To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.

Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 11:5. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:9.

Je konec. Wolverhampton dnes zaslouženě zvítězil nad Burnley 1:0. V 11. minutě se Boly dostal do šance, ale Hart ho z bezprostřední blízkosti vychytal. Po půl hodině hry přišel velký tlak ze strany Wolverhamptonu, ale obrana hostů společně s Hartem si hned třikrát poradila. Minutu před koncem první půle přestřelil Boly svatyni soupeře. Dvě minuty po začátku druhé půle se Jiménez dostal do velké šance, ale minul. V 61. minutě už byl Raúl Jiménez úspěšný a po přihrávce Dohertyho zakončil přesně k levé tyči. V 67. minutě mohl srovnat Matěj Vydra, ale jeho pokus šel vedle brány. Konec zápasu si Wolverhampton už pohlídal a i přes šance branku nevstřelil.

Costa
66. min Traoré
Jiménez
76. min Bonatini
18 Jota
Jota
88. min Gibbs-White

Hendrick
79. min Westwood
4 Cork
Cork
Gudmundsson
9 Vokes
Vokes
70. min Wood
10 Barnes
Barnes
56. min Vydra

90+4

Domácí se dostali do šance, kdy mohli rozhodnout o své výhře, ale po centru Traorého z pravé strany skončilo zakončení Bonatiniho jen vedle brány!

90+3

Adama Traoré se opět dostal k míči a jelikož byl zfaulován tak získal pro svůj tým cenné vteřinky.

90+2

Adama Traoré se dostal k míči na pravé straně, poté ho posunul do vápna, kde byl připraven Léo Bonatini, ale jeho pokus skončil jen nad svatyní Joe Harta.

90+1

Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90

Ovšem centr Johann Gudmundssona odhlavičkovala obrana Wolves. Posléze se právě Johann Gudmundsson dostal ke střele, ale ta byla dost nepovedená a doslova se dokutálela do rukou Ruie Patrícia.

89

Burnley mají před sebou posledních pár minut i s nastavením a mohou toto využít nyní, když byl Matěj Vydra zfaulován a hosté tak získali volný kop.

88

Hosté zapojili do své kombinace i brankáře Joe Harta, ale jeho následný odkop skončil pouze v zámezí a bude z toho autové vhazování pro Wolves.

88

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Diogo Jota, přichází Morgan Gibbs-White.

86

Rúben Neves přes sebe nepustil hráče, ovšem dopustil se tak faulu a uviděl žlutou kartu.

85

Hosté si neví rady kudy projít přes obranu Wolves a domácí tak jsou opět u balónu.

84

Diogo Jota to zkusil z dálky, ale jeho pokus letěl pouze vedle levé tyče a Joe Hart tak zasahovat nemusel.

Dnešní utkání sleduje 30 406 diváků.

83

Charlie Taylor nyní zastavil protihráče nedovoleným zákrokem a uviděl žlutou kartu.

82

Léo Bonatini se dostal hned ke dvěma střelám uvnitř vápna, ovšem první byla zblokována a druhou vyrazil hlavou obránce Burnley.

81

Po chvíli to zkusil Léo Bonatini, ale jeho pokus byl hodně nevydařený a skončil jen vedle brány.

80

Domácí se sice dostali až do vápna, ale vše se obešlo bez nějaké střely.

79

Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Jeffrey Hendrick, přichází Ashley Westwood.

78

Wanderers mají míč pod kontrolou na své polovině hrací plochy a následně se dostali dopředu po pravé straně, odkud přišel centr Adama Traorého, ale bez úspěchu.

76

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Raúl Jiménez, přichází Léo Bonatini.

76

Už to vypadalo na velmi nadějnou šanci, ale střela se Dohertymu vůbec nepovedla a skončila vedle levé tyče.

75

Dnes to budou mít hosté proti obraně Wolverhampton velice těžké a navíc se nyní ženou dopředu právě domácí.

