To je z mé strany vše, hezký večer.

Držení míče: 25 % : 75 %.
Střely na branku: 3:9. Střely mimo: 5:4. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 13:13.

Je dobojováno. Manchester United pod novým trenérem zvládl utkání v Cardiffu opravdu skvěle a po dobrém výkonu vyhrál 5:1 a získal tedy důležité tři body. Myslím si, že výsledek hovoří za vše a není potřeba to více komentovat. Manchester skvěle bránil, dopředu hrál také velmi dobře a vyhrál zcela zaslouženě.

Gunnarsson
83. min Ralls
33 Hoilett
Hoilett
74. min Harris
Camarasa
7 Arter
Arter
61. min Zohore
11 Murphy
Murphy
Paterson

Manchester UnitedManchester United(4-3-3 )

Matić
87. min Fellaini
6 Pogba
Pogba
14 Lingard
Lingard
Rashford
79. min Fred
11 Martial
Martial
87. min Pereira

90+3

Už se nic nestane, Manchester to dnes zvládl na jedničku a z Cardiffu si odveze tři body.

90+1

Rozhodčí přidal tři minutky.

90

Manchester United právě vstřelil branku!
Tak v samém závěru jsme se dočkali ještě jedné branky. Vstřelil ji JESSE LINGARD a Manchester tedy v Cardiffu vyhraje 5:1! Hostující útočník dostal dobrou přihrávku od Pogby, obešel brankáře a poslal míč do branky.

89

Domácí vybojovali další rohový kop, ale ani z něho nic nebylo. Na tahu je tak Manchester.

87

Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Anthony Martial, přichází Andreas Pereira.

87

Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Nemanja Matić, přichází Marouane Fellaini.

85

Manchester drží míč a nikam nepospíchá, což je pochopitelné. Hráči kombinují na své polovině.

83

Střídání v týmu Cardiff City FC: ze hřiště odchází Aron Gunnarsson, přichází Joe Ralls.

81

A další akce domácího celku skončila ofsajdem. Je jasné, že hosté nebudou s rozehrávkou vůbec, ale vůbec pospíchat.

79

Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Marcus Rashford, přichází Fred.

79

Žlutou kartu dostává Greg Cunningham (Cardiff City FC).

78

Cardiff zahrával třetí roh, ale Manchester se znovu v pohodě ubránil.

77

Rohový kop pro Cardiff.

75

Hodně aktivní směrem dopředu je v posledních minutách domácí obránce Sol Bamba, ale ani tentokrát svým pokusem neuspěl. Nutno dodat, že tentokrát hlavičkoval z velké dobré pozice!

74

Střídání v týmu Cardiff City FC: ze hřiště odchází Junior Hoilett, přichází Kadeem Harris.

72

Ani sedmý roh nic nepřinesl. Jako první byl u míče Murphy, který ho hned odkopl na polovinu soupeře.

71

Rohový kop pro Manchester.

70

Nyní to vyzkoušel Callum Paterson, ale jeho pokus neměl gólové parametry a stav utkání se tedy nemění.

68

Domácí jsou nyní aktivnější, ale směrem dopředu se jim dnes nedaří a vypadá to, že nezískají ani bod, protože stále prohrávají o tři branky.

66

Cardiff zahrával vůbec svůj první rohový kop. Do zakončení se dostal Sol Bamba, ale branku trefit nedokázal.

65

Josh Murphy to vyzkoušel chytře, ale s jeho výborným pokusem si David de Gea skvěle poradil! Rohový kop pro Cardiff.

64

Marcus Rashford dostal dobrou přihrávku a byl sám před brankářem, ale z dobré pozice branku těsně minul a stav se tedy nemění!

63

Manchester zahrával už šest rohových kopů, ale ani z jednoho nic nebylo. Tato disciplína se hostům dnes příliš nedaří, což jim ale při výsledku 4:1 vadit nemusí.

62

Rohový kop pro United.

61

Střídání v týmu Cardiff City FC: ze hřiště odchází Harry Arter, přichází Kenneth Zohore.

