• 37Walker-Peters
  • 11Lamela
  • 12Wanyama
  • 18Llorente

Je dobojováno. Nakonec se ve druhém poločase nikdo nedokázal trefit a remízový stav 1:1 z prvního poločasu vydržel až do konce utkání. Oba celky si tak body rozdělí. Pro hosty je to spíše ztráta, domácí proti silnému Tottenhamu bod berou.

90+6

90+5

Nic z toho ale nevytěžili. Jenže to ani hosté před brankou Tottenhamu a hosté tak ještě spěchají do útoku. Běží už poslední minuta nastavené hrací doby.

90+4

Po nepřesné střele Southamptonu se znovu k míči dostali hosté a šli do rychlé akce.

90+3

Útok Tottenhamu pokračuje i nadále. Hosté mají nyní tlak a snaží se strhnout vedení na svou stranu. Zatím jsou ale domácí fotbalisté výrazně proti.

90+2

Hosté zatlačili svého soupeře na jeho polovině. Ke střele se pak dostal Dele Alli, ale znovu se mu nepodařilo dostat míč za záda domácího brankáře.

90

Nad rámec řádné hrací doby se bude nastavovat ještě pět minut navíc.

90

Hosté vybojovali v další akci rohový kop. Po této standardní situaci ale skončil míč mimo branku domácích a mají ho tak v moci právě hráči Southamptonu.

90

Právě probíhá poslední minuta řádné hrací doby. Uvidíme, zda hlavní sudí ještě nějakou tu minutku navíc přidá.

89

Akce zase vystřídala akci a nyní se prezentovali další střelou hosté. Harry Kane ale svou střelu uvnitř velkého vápna poslal mimo tři tyče.

88

Znovu zatlačili domácí fotbalisté hosty na jejich polovině. Ale obrana Tottenhamu zabránila další střele Leminy a udržela tak remízový stav.

86

Další akce Southamptonu, které vévodil Dušan Tadić. Jeho střela, která prošla obranou hostů, skončila pouze vedle branky Tottenhamu.

85

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Moussa Sidi Yaya Dembélé, přichází Victor Wanyama.

85

Dele Alli svou další střelou minul branku Southamptonu a ten tak bude nyní v útoku.

83

Hra teď byla kouskována častými střídáními a také rozdáním žlutých karet. Nyní už ale pokračuje s míčem na kopačkách hostů.

82

Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Manolo Gabbiadini, přichází Michael Obafemi.

80

Jdeme do poslední desetiminutovky tohoto zápasu. Ani jeden tým se v právě probíhající druhé půli nedokázal střelecky prosadit, a tak je stále stav 1:1, jaký stanovil první poločas.

79

Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Mario Lemina, přichází Steven Davis.

78

Žlutou kartu dostává Kieran Trippier (Tottenham Hotspur).

77

Místo toho ale přichází další faul hostů. Trippier tvrdě zajel do protihráče a také on uvidí žlutou kartu.

76

Domácí pak zahrávali volný přímý kop. Střela Jamese Warda-Prowseho ale skončila jen na připraveném obránci hostů a ti tak spěchají do dalšího útoku.

75

Žlutou kartu dostává Moussa Sidi Yaya Dembélé (Tottenham Hotspur).

74

Harry Kane byl vyslán do úniku, z pravé strany vyslal střelu, která ale končí v moci domácí obrany.

72

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Serge Aurier, přichází Kieran Trippier.

70

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Son, přichází Érik Lamela.

70

A znovu stejný hráč, jenž si našel další prostor ke střele. Poté se ale opět chytá za hlavu, protože ví, že to byla jeho další šance ke skórování, která se ale neujala.

68

Dele Alli se dostal do zakončení před brankou Southamptonu, ale jeho rána končí znovu vysoko nad.

66

Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Pierre-Emile Höjbjerg, přichází Sofiane Boufal.

65

Znovu se neujala střela hostů, kterou vyslal Harry Kane. Ten je po celý zápas hodně aktivní, ale přesunout misky vah na stranu svého celku se mu nepodařilo.