74

Opět jsou u míče hosté, kteří to zkouší po pravé straně, ale není prostor.

73

Burnley nyní má míč na svých kopačkách a snaží se dostat do nějaké šance, ovšem domácí pečlivě brání.

72

Diogo Jota šel do zákroku skluzem velmi neohrabaně a uviděl kartu žluté barvy.

71

Nyní se domácí hráč dostal do zakončení, ale to vyrazil Joe Hart.

70

Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Sam Vokes, přichází Chris Wood.

69

Centr Matta Dohertyho z pravé strany byl hodně vysoký a skončil pouze v zámezí.

68

Následný rohový kop ovšem nic nepřinesl a dopředu tak mohli jít domácí, ale tomu zabránil za cenu žluté karty Gudmundsson.

67

Matěj Vydra byl blízko srovnání, ale jeho pokus šel těsně vedle brány, ovšem byl tečován domácím hráčem a následuje rohový kop.

67

Nyní přišel faul z domácí strany a Burnley tak získalo volný kop, o který se postará Johann Gudmundsson.

66

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Hélder Costa, přichází Adama Traoré.

65

Poté se ovšem domácí vrhli ve čtyřech lidech do útoku, ale zakončení Héldera Costy bylo dost nepovedené a letělo hodně mimo bránu.

64

Útok Burnley skončil jen v moci brankáře Ruie Patrícia. Wolverhampton se nyní lehce zatáhl.

62

Nyní tak musí útočit Burnley, ovšem následná přihrávka skončila pouze v zámezí.

61

Wolves právě vstřelili branku!
Nyní už je to gól a nutno říct, že zaslouženě! Matt Doherty se po skvělé přihrávce dostal do vápna, kde poslal míč na RAÚLA JIMÉNEZE, který z jedné zakončil přesně k levé tyči a Joe Hart neměl absolutně žádnou šanci na míč dosáhnout! Asistence: Doherty.

61

Matěj Vydra ztratil míč, ale následně Wolverhampton nedokázal nic vymyslet. Poté ale Hart odkopl míč jen k nohám domácích, kteří tak dál dobývají bránu Burnley.

60

Diogo Jota se otočil kolem obránce a vypálil, ovšem jeho pokus letěl pouze vedle pravé tyče.

59

Ovšem ani tentokrát neskončil rohový kop nějakým zakončením, ale při protiútoku Burnley došlo ke ztrátě míče, kterou chtěli využít domácí, ovšem přihrávku do vápna odkopl hostující stoper.

58

Rúben Neves vypálil velmi dobrou střelu z dálky, kterou Hart raději vyrazil do zámezí a následuje rohový kop.

57

Jenom co přišel Matěj Vydra na hrací plochu tak získal pro svůj tým rohový kop, ovšem ten nebyl nijak nebezpečný a dopředu jde Wolverhampton.

56

Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Ashley Barnes, přichází Matěj Vydra.

55

Poté skončil míč pouze za bránou Harta, který tak bude mít odkop od své svatyně.

54

Diogo Jota přihrál míč do vápna a následně si chtěl zběhnout, ovšem James Tarkowski ho odstrčil tělem, což se domácím zjevně nelíbilo, ale rozhodčí nechal hru pokračovat.

53

Hostující hráč se nyní provinil faulem a Wolves tak bude opět u balónu.

51

Burnley sice získalo volný kop po faulu domácího hráče, který letěl do vápna, ale následné zakončení nebylo přesné a skončilo jen vedle brány Ruie Patrícia.

50

Domácí se snažili projít po pravé straně, ale následně se Hélder Costa ocitl v ofsajdové pasti a útok Wolves je u konce.

49

Wolverhampton pokračuje ve stejném tempu jako v první půli a nyní má míč pod svou kontrolou na polovině hrací plochy.

48

Po chvíli získali domácí rohový kop z levé strany, ovšem ten nic velkého nepřinesl, jelikož jej odvrátila obrana Burnley.

