Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Dobrou noc!

Real Madrid tedy 3. června změří v Cardiffu síly s italským Juventusem! Půjdu o atraktivní reprízu finále z roku 1998!

Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 7:6. Rohy: 7:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 23:7.

Atlético Madrid(4-4-2)

13 Oblak
Oblak
Giménez
56. min Partey
Koke
76. min Correa
Torres
56. min Gameiro

Casemiro
77. min Vázquez
19 Modrić
Modrić
22 Isco
Isco
88. min Morata
Benzema
77. min Asensio

• 21Morata

Je dobojováno! Real Madrid postupuje do finále Ligy mistrů! Domácí Atlético zažilo parádní vstup do dnešního duelu! Už ve 12. minutě se po rohovém kopu prosadil Ñíguez Saúl ! O čtyři minuty později navíc po Varanově faulu zahrávalo Atlético pokutový kop, který se štěstím proměnil Antoine Griezmann a domácí vedli už 2:0! Poté se však domácí stroj poněkud zadrhl a tři minuty před přestávkou přišel trest. Kroosovu střelu dorazil za Oblakova záda Isco! Po přestávce zahodil velkou šanci na vyrovnání Ronaldo! Na druhé straně hrozil zejména Antoine Griezmann, jenže francouzský střelec už svou druhou branku nepřidal. Simeone ještě oživil hru příchodem Gameira, jež měl několik dobrých možností, ale ani on už s postupem Realu do finále Ligy mistrů nic nenadělal!

90+3

90+2

Antoine Griezmann ještě zkusil štěstí střelou z hranice pokutového území. Levačkou mířil na zadní tyč a pořádně protáhl Keylora Navase! Atlético ještě rozehraje rohový kop.

90+1

V závěrečných minutách začalo silně pršet. Domácím fanouškům to však vůbec nedaří. Příznivci Atlética děkují svým hráčům za výkony v letošní sezóně Ligy mistrů.

90

Nastavují se dvě minuty!

90

Gabi se opřel do odraženého míče. Jeho ránu zpoza hranice pokutového území ještě tečoval Gabi, který se ale nacházel za hranicí ofsajdu.

89

Nováček na hřišti Morata se okamžitě pustil do útočného akce Realu Madrid. Morata si naběhl na Ronaldovu přihrávku, ale neuspěl ve sprinterském souboji se Savićem.

88

Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Álvaro Morata.

87

Diego Godín se přesunul na pozici hrotového útočníka a snaží se vyhrávat hlavičkové souboje pro Griezmanna a Correu. Ramos mu nyní nedal šanci.

85

Ángel Correa neudržel nervy na uzdě a naprosto zbytečně fauloval Cristiana Ronalda. Domácí útočník za svůj zákrok vidí žlutou kartu.

85

Yannick Ferreira-Carrasco se při návratu na vlastní polovinu dopustil nedovoleného zákroku na Marcela. Real s přehledem kontroluje závěrečné minutky dnešního střetnutí.

84

Také fanoušci Atlética si užívají závěr dnešního utkání. Atlético má sice k postupu daleko, ale pro domácí příznivce jde o poslední duel Ligy mistrů na domovském stánku.

83

Filipe Luís vymyslel prudkou pobídku do pokutového území. Po míči se natahovali hned tři fotbalisté Atlética, ale ani jeden z nich na něj nedosáhl.

82

Real znovu získal míč na své kopačky a hosté kombinují na polovině hřiště. Asensio přenesl míč na levou stranu a hosté šetří cenné vteřinky.

81

Yannick Ferreira-Carrasco si na hranici šestnáctky chystal míč na pravačku. Okamžitě k němu přistoupili dva zadáci Realu a Varane mu míč vypíchl.

80

Až nyní se hosté po delší době vymanili z rostoucího tlaku Atlética. Raphaël Varane vybojoval míč na hranici šestnáctky a vydal se s ním na polovinu soupeře.

79

Ángel Correa obdržel přihrávku na hranici pokutového území a patičkou se ještě snažil vybídnout Griezmanna. Francouzský střelec se však nenatlačil před obránce.

78

Gameiro zahodil další obrovskou možnost! Ángel Correa předložil míč před odkrytou branku Realu Madrid, ale Gameiro v dobré pozici nedokázal zakončit!