63

Na opačném konci hřiště střílel Dušan Tadić, ale ani jeho střela se neujala. Stále je tak stav nerozhodný. Nyní jsou u míče opět hráči Tottenhamu a míří s ním před domácí branku.

62

Hosté opět zahrozili, konkrétně agilní Harry Kane, který střílel z pravé strany. Jeho rána si ale cestu mezi tři tyče nenašla.

60

Žlutou kartu dostává Oriol Romeu (Southampton FC).

59

Moussa Sissoko potáhl míč středem hřiště a poté ho poslal Dele Allimu, druhý jmenovaný ovšem branku Southamptonu přestřelil.

58

Harry Kane si nabíhal na přihrávku, která mířila do velkého vápna, ale na míč nakonec nedosáhl a ten končí v moci hráčů Southamptonu.

57

Sissoko zajel nohou do soupeře a také on dostává žlutou kartu.

55

Oriol Romeu si nabíhal podél levé postranní čáry a dostal se až k hranici velkého vápna. Jenže tam upadl a hned na to akce domácích skončila.

54

Po krátkém ošetření domácího hráče pokračuje hra dále s míčem na kopačkách hráčů Tottenhamu.

53

Hosté se opět dostali do šance, Harry Kane ale svou střelu poslal jen mimo branku Southamptonu. Stále tak na ukazateli skóre svítí stav 1:1.

51

Na druhé straně se znovu aktivní Dušan Tadić dostal do zakončení uvnitř velkého vápna, ale nakonec vše uhasila znovu obrana hostů.

50

Dele Alli dobře clonil před brankou domácích, poté dostal přihrávku, jeho střela se ale pouze otřela o nohu jednoho z domácích obránců.

48

Stephens inkasuje žlutou kartu, vůbec první v utkání, když nešetrně zajel do svého soupeře.

48

Druhá půle začala opět hodně útočně a domácí šli do další akce. James Ward-Prowse svou střelou provětral rukavice hostujícího brankáře, jenž si připsal další zákrok.

47

A hned na to se něco podobného stejnému hráči stalo i nyní. Znovu ovšem byla pozorná obrana Tottenhamu.

47

Dušan Tadić se málem dostal do úniku sám před branku hostů. Jenže na poslední chvíli ho odzbrojil čistě Davinson Sánchez a zabránil tak pohromě.

46

Domácí hráči zakopli míč do zámezí a je tu autové vhazování pro hosty.

46

Střely na branku: 2 – 2

První poločas je za námi. V něm se domácí ujali v patnácté minutě vedení, když střelu Bertranda tečoval nohou Davinson Sánchez a vlastním gólem tak překonal svého brankáře. Jenže o dvě minuty později bylo vyrovnání, když Harry Kane usměrnil mezi tři tyče hlavou centr z pravé strany. Hra se střídala ze strany na stranu, byly k vidění akce na obou stranách, skóre se už ale nezměnilo. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který začne v 18:05.

45+1

45+1

Hosté se dostali do další akce před domácí brankou, jejich zakončení ale chyběla přesnost. Míč se poté dostal do rukou domácího brankáře, který ho odkopl daleko od své branky.

45

Nad rámec řádné hrací doby v první části hry se bude nastavovat jedna minuta navíc.

44

Harry Kane se ocitl v šanci v pokutovém území, ale jeho střela z otočky se neujala. Hosté ale v závěru prvního poločasu slušně domácí obraně zatápí.

43

Hned na to se hra přesunula zase na opačný konec hřiště, kde hráči Southamptonu operovali před Vormem. Ten ale sebral opuštěný balón a odkopl ho na druhou stranu.

42

Son se dostal na druhé straně do zakončení, ale k němu přispěchal jeden z domácích obránců a odvrátil tak další nebezpečí před domácí brankou.

41

Domácí nyní pokazili svou rozehrávku, když jeden z hráčů Southamptonu kopl míč mimo a k nabíhajícímu Tadićovi se tak nedostal.

40

Na druhé straně pak vytasil přesný zákrok také domácí brankář Alex McCarthy a i on pomohl svému týmu, který neinkasoval.

