Dnešní utkání sledovalo 30 544 diváků.

Domácí celek vyhrává tento zápas jednou jedinou brankou. Po rychlém centru před branku se dokázal v pětadvacáté minutě prosadit domácí Glenn Murray. Další branku jsme neviděli. Hosté měli častěji míč pod kontrolou, čtyřikrát vypálili na branku a gólmana nepřekonali ani jednou.

Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:7. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 12:7.

Pröpper
80. min Bissouma
7 Kayal
Kayal
20 March
March
86. min Locadia
Džahánbachš
71. min Izquierdo

Jarmolenko
70. min Lucas Pérez
16 Noble
Noble
83. min Snodgrass
14 Obiang
Obiang
60. min Antonio

90+5

Probíhá poslední minuta nastaveného času. Marko Arnautović se pokoušel něco vymyslet před brankou. Vybojoval roh. S centrem před branku si obrana dokázala poradit.

90+3

Jeden z hostujících hráčů se pokoušel centrovat před branku, ale jeho pokus byl hodně nepovedený. Mathew Ryan bude vykopávat od své branky.

90+3

Hraje se spíše na polovině hrací plochy. Domácí celek se pokouší držet hru co nejdál od své branky. Zatím se to daří.

90+1

Nastavovat se bude ještě pět minut nad rámec druhého poločasu.

90

Łukasz Fabiański byl pozorný a dokázal si poradit s projektilem, který vyslal na jeho branku José Izquierdo.

90

Domácí fotbalisté se pokoušeli o navýšení vedení. Jejich akci ale zastavuje pomezí sudí pro postavení mimo hru.

88

Žlutou kartu dostává Robert Snodgrass (West Ham United).

87

Łukasz Fabiański rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, který získali na útočné polovině jeho spoluhráči.

86

Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Solly March, přichází Jürgen Locadia.

86

Marko Arnautović se rozhodl pro přímou střelu. Jeho projektil sice zeď nedokázala zblokovat ani tečovat.

85

Hosté rozehrávali volný kop.

84

Brighton vede o jednu branku, a tak se nyní snaží držet hru co nejdál od své branky. Domácí hrají tuto pasáž hry lépe.

83

Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Mark Noble, přichází Robert Snodgrass.

83

Fabián Balbuena se svými spoluhráči kombinoval na útočné polovině. Následně zkoušel zakončovat Marko Arnautović. Jeho rána však končí mimo branku.

82

Ve druhém poločase na výraznější příležitost čekáme. Domácí celek se dostal do vedení a od té doby Albion jen kontroluje hru.

80

Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Davy Pröpper, přichází Yves Bissouma.

80

Domácí celek se pokouší navýšit své vedení, naopak hosté chtějí co nejrychleji vyrovnat.

80

West Ham United rozehrává rohový kop. Felipe Anderson centroval před branku a obrana si dokázala poradit.

80

Domácí celek se nyní usadil na polovině soupeře, ale neodkázal se přes dobrou hrající obranu prosadit.

77

Hra je nyní na malý moment přerušená, Davy Pröpper je ošetřovaný na hrací ploše. Přestávku fotbalisté využijí k doplnění tekutin. Hra pokračuje dál.

75

Nyní to zkoušel po rychlé akci hostující celek. Marko Arnautović se propracoval až do střelecké pozice,ale v rozhodující chvíli nedokázal zpracovat míč.

74

Domácí celek vybojoval vhazování na útočné polovině, míč do hry uvedl Gaëtan Bong. Jeho hod však nenalezl přesně spoluhráče.

73

Michail Antonio se dostal po přihrávce spoluhráče do zakončení a jeho projektil zneškodnil brankář.

73

Anthony Knockaert centroval před branku, následně hlavičkoval jeho spoluhráč, který o malý kousek minul branku.

72

Domácí celek nyní diktuje tempo hry a svou aktivitou si vybojoval rohový kop.

71

Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Alírezá Džahánbachš, přichází José Izquierdo.

70

Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, domácí celek stále vede o jednu branku a za malý moment bude střádat,

70

Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Andrij Jarmolenko, přichází Lucas Pérez.

67

Alírezá Džahánbachš byl nyní zcela správně pomezním sudím nachytaný v postavení mimo hru. Domácí akce tak nemohla pokračovat.

66

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden tým se nemůže propracovat na útočnou část hry plochy.

