To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Že by tento víkend v Premier League góly nepadaly, to se tedy rozhodně říci nedá... v tomto zápase se vše podstatné událo ve druhém poločase, kdy padlo celkem šest gólů! Liverpool měl skvělý vstup do druhé půle, soupeře zatlačil a během prvních osmi minut se dostal do vedení. Pak ale hosté hru opět vyrovnali a dočkali se i vyrovnání. Vedení na domácí stranu vrátil Salah svým druhým dnešním gólem. Když zvýšil v druhé nastavené minutě zápasu Mané na 4:2, vypadalo to, že není co řešit. Jenže hosté ještě zdramatizovali zápas, když snížili na 3:4 z jejich pohledu a v posledních sekundách zápasu se ještě dostali do zakončení, nicméně Patrick van Aanholt přestřelil branku Alissona. Hned poté sudí zápas ukončil a domácí mohli začít slavit vítězství.

Fabinho
87. min Lallana
10 Mané
Mané
Firmino
8 Keïta
Keïta
72. min Shaqiri
11 Salah
Salah
90+4. min Camacho

Crystal Palace FCCrystal Palace FC(4-4-2)

Kouyaté
75. min Schlupp
Milivojević
McArthur
81. min Meyer
Townsend
14 Ayew
Ayew
81. min Wickham

Crystal Palace právě vstřelil branku!
Hosté ještě korigují skóre, z pravé strany letí centr do vápna Liverpoolu, Connor Wickham sklepává za sebe, kde z první pálí MAX MEYER a míč končí v síti.

90+4

Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Mohamed Salah, přichází Rafael Camacho.

90+3

Liverpool právě vstřelil branku!
Ne, ani v oslabení, ani v nastaveném čase při těsném vedení, Liverpool prostě čas šetřit nebude. Vypadalo to strašně jednoduše, když Andrew Robertson udržel míč na levé straně na hřišti, přihrál SADIO MANÉMU, který nasprintoval k vápnu, z levé strany pronikl dovnitř a střelou ke vzdálenější tyči nedal Speronimu šanci zasáhnout.

90+2

Nastavuje se pět minut.

90+1

Alisson (Liverpool) nespěchá s rozehrávkou od své branky, domácí již budou šetřit čas.

90

Sadio Mané (Liverpool) netrefuje z levé strany branku Crystalu Palace, který nyní vrhá všechno do útoku.

89

Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává James Milner (Liverpool FC).

87

Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Fabinho, přichází Adam Lallana.

87

Nyní se nehraje, jeden z domácích musí být ošetřován.

85

Mohamed Salah (Liverpool) posílá míč před branku, ovšem pouze přímo do náruče Speroniho, který bleskově rozehrává.

84

Z protiútoku vybojovali roh domácí, kteří rozehrají z pravé strany, míč si u rohového praporku staví Mohamed Salah.

83

Patrick van Aanholt (Crystal Palace) rozehrál volný kop z levé strany, na bližší tyči hlavičkuje znovu nikým nehlídaný Jeff Schlupp, který ale netrefil branku.

82

Žlutou kartu dostává James Milner (Liverpool FC).

82

Hosté rozehráli roh z levé strany, branku soupeře neohrozili, naopak, zaútočili domácí, se střelou Maného si Speroni dokázal poradit.

81

Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází James McArthur, přichází Max Meyer.

81

Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Jordan Ayew, přichází Connor Wickham.

80

Pozor, roh pro Crystal Palace, domácí se musí dokonale soustředit na bránění!

79

Julián Speroni (Crystal Palace) má míč ve své moci a vykopává od branky k půlící čáře, tam získávají míč domácí.

77

Míč opět v držení domácích, kteří se drží u půlící čáry.

75

Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Cheikhou Kouyaté, přichází Jeff Schlupp.

