Viděli jsme pohledný zápas, který nám přinesl dohromady šest branek. Ve druhém poločase jsme také sledovali vyrovnanou hru, ale trefovali se již jen domácí, které dali dvě branky a nakonec ve vyrovnaném souboji vítězí. Obě mužstva si dokázaly vytvářet brankové příležitosti a diváky musel tento zápas rozhodně bavit.

Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 10:3. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:16.

Murphy
82. min Harris
7 Arter
Arter
86. min Damour
Gunnarsson
77. min Richards

Chambers
46. min Mawson
Le Marchand
McDonald
24 Seri
Seri
58. min Ayité
Johansen
82. min Vietto

90+2

Fulham již působí odevzdaně a ví, že z dnešního utkání si žádné body neodvezou.

90

Ještě čtyři minuty se bude hrát, ale domácí diváci již na stadionu oslavují vítězství svého týmu!

88

Cardiff právě vstřelil branku!
Fulham již nechal hodně prostoru ve své brance a toho využil Camarasa, který vyslal střílený centr z pravé strany a KADEEM HARRIS byl dostatečně rychlý a v běhu doklepl míč do branky. Asistence: Víctor Camarasa.

86

Střídání v týmu Cardiff City FC: ze hřiště odchází Harry Arter, přichází Loïc Damour.

84

Fulham byl velmi blízko k vyrovnání! Po rohovém kopu hlavičkoval jeden z hráčů a brankář Neil Etheridge konečky prstů vyrazil míč mimo tři tyče a předvedl jeden ze zákroků dnešního zápasu.

83

Kadeem Harris se dostal s míčem do pokutového území, ale nakonec zvolil přihrávku, respektive centr do území nikoho. Nejspíše jeho spoluhráči již čekali jeho pokus o zakončení,

82

Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Stefan Johansen, přichází Luciano Vietto.

82

Střídání v týmu Cardiff City FC: ze hřiště odchází Josh Murphy, přichází Kadeem Harris.

80

Brankář Fulhamu se prezentoval dobrým zákrokem, kdy vyrazil dobrou střel soupeře.

78

Fulham tlačí na svého soka a nyní se prezentoval další střelou, která končí nad brankou.

78

Žlutou kartu dostává Sol Bamba (Cardiff City FC).

77

Střídání v týmu Cardiff City FC: ze hřiště odchází Aron Gunnarsson, přichází Jazz Richards.

76

André Schürrle to vzal na sebe a napálil domácí zeď.

75

Fulham má nyní velkou příležitost, kdy zahrává standardní situaci z hranice šestnáctky...

74

Nyní sledujeme vyrovnanou hru, kdy se zejména Fulham snaží o vyrovnání stavu zápasu. Podaří se mu to i podruhé?

71

A centr to nebyl špatný, jeden z hráčů Fulhamu se snažil hlavičkovat, ale jeho pokus nebyl přesný.

70

Sean Morrison si počínal v souboji nedovoleně a Stefan Johansen se chystá k zahrávání standardní situace.

68

Žlutou kartu dostává Sean Morrison (Cardiff City FC).

68

Fulham je rázem u míče a svým centrem z levé strany se snažil o rychlou odpověď, ale míč končí v bezpečí brankáře Etheridgeho.

65

Manga vyslal lehčí centr z pravé strany a dva obránci nedokázali vykopnout míč z pokutového území a nakonec se k němu dostal CALLUM PATERSON a ten se trefuje přesně k levé tyčce. Asistence: Bobby Reid.

63

Stefan Johansen vzal zahrávání standardní situace na sebe a poslal míč nad branku.

61

...až nyní se dostal před branku, ale soupeř ubránil hranici šestnáctky a tentokrát svého soka nepustil do pokutového území.

60

Fulham nyní delší dobu drží míč a hraje s ním na půlící čáře...

58

Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Jean Michaël Seri, přichází Floyd Ayité.

57

Marcus Bettinelli nyní musel likvidovat nepříjemný vysoký míč na jeho branku, následná střela už šla hodně nad jeho branku.

56

Dobrou střelu nyní musel vyrazit brankář Cardiffu a připsal si jeden z důležitějších zákroků.

55

Na druhé straně se do úniku snažil dostat Callum Paterson, ale v tísni obránce nakonec nezakončuje na branku.

55

Nakonec z toho byl rychlý protiútok soupeře, ale přihrávka na volného Mitroviće neprošla.

54

Cardiffu se již podařilo vyrovnat hru a nyní mají oni o něco více navrch a nutí soupeře se bránit dlouhému autu do šestnáctky.

52

Do rychlého útoku se dostali domácí, nakonec se hostující obrana stihla zkonsolidovat a zabránit nebezpečí. Další zakončení ze střední vzdálenosti si už pohlídal Marcus Bettinelli.

51

Přihrávka na Reida byla dlouhou, navíc celou situaci pohlídal Kevin McDonald.

50

Ale zničehonic se k pěkné střele dostal Harry Arter a ten poslal míč kousek nad branku!

49

Fulham se sice před branku nedostal, ale stále má míč pod svou kontrolou a úvod druhé půle je v jejich režii.

48

Fulham se další postupnou kombinací snaží o ohrožení branky soupeře, avšak soupeř je nyní drží zkrátka.

47

Do prvního zakončení ve druhém poločase se dostali hosté, ale Neil Etheridge bez obtíží chytá.

46

Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Calum Chambers, přichází Alfie Mawson.