77

Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Marco Asensio.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Casemiro, přichází Lucas Vázquez.

76

Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Koke, přichází Ángel Correa.

75

Antoine Griezmann sice dohnal míč na hrací ploše, ale při zpracování vyběhl až k reklamním banerům a dobíhající Casemiro vyvezl balón do bezpečí.

74

Mohlo být vyrovnáno! Aktivní Marcelo znovu poslal parádní centr do pokutového území, na který si před Luísem naskočil Benzema a prudkou hlavičkou rozvlnil boční síť!

73

Gabi poslal nadýchaný centr na malé vápno, kde se do zakončení tlačil Antoine Griezmann, jenže se svým vzrůstovým handicapem proti Ramosovi neuspěl.

72

Kevin Gameiro se pustil do průniku mezi obránce Realu Madrid. Hostující zadáci vzali Gameira do kleští a faulovali jej. Atlético bude zahrávat další standardní situaci.

71

Také Atlético nyní zahrávalo rohový kop. Centr přilétl na malé vápno a Navas míč vyboxoval. Jeden z domácích hlavičkářů se navíc dopustil útočného faulu.

70

Filipe Luís si netroufl na kličku kolem Casemira a z otočky raději hledal Kokeho. Druhý jmenovaný se k balónu nedostal, jelikož před ním zakročil obránce.

69

Real vybojoval další rohový kop. Jeho rozehrávky se tentokrát ujal Toni Kroos. Německý záložník vymyslel centr na hranici šestnáctky, odkud se do míče opřel Modrič! Jeho rána sice zapadla do branky, ale do hry se zapojil Ronaldo, který stál v ofsajdu!

68

Marcelo prohnal domácí obránce po levé straně. Se zadákem Realu se vrátil Thomas Partey, který Marcela odzbrojit dobře načasovaným skluzem.

67

Domácí mohli přidat další branku! Yannick Ferreira-Carrasco nejprve prověřil Navase utajenou střelou, kterou Navas zneškodnil a hostující brankář si poradil také s hlavičkou střídajícího Gameira!

66

Marcelo si na hranici ofsajdu převzal přihrávku na levou stranu, předal míč Benzemovi, který ještě hledal Ronaldo, avšak obrana Atlética tentokrát byla pozorná.

65

Marcelo motal hlavy obráncům na hranici pokutového území. Brazilský šikula tentokrát neodcentroval, ale raději předal míč Iscovi. Real pokračuje v kombinaci.

64

Střídající Gameiro si řekl o přihrávku mezi obránce, jenže prudká pobídka byla nepřesná a domácí útočník se přes Ramose neprodral do volného prostoru.

63

Tempo hry v posledních minutách pořádně opadlo. Oba týmy se střídají v držení míče, ale s balónem kombinují převážně obránci.

62

Ramos přenesl hru na pravou stranu, kde číhal Isco. Hostující fotbalista si míč zpracoval, ale raději jej vrátil spoluhráčům z defenzívy.

61

Gabi dojel u postranní čáry Casemira. Hlavní rozhodčí měl celou akci přímo před sebou, ale rozhodl se nepískat nedovolený zákrok.

60

Stefan Savić nakopl balón z vlastní poloviny. Jeho přihrávka měla směřovat na Griezmanna, ale stopeři Realu pohlídali cestu míče do zámezí.

59

Real zahrával další rohový kop. Toni Kroos vykouzlil zajímavý centr na přední tyč. Antoine Griezmann se odpoutal od Casemira a odhlavičkoval míč ze šestnáctky.

58

Mohlo být vyrovnáno! Marcelo se na levé straně pokutového území dostal do volného prostoru a přízemním centrem našel Ronalda, který jen těsně minul domácí branku!

57

Casemiro dostal přihrávku do volného prostoru a okamžitě prodloužil míč na Ronalda. Portugalský střelec byl okamžitě zdvojen a přišel o míč.

56

Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Fernando Torres, přichází Kévin Gameiro.
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází José Giménez, přichází Thomas Partey.

55

Ronaldo se hnal za další vysokou pobídkou za obranu Atlética. Stoper Stefan Savić tentokrát uspěl v hlavičkovém souboji a dopravil míč do bezpečí.