75

Bylo to hodně těsné, ale gól je nakonec připsán MOHAMEDU SALAHOVI. James Milner (Liverpool) si ukázal na pravé straně, dostal tam dlouhým pasem míč, odkud ho poslal před branku. Gólman Speroni zkusil pravačkou míč vyrazit, ale zasáhl ho tak neobratně, že místo dopředu zamířil míč dozadu, tedy do branky... V tom se přihnal Salah, který ještě dokázal na brankové čáře míč doklepnout do branky a připsat si tak druhý dnešní gól.

74

Liverpoolu se ale znovu nedaří, ta tam je pohoda z úvodu druhé půle, většina centrů a přihrávek domácím nevychází.

72

Nový muž na hřišti, Xherdan Shaqiri (Liverpool), hledá ve vápně soupeře svou přihrávkou spoluhráče, kteří tam ale nejsou...

72

Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Naby Keïta, přichází Xherdan Shaqiri.

70

Čeká nás posledních dvacet minut utkání, v němž je výsledek opět nerozhodný, což by byla pochopitelně ztráta pro domácí Liverpool.

68

Alisson (Liverpool) si našel centr soupeře a chytá míč do svých rukavic, rychle rozehrává.

67

Wilfried Zaha (Crystal Palace) centruje z levé strany do vápna Liverpoolu a bránící Joël Matip raději odehrává na další roh.

65

Co na to říct? Obrana Liverpoolu nyní nechala, při bránění rohového kopu soupeře z levé strany, zcela volného JAMESE TOMKINSE, který na zadní tyči naprosto v klidu poslal hlavou míč do branky.

65

Crystal Palace opět útočí po levé straně, přes Zahu, který ale neuspěl. Nakonec Jordan Ayew (Crystal Palace) vybojoval roh.

64

Tempo zápasu viditelně polevilo, od začátku druhého poločasu, až do nějaké 55. minuty to byl famózní výkon Liverpoolu, kdy domácí po hřišti doslova létali.

63

Wilfried Zaha (Crystal Palace) opět předvedl svou rychlost po levém křídle, odkud opět poslal pas do vápna, tentokrát ale bez velkého úspěchu.

62

Domácí opět na polovině soupeře, který přestál zřejmě ten největší nápor domácích.

60

Je za námi hodina hry, domácí mají velký tlak a dá se očekávat, že skóre ještě naroste, ve prospěch Liverpoolu.

58

Obrovský tlak domácích, kteří se nyní drží u vápna soupeře.

57

Patrick van Aanholt (Crystal Palace) odvedl dobrou práci při bránění na levé straně.

55

Liverpool bleskově otočil vývoj zápasu a nyní to již bude pro Crystal Palace hodně těžké.

53

Naby Keïta poslal míč do vápna, kde si ho převzal ROBERTO FIRMINO, který jakoby v první chvíli nevěděl, co s ním, pak si ho ale navedl na střelu a poslal ho nechytatelně k tyči.

53

Jenže domácí jsou v laufu, vyrovnávací gól je ohromně nakopl a i nyní se tlačí dopředu.

52

Za pískotu diváků vrací hosté míč brankáře Speronimu, který vykopává.

51

Joël Matip (Liverpool) vybojoval míč pro svůj tým a domácí hned otáčí hru a míří do útoku.

50

Liverpool opět na polovině soupeře, ale Jordan Henderson pokazil přihrávku.

49

Andrew Robertson (Liverpool) se rozhodl ke střele z levé strany, branku ale minul.

48

Lepší start do druhé půli si samozřejmě domácí přát nemohli, co bude dál?

46

Vau, krásný gól MOHAMEDA SALAHA, který opět přesvědčil o svých fotbalových kvalitách. Dlouhý pas zamířil do vápna a egyptský ostrostřelec špičkou kopačky nasměroval míč do branky.

46

Druhý poločas začne přibližně v 17:05.

První poločas končí překvapivě vítězstvím hostů, kteří se sice na Anfield Road převážně brání, ovšem jediná podařená útočná akce stačila k tomu, aby si zajistili průběžné vedení 1:0. Liverpool pokračuje v nevýrazných výkonech, více se očekává např. od Firmina, který je na hřišti v podstatě neviditelný. Obecně vázne domácím podpora útoku, většina centrů, které létají do vápna hostů není přesná a individuálními průniky se to zatím domácím, proti zformované defenzivě soupeře, nevede.