39

Dušan Tadić napálil míč kousek před brankou hostů a Michel Vorm tak musel znovu zasahovat. Zabránil tak další šanci domácího celku.

37

Autové vhazování měli k dispozici hosté, a to dvakrát po sobě. Ani jednou se však nedokázali dostat do blízkosti domácí branky.

36

Volný přímý kop zahrávali domácí a po něm si v pokutovém území vyskočil Jack Stephens, jeho hlavička ale zamířila jen těsně vedle levé tyče hostující brány.

35

U míč byli opět hráči domácích, ti se dostali do zakončení, ale před brankou hostů moc prostoru nebylo a obrana Tottenhamu bezpečně odkopla míč pryč.

33

Jan Vertonghen se srazil s protihráčem a padl k zemi. Byl to ale nezaviněný střet a hlavní sudí nemusel nikomu domlouvat nebo dokonce vytahovat žlutou kartu.

31

Hra se hned otočila na druhou stranu a domácí se málem vrhli do další akce. Ovšem zastavili je znovu hosté, kteří pokryli část prostoru před velkým vápnem.

29

Ben Davies Moussa Sissoko z pravé strany sklepl nohou míč na branku domácích a vůbec to nebyla špatná střela. Balón ale skončil jen těsně vedle levé tyče z pohledu domácího brankáře.

28

Tempo hry neustává. Znovu se domácí natlačili před branku hostů, Bertrand pak zahrával autové vhazování. Pozorná obrana Tottenhamu ale nepovolila domácím jít do další velké šance.

27

Romeu vyslal do úniku spoluhráče, ale ten dobře míč nezpracoval a nakonec se k němu vůbec nedostal. Směr hry tak otáčejí na druhou stranu zase hráči Tottenhamu.

26

Dušan Tadić ze vzduchu nohou sklepl balón těsně před Michelem Vormem, ale ten se nakonec do zákroku nedostal. Míč skončil jen těsně vedle jeho pravé tyče.

25

Aktivní Harry Kane se neprotlačil přes obranu domácích. Na hranici velkého vápna mu míč sebral Wesley Hoedt a odkopl ho pryč.

24

Oriol Romeu na druhé straně sklepl míč po centru svého spoluhráče, ale ten mezi třemi tyčemi neskončil.

22

Sissoko dostal centr do velkého vápna, odtud pak míč napálil směrem na brankáře Alexe McCarthyho, ale tomu pomohla pozorná obrana. Takže nemusel vůbec zasahovat.

21

V první dvacetiminutovce byl k vidění útočný fotbal z obou stran a takový se musí divákům líbit. V krátkém sledu po sobě padly i dvě branky a hra se přelévá ze strany na stranu.

20

Na druhé straně pak zahrávali rohový kop hráči Southamptonu, ale obrana Tottenhamu odhlavičkovala míč do bezpečí. Další akce domácích se tak nekonala.

19

Další šance hostů, kteří se opět natlačili před branku Southamptonu, ale tentokráte jejich střela mezi tři tyče nezamířila.

18

Tottenham právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno. Centrovaný míč, který se dostal zásluhou Daviese do pokutového území, trefil hlavou z výskoku HARRY KANE a umístil balón za záda domácího brankáře – 1:1. Asistence: Ben Davies.

17

Hosté se dlouho snažili o střelu před brankou domácích, až jim právě domácí hráči sebrali míč a vydali se na opačnou stranu.

15

Southampton právě vstřelil branku!
Domácí jdou do vedení. Z levé strany vyslal střelu z úhlu Ryan Bertrand a obránce Tottenhamu si chtěl připsat obranný zákrok. Místo toho ale DAVINSON SÁNCHEZ svou nohou změnil směr dráhy míče a ten tak doputoval za brankovou čáru – 1:0.

14

Přihrávka nabíhajícímu Harrymu Kaneovi se nepovedla. Hostující útočník dobře balón nezpracoval a rázem si ho přebírají opět hráči Southamptonu.

13

Hosté zahrávali rohový kop, poté vznikla před brankou domácích menší skrumáž. V ní se ale nejlépe zorientovali právě fotbalisté Southamptonu a odkopli míč do bezpečí.