46

První poločas nám přinesl dohromady čtyři branky. Domácí vlétli do zápasu, ale shodou okolností inkasovali jako první. Domácím se velmi brzy podařilo z tlaku odpovědět na vedoucí branku Cardiffu a následně dokázali otočit hru ve svůj prospěch. Fulham pak vyrovnal hru a dokázal vyrovnat. Ke konci poločasu byli hosté lepším mužstvem a celkově můžeme první poločas hodnotit jako vyrovnaný souboj.

45+5

45+4

Bobby Reid dokázal míč ještě zpracovat před autovou čarou, ale do útoku se již nedokázal dostat.

45+3

Žlutou kartu dostává Stefan Johansen (Fulham FC).

45+3

Avšak nepřesná přihrávka a míč končí v zázemí. Brankář domácích se ujme rozehrávky.

45+2

Faul domácích poblíž půlící čáry. Následovat bude rozehrávka Fulhamu, který se ještě může pokusit o jeden z posledních útoků v prvním poločase.

45

Hlavní sudí nastavuje ještě celých pět minut!

45

...končí nepovedeně, neboť se jeden z hráčů Fulhamu provinil nedovoleným zákrokem.

44

Rohový kop pro hostující celek...

43

Fulham je před blížícím se poločasem aktivnější a operuje v blízkosti branky soupeře.

41

Obrana Cardiffu nyní propadla a do útoku se dostali dva hráči Fulhamu a výborný výběh brankáře Etheridgeho zabránil inkasované brance!

39

Z pravé strany nakonec přišel centr na hranici šestnáctky, míč odráží obránce sovu hlavičkou.

38

Cardiff hrozil ze svého dalšího rohového kopu, ale tentokrát se obrana Fulhamu ubránila bez pohromy inkasované branky.

36

Žlutou kartu dostává Kevin McDonald (Fulham FC).

34

Fulham právě vstřelil branku!
A zničehonic je tu vyrovnávací branka, o kterou se postaral RYAN SESSEGNON. Asistence: Aleksandar Mitrović.

33

Žlutou kartu dostává Aron Gunnarsson (Cardiff City FC).

30

Po půl hodině hry vedou domácí a nyní na trávníku leží Callum Paterson a vypadá to na nějaký zdravotní problém?

29

Z této standardní situace tentokrát pro domácí celek nezapršelo.

28

Bobby Reid byl při postupu do útoku faulován Marchandem a to bude poměrně zajímavá standardní situace pro domácí celek.

27

Stále diktuje tempo hry domácí celek, který sice v úvodu zápasu prohrával, ale díky svému tlaku dokázal otočit skóre ve svůj prospěch.

25

Až nyní Marcus Bettinelli rozehrává a pokračuje se ve hře.

23

Nyní se nehraje a probíhá ošetřování brankáře Fulhamu.

20

Domácí zahrávali standardní situaci, kterou hosté dokázali blokovat. Následnou střelu taktéž a už to vypadalo, že se hosté dokáží dostat s míčem od své branky. Nakonec se míč dostal zpět do pokutového území, kde si na něj počíhal BOBBY REID a dává vedoucí branku svého týmu.

19

Žlutou kartu dostává Calum Chambers (Fulham FC).

17

Domácí po vyrovnávací brance ožili ještě více a podnikají jeden útok za druhým.

15

Tlak hostů je odměněn vyrovnávací brankou. JOSH MURPHY se rozběhl po levé straně a přízemní střelou zakončuje ke vzdálenější tyči.

13

Domácí se snaží o rychlou odpověď, ale střela z levé strany byla sražená.

11

Doposud neaktivní hostující mužstvo se prosazuje jako první. Střelcem branky je ANDRÉ SCHÜRRLE, který napřáhl ze střední vzdálenosti a míč zaplaval do pravého horního rohu branky!

10

Cardiff zahrával další standardní situaci, tentokrát z levé strany. Avšak ani z ní neohrozil pořádně brankáře.

8

Hráč centroval míč na levou stranu šestnáctky, avšak hostující celek se ubránil bez větší pohromy.

7

Domácí uklidňují svou hru a rozehrávají na svého brankáře. Následný dlouhý míč za polovinu hřiště a domácí si vybojovali standardní situaci.

6

Cardiff obtěžuje svého soupeře před jeho šestnáctkou, avšak nakonec se provinil ofsajdovým postavením a Marcus Bettinelli rozehrává míč.

5

Fulham po zisku míče kombinuje poblíž poloviny hřiště a čekáme od něj nějakou první útočnou akci dnešního zápasu.

4

Z rohového kopu se Cardiff nedostal do zakončení.

4

První vážnější střela domácího celku a brankář vyráží míč na rohový kop!

3

Joe Bennett doběhl míč na levé straně, avšak neodcentroval před branku Fulhamu a zpětnou přihrávkou zahájil kombinaci svého celku.

2

Nyní se snaží o založení útočné akce Tim Ream, ale i ten narazil na soupeře, který dobře brání polovinu hřiště.

1

Hosté zahrávají svůj první centr z vlastní poloviny, míč však bez větších obtíží odhlavičkoval hráč Cardiffu a první útok hostí se tak nekoná.

1

Cardiff City FC: Etheridge – J. Bennett, Bamba, Morrison (C), Ecuele Manga – Josh Murphy, Arter, Gunnarsson, Camarasa – Paterson – Reid.
Náhradníci: Smithies – Cunningham, Damour, Harris, Hoilett, J. Richards, Zohore.

Fulham FC: Bettinelli – Odoi, Ream, Chambers, Le Marchand – K. McDonald (C), Seri, Johansen – Schürrle, A. Mitrović, R. Sessegnon.
Náhradníci: S. Rico – Ayité, C. Christie, Kamara, Mawson, Vietto, Anguissa.

Rozhodčí: K. Friend.