45+2

45+1

Nastavují se dvě minuty, hosté dostávají míč na polovinu Liverpoolu.

45

Naby Keïta (Liverpool) v podstatě jen odevzdal míč z levé strany do rukavic Speroniho.

44

Fabinho (Liverpool) pálí ze střední vzdálenosti, míč ve vápně tečuje Robertson, ale i tak Julián Speroni (Crystal Palace) dokázal zasáhnout.

43

Jsme v závěru první půle a domácí favorit stále prohrává o gól, Crystal Palace se již vidí v šatně.

42

Žlutou kartu dostává Jordan Ayew (Crystal Palace FC).

40

Rozhodčí nyní zklidňuje rozvášněného Sakha a domácího Salaha, kteří svedli souboj ve vápně hostů.

39

Mamadou Sakho (Crystal Palace) si nekomplikuje situaci ve vlastním vápně a odkopává míč.

38

Alisson (Liverpool) bleskově vrací míč k půlící čáře a domácí jdou do útoku.

37

Samozřejmě Liverpool bude nyní mírně pod tlakem, domácí mají problém s překonáváním pevné defenzivy soupeře, kterému budou muset nasázet minimálně ještě dva góly, chtějí-li vyhrát.

36

Diváci pískají, Julián Speroni (Crystal Palace) má míč ve své moci a bude rozehrávat.

34

Hosté jdou do vedení! Wilfiried Zaha to udělal na levé straně fantasticky, zbavil se obránce a poslal do vápna famózní pas. Na místo pokutového kopu si seběhl ANDROS TOWNSEND, který střelou z první nedal Alissonovi šanci.

33

Po rohovém kopu se domácí domáhají odpískání hraní rukou bránícího Townsenda, ve vápně Crystalu Palace, ale sudí je proti.

32

Virgil van Dijk (Liverpool) hlavičkuje těsně nad branku hostů, další dobrá šance domácích.

31

Volný kop se nyní nabízí domácím, z pravé strany, u vápna soupeře.

30

James Milner (Liverpool) rozehrál z pravé strany, ve vápně se dostal k hlavičce Joël Matip, který ale branku netrefil.

29

Rohový kop pro Liverpool, domácí opět rozehrají z pravé strany.

28

Mohamed Salah (Liverpool) se sice dostal ve vápně soupeře k hlavičce, ale míč letí od branky, následně dokázal míč odehrát do bezpečí bránící Aaron Wan-Bissaka.

26

Liverpool na polovině hostů, kteří se opět zformovali před vlastní šestnáctkou.

25

Nyní je hra trochu rozháraná, oba týmy často ztrácejí míče.

24

Po delší době také můžeme sledovat akci hostů, kteří se snaží něco vymyslet na polovině Liverpoolu.

23

Míč letí do autu a hosté budou moci vhazovat z pravé strany, na polovině Liverpoolu.

22

Po rohovém kopu, z pravé strany, hlavičkuje na branku hostů Sadio Mané, jenže nebyl to vydařený pokus, takže Julián Speroni v pohodě chytá.

21

Otázkou tak jen zůstává, kdy se domácím podaří vstřelit gól. Po obranném zásahu Milivojeviće získávají domácí roh z pravé strany.

20

Prvních dvacet minut za námi, zatím se zápas vyvíjí tak, jak se dalo předpokládat – Liverpool má herní převahu, hosté se nedostávají přes půlící čáru.

19

James McArthur (Crystal Palace) vybojoval míč před vlastní šestnáctkou, ale jen na chvíli... posléze zasahuje Julián Speroni.

18

Dlouhý pas míří do vápna hostů, kam si nabíhá z levé strany Andrew Robertson (Liverpool), jenže ten to zkusil z první před branku, což vůbec nevyšlo.

