Šest střel jsme viděli v tomto zápase, ani jeden celek se ovšem nedokázal prosadit, aktivnější byli domácí. Tento zápas tedy končí bezbrankovou remízou, diváci ve Watfordu branku neviděli.

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 3:6. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 2:6. Fauly: 13:9.

90+4

Watford FC(4-2-2-2)

26 Foster
Foster
Femenía
77. min Britos
Sema
57. min Success

90+4

Poslední minuta hry zbývá v tomto zápase.

90+3

Jeden z hostujících hráčů byl v postavení mimo hru, akce Burnley končí.

90+2

Ashley Westwood rozehrával rohový kop. Centr před brankou nedokázal nikdo zastavit.

90+2

Čtyři minuty se budou nastavovat.

90+1

Tom Heaton rozehrává, balon sek němu dostal po nepřesné akci.

90

Probíhá poslední minuta hry v poločase.

88

Tom Heaton vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop. Ashley Westwood minul branku.

85

Ashley Barnes byl před brankou v souboji se soupeřem nešetrně zasažen. Po ošetření pokračuje ve hře.

83

Tom Heaton rozehrává od své branky, rozhodl se pro rychlý výkop na spoluhráče na útočné polovině. Rána Chris Wood z velké dálky končí mimo.

82

Žlutou kartu dostává Phil Bardsley (Burnley FC).

81

Deset minut zbývá do konce zápasu, na výraznější šanci v tomto utkání zatím čekáme.

79

Žlutou kartu dostává Gerard Deulofeu (Watford FC).

77

Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Kiko Femenía, přichází Miguel Britos.

76

Domácí celek se pokouší v posledních minutách zjednodušit hru, a tak se dostávat do šancí.

74

Watford rozehrává ze své poloviny, rychlé přenesení hry pak bylo nepřesné.

72

Phil Bardsley vybojoval vhazování na útočné polovině.

70

Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, sledujeme spíše fotbal na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

68

Rohový kop pro domácí fotbalisty. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

65

Watford kombinuje na útočné polovině, snaží se něco vymyslet na polovině soupeře. Zatím ale marně.

64

Tom Cleverley pálil z dobré pozice, jeho ránu kryje brankář hostujícího celku.

63

Žlutou kartu dostává Ben Mee (Burnley FC).

62

Roberto Pereyra pálil z velmi dobré pozice, jeho rána mířila k tyčce. Balon však minul branku o malý kousek.

61

Ben Foster rozehrává rychle od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop.

60

Šedesát minut hry je pryč, sledujeme aktivní hru hostujícího klubu.

58

Domácí celek rozehrává od své branky, s rozehrávkou a přenesením hry rozhodně nikam nepospíchá.

57

Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Ken Sema, přichází Isaac Success.

56

Tom Heaton na brankové čáře dokázal zastavit šanci domácích. James Tarkowski se dostal k zakončení z bezprostřední blízkosti, ale brankáře nepřekonal.

55

Autové vhazování na své polovině vybojoval hostující Charlie Taylor.

54

Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

53

Chris Wood přihrával na spoluhráče Hendricka, který stihl zakončit. Jeho ránu vyrazil brankář na rohový kop.

53

Sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

51

Tom Heaton snadno získal míč po nepřesném centru před branku, následně rozehrává od své branky.

50

Domácí hrající ve žlutém budou nyní vhazovat na polovině.

49

Charlie Taylor vhazuje na polovině hrací plochy. Míč ale poslal na svou obrannou polovinu.

48

Burnley hraje aktivněji, domácí se mu bránit tlaku soupeře.

47

Jeden z hostujících hráčů hledal u tyčky spoluhráče, ale ten míč nedokázal trefit.

46

Ani jeden celek neudělal znovu v sestavě, ve stejném složení pokračuje druhý poločas.

46

Po prvním poločase, ve kterém jsme mnoho šancí neviděli, platí bezbrankový remízový stav.

45+1

45

Tom Heaton výborně zasáhl proti rychlé akci domácího celku.

45

Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, k vidění není mnoho šancí.

43

Nyní se hraje na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

42

Ben Foster rozehrává od své branky, následně ale hosté vybojovali rozehrávku na polovině. Ashley Westwood nepřesně zakončoval.

41

Charlie Taylor vhazuje na útočné polovině, následně zkoušel zakončovat Jack Cork. Míč mu příliš odskočil.

39

Troy Deeney pálil po rychlém přenesení hry, jeho projektil končí mimo.

