To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Utkání končí zaslouženým vítězstvím Leicesteru, který z 0:1 dokázal otočit na konečných 4:1. Hostům patřil zejména druhý poločas, kdy zpřesnili hru a nakonec soupeři nasázeli tři góly, kterým definitivně zlomili odpor soupeře. Diváci začali The Hawthorns opouštět již po gólu Mahreze na 2:1 pro Leicester, ti co zůstali, je pak následovali po gólu na 1:3 z pohledu WBA. To se tak ani dnes z vítězství neraduje.

90+4

West Bromwich AlbionWest Bromwich Albion(4-3-3 )

Krychowiak
59. min Field
Livermore
11 Brunt
Brunt
Phillips
70. min Rodriguez
Rondón
17 Burke
Burke
83. min Robson-Kanu

Mahrez
88. min Diabaté
20 Okazaki
Okazaki
60. min Iheanacho
7 Gray
Gray
67. min Albrighton

90+3

Zákroky brankáře Leicesteru Schmeichela – 1.

90+3

Zákroky brankáře WBA Fostera – 2.

90+3

Leicester právě vstřelil branku!
Hřebíček do rakve WBA dává po rohovém kopu hlavičkující VICENTE IBORRA.

90+1

Rozhodčí nastavil čtyři minuty, dohrává se již jen z povinnosti.

90

Je tu poslední minuta řádné hrací doby, utkání je již rozhodnuté a v podstatě se dohrává z povinnosti.

88

Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Riyad Mahrez, přichází Fousseni Diabaté.

86

Hosté připravují poslední střídání, do hry se chystá Fousseni Diabaté.

85

Autové vhazování domácích, z levé strany, na útočné polovině.

84

Harry Maguire (Leicester) hlavičkuje po rohovém kopu vedle branky Leicesteru.

83

Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Oliver Burke, přichází Hal Robson-Kanu.

82

Rohový kop pro Leicester, hosté rozehrají z levé strany.

81

Riyad Mahrez (Leicester) si navedl míč z pravé strany do vápna, udělal kličku obránci, vystřelil, ale trefil jen nohu před sebou stojícího protihráče.

80

Žlutou kartu dostává Jake Livermore (West Bromwich Albion).

80

Posledních deset minut řádné hrací doby, na hráčích WBA je vidět, v jak velké nepohodě hrají, nyní to platí dvojnásob.

78

Tato sezóna zdá se, z pohledu WBA, bude sestupová... přitom dnešní zápas tak dobře začal.

76

WBA má k vyrovnání ještě dál, hosté totiž dávají třetí gól! Diváci opouštějí hlediště poté, co po centru Bena Chilwella z levé strany hlavičkuje přesně k tyči KELECHI IHEANACHO.

75

Je před námi poslední čtvrthodina a z pohledu domácích to nevypadá vůbec dobře, WBA stále prohrává o gól a k vyrovnání má poměrně daleko.

73

Žlutou kartu dostává Onyinye Wilfred Ndidi (Leicester City).

73

José Salomón Rondón (West Brom) nyní poslal míč z levé strany do vápna, tam ale byl jediný jeho spoluhráč, před nímž navíc míč odehrál obránce.

72

Kelechi Iheanacho (Leicester) hledá Vardyho, ale u míče bude jako první gólman Ben Foster.

70

Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Matt Phillips, přichází Jay Rodriguez.

69

Hraje se ve středu hřiště, Leicester viditelně ubral na tempu a nyní se snaží neztrácet střed hřiště.

67

Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Demarai Gray, přichází Marc Albrighton.

66

Oliver Burke (West Brom) fauluje Danny Simpsona, který se těžce zvedá z trávníku.

65

Craig Dawson (West Brom) rozehrál, ale snahu domácích přerušil odpískaný ofsajd.

64

Ahmed Hegazy (West Brom) vybojoval rohový kop pro svůj tým, domácí rozehrají z levé strany.

62

A vstřelit vedoucí gól se hostům podařilo! Kelechi Iheanacho krásným pasem našel ve vápně RIYADA MAHREZE, který si míč parádně zpracoval a a poslal do branky WBA.

62

Autové vhazování pro Leicester, z levé strany, na polovině WBA, hosté usilují o vstřelení vedoucího gólu.

61

Wes Morgan (Leicester) faulován Rondonem, míč pro Leicester.

60

Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Šindži Okazaki, přichází Kelechi Iheanacho.

