Souhrn
Přípravný zápas
22. 3. 2018 15:00
FK Viktoria Žižkov
1
:
4
(1:0)
SG Dynamo Drážďany
(3')Musa(57')Testroet(64')Testroet(66')Aosman(75')Koné
Další zápasy kola
Přípravný zápas - 21. 1. 2018
Slavia 5:0 Žižkov Přípravný zápas - 20. 1. 2018
Vlašim 0:2 Teplice Zlín 2:0 Opava Karviná 1:1 Piast Gliwice Slovácko 4:0 Vítkovice Žilina 2:0 Ostrava Zlín 3:3 Opava Dunajská Streda 1:2 Olomouc Cottbus 2:0 Dukla Praha Dobrovice 0:2 Příbram Brno 2:0 Nitra Plzeň 0:5 Salzburg Přípravný zápas - 23. 1. 2018
Ml. Boleslav 0:1 Varnsdorf Vyšehrad 1:3 Teplice Přípravný zápas - 24. 1. 2018
Olomouc 3:0 Opava Karviná 0:0 Frýdek-Místek Plzeň 1:5 Šanghaj Šenhua Přípravný zápas - 25. 1. 2018
Sparta 3:0 Vltavín Zenit 5:1 Slavia Přípravný zápas - 26. 1. 2018
Karviná 0:1 Raków Liberec 1:1 Austria Přípravný zápas - 27. 1. 2018
Pardubice 0:0 Jihlava Ústí n. L. 1:4 Dukla Praha Zlín 3:1 Třinec Ostrava 3:3 Michalovce Přípravný zápas - 28. 1. 2018
Zabrze 0:3 Teplice Rapid 1:1 Slovácko Kazaň 1:0 Bohemians 1905 Śląsk 0:1 Ml. Boleslav Přípravný zápas - 29. 1. 2018
Brondby 2:2 Slavia Liberec 2:1 Partizan Přípravný zápas - 30. 1. 2018
Ostrava 2:0 Šinnik Jaroslavl Śląsk 2:1 Karviná Austria 0:2 Brno SonderjyskE 0:1 Ostrava Hr. Králové 1:1 Brno Jablonec 2:1 Hammarby IF Přípravný zápas - 31. 1. 2018
Soligorsk 2:1 Teplice Gabala 1:3 Bohemians 1905 Sparta 2:1 Aalborg Guangzhou FC 1:5 Slavia Přípravný zápas - 1. 2. 2018
Dukla Praha 1:3 Rostov Plzeň 5:1 Legia Přípravný zápas - 2. 2. 2018
Loko Plovdiv 1:0 Ostrava Trnava 2:3 Hr. Králové Čukarički 0:0 Karviná Maribor 0:3 Olomouc Přípravný zápas - 3. 2. 2018
Hobro IK 3:2 Slovácko Sparta 3:0 Hebei CFFC Šachtar 3:2 Slavia Brno 1:2 Dunajská Streda Liberec 3:2 Ufa Soligorsk 3:1 Ml. Boleslav Partizan 2:0 Teplice Vardar 2:2 Slovácko Din. Moskva 1:1 Jihlava Jablonec 1:1 Dalkurd FF Žalgiris Vilnius 2:2 Bohemians 1905 Přípravný zápas - 4. 2. 2018
Nitra 0:0 Karviná Dukla Praha 0:1 Vardar Plzeň 0:0 Ried Přípravný zápas - 5. 2. 2018
Aarhus 1:1 Jablonec Přípravný zápas - 6. 2. 2018
Čer. Oděsa 2:3 Jihlava Ol. Doněck 3:0 Ostrava BATE 1:0 Brno FK Suduva 0:1 Zlín Ml. Boleslav 2:0 Dobrovice Přípravný zápas - 7. 2. 2018
Pardubice 0:0 Liberec jun. Dukla Praha 0:0 Újpest FC Plzeň 2:1 Guizhou Zhicheng Sparta 1:2 Spartak Přípravný zápas - 9. 2. 2018
Brno 0:1 Chabarovsk Přípravný zápas - 10. 2. 2018
Jihlava 2:0 Vlašim Jablonec 5:0 Štěchovice Trnava 3:1 Karviná Zlín 3:2 Slovan Bratislava Olomouc 1:2 Liberec Teplice 1:0 Táborsko Ostrava 2:3 Slavia Ml. Boleslav 4:0 Č. Budějovice Bohemians 1905 1:0 Ružomberok Přípravný zápas - 22. 3. 2018
Žižkov 1:4 Dynamo Drážďany Přípravný zápas - 16. 6. 2018
Trnava 0:0 Brno Přípravný zápas - 19. 6. 2018
Doubravka 0:7 Plzeň Přípravný zápas - 20. 6. 2018
Brno 2:1 Slovan Bratislava Přípravný zápas - 22. 6. 2018
Slovácko 2:0 ŠKF Sereď Přípravný zápas - 23. 6. 2018
Karviná 2:4 Cracovia Hr. Králové 2:7 Bohemians 1905 Liberec 1:2 Ústí n. L. Ostrava 1:0 Ružomberok Sparta 1:2 Trenčín Č. Budějovice 2:1 Příbram Olomouc 3:1 L. Mikuláš Jihlava 1:1 Pardubice Slovan Bratislava 2:2 Ml. Boleslav Sparta 4:2 Trenčín Klatovy 0:6 Plzeň Opava 2:1 Vítkovice TJ Sokol Lanžhot 1:6 Brno Opava 1:0 Žilina Přípravný zápas - 24. 6. 2018
Chotěboř 1:9 Slavia Přípravný zápas - 26. 6. 2018
Bohemians 1905 5:1 Trenčín Karviná 3:1 Zabrze Opava 2:3 Nitra Přípravný zápas - 27. 6. 2018
Jablonec 1:1 Jihlava Sparta 0:0 Ružomberok Olomouc 2:3 Třinec Teplice 1:2 Ústí n. L. Sokolov 0:2 Plzeň Trnava 4:2 Slovácko Ferencváros 1:1 Zlín Olomouc 3:0 Hr. Králové Vlašim 1:4 Dukla Praha Táborsko 4:0 Příbram Ml. Boleslav 3:0 Varnsdorf Ostrava 4:0 Z. Moravce - Vráble Přípravný zápas - 29. 6. 2018
Liberec 2:4 Varnsdorf Neugersdorf 0:1 Liberec Přípravný zápas - 30. 6. 2018
Trnava 0:3 Olomouc Ml. Boleslav 5:0 Sokolov Wisła 2:3 Karviná Celtic 0:1 Bohemians 1905 Lokomotive Lipsko 0:6 Teplice Nitra 3:0 Brno Vlašim 2:6 Jablonec Příbram 0:1 Hr. Králové Opava 3:2 Opolí Trenčín 3:3 Slovácko Přípravný zápas - 1. 7. 2018
Č. Budějovice 3:4 Plzeň Přípravný zápas - 15. 7. 2018
Liberec 1:1 Śląsk
Sestavy
Soukup – Hašek, Pardubský, Toml, Trávníček – Volek, Čermák, Moravec, Čmelík – Frimmel – Musa. | H1 -Wiegers – F. Müller, Franke, Stelzer, Kreuzer – Aosman, Lumpi (C), Konrad, Möschl – Röser, Mlapa H2 – Schwaebe – Hartmann, Benatelli, Berko, Heise, Müller, Seguin, Ballas, Kone, Hauptmann, Testroet |
1. poločas
Góly3' Musa | |
2. poločas
Góly57' Testroet 64' Testroet 66' Aosman 75' Koné | |
Střídání81' Dressler 81' Čermák |