38

Hosté nyní hrají aktivněji, Ashley Barnes se dostal do vyložené střelecké pozice, jeho rána však končí mimo branku.

37

Christian Kabasele rozehrával volný kop, centr mířící před branku výborně odvrátila obrana Watfordu.

35

Deset minut hry zbývá do konce prvního poločasu. Hostující akce končí nepřesnou střelou, míč snadno získává brankář domácích.

33

Polovina hry je pryč, Ashley Westwood rozehrával volný kop. Míč jemně tečoval Dwight McNeil. Balon končí mimo branku.

32

Ashley Westwood bleskově rozehrál volný kop. Následně se Jack Cork pokoušel dostat do šance, ale obrana si poradila.

30

Ben Mee centroval před branku, Ashley Barnes se pokoušel dostat do zakončení. Míč kryje brankář.

28

Ben Foster znovu získal míč po nepřesné akci soupeřů. Rozhodl se pro dlouhou rozehrávku.

26

Ben Foster rozehrává od své branky.

25

Kiko Femenía rozehrává na své polovině, ale rychlé přenesení hry se nepodařilo.

24

Gerard Deulofeu centroval před branku, výborně zapracoval Charlie Taylor.

23

Ashley Barnes se pokoušel dostat do zakončení, ale jeho rána byla zblokovaná na rohový kop.

22

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže dostat do šance.

20

Ashley Barnes to zkoušel individuálně, ale nedokázal se dostat do lepší střelecké pozice.

19

Domácí akci zastavili soupeři hned na polovině hrací plochy. A tak se směr hry otáčí.

18

Rohový kop rozehrává hostující celek, Ashley Westwood centroval před branku, ale rána byla zblokovaná.

16

Ashley Westwood vhazuje na útočné polovině, do výraznější šance se Bernley nedostalo.

15

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, vykopávat bude Tom Heaton.

13

José Holebas a Christian Kabasele rozehrávají na polovině hrací plochy. Volný kop pro domácí. S dlouhým centrem před branku si obrana dokázala poradit.

12

Domácí hráči rozehrávají od své branky, ale nemohou se dostat do výraznější šance.

10

James Tarkowski se dostal do zakončení, jeho rána však postrádala přesnost.

9

Dwight McNeil rozehrává rohový kop. Následná hlavička končí mimo branku. Vykopávat bude brankář.

8

Burnley se aktivně dostalo do zakončení, ale po nepřesné a nedůrazné střele Ben Foster.

7

Gerard Deulofeu dostal hru před branku, ale vypálit nedokázal.

5

Domácí kombinují na polovině hrací plochy, akci vedl Kiko Femenía. Étienne Capoue však zkazil přihrávku, a tak hraje soupeř.

3

Sledujeme aktivní hru domácích. Ti ale byli vytlačeni z útočné poloviny.

2

Gerard Deulofeu se propracoval do šance, ale jeho ránu zastavil brankář Burnley.

2

Dwight McNeil hledal spoluhráče před brankou, přihrávka však byla nepřesná.

1

Domácí celek hraje ve žlutém, hosté v červenobílém.

1

Watford FC: Foster – Femenía, Kabasele, Mariappa, Holebas – Cleverley, Capoue – Sema, Pereyra – Deulofeu, Deeney.
Náhradníci: Gomes – Britos, Gray, Success, Quina, Masina, Wilmot.

Burnley FC: Heaton – Bardsley, Tarkowski, Mee, Taylor – Hendrick, Cork, A. Westwood, McNeil – Barnes, Wood.
Náhradníci: Hart – Defour, B. Gibson, K. Long, Lowton, Vokes, Vydra.

Rozhodčí: Oliver – Burt, Bennett.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky anglické Premier League. V tomto zápase 23. kola proti sobě nastoupí Watford FC a Burnley FC.

Watford FC odehrál 22 zápasů s bilancí 9-5-8 a získal 32 bodů. V tabulce je na sedmé pozici. Z posledních pěti zápasů bodovat ve čtyřech. Vyhrál nad West Hamem 2:0 a Crystal Palace 2:1. Remizoval s Newcastlem 1:1 a Bournemouthem 3:3. Tým nestačil na Chelsea 1:2.

Burnley FC odehrálo 22 zápasů s bilancí 6-3-13 a získalo 21 bodů. V tabulce je na patnácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tým tři. Poradil si s West Hamem 2:0, Huddersfieldem 2:1 a Fulhamem 2:1. Tým nestačil na Arsenal 1:3 a na Everton 1:5.