59

Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Grzegorz Krychowiak, přichází Sam Field.

59

José Salomón Rondón (West Brom) se snažil z levé strany odcentrovat, ale poslal míč pouze mimo hřiště.

58

Domácí se u půlící čáry znovu dostávají k míči a mohou zkusit zaútočit.

57

Míč z pravé strany míří před branku Leicesteru, Kasper Schmeichel vyráží.

56

Harry Maguire (Leicester) odehrál míč na roh, domácí budou rozehrávat z pravé strany.

55

Šindži Okazaki (Leicester) pronikl do vápna soupeře, ale míč mu uskočil. Následně střílel Gray, ale Foster jeho střelu vyrazil.

54

Velmi zle zahraná standardka v podání domácích, míč letí vysoko nad branku Leicesteru.

53

Žlutou kartu dostává Danny Simpson (Leicester City).

53

Statistika držení míče – 44% : 56%.

51

Ale nezahráli to vůbec dobře, Riyad Mahrez (Leicester) ztratil míč, aniž by se ten dostal do vápně WBA.

51

Na druhé straně vybojovali také hosté roh, celkově jejich čtvrtý v zápase.

50

Craig Dawson (West Brom) poslal přetažený centr do vápna Leicesteru, tam ho ale nikdo nezachytil.

49

Na druhé straně ustál José Salomón Rondón (West Brom) souboj u postranní čáry s Morganem a nakonec domácí vybojovali rohový kop z levé strany.

48

Riyad Mahrez (Leicester) centruje z pravé strany, ale domácím se daří míč odehrát.

47

Leicester od začátku druhé půle na polovině soupeře.

46

Druhý poločas začne přibližně v 17:02.

Rozhodčí Madley ukončil první půli po vypršení první nastavené minuty a udělal dobře. Po vyrovnávacím gólu Vardyho totiž hra jako by ztratil a patřičný náboj a tempo, doufejme, že tomu bude ve druhé půli naopak.

45+1

45

Nastavuje se jedna minuta, mezitím dlouhý nákop domácích na Rondona, domácí však ztrácí míč.

44

Kasper Schmeichel (Leicester) má znovu míč a nyní nespěchá s rozehrávkou od vlastní branky.

43

Craig Dawson (West Brom) rozehrál z levé strany, ale Kasper Schmeichel (Leicester) dokázal míč vytěsnit mimo vápno.

42

José Salomón Rondón (West Brom) se nyní dostal až do vápna, vzal to na sebe, vypálil, ale jeho pokus dokázal obránce zblokovat nad branku, roh pro WBA.

41

Žlutou kartu dostává Jamie Vardy (Leicester City).

40

Poslední pětiminutovka hry v prvním poločase před námi, hosté zkouší zaútočit po levé straně.

39

Jake Livermore (West Brom) pálí zpoza vápna soupeře, ale branku netrefuje o několik metrů.

37

Nakonec se přece jen dostal do zakončení Šindži Okazaki (Leicester), jež hlavičkoval u pravé tyče ve stoje, Ben Foster chytá.

36

Další roh Leicesteru a znovu míč míří ven z vápna soupeře.

35

Demarai Gray (Leicester) si navedl míč z levé strany do vápna, pak ale napálil míč jen do bránícího hráče soupeře.

33

Míč se dostal k hranici šestnáctky, kde Craig Dawson (West Brom) nekompromisně odkopává do bezpečí.

32

Druhý rohový kop Leicesteru v tomto utkání, nyní rozehraje Riyad Mahrez z levé strany.

31

Grzegorz Krychowiak (West Brom) fauluje Harry Maguireho, míč pro Leicester.

30

Je za námi první půl hodina hry, domácí hrají nerozhodně s Leicesterem, když se oba týmy již mohly radovat z gólu.

29

Vicente Iborra (Leicester) si nyní neporozuměl se svým spoluhráčem Simpsonem, výsledkem je ztráta míče, domácí vhazují.

28

Opět roh pro WBA, znovu z levé strany, míč se dostal do vápna Leicesteru, kde zakončuje Grzegorz Krychowiak, ale střela mu nesedla, míč míří vedle branky.

27

Ben Foster (West Brom) vybíhá z branky, aby stihl odehrát míč před nabíhajícím Jamie Vardym, který si znovu naběhl za obranu soupeře, parádní náběhy útočníka Leicesteru.

26

Domácí nakonec rozehrávali dva rohové kopy z levé strany, ale ani z jednoho se neprosazují.