54

Yannick Ferreira-Carrasco si na hranici pokutového území zpracoval povedenou přihrávku z levé strany, jenže míč mu utekl za čáru.

53

Benzema hledal zpětnou přihrávkou rozběhnutého Marcela. Druhý jmenovaný obdržel přihrávku na paty a balón mu uskočil k připraveným obráncům.

52

Luka Modrić vystihl Gabiho úmysl přenést hru na levou stranu a hlavou přizvedl míč do autu. Atlético bude vhazovat na polovině soupeře.

51

Raphaël Varane vystoupil do souboje s Torresem a ve vzduchu mu nedal šanci na úspěch. Real může uklidnit hru kombinací na své polovině.

50

Míč si připravil Antoine Griezmann. Francouzský střelec vypálil levačkou přes zeď, jenže míč vystoupal příliš vysoko a prolétl nad břevnem.

49

Filipe Luís podpořil ofenzívu Atlética náběhem po levé straně a odcentroval na hranici pokutového území. José Giménez byl faulován a také Atlético rozehraje zajímavý přímý kop.

48

Tentokrát zahrával Real standardní situaci z hranice pokutového území. Cristiano Ronaldo zkusil štěstí z ostrého úhlu a Oblak musel jeho povedenou dělovku vyrazit.

47

Real zahrával hned v úvodu druhého poločasu rohový kop. Exekuce se ujal Toni Kroos. Na centr si naskakoval Cristiano Ronaldo, jenže Portugalec na míč nedoskočil.

46

Atlético obstaralo výkop do druhého poločasu dnešního duelu. Ani jeden z trenérů nepřichystal do druhého poločasu změnu. Domácí se musejí hnát do útoku.

46

První poločas je minulostí! Atlético vlétlo do utkání jako velká voda! Už v páté minutě mohl otevřít skóre Koke, ale Navas vytáhl parádní zákrok! Atlético se do vedení dostalo ve 12. minutě. Po rohovém kopu se nechytatelnou hlavičkou prosadil Ñíguez Saúl ! O čtyři minuty později navíc přidal druhou branku z pokutového kopu Antoine Griezmann ! Atlético se dostalo zpátky do hry o postup a nadále se snažilo útočit. Ve 42. minutě ale přišla studená sprcha! Benzema se krásně uvolnil a po Kroosově střele dorazil míč do sítě Isco! Do kabin se proto odchází za stavu 2:1.

45+3

45+3

Ronaldo zahrál rukou a Atlético ještě zahrávalo přímý kop. Na centr si v těžké pozici naskočil Stefan Savić, jehož zakončení bylo hodně nepřesné.

45+2

Ronaldo operoval s míčem na levé straně a pokusil se napodobit Benzemu. Stefan Savić tentokrát přistoupil k soupeři důrazně a míč se od něj odrazil do zámezí.

45+1

Naopak Fernando Torres je zpátky na nohou a okamžitě se pustil do slovní přestřelky s Ronaldem. Oba si vyměnili několik názorů.

45

45

V samotném závěru prvního poločasu se Keylor Navas srazil s Torresem. Hostující brankář zůstává ležet na hranici pokutového území a drží se za zápěstí. Tohle by pro Real byla velká komplikace.

44

Isco si vstřelené brance hodně věří! Španělský šikula se efektní kličkou zbavil obránce u postranní čáry a vyvezl míč na polovinu Atlética.

42

Real Madrid právě vstřelil branku!
Real Madrid snižuje ještě před přestávkou! Karim Benzema udržel míč u rohového praporku, parádní kličkou se zbavil Saviće, prosmýkl se do šestnáctky a vybídl ke střele Kroose. Německý reprezantant sice Oblaka nepřekonal, ale gólman Atlética vyrazil míč před sebe a důrazný ISCO jej dopravil za brankovou čáru!

41

Toni Kroos se díky skvělé práci s míčem dostal k odcentrování do pokutového území. Jeho pobídka směřovala na Ronalda, před kterým zažehnal nebezpečí Godín.

40

Real se nyní usadil v blízkosti pokutového území svého městského rivala. Nikdo z fotbalistů v černých dresech nedopravil míč před branku.

39

Isco se pěknou kličkou v pokutovém území zbavil Giméneze a pohotově vypálil. Rána mu však nesedla a z ostrého úhlu daroval Oblakovi snadný zákrok.

