To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Je konec, Tottenham slaví venkovní vítězství a potvrzuje, že na hřištích soupeřů je zatím suverénně nejlepším týmem celé ligy! Tottenham si dnes na výhru opět dokázal počkat, strojovým výkonem se dopracoval k jedinému gólu a bere tak zaslouženě tři body. Crystal Palace dnes odehrál velmi dobré utkání, byť to na body nestačilo.

90+5

Crystal Palace FCCrystal Palace FC(4-3-3 )

Hennessey
Wan-Bissaka
Tomkins
60. min Kelly
12 Sakho
Sakho
van Aanholt
Kouyaté
Milivojević
McArthur
70. min Sörloth
Townsend
14 Ayew
Ayew
7 Meyer
Meyer
67. min Schlupp

TottenhamTottenham(4-2-3-1)

1 Lloris
Lloris
Trippier
24. min Aurier
Lamela
83. min Winks
20 Alli
Alli
27 Moura
Moura
71. min Son Hung-min

90+5

Ofsajdem končí další akce domácích, tím se zřejmě definitivně rozplývá šance na body.

Zákroky brankáře Crystal Palace Hennesseyho – 1.

Zákroky brankáře Tottenhamu Llorise – 4.

90+3

Son Hung-min (Tottenham) rozehrál rohový kop, ve spolupráci s Kanem chtějí co nejdéle podržet míč u pravé postranní čáry. Nakonec si právě Kane vymodlil faul.

90+2

Nastavuje se pět minut, je tu rychlý brejk hostů, který zakončil Son Hung-min střelou vedle branky Crystalu Palace.

90+1

Patrick van Aanholt (Crystal Palace) se dostal k odraženému míči a vypálil z levé strany, Hugo Lloris (Tottenham) fantasticky zachránil svůj tým!

89

Ofsajdem nakonec končí útočná snaha domácích, takže Hugo Lloris nemusí nikam chvátat s rozehrávkou.

88

Dlouhý nákop v podání domácích, na pravou stranu, tam obránce Tottenhamu odkopává míč do autu.

87

Crystal Palace měl k dispozici roh z pravé strany, ale míč končí mimo pokutové území, hosté mohou zaútočit.

86

Žlutou kartu dostává Harry Winks (Tottenham Hotspur).

84

Domácí nebyli daleko od vyrovnání! Andros Townsend totiž vypálil uvnitř vápna, ale Hugo Llorise nepřekonal.

83

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Érik Lamela, přichází Harry Winks.

82

Zraněným hráčem je Érik Lamela (Tottenham), který měl ve tváři krev.

81

Jeff Schlupp (Crystal Palace) nyní dvakrát ve hře, nejprve se prezentoval povedenou střelou, s níž měl Lloris starosti, poté nechtěně kopačkou udeřil do tváře protihráče.

80

Čeká nás posledních deset minut tohoto utkání, Tottenham si zatím v poklidu hlídá svůj těsný náskok.

78

Hra nyní trochu postrádá patřičné tempo a nasazení.

76

Míč letí do autu, z levé strany, na polovině soupeře, vhazují hosté.

74

Míč nyní létá vzduchem přes půlící čáru, až Son Hung-min ho dostal na zem.

73

Hugo Lloris (Tottenham) rychle rozehrává od své branky, Tottenham již vede, ale i tak se žene do útoku.

71

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Lucas Moura, přichází Son Hung-min.

71

Rychlá útočná akce Tottenhamu končí odpískaným ofsajdem.

70

Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází James McArthur, přichází Alexander Sörloth.

70

Domácí si dali na čas s rozehrávkou rohu, ten nakonec přece jenom rozehráli z pravé strany, ale neuspěli, míč získal soupeř.

68

Crystal Palace může nyní živit naděje na vyrovnání, domácí mají k dispozici roh!

67

Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Max Meyer, přichází Jeff Schlupp.

66

Tottenham právě vstřelil branku!
Přichází první gól zápasu! Po rohovém kopu hlavičkuje Harry Kane. Míč se odráží od obránce Crystal Palace, k odraženému míči se dostal JUAN FOYTH, kterého nechal bránící Jordan Ayew hlavičkovat, na brankové čáře ještě uhnul hlavou i Patrick van Aanholt a bylo vymalováno, míč skončil v brance.

65

Érik Lamela (Tottenham) posílá přihrávku na hranici vápna, tam jí ale dostal Harry Kane na paty, takže obránce Crystal Palace dokázal míč zachytit a odehrát.

64

Crystalu se nyní nedaří přechod přes půlící čáru, domácí často ztrácejí míče.

62

Jordan Ayew (Crystal Palace) sprintuje za míčem, směřujícím k vápnu Tottenhamu, Hugo Lloris včas míč odehrál.

61

Je za námi hodina hry, stále čekáme na první gól. Jak je ale známo u Tottenhamu, ten si rozhodující trefu nechá klidně až na závěr zápasu.