47

Obrovskou chybu udělal hostující obránce, když se snažil posunout míč zpátky na svého brankáře, čehož využil domácí hráč, který místo střely ještě přihrával RAÚLU JIMÉNEZOVI, ale ten z jedné přestřelil bránu Harta!

Žluté karty: 0:2

První poločas je u konce a stav je zatím bezbrankový. Ovšem utkání místy přineslo velmi krásné akce a dobré šance. V 11. minutě se Boly dostal do šance, ale Hart ho z bezprostřední blízkosti vychytal. Po půl hodině hry přišel velký tlak ze strany Wolverhamptonu, ale obrana hostů společně s Hartem si hned třikrát poradila. Minutu před koncem první půle přestřelil Boly svatyni soupeře.

45+1

45+1

Domácí drží míč na polovině hrací plochy a vypadá to, že první branka v první půli už nepadne.

45

Rozhodčí nastavil jednu minutu navíc.

44

Po centru z rohu se dostal do zakončení uvnitř vápna Willy Boly, ale jeho pokus letěl těsně nad bránu Harta!

44

Po rohovém kopu přišla střela zpoza vápna, ovšem tu opět odvrátil hostující obránce a následně si defenzíva Burnley poradila i s únikem po pravé straně a k vidění je tak další rohový kop.

43

Jonny Castro se z levé strany sice dostal přes obránce, ale jeho následná střela byla opět zblokována a následuje rohový kop pro Wolverhampton Wanderers.

42

Raúl Jiménez si ukázal a taky dostal přihrávku dopředu, ale ta byla příliš dlouhá a skončila v rukou Joe Harta.

41

Poté se ale hosté sami dostali pod tlak a nakonec odehráli míč jen do zámezí. Wolverhampton tak získal autové vhazování na polovině soupeře.

40

Nyní si domácí hráči přihrávají na své polovině hrací plochy a poté zkusili dostat míč dopředu z pravé strany, ovšem tento úmysl přečetlo Burnley.

39

Hosté toho vepředu dnes zatím moc neukázali, ale v obranné fázi se jim zatím daří, ovšem tlak Wolves je čím dál větší.

38

Následný centr domácích ale nebyl nijak nebezpečný a míč tak opět odvrátila obrana Burnley.

37

Jack Cork hned dvakrát zfauloval Diogo Jota a potom co rozhodčí nechal výhodu, už foukl do píšťalky a vytáhl žlutou kartu.

36

Rúben Neves se pokusil o lob přes obranu Burnley, ale ten nebyl nijak nebezpečný a Joe Hart chytil míč do své moci.

35

Hostující hráč skluzem podrazil domácího hráče ve středu hrací plochy a u míče bude opět Wolverhampton.

34

Wolves ale dál pokračují v útočné fázi, ale i když se po centru z levé strany dostal ke hlavičce Raúl Jiménez, tak skóre změněno nebylo, jelikož pokus domácího útočníka nebyl nijak razantní.

33

Diváci vybízejí své svěřence ke střele, kterou nakonec akceptoval Rúben Neves, ale jeho rána šla vysoce nad.

32

Wolverhampton pokračuje v tlaku a opět drží míč na polovině Burnley.

31

Následně měli domácí další dvě obrovské příležitosti, ovšem ani jedna neskončila v síti! Joe Hart se totiž opět vyznamenal a následnou dorážku odkopl jeho obránce! Poté ještě přišel centr do vápna, ale Hart ukázal další skvělý zákrok a následně skryl míč do rukou!

30

Obrovská šance domácích gólem nekončí, jelikož Joe Hart s pomocí obránce odvrátili míč po hlavičce Raúla Jiméneze!

29

Hélder Costa neměl absolutně žádný prostor na střelu a tak jí zpoza vápna napálil pouze do blokujícího obránce.

28

Phil Bardsley za žádnou cenu přes sebe nepustil soupeře a vyfasoval žlutou kartu.

27

Hosté ukázali velmi pohlednou kombinaci přihrávek na polovině soupeře a následně získali autové vhazování.

