To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.

Je konec. Huddersfield zaslouženě vyhrál 2:0 a připisuje si další tři body do tabulky.
V 56. minutě mohli domácí přidat třetí branku, ale skvělým zákrokem se prezentoval hostující gólman Ryan. V 83. minutě se dostal do rychlého protiútoku Tom Ince, který šel 1 na 1 proti hostujícímu obránci, kterého se zbavil, ale jeho následná rána šla přímo do rukou připraveného Ryana.
Huddersfield byl po celý zápas jasně lepším týmem a potvrdil tak, že v domácím prostředí hraje velmi dobře.

Ince
87. min Lolley
Kachunga
89. min Williams
24 Mounié
Mounié
85. min Depoitre

Schelotto
46. min March
Stephens
Pröpper
37 Brown
Brown
73. min Hemed
13 Groß
Groß
63. min Izquierdo

90+3

Nákop domácích skončil pouze u brankáře Mathew Ryana, který se ještě snaží rychle odkopnout míč. Poté ho získali jeho kolegové, ale následný centr z pravé strany byl nepřesný a skončil v zámezí vedle brány Jonase Lössla, který se postará o odkop.

90+2

Mužem zápasu se samozřejmě stal Steve Mounié, který vstřelil oba dva góly a zařídil tak, že tři body zůstanou tady v John Smith's Stadium.

90+2

Už to vypadá, že Huddersfield potvrdí i dnes dobrou formu v domácím prostředí, kde dokáže potrápit velké soupeře.

90+1

Hlavní rozhodčí Stuart Attwell nastavil tři minuty nad rámec základní doby.

90

Hosté se snaží projít po pravé straně, ale následný centr kapitána Brightonu Bruna byl velmi nepřesný a skončil v zámezí za bránou Jonase Lössla.

89

Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Elias Kachunga, přichází Danny Williams.

88

Nepřesný centr domácích skončil pouze u brankáře Mathew Ryana, který musel vyrazit ze své brány, aby byl u míče dřív než domácí útočník. Následným odkopem na půli domácích založil novou akci Brightonu.

87

Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Tom Ince, přichází Joe Lolley.

86

Přihrávka domácích do vápna neprošla, jelikož byla zblokována. Následně se ale Davy Pröpper provinil faulem a Huddersfield bude mít přímý kop z pravé strany.

85

Steve Mounié dnes už hattrck nevstřelí, ovšem je jasným hrdinou dnešního zápasu a diváci ho za to odměnili hlasitým potleskem při odchodu na střídačku.

85

Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Steve Mounié, přichází Laurent Depoitre.

84

Tentokrát domácí hráč neprošel po levé straně, každopádně následně se k míči dostal Ince, ale ani on se nedostal do vápna přes obranu Brightonu. Poté míč skončil až u domácího brankáře Lössla.

83

Po zisku míče založil Huddersfield rychlý protiútok, kdy šel 1 na 1 domácí útočník Tom Ince, následně se zbavil obránce, ale jeho pokus zlikvidoval Mathew Ryan.

82

Tom Ince se dopustil nedovoleného zákroku a Brighton má přímý kop z pravé strany. Ten nadělal domácímu brankáři Lösslovi problémy, ale nakonec míč chytil.

81

Nyní mají domácí míč na levé straně na půli Brightonu. Ovšem velmi nepřesnou přihrávkou nabídli hostům jít dopředu. Ti se dostali až ke hranici vápna, ale následně získala míč obrana Huddersfieldu.

80

Opět to Huddersfield zkoušel po pravé straně, ale míč získal obránce, který ho posunul na svého brankáře Ryana. Ten se s balónem nemazlil a dalekým odkopem ho poslal do hry. Po chvíli se na druhé straně dostal ke střele zpoza vápna Glenn Murray, ale i když měl mířidla tentokrát nastavené dobře, tak jeho pokus chytil Jonas Lössl.

79

Centr z levé strany domácích skončil jenom v rukou Mathew Ryana, který rychle založil akci. Následně jeho kolegové vybojovali autové vhazování, po kterém se ke střele dostal José Izquierdo, ovšem jeho rána šla pouze doprostřed brány, kde byl připraven Jonas Lössl.