60

Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází James Tomkins, přichází Martin Kelly.

58

Další roh Tottenhamu, hosté tentokrát rozehráli z levé strany, znovu to byl Lamela, nakonec Harry Kane hlavičkuje nad branku.

57

Po střele Dele Alliho vybojovali hosté roh, který z pravé strany rozehrál Érik Lamela, jenže ani tentokrát hosté branku Hennesseyho ohrozit nedokázali.

56

Hlavně hraje Crystal Palace opět trochu útočnější fotbal, přesně tak, jak mu to vydrželo úvodních dvacet minut zápasu.

55

Harry Kane (Tottenham) se nedostal na hranici vápna Crystal Palace ke střele, domácím se opět v úvodu poločasu poměrně daří.

54

Dele Alli (Tottenham) neuhlídal Jamese Tomkinse, který po rohovém kopu z pravé strany hlavičkuje na vzdálenější tyči, branku však netrefuje.

53

Další rohový kop pro Crystal Palace, domácí opět rozehrají z pravé strany.

51

Domácí sice rozehráli rohový kop z pravé strany, ale k míči se dostali hosté.

50

Míč se ocitá v autu, až na polovině Tottenhamu, vhazovat budou domácí. Ti následně vybojovali rohový kop z pravé strany.

49

Érik Lamela (Tottenham) faulován na polovině Crystal Palace, hosté budou rozehrávat z levé strany.

48

Tottenham s míčem u půlící čáry, hosté hledají cestičky k pokutovému území soupeře.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:33.

První poločas nakonec gól nenabídl. Crystal Palace měl velmi dobrý vstup do zápasu, kdy se mu dařilo favorizovaného soupeře zatlačit, nicméně gól z toho nebyl. Poté převzali iniciativu hosté, kteří zhruba od dvacáté minuty zápasu udávali tempo a několikrát zahrozili před brankou Hennesseyho. Ani Tottenhamu se ale gól vstřelit nepodařilo, počkáme si tak do druhé půle.

45+1

45

Nastavuje se jedna minuta.

44

Domácí rozehráli, přetažený centr končí v místech, kde nikdo v pruhovaném není...

43

Domácí vybojovali rohový kop, který budou rozehrávat z levé strany.

42

Po následném centru z pravé strany hlavičkuje u vzdálenější tyče Dele Alli pouze nad branku Hennesseyho.

41

Érik Lamela (Tottenham) se znovu nedokázal před vápnem Crystal Palace dostat ke střele, znovu ho obránci připravili o míč.

40

Žlutou kartu dostává James Tomkins (Crystal Palace FC).

40

Poslední pětiminutovka prvního poločasu, stav je stále bezbrankový, dočkáme se gólu do poločasové přestávky?

39

Není to na přímou střelu, ale na centr... také tomu tak bylo, hosté se ubránili a dostávají míč pryč z vápna.

38

Crystal Palace získává standardku na polovině Tottenhamu, domácí rozehrají z levé strany.

37

V nouzi malá domů v podání hostů, po rychlém protiútoku Crystal Palace, gólman Tottenhamu byl pod tlakem, ale zvládl míč odehrát.

36

Érik Lamela (Tottenham) nyní nedokázal zkrotit skákající míč před pokutovým územím soupeře.

35

Tlak Tottenhamu je nyní již neoddiskutovatelný, hosté dotírají na branku Hennesseyho.

33

Wayne Hennessey (Crystal Palace) nyní trochu váhal s odkopem a nakonec jen tak tak, že stihl míč odkopnout před Kanem.

32

Rohový kop Tottenhamu dokázali domácí ubránit, dostali míč k půlící čáře, kde ale hrají pouze hosté.

31

Harry Kane (Tottenham) se zbavil obránce a z nějakých pětatřiceti metrů vyslal dělovku na branku Crystal Palace, Wayne Hennessey předvedl spolehlivý zákrok a míč vyrazil na roh.

30

Půl hodina hry minulostí, stav stále nerozhodný, nyní mají již zřetelnou převahu hosté.

29

Max Meyer (Crystal Palace) si troufl na přesilu, ale neuspěl a přišel o míč. Následně domácí faulují Lamelu, míč pro Tottenham.

28

Jenže hosté se znovu dostali k míči, Lucas Moura odcentroval z levé strany, ve vápně šel do souboje Dele Alli, jehož hlavička končí vedle branky Crystal Palace.

27

No, šlo to rozhodně kopnout lépe, než jak to kopl Érik Lamela (Tottenham), domácí se v pohodě ubránili.

26

Třetí domácí faul v dosavadním průběhu znamená standardku pro Tottenham, rozehrávat bude od levé postranní čáry Érik Lamela.

25

Rohový kop pro Crystal Palace, domácí rozehráli z levé strany, ale nepřesně, hosté získávají míč.

24

Kieran Trippier (Tottenham) opouští hřiště, kulhá na levou nohu a je to jasné, dnešní zápas pro něho končí! Na hřišti ho právě nyní nahradil Serge Aurier.

