jsou favoritem tohoto zápasu.

1

Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Southampton FC: A. McCarthy – Jošida, Vestergaard, Stephens – Valery, P.-E. Höjbjerg, Lemina, Armstrong, Soares – Redmond, Obafemi.
Náhradníci: Gunn – Hoedt, S. Davis, Ch. Austin, Romeu, Ward-Prowse, Gabbiadini.

Manchester United: de Gea – Young, P. Jones, N. Matić, Shaw – A. Herrera, McTominay, Fellaini, P. Pogba – R. Lukaku, Rashford.
Náhradníci: Romero – Mata, Martial, Lingard, Rojo, Fred, Dalot.

Manchester – Southampton 2:0

Hostující celek, který vede José Mourinho, také nešlape podle představ a prognóz. Hosté zatím nasbírali 21 bodů a jsou až na sedmé pozici, když na prvního městského rivala, tedy City, ztrácí už 14 bodů. Manchester z posledních dvou kol urval jen jeden bod, když prohrál právě se City a poté remizoval doma s Crystal Palace. Také United mají hodně silný kádr, ale na hřišti to zatím nevypadá. Uvidíme, jak si dnes hráči jako Pogba, Lukaku, Sanchez, Matič, Smalling, Martial, Mata či Fred povedou.

Domácí celek hraje v každé sezoně o evropské poháry, ale v této je to zatím velké trápení. Southampton má zatím pouze 8 bodů a nachází se až na osmnácté pozici. Southampton zatím pouze jednou vyhrál, a to je na takový celek s takovým rozpočtem a kádrem samozřejmě hodně málo. Naposledy hrál dnes domácí celek ve Fulhamu, kde prohrál 2:3. Když se podíváme na kádr Southamptonu, tak najdeme hráče jako Lemina, Gabbiadini, Austin, Hojbjerg ři Davis, takže určitou kvalitu domácí rozhodně mají.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Anglická Premier League pokračuje 14. kolem a my budeme sledovat duel mezi Southamptonem a Manchesterem United. Ani jednomu týmu se nedaří podle představ, oba potřebují tři body, takže nás čeká snad zajímavé utkání. Mírným favoritem je celek United.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.