25

Nyní se domácí dostávají na polovinu soupeře, Matt Phillips (West Brom) nakonec vybojoval roh pro svůj tým.

23

Hosté vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.

21

Hosté srovnávají skóre zápasu, fantastický pas Riyada Mahreze, za obranu WBA, kam si v pravý čas naběhl JAMIE VARDY, jež poté přesnou a chladnokrevnou střelou nedal Fosterovi šanci.

20

Je za námi prvních dvacet minut, v němž se zatím sympatickým výkonem prezentuje domácí West Bromwich.

18

Grzegorz Krychowiak (West Brom) zabojoval o míč na pravém křídle, ale zahrál rukou, sudí vše postřehl.

16

Grzegorz Krychowiak (West Brom) vypálil zpoza vápna Leicesteru a Kasper Schmeichel skvělým reflexivním zákrokem vyrazil míč na břevno!

13

Na druhé straně se Chris Brunt (West Brom) dostal ke střele, ale branku Kaspera Schmeichela netrefil.

12

Riyad Mahrez (Leicester) centruje z pravé strany, míč letí do vápna, kde se snaží Vardy a Gray hlavičkovat, ale oba těsně na míč nedosáhli.

11

Ben Foster (West Brom) vykopává od své branky, u půlící čáry se domácí dostali k míči.

9

Nyní se hosté snaží zaútočit po pravé straně, Danny Simpson (Leicester) ale neuspěl a ztratil míč.

8

West Brom právě vstřelil branku!
No vida a je tu první gól zápasu, rychlá akce domácích po pravé straně, odkud Oliver Burke poslal míč před branku, kde JOSÉ SALOMÓN RONDÓN dokázal zakončit přes obránce Leicesteru.

7

Ben Foster (West Brom) nyní vystrašil příznivce WBA, ale bleskově se zorientoval a ještě zastavil míč, který se předtím odrazil, při jeho odkopu, od obránce domácího týmu.

6

Hraje se ve středu hřiště, Leicester zatím, dle očekávání, aktivnější.

4

Míč směřoval pochopitelně na Vardyho, ale ten se nedokázal prosadit, odkop od branky WBA.

3

Demarai Gray (Leicester) se dostal ke střele, jeho pokus byl zblokován a míč skončil mimo branku, roh pro Leicester.

2

Domácí nyní signalizují hraní rukou soupeře, ale sudí nechává hrát dál, hosté získali míč.

1

West Bromwich Albion: Foster (C) – Nyom, C. Dawson, Hegazy, Gibbs – Krychowiak, Livermore, Brunt – Phillips, Rondón, Burke.
Náhradníci: Myhill – McAuley, Yacob, McClean, Field, Robson-Kanu, Jay Rodriguez.

Leicester City: Schmeichel – Simpson, Maguire, Morgan (C), Chilwell – Iborra, Ndidi – Mahrez, Okazaki, Gray – Vardy.
Náhradníci: Jakupović – Dragović, Fuchs, Albrighton, James, Iheanacho, Diabaté.

Rozhodčí: Madley – Perry, McDonough.

LEICESTER CITY
Leicester nehraje poslední dobou nějak zvlášť dobře. V lize čeká na výhru již od 20. ledna, kdy doma porazil Watford 2:0. Od té doby v pěti ligových kolech jen třikrát remizoval, dvakrát prohrál a tři získané body jsou hodně málo, chtěl-li Leicester pomýšlet na atak příček, zajišťující pohárovou Evropu pro příští sezónu.

WEST BROMWICH ALBION
Zachraňující se WBA ztrácí aktuálně na záchranu již osm bodů a situace se hodně komplikuje. Navíc fanoušci a příznivci klubu nyní ani nevidí světlo na konci tunelu, čemuž se nelze divit po sérii šesti porážek v řadě, z toho pětkrát v domácí soutěži. Po senzační výhře na konci ledna, ve 4. kole FA Cupu na hřišti Liverpoolu (výhra WBA 3:2), následuje tato nepříjemná série, která upoutala tým na dno ligové tabulky.

Vítejte u online přenosu utkání 30. kola fotbalové Premier League, v němž poslední WEST BROMWICH ALBION přivítá na svém stadionu osmý LEICESTER CITY. Utkáním na The Hawthorns provede trojice anglických sudích, jako hlavní Robert MADLEY, kterému budou na čarách pomáhat Marc Perry a Mick McDonough.