23

Trippier se nezvedá z trávníku a k lavičce Tottenhamu jde signál, že to dál možná již nepůjde!

22

Kieran Trippier (Tottenham) zůstává na trávníku ve vlastním vápně a musí být ošetřován.

21

Harry Kane (Tottenham) se snad vůbec v zápase dostal k míči, na levé straně ale neměl dost prostoru, tak míč poslal zpět k půlící čáře.

20

První šance hostů, Moussa Sissoko prokličkoval z levé strany až do zakončení uvnitř vápna, ale parádně ho zablokoval jeden z obránců Crystal Palace.

19

Tottenham má sice velkou převahu v držení míče, nebezpečnější ale zatím byli domácí.

18

Statistika držení míče – 32% : 68%.

17

Po dlouhém nákopu se dostal k míči Andros Townsend (Crystal Palace), obrana Tottenhamu trochu zaváhala, Townsend se dostal i ke střele z levé strany, ale branku netrefil.

16

Luka Milivojević (Crystal Palace) rozehrál z pravé strany, James Tomkins hlavičkuje, ale pouze vedle branky Tottenhamu.

15

Nakonec je z toho rohový kop pro Crystal Palace, domácí jsou v úvodu zápasu nebezpečnější.

14

Faul hostů, domácí budou rozehrávat proti brance Hugo Llorise.

13

Cheikhou Kouyaté (Crystal Palace) se již chystal na malém vápně ke střele, kdy chtěl poslat míč do branky, ale před ním parádně zasáhl bránící Lucas Moura (Tottenham).

12

Dele Alli (Tottenham) fauluje Townsenda, míč získávají domácí.

11

Hosté rozehráli z pravé strany, ale míč odhlavičkoval obránce Crystal Palace.

10

Bránící Mamadou Sakho (Crystal Palace) nyní poslal hlavou míč na roh.

9

Malá domů k Llorisovi, ten vykopává na levou stranu.

8

Luka Milivojević (Crystal Palace) rozehrál, byl to přetažený centr, který chtěl vyboxovat Lloris, ale to se tak úplně nepovedlo, přesto se hostům podařilo dostat míč z vápna.

7

Jordan Ayew (Crystal Palace) odcentroval z pravé strany, míč odkopává na roh Juan Foyth (Tottenham).

6

Toby Alderweireld (Tottenham) nyní poslal míč pouze do autu, domácí vhazují.

5

Tottenham se stále drží na polovině soupeře.

4

Érik Lamela (Tottenham) se nedostal k míči u vápna Crystal Palace, obránce domácího mužstva odkopává.

3

Od Hugo Llorise začíná další kombinační akce hostů.

1

Crystal Palace v první útočné akci, hosté odehráli míč do autu, hosté budou moci vhazovat z levé strany.

1

Crystal Palace FC: Hennessey – Wan-Bissaka, Tomkins, M. Sakho, van Aanholt – Kouyaté, Milivojević (C), McArthur – Townsend, J. Ayew, Meyer.
Náhradníci: Guaita – J. Ward, Schlupp, Kelly, Riedewald, Puncheon, Sörloth.

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Trippier, Foyth, Alderweireld, Davies – Moussa Sissoko, Wanyama – Lamela, Alli, Lucas Moura – Kane.
Náhradníci: Gazzaniga – Aurier, Winks, Dier, Eriksen, Son Hung-min, F. Llorente.

Rozhodčí: Moss – Smart, Halliday.

Poslední vzájemné zápasy

Crystal Palace – Tottenham 0:1
Tottenham – Crystal Palace 1:0
Tottenham – Crystal Palace 0:1

Tottenham Hotspur

Hostující Tottenham je na tom samozřejmě o dost lépe. Spurs zatím nasbírali 24 bodů a jsou na čtvrté pozici, když na první Manchester City ztrácí pouze pět bodů, takže i hosté dnes potřebují naplno bodovat. Tottenham je venku vůbec nejlepším týmem, tedy zatím. Venku odehrál 7 utkání, získal slušných 18 bodů a má venku skóre 14:6, takže dnes hraje nejhorší tým doma proti nejlepšímu týmu venku, a to může být hodně zajímavé.

Crystal Palace

Domácí celek si zatím nevede zrovna dvakrát dobře. Crystal Palace zatím nasbíral z jedenácti zápasů pouze 8 bodů a je na čtrnácté pozici, ale na sestupové pozice má k dobru jen dva body, takže by už potřeboval naplno bodovat. Domácí mají problémy hlavně směrem dopředu, protože zatím dali jen osm branek a nemají tedy průměr ani jednu branku na utkání. Doma je Crystal Palace nejhorším týmem ze všech, protože zatím na svém stadionu odehrál 5 utkání, získal jen dva body a doma má skóre 2:7.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Anglická fotbalová liga má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Crystal Palace a Tottenhamem, kdy favoritem tohoto zápasu je hostující celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.