64

Hra je nyní přerušena pro postavení mimo hru. Do střelecké pozice se pokoušel probojovat Gaëtan Bong se chtěl dostat do šance, ale byl v postavení mimo hru.

62

Felipe Anderson se pokoušel samostatně dostat do zajímavé střelecké pozice, ale prosadit se nedokázal. Obrana Hove Albionu byla pozorná.

61

Žlutou kartu dostává Beram Kayal (Brighton & Hove Albion FC).

60

Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Pedro Obiang, přichází Michail Antonio.

59

Fabián Balbuena se propracoval do střelecké pozice, jeho rána byla zblokvoaná.

59

Hosté rozehrávají volný kop. Centr, který se následně vracel před branku odvrátila obrana hostů do bezpečí.

58

Žlutou kartu dostává Alírezá Džahánbachš (Brighton & Hove Albion FC).

57

Hostující Marko Arnautović vidí žlutou kartu za hodně zbytečný faul na soupeře. Rozehrávat tak bude Brighton.

55

Rohový kop nyní vybojoval hostující celek Centr se sice snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

53

Felipe Anderson se dostal do zajímavé střelecké pozice, jeho ránu vyrazil brankář na roh. Skvěle to nyní sehráli domácí a mnoho je od vstřelené branky nedělilo.

52

Gaëtan Bong to zkoušel individuálně, ale jeho akce postrádala důraznější zakončení.

51

Fabián Balbuena hledal spoluhráče před brankou, ale jeho projektil dokázala zblokovat obrana, a tak se směr hry otáčí.

49

Hostující celek vybojoval míč na polovině hrací plochy, ale nedokázal se propracovat do výraznější střelecké pozice. Domácí hráči hrají zodpovědně.

47

Sledujeme klidnější pasáž hry v úvodu druhého poločasu. West Ham prohrává o jednu branku, a tak nyní musí poněkud otevřít hru.

47

Po poločasové přestávce pokračuje tento zápas, který zatím nabídl jedinou branku, druhým poločasem.

46

Sledovali jsme zajímavý první poločas. Šance si vypracovaly oba týmy, ale viděli jsme jen jeden gól. Glenn Murray se dokázal z předbrankového prostoru prosadit, a tak určil průběžný stav tohoto zápasu. Ve zbytku poločasu jsme větší šanci neviděli.

45+1

45+1

Hosté poslali balon nad branku, poločas končí.

45+1

Jedna minuta se bude nastavovat.

45

Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

43

Rohový kop pro hostující celek. Centr se snesl před branku, ale obrana si snadno dokázala poradit.

42

Arthur Masuaku se propracoval do šance, jeho projektil byl zblokovaný.

41

Andrij Jarmolenko nedokázal zpracovat rychlý pas spoluhráče. Následně Arthur Masuaku odrazil míč od soupeře do zámezí. Rohový kop.

41

West Ham United má momentálně územní převahu, ale nemůže se propracovat do výraznější střelecké pozice.

39

Hostující celek kombinuje na polovině hrací plochy a pokouší se propracovat do výraznější střelecké pozice. Domácí ale zodpovědně brání.

37

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Hraje se spíše na polovině hrací plochy.

35

Łukasz Fabiański po ofsajdu domácího celku bude rozehrávat volný kop.

34

Andrij Jarmolenko pálil z dobré střelecké pozice, jeho projektil dokázal zastavit brankář. Domácí gólman stále drží jednobrankové vedení svého celku.

33

Žlutou kartu dostává Shane Duffy (Brighton & Hove Albion FC).

31

Půlhodina hry je pryč. Pablo Zabaleta ránou z pravé strany minul branku domácího celku. Nebyla to špatná rána, ale scházela přesnost.

30

Alírezá Džahánbachš z rychlé potiakce zakončoval. Jeho rána pravou nohou končí ve středu branky, a tak mohl snadno zasáhnout brankář.

29

Mark Noble se propracoval do střelecké pozice po rychlé akci. Mathew Ryan byl pozorný a dokázal si poradit s tvrdou ránou soupeře.

27

Hostující celek se pokouší rychle vyrovnat. Issa Diop pálil do obránce, a pak se už do střelecké pozice nepropracoval.

25

Brighton právě vstřelil branku!
Domácí celek se dostal do vedení. Tentokrát to už vyšlo. Beram Kayal přihrál spoluhráči před branku. Tam byl GLENN MURRAY, který neměl výraznější problém se zakončením. Hostující obrana si nyní nepohlídala nabíhajícího hráče, což se ukázalo jako rozhodující. Asistence: Beram Kayal.