12

Ben Davies střílel z velké dálky a po teči jednoho z hostů skončil míč vysoko nad domácí bránou.

11

Na druhé straně se snažil dorazit míč, který se ocitl těsně před hostující brankou Manolo Gabbiadini, ale obrana Tottenhamu se stihla vrátit zpět.

10

Harry Kane si nabíhal do pokutového území, kam přilétl centr jeho spoluhráče, ale z otočky se před domácím brankářem prosadit nedokázal.

9

Moussa Sidi Yaya Dembélé zahrál další autové vhazování, jeho tým se ale poté do ohrožení domácí branky nedostal a spěchá tak s míčem na opačnou stranu.

7

V další šanci se ocitli domácí hráči, nyní je ale zastavil ofsajd a to postrannímu sudímu neuniklo. Je máváno a u míče tak budou zase hosté z Tottenhamu.

5

Domácí zakopli míč do zámezí a hosté tak mají k dispozici autové vhazování na polovině svého soupeře.

4

A znovu museli hosté dávat pozor na další domácí útok. Po střele Dušana Tadiće odvracel míč do bezpečí jeden z hostujících obránců.

3

Moussa Sissoko dostal přihrávku do běhu a jeho rána pak zamířila pouze vysoko nad domácí branku.

2

Hosté se pak přemístili na druhou stranu a Harry Kane vyslal vzdušný pozdrav domácímu brankáři. Nakonec ale nemusel zasahovat, protože mu pomohla pozorná obrana.

1

Manolo Gabbiadini pálil z hranice velkého vápna a hostující brankář musel poprvé zasahovat. Míč ukryl ve svých rukavicích a poté ho rozehrál směrem dopředu.

1

Domácí hráči se hned dostali do útoku, ale před brankou hostů nic nevymysleli. Hráči Tottenhamu si tak berou míč a spěchají na druhou stranu.

1

Southampton FC: A. McCarthy – Soares, Stephens, Hoedt, Bertrand (C) – Tadić, Romeu – Ward-Prowse, Lemina, P.-E. Höjbjerg – Gabbiadini.
Náhradníci: Forster – Pied, Bednarek, S. Davis, Boufal, Redmond, Obafemi.

Tottenham Hotspur: Vorm – Vertonghen, D. Sánchez, Aurier, Davies – Son, Dier – Moussa Sissoko, M. Dembélé, Alli – Kane (C).
Náhradníci: Gazzaniga – Trippier, Foyth, Walker-Peters, Lamela, Wanyama, F. Llorente.

Rozhodčí: Friend – Lennard, Wilkes.

Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.

Vzájemná utkání

Naposledy se oba celky utkaly v prosinci loňského roku. Tottenham tehdy porazil Southampton 5:2. Domácí tak mají svému soupeři rozhodně co vracet.

Tottenham Hotspur

Hosté jsou totiž na páté pozici se čtyřiačtyřiceti body a stále tak mají ve hře fotbalovou Evropu. Zatím se drží na místě, které zaručuje postup do skupinové fáze Evropské ligy, určitě ale mohou pomýšlet i na vyšší umístění a zajistit si tak vstupenku do základní skupiny Ligy mistrů. Hosté si tak dnes jedou na hřiště Southamptonu pro tři body. Zda se jim to podaří, nám napoví až samotné utkání. Nenechte si ho proto ujít.

Domácí Southampton je v tabulce na osmnáctém místě s jednadvaceti body a okupuje tak nepříliš populární pozici. A sice pásmo ohrožené sestupem do druhé anglické ligy. Domácí by tak měli sbírat důležité body, pokud chtějí pomýšlet na záchranu. Proti Tottenhamu to ale nebudou mít vůbec jednoduché. Uvidíme, zda v tomto duelu zaskočí favorita utkání, nebo zda hosté naopak svou roli naplní.

Hezké nedělní odpoledne přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes je na programu jediný zápas anglické Premier League a my prostřednictvím tohoto online přenosu budeme sledovat utkání mezi týmy Southampton FC a Tottenham Hotspur.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.