17

Sadio Mané (Liverpool) hledá na pravé straně Salaha, kterému ale posílá hodně nepřesný pas, takže míč získá gólman Crystalu Palace.

16

Snad vůbec poprvé v tomto zápase se hosté dostali s míčem na polovinu soupeře, ale jako by se toho zalekli a špatnou přihrávkou pouští do útoku Liverpool.

15

Andrew Robertson (Liverpool) zkoušel přejít přes dvojici bránících hráčů, neuspěl.

13

Liverpool s míčem u půlící čáry, domácí se opět posouvají na polovinu soupeře, samozřejmě s míčem u nohy.

12

Roberto Firmino (Liverpool) s míčem na levé straně, u vápna soupeře, následuje jeho střelecký pokus, který ale končí nad brankou hostů.

11

Do vápna Crystalu Palace si sbíhá Sadio Mané, k němuž ale centr z levé strany nedolétl.

10

Prvních deset minut zápasu naznačilo očekávaný směr tohoto utkání, kdy Liverpool bude bušit do zformované defenzivy hostů.

8

Před brankou se nedokázal zorientovat Salah, Julián Speroni (Crystal Palace) vyrazil míč.

7

Po střele Matipa získávají domácí roh z pravé strany, dobrý zákrok Speroniho.

6

Jordan Henderson (Liverpool) hledal ve vápně svým centrem z pravé strany Robertsona, ten ale nedokázal míč zachytit.

5

Mamadou Sakho (Crystal Palace) odehrál míč do autu, domácí vhazují z levé strany, na polovině hostů.

4

Crystal Palace hned od úvodních sekund pod tlakem Liverpoolu, Julián Speroni si připisuje první zákrok.

3

Liverpool opět s míčem, domácí se dostali na polovinu hostů.

2

Dlouhým nákopem k vápnu Crystalu to nyní zkouší domácí, zatím bez úspěchu.

1

Liverpool FC: Alisson – Milner, Matip, V. van Dijk, Robertson – Henderson (C), Fabinho, Mané, Firmino – Keïta, M. Salah.
Náhradníci: Mignolet – A. Moreno, Lallana, Shaqiri, Camacho, Sturridge, Origi.

Crystal Palace FC: Speroni – Wan-Bissaka, Tomkins, M. Sakho, van Aanholt – Kouyaté, Milivojević (C), McArthur, Townsend – J. Ayew, Zaha.
Náhradníci: Tupper – Dann, Schlupp, Kelly, Meyer, Ch. Benteke, Wickham.

Rozhodčí: Moss – Perry, Halliday.

CRYSTAL PALACE
Hosté mají z posledních tří soutěžních duelů paradoxně lepší bilanci, než Liverpool, který se vyhřívá na čele ligy. Aktuálně čtrnáctý tým Premier League vyhrál 2:0 ve Wolverhamptonu, poté zvládl duel 3. kole FA Cupu doma s Grimsby Town (1:0). Nicméně v posledním ligovém kole doma Crystal Palace padl, nečekaně, letos s velmi dobře hrajícím Watfordem. V případě prohry i na Anfield Road by se hosté mohli dostat do těsné blízkosti pásma sestupu.

LIVERPOOL FC
Lídr Premier League dokázal v posledním kole přerušit sérii dvou porážek v řadě, kdy po ligové prohře 1:2 na hřišti lídra Manchesteru City prohrál stejným výsledkem i ve 3. kole FA Cupu na hřišti Wolverhamptonu. Na hřišti Brightonu to v posledním kole nebyl zdaleka nijak oslnivý výkon, ale díky opět výtečně hrajícímu Salahovi, který vybojoval penaltu, jíž vzápětí dokázal proměnit, vyhrál Liverpool těsně 1:0 a na čele ligy si udržel čtyřbodový náskok před obhájcem titulu z Manchesteru.

Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 23. kola anglické Premier League, v němž LIVERPOOL FC přivítá na Anfield Road CRYSTAL PALACE.