38

José Giménez poslal dlouhé vhazování až do pokutového území. Marcelo dával dobrý pozor a vyhlavičkoval balón ven z pokutového území. Atlético přesto zůstává u míče.

37

Také domácí kapitán Gabi si za protesty směrem k hlavnímu arbitrovi vykoledoval žlutou kartu.

36

José Giménez poslal dlouhý míč z autového vhazování. Na jeho přihrávku si naběhl Antoine Griezmann, jehož pobídka na hranici pokutového území byla nepřesná.

35

Toni Kroos rozjel další kombinaci Realu Madrid na polovině soupeře. José Giménez skvěle vystoupil na pravé straně a odkopl míč do zámezí.

34

Za následné protesty viděl žlutou kartu také Sergio Ramos.

34

Diego Godín ve středovém kruhu sestřelil Cristiana Ronalda. Hostující fotbalisté se ihned pustili do hlavního rozhodčího. Godín dostává žlutou kartu.

33

Atlético zahrávalo standardní situaci. Yannick Ferreira-Carrasco chtěl obloučkem do pokutového území uvolnit Saúla, avšak jeho přihrávka byla příliš prudká.

32

Isco přenechal míč Casemirovi, který si dvacet metrů od branky přehodil míč na pravačku a vypálil. Jeho dělovka trefila prvního obránce Atlética.

31

Antoine Griezmann si chtěl přehodit míč přes Casemira, jenže hostující fotbalista jeho kličku vystihl a získal míč pro Real. Atlético však napadá velmi vysoko.

30

Filipe Luís poslal slabou přihrávku na Griezmanna. Před francouzského útočníka vystoupil Luka Modrić, který získal míč pro sebe.

19

Po centru se nakonec dostal k míči kapitán Sergio Ramos, ale měl to hodně složité a branku trefit nedokázal.

18

A po zásahu domácího hráče je tu další roh pro Real.

18

Po zisku míče ale šli dopředu hosté, kteří vybojovali svůj první rohový kop.

17

Domácí pokračují ve skvělém výkonu a stále se tlačí dopředu.

15

Atlético právě vstřelilo branku!
K míči se postavil ANTOINE GRIEZMANN, který s velkou dávkou štěstí dostal míč za Navase a Atlético tedy vede 2:0! No, to bude ještě hodně zajímavé, protože náskok Realu už je pouze jeden gól!

14

Pokutový kop pro Atlético!

14

Hosté ale získali míč a hned šli dopředu. Nakonec to na sebe vzal Isco, ale po jeho ráně skončil míč nad brankou Atlética.

13

A domácí jsou samozřejmě ještě více při chuti. Hned získali míč a usadili se na polovině Realu, který zatím příliš neví, co má hrát.

12

Domácí jdou zcela zaslouženě do vedení 1:0! Po rohovém kopu, který rozehrával Koke, si na míč naskočil ÑÍGUEZ SAÚL a nechytatelnou hlavičkou překonal Navase!

12

Po centru ale sebral míč Navas, který tak pomohl svým zadákům. Hostující brankář se zatím vůbec nenudí.

11

Rohový kop pro Atlético.

11

Nakonec z pravé strany odcentroval Yannick Ferreira-Carrasco, ale k míči se žádný z jeho spoluhráčů neprodral a míč tak doputoval do zámezí.

10

U míče už jsou opět hráči Atlética, kteří se snaží něco vymyslet. Zatíám ale kombinují daleko od branky, kterou střeží Navas.

8

Z dálky to nyní vyzkoušel domácí Ñíguez Saúl, ale jeho přízemní pokus byl velmi nepřesný a Navas nemusel zasahovat. Hostující brankář s rozehrávkou samozřejmě vůbec nepospíchá.

6

Další žlutou kartu uviděl domácí obránce Stefan Savić.

6

Z prvního rohu ale nic nebylo. Domácí ale začali velmi dobře, hrají aktivně a je jasné, že se o postup do finále ještě poperou.

5

Po centru z pravé strany se na malém vápně k míči prodral Koke, ale byl v úhlu a ve skluzu nedokázal dostat míč za Navase, který ho vyrazil na rohový kop!

4

Danilo trefil kopačkou do obličeje Luíse a vyfasoval žlutou kartu.