61

Je před námi posledních třicet minutek. Vypadá to, že o vítězi tohoto duelu je rozhodnuto, ale uvidíme, co nám hráči ještě předvedou.

58

Žlutou kartu dostává Aron Gunnarsson (Cardiff City FC).

57

K míči se postavil JESSE LINGARD, který to zvládl na jedničku, překonal brankáře a hodně přiblížil svůj celek k vítězství. Manchester už vede 4:1!

56

Pokutový kop pro Manchester!

55

Nyní se do zakončení dostal Paul Pogba, ale jeho ráně scházela přesnost a Neil Etheridge byl tentokrát bez práce.

53

Ve druhém poločase stále čekáme na první šanci. Domácím se nedaří a Manchester hraje přesně to, co potřebuje.

51

Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a Manchester tedy i nadále vede o dvě branky a kráčí za důležitým vítězstvím.

50

49

Ale domácím se směrem dopředu dnes nedaří. Manchester se i tentokrát ubránil a David de Gea s rozehrávkou samozřejmě vůbec nepospíchá.

47

Domácí jsou v úvodu druhého poločasu aktivnější, drží míč a snaží se něco vymyslet.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:33 hodin.

První poločas je za námi. Manchester odehrál dobrý poločas, výborně bránil a navíc hrál dobře i směrem dopředu. Hosté vstřelili tři branky, pouze jednu inkasovali a na hřišti Cardiffu tak vedou 3:1. Rozhodnuto ještě není a je jasné, že druhý poločas bude ještě hodně zajímavý a máme se na co těšit.

45+3

45+3

Martial se dostal i s míčem do zámezí a v prvním poločase se už nic nestane.

45+1

Domácí hráče zastavil ofsajd. Rozhodčí přidal v prvním poločase hned tři minutky.

45

Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

43

Domácí se snaží v prvním poločase ještě snížit, ale vypadá to, že Manchester se už ubrání.

41

A povedlo se, protože po další akci si hosté berou zpět vedení o dvě branky! Po parádní akci se do vápna dostal ANTHONY MARTIAL, který si věděl rady a technickým pokusem překonal brankáře.

40

Manchester se hned tlačí dopředu, tak uvidíme, zda v závěru prvního poločasu ještě něco hosté vymyslí.

38

Cardiff právě vstřelil branku!
K míči se postavil VÍCTOR CAMARASA, který nezaváhal, překonal hostujícího brankáře a vrací Cardiff zpět do zápasu – 1:2!

37

Rashford zahrál ve vápně rukou! Pokutový kop pro Cardiff!

35

Žlutou kartu dostává Luke Shaw (Manchester United).

35

Po další akci zakončoval hostující Ander Herrera, ale jeho rána přesná tentokrát nebyla.

34

Ani z tohoto rohu nic nebylo. Cardiff se tedy ubránil a stále prohrává o dvě branky.

33

32

Domácí se hned vydali dopředu, nakonec z toho byl centr, ale do zakončení se ani tentokrát žádný z hráčů nedostal.

29

A nyní je Ole Gunnar Solskjær ještě o dost spokojenější, protože jeho celek jde do vedení o dvě branky! ANDER HERRERA to vyzkoušel z dálky, míč se otřel o jednoho z domácích hráčů a nakonec zapadl přesně k levé tyči!

29

Vypadá to, že nový trenér Manchesteru Ole Gunnar Solskjær je zatím s výkonem svým svěřenců spokojen.

27

Zatím je to velký boj. Vše podstatné se odehrává hlavně uprostřed hrací plochy a na žádná velká fotbalová show to tedy rozhodně není.

25

Z rohového kopu United ani tentokrát nic nebylo.

24

23

Hostující hráč se dostal ve vápně k míči, ale nakonec i přes velkou snahu zakončit nedokázal. Stav utkání se tedy nemění, Manchester i nadále vede o jednu branku.

21

Cardiff více drží míč, ale to je zatím tak vše. Domácí nedokázali zatím nic vymyslet a směrem dopředu je to z jejich strany zatím doslova bída.