26

Ovšem ani tento centr nepřinesl žádnou vážnější situaci a míč odhlavičkoval tentokráte domácí obránce.

25

Ashley Barnes vybojoval pro svůj tým volný kop z poloviny hrací plochy, když ho domácí hráč poslal k zemi.

24

Domácí mužstvo získalo autové vhazování na polovině Burnley a po pár chvílích přišel centr z levé strany, ale ten odhlavičkoval hostující obránce.

23

Rúben Neves poslal fantastický pas na pravou stranu, kde se jeho spoluhráč snažil dostat do vápna, ale to se mu nepodařilo.

22

Poté se hosté dostali až do vápna, odkud přišel centr Aarona Lennona, ten odhlavičkoval domácí obránce k nohám Ashleyho Barnese, ovšem jeho projektil letěl pouze nad bránu Patrícia.

21

Nynější pasáž utkání nepřináší nic zajímavého a Burnley pouze získalo autové vhazování na své polovině hrací plochy.

20

Diogo Jota byl příliš tvrdý v souboji s Philem Bardsleym a rozhodčí Andre Marriner mu odpískal faul.

19

Jack Cork ulovil balón ve středu hřiště a založil tak nový útok svého týmu, ovšem pozdější centr z levé strany skončil u obrany domácích.

18

Přihrávka hostů nebyla zrovna nejlepší a Wolverhampton tak zadarmo získal autové vhazování.

17

Následně to byl právě Ashley Barnes, který se ocitl s míčem ve vápně, ale jeho přízemní pokus nebyl nijak nebezpečný a Rui Patrício si s ním lehce poradil.

16

Ashley Barnes se snažil dostat k míči po nákopu svého spoluhráče, ale domácí obránce si s ním poradil a následuje autové vhazování.

16

Ze hry zatím máje více stále domácí, ovšem nynější nákop byl hodně nepřesný a skončil pouze v moci brankáře Joe Harta.

15

Poté se k míči dostal opět João Moutinho, ale jeho následný centr přeletěl hráče ve vápně a skončil až v zámezí. Následuje tak autové vhazování pro hosty.

14

Rohový kop João Moutinha letěl na hranici vápna, odkud přišla střela, která byla zblokována.

13

Domácí se skvěle prokombinovali středem hrací plochy a následně získali rohový kop, když poslal míč do zámezí James Tarkowski.

12

Posléze přiletěl další centr do vápna Burnley, ovšem ten tentokrát bezpečně odhlavičkoval hostující obránce.

11

Po rohovém kopu, který byl rozehrán nakrátko přišla první šance domácích! Willy Boly se dostal k dorážce z bezprostřední blízkosti, ale Joe Hart byl připraven a vyrazil jeho pokus!

10

Iniciativu zatím drží na své straně Wolves, které získalo rohový kop z pravé strany po zblokovaném centru.

9

Posléze opět adresoval míč vzduchem Conor Coady, ovšem Matt Doherty, který se snažil si ho zpracovat se dopustil jen nedovoleného zákroku.

8

Po třiceti vteřinách držení míče domácí obranou přišel nákop pár metrů před hranicí šestnáctky Burnley, ale obrana hostů odkopla míč.

7

Hélder Costa prohrál souboj u rohového praporku na polovině soupeře, ovšem Burnley jen odkoplo míč a Wanderers se tak pomalou kombinací dostávají hlouběji do pole.

6

Po chvíli to byl právě Johann Gudmundsson, který vystřelil z dálky, ale jeho pokus neměl nárok na úspěch a Rui Patrício jen kontroloval dráhu míče vedle své svatyně.

5

Zatím se hraje nahoru dolů a nyní to bylo domácí mužstvo, které se snažilo projít středem hrací plochy, ovšem míč získal Johann Gudmundsson.

4

Diogo Jota chtěl prověřit Joe Harta, ale jeho pokus nebyl nijak nebezpečný ani razantní a hostující brankář si sním lehce poradil.