4

Real drží míč a nikam nepospíchá. Domácí ale velmi aktivně a vysoko napadají, takže hráči hostujícího celku mají problémy.

3

Na druhé straně hřiště povedou kombinaci pokazil na hranici velkého vápna Isco, který nezvládl finální přihrávku a odevzdal míč domácím.

2

O první zakončení se postaral domácí Antoine Griezmann, ale Keylor Navas nemusel zasahovat a bude rozehrávat od své branky.

1

A začalo se velmi zostra. Torres hned fauloval Ramose, který zůstal ležet na trávníku.

1

Úvodní výkop obstarali hráči Realu Madrid, kteří hrají v černých dresech. Domácí ve své klasické kombinaci.

1

Úvodní oficiality jsou za námi a duel může začít, jdeme na to!

Hráči obou celků jsou na trávníku, takže semifinálový duel mezi Atléticem Madrid a Realem Madrid začne za malý okamžik.

Atlético Madrid: Oblak – J. Giménez, Savić, Godín, Luís – Koke, Gabi (C), Saúl, Ferreira-Carrasco – F. Torres, Griezmann.
Náhradníci: Moyà – Á. Correa, Tiago, Lucas Hernández, Gameiro, Partey, Gaitán.

Real Madrid CF: Navas – Danilo, Ramos (C), Varane, Marcelo – Kroos, Casemiro, Modrić – Isco – Benzema, Ronaldo.
Náhradníci: Casilla – Nacho Fernández, James Rodríguez, Asensio, L. Vázquez, Kovačić, Morata.

Rozhodčí: Çakır – Duran, Ongun.

První semifinálový zápas

Úvodní duel patřil Realu Madrid, který na svém hřišti dominoval, byl jasně lepší a nakonec vyhrál jasně 3:0. O všechny branky se postaral Cristiano Ronaldo, který v Lize mistrů nastřílel 102 branek, což se nikomu jinému nepovedlo. Real tedy po výhře má do finále o poznání blíže, ale dnes to bude ještě zajímavé.

Real Madrid

Real začal ve skupině s označením F, kde byl ještě Dortmund, Legia a Sporting. Hvězdný celek nakonec obsadil druhou pozici, když před ním skončil Dortmund. Real ve skupině ani jednou neprohrál, ke třem výhrám přidal tři remízy.

V osmifinále hrál Real s Neapolí a byl to velmi ofenzivní dvojzápas. Real Madrid vyhrál dvakrát 3:1 a zcela zaslouženě postoupil do další fáze, kde vyzval Bayern. V Allianz Areně Real prohrával 0:1, Vidal navíc ještě nedal penaltu, ale pak Real zabral a nakonec v Německu vyhrál 2:1. Stejným výsledkem ale vyhrál Bayern na Realu, jenže v prodloužení dominoval španělský celek a nakonec po výhře 4:2 postoupil do semifinále.

V LaLize je Real zatím na druhém místě, má 84 bodů, což je stejně, jako má Barcelona, ovšem nutno dodat, že madridskýž celek má zápas k dobru a k titulu má tedy o poznání blíže.

V základní skupině Ligy mistrů hrálo domácí Alético ve skupině D, kde byl ještě Bayern, Rostov a PSV. Madridský celek nasbíral 15 bodů a nakonec skupinu ovládl a postoupil tedy z prvního místa. Nutno dodat, že ze šesti zápasů prohrál pouze jednou, to v posledním utkání na hřišti Bayernu.

V osmifinále hrálo Atlético s Leverkusenem. V Německu vyhrálo Atlético 4:2, doma remizovalo 0:0 a zaslouženě postoupilo. Ve čtvrtfinále se Atlético na postup nadřelo. Nejdříve doma vyhrálo 1:0 a v Anglii nakonec ubránilo remízu 1:1, takže šlo do semifinále.

V LaLize je Atlético na třetí pozici, kde také skončí, protože na druhé místo ztrácí deset bodů a na třetí pozici má k dobru bodů pět.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Liga mistrů má na programu druhé semifinále, kde v rámci madridského derby vyzve Atlético hvězdný Real. Tento duel nemá favorita, ale nutno dodat, že do velkého finále má o poznání blíže hostující Real Madrid.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.