19

Luke Shaw zastavil protihráče pouze za cenu faulu, takže u míče už jsou znovu domácí hráči.

17

Nyní jsme viděli pouze několik nepřesností a od své branky bude rozehrávat Neil Etheridge, který zatím nemá ani jeden zásah, ale už jednou inkasoval.

15

Už jsou ale oba na nohou a vypadá to, že se střídat nebude.

15

Jsou to Callum Paterson a Luke Shaw, tak uvidíme, zda budou oba v utkání pokračovat.

14

Po srážce ve vápně United zůstali na trávníku ležet dva hráči, drží se za hlavu a rozhodčí tak raději hru přerušil, bude se ošetřovat.

12

Z prvního rohu v tomto utkání ale nic nebylo. Domácí se ubránili a jsou u míče, tak uvidíme, co vymyslí.

11

10

A znovu hosté domácí vytlačili ze své poloviny. Cardiff to poté zkusil dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost.

9

Manchester zatím velmi dobře brání. Hostující zadáci mají výborný pohyb a domácí s tím mají obrovské problémy.

7

Tentokrát ale nic nevymysleli ani hosté a dopředu hned šli domácí. Nakonec to vzal na sebe Murphy, ale branku trefit nedokázal, takže rozehrávat bude David de Gea.

6

Domácí se hned vydali dopředu, snažili se něco vymyslet, ale ani tato akce k ničemu nevedla, takže na tahu je znovu hostující mužstvo.

4

Tak to je parádní začátek utkání pro Manchester United, protože MARCUS RASHFORD posílá hosty do vedení 1:0! Mladý útočník se postavil ke standardní situaci a trefil to výborně. Neil Etheridge zasáhnout nedokázal a United tedy vedou.

3

Nyní už jsou na tahu hosté, kteří se usadili na polovině svého soupeře a kombinují.

2

Aron Gunnarsson hodil míč do pokutového území United, ale tam se k němu žádný z jeho spoluhráčů nedostal.

1

Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté

1

Cardiff City FC: Etheridge – Ecuele Manga, Morrison (C), Bamba, Cunningham – Gunnarsson – Hoilett, Camarasa, Arter, Josh Murphy – Paterson.
Náhradníci: Smithies – Harris, Mendez-Laing, Ralls, Peltier, Reid, Zohore.

Manchester United: de Gea – Young (C), Lindelöf, P. Jones, Shaw – A. Herrera, N. Matić, P. Pogba – Lingard, Rashford, Martial.
Náhradníci: Romero – Bailly, Dalot, Fellaini, Mata, Fred, Pereira.

Rozhodčí: Oliver – Bennett, McDonough.

Poslední vzájemné zápasy

United – Cardiff 2:0
Cardiff – United 2:2

Manchester United na tom ale také není dvakrát dobře. United v týdnu propustili trenéra José Mourinha a tým tak do konce sezony povede legendární Ole Gunnar Solskjær. Ten to ovšem nebude mít vůbec lehké, protože v posledních měsících nejsou výkony United ideální. Když se podíváme na tabulku, tak hosté mají pouze 26 bodů a jsou až na šestí pozici, což je velké zklamání. Z posledních pěti utkání vyhrál hostující celek pouze jednou, a to je hodně slabé. Naposledy se představil v Liverpoolu, kde byl jasně horším týmem a nakonec také zcela zaslouženě prohrál 1:3.

Cardiff City FC si zatím úplně nejlépe nevede. Domácí celek zatím nasbíral 14 bodů a v tabulce se nachází na šestnácté pozici, takže pouze dvě místa od sestupu. K dobru na sestupové příčky má navíc jen dva body, takže dnes by nějaký ten bodík potřeboval nutně urvat. Naposledy hrál Cardiff ve Watfordu, kde po velkém boji prohrál 2:3. Ani dnes ho nečeká nic lehkého, protože přijede klub s bohatou historií, a to Manchester United.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Premier League má na programu další kolo a my budeme sledovat poslední dnešní duel, ve kterém se střetne Cardiff s Manchesterem United. Mírným favoritem jsou hosté, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.