23

Hostující celek rozehrává od své branky, Łukasz Fabiański se dostal do potíží, ale dokázal si nakonec poradit.

20

Solly March vypálil levou nohou po přihrávce Anthonyho Knockaerta. Jeho rána končí vysoko nad brankou. Míč do hry uvede gólman.

20

Dvacet minut hry je pryč, sledujeme rychlý fotbal, který musí fanoušky bavit.

19

Hosté přišli na útočné polovině o míč, a tak se do rychlé střelecké pozice dostal Glenn Murray. Jeho rána ze střední vzdálenosti končí mimo branku.

17

Arthur Masuaku vhazuje na své polovině, nyní sledujeme klidnější pasáž hry.

16

West Ham vybojoval autové vhazování, a tak může pokračovat v pohybu na útočné polovině.

15

Hosté rozehrávali rohový kop. Centr se snesl před branku a obrana si dokázala poradit jen za cenu rohu. Čtvrtý roh pro hráče ve vínových dresech.

14

West Ham United centroval před branku, Felipe Anderson poslal balon do hry. Následně zakončoval jeden z jeho spoluhráčů. Rána byla zblokovaná na roh.

12

Solly March vybojoval volný kop na obranné polovině.Domácí celek tak rozehrál postupnou akci.

12

West Ham se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale přihrávka před branku postrádala přesnost.

8

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, mnoho šancí momentálně k vidění není.

6

Znovu to byl Anthony Knockaert, kdo zakončoval. Tentokrát rozehrával volný kop, přímou střelu na branku kryje gólman.

4

Anthony Knockaert se nyní propracoval do střelecké pozice, jeho ránu kryje připravený hostující brankář. Łukasz Fabiański byl pozorný a nenechal se zakončením z blízkosti překonat.

4

Mnoho šancí úvodní minuty nenabízí. Domácí Anthony Knockaert zakončoval nepříliš důraznou střelou. Brankář byl pozorný.

3

Hostující celek rozehrával rohový kop. Centr se sice snesl před branku, ale domácí obránce Gaëtan Bong odhlavičkoval míč do bezpečí.

2

Andrij Jarmolenko byl faulovaný soupeřem. Rozehrávat tak budou hosté.

1

Brighton & Hove Albion FC: Ryan – Bruno, Duffy, Dunk, Bong – Knockaert, D. Pröpper, Kayal, March – Džahánbachš – G. Murray.
Náhradníci: Button – Andone, Balogun, Bissouma, Bernardo, Izquierdo, Locadia.

West Ham United: Fabiański – Zabaleta, Balbuena, Diop, Masuaku – Rice – Jarmolenko, Noble, Obiang, Anderson – Arnautović.
Náhradníci: Adrián – Antonio, Cresswell, Fredericks, Ogbonna, Lucas Pérez, Snodgrass..

Hráči mimo sestavu
Domácí nebudou moci pravděpodobně spoléhat na Grosse a Shephensena. Seznam hostujících hráčů mimo sestavu je výrazně delší: Carroll, Lanzini, Ried, Sanches, Wilshere a Chicharito.

Brighton & Hove Albion FC
Domácí celek je na tom ještě hůře než hosté. Sedm odehraných zápasů s bilancí 1-2-4 a pět vybojovaných bodů stačí na patnáctou pozici. Z posledních pěti zápasů Albion nevyhrál ani jeden. Nestačil na Liverpool 0:1, Tottenham 1:2 a Manchester City 0:2. Remizoval s Fulhamem 2:2 a Southaptonem 2:2. V posledních dvou zápasech vstřelil jen jedinou branku, a tak musí výrazně zpřesnit střelbu, pokud chce pomýšlet na výhru.

West Ham United
Tento tým odehrál sedm zápasů v Premier League a neprožívá povedený vstup do sezóny. Má bilanci 2-1-4 a skóre 8:12. Se sedmi body je na čtrnácté pozici. Z posledních pěti zápasů. West Ham dva vyhrál, dva prohrál a remizoval jednou. Nestačil na Arsenal 1:3 a Wolves 0:1. United porazili Everton 3:1 a Manchester United 3:1. Bezbranková remíza se narodila s Chelsea.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Premier League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Brighton & Hove Albion FC a West Ham United.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.