3

Hostující obránce sice odhlavičkoval míč do bezpečí. Po chvíli poslal Wolverhampton další míč do vápna, ale ten už nezachytil domácí útočník a následuje odkop od brány Joe Harta.

2

Domácí nyní získali rohový kop z pravé strany, když byl centr zblokován hostujícím obráncem.

1

O úvodní výkop se postarali hosté z Burnley, kteří drží míč na své polovině hrací plochy.

1

Wolverhampton Wanderers: Patrício – R. Bennett, Coady (C), Boly – Doherty, Moutinho, Neves, J. Castro – Costa, Jiménez, Diogo Jota.
Náhradníci: Ruddy – Bonatini, Gibbs-White, Hause, Saïss, Traoré, Vinagre.

Burnley FC: Hart – Bardsley, Tarkowski, Mee (C), Taylor – Lennon, Hendrick, Cork, Gudmundsson – Vokes, Barnes.
Náhradníci: Heaton – K. Long, Lowton, Vydra, S. Ward, A. Westwood, Wood.

Rozhodčí: Andre Marriner – Scott Ledger, Mick McDonough.

Burnley FC:

Burnley se zatím příliš nedaří a nachází se až na předposledním devatenáctém místě s jedním bodem a skóre 3:9. Jediný bod zatím získali The Clarets v 1. kole na půdě Southamptonu za bezbrankovou remízu. Poté přišla domácí prohra s Watfordem (1:3), následně prohra na stadionu Fulhamu (2:4) a v posledním utkání přijel na stadion Turf Moor slavný Manchester United. 21 525 diváků vidělo jak ve 27. minutě otevírá skóre utkání belgický kanonýr Lukaku, který to zopakoval i minutu před koncem první půle a Red Devils tak vedli 2:0. V 69. minutě mohl přinést klid na kopačky hostům Pogba, ale pokutový kop neproměni. O dvě minuty později navíc dostal Rashford červenou kartu, ale v početní výhodě nedokázalo Burnley vstřelit ani branku a prohrálo 0:2. Český reprezentant Matěj Vydra nastoupil v 84. minutě. Nejlepším střelcem je se dvěma góly Tarkowski. Burnley se navíc účastnilo taky předkol na Evropskou ligu, kde se dostalo přes druhé i třetí předkolo až do zápasu o vstupenky na základní fázi s Olympiakosem. Ovšem v prvním zápase na půdě řeckého týmu prohrálo 1:3 a následně na anglické půdě jen remizovalo 1:1.

Wolverhampton Wanderers:

Wolverhampton se momentálně nachází na dvanáctém místě s pěti body a skóre 4:5. Wolves se v domácím prostředí zatím daří, jelikož dokázali remizovat s Evertonem (2:2) a následně s obhájcem titulu Manchesterem City (1:1). Venku zatím mají 50% úspěšnost, jelikož nejprve prohráli na půdě Leicesteru 0:2 a v posledním zápase zavítali na Olympic Stadium do Londýna, kde hraje svoje domácí zápasy West Ham United. 56 947 diváků se branky v první půli nedočkalo. Už to vypadalo, že druhý poločas skončí rovněž bez branek, ale nakonec se v 90+3. minutě prosadil hostující Traoré a Wolves vyhrálo 1:0. Nejlepšími, ale taky jedinými střelci jsou s jednou brankou Neves, Boly, Jiménez a Traoré.

V 5. kole anglické Premier League se proti sobě utkají týmy Wolverhampton Wanderers a Burnley FC. Naposled se spolu tato mužstva utkala před třemi sezónami v Championship, kde se uskutečnila na půdě Burnley remíza 1:1. Dnes se bude hrát na Molineux Stadium ve Wolverhamptonu. Tento krásný stánek nabídne kapacitu pro 31 700 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Andre Marriner a jeho asistenti Scott Ledger a Mick McDonough. Úvodní výkop je naplánován na 14:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.