78

Nyní se po pravé straně řítil dopředu Tom Ince, který ani nenaznačil pohyb tělem, ale i přesto se dostal ke střele, ovšem do té vložil příliš moc síly a zamířil jí hodně nahoru a tak jeho pokus skončil jenom nad bránou Ryana.

77

Tentokrát ale z rohového kopu nic velkého nevzniklo, každopádně po ztraceném míči Marchem bude mít Huddersfield autové vhazování. Jonathan Hogg se opět bavil s hlavním rozhodčím a pravděpodobně mu stále něco vadí. Možná jde o nějaký předešlý zákrok.

76

Další centr domácích byl zblokován, tentokrát Brunem a Huddersfield bude mít už osmý rohový kop.

76

Nyní ještě něco hlavní arbitr tohoto zápasu vysvětloval hráčům na obou stranách, pravděpodobně je jenom uklidňoval místo rozdávání karet.

75

Jeho centr z rohového kopu byl nebezpečný, ale našel pouze jeho kolegu, který se ocitl v ofsajdové pasti a tak je tato možnost hostů o skórování zmařena.

74

Nyní se domácí hráč Jonathan Hogg provinil faulem a Brighton bude mít přímý kop, který bude zahrávat Markus Suttner.

73

Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Isaiah Brown, přichází Tomer Hemed.

73

Nyní byl rohový kop zahrán velmi dobře, ale skvěle odhlavičkoval míč hostující hráč. Poté se domácí opět dostali k míči a poslal minimálně dva centry do vápna, nakonec vše skončilo u nepřesné střely Steva Mouniého.

72

Rohový kop skončil pouze na hlavičce hostujícího hráče, ale po dalším centru opět zasáhla obrana Brightonu a následuje další rohový kop pro Huddersfield.

71

Ince poslal míč na pravou stranu, následně jej opět dostal do své moci a vystřelil, ovšem jeho rána byla zblokována. Následný centr domácího hráče byl odvrácen a následuje rohový kop pro Huddersfield, který je po čas celý zápasem jasně lepším týmem.

70

Centr z levé strany domácích tentokrát odvrátila obrana Brightonu, ovšem tlak Huddersfieldu dál trvá.

69

Nyní se domácí dostali dopředu a opět se dostali ke střele, kterou tentokrát vyslal Tom Smith, ovšem minul levou tyč Ryanovy brány.

68

Každopádně následný centr z volného kopu skončil jenom v rukavicích Jonase Lössla.

67

Tom Ince se nyní dopustil nedovoleného zákroku ve středu hřiště a rozhodčí okamžitě pískl do píšťalky.

66

Domácí dnes hrají ve velké pohodě, ovšem následná přihrávka nebyla přesná a skončila u obránce Dunka.

65

Jonas Lössl ještě byl pokárán rozhodčím, že mu jeho odkop trvá velmi dlouho, ale žlutou kartu sudí Stuart Attwell nevytasil.

64

Solly March to vzal na sebe a rozhodl se vystřelit poměrně z dálky, ovšem jeho rána šla hodně mimo bránu.

63

Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Pascal Groß, přichází José Izquierdo.

63

Steve Mounié se dožadoval odpískání ruky, když se pokoušel centrovat z levé strany ve vápně, ale míč trefil pouze Stephense.

62

Další ofsajd Glenna Murrayho, který se v něm dnes ocitá velmi často.

61

Nyní měli hosté menší problémy při rozehrávce, ale nakonec vše vyřešili. Poté ovšem míč skončil pouze u domácího brankáře Lossla.

60

Po rohovém kopu měli domácí ještě jeden centr, který sice našel hráče Huddersfieldu, ale ten zamířil vedle brány.

59

Kachunga si zpracoval míč ve vápně a z velkého úhlu se snažil překvapit hostujícího brankáře, ovšem Ryan byl připravený a jeho střelu vyrazil do zámezí. Následuje rohový kop pro Huddersfield.

58

Domácí ztratili míč na levé straně, ovšem následně ho získali zpátky, jelikož Brighton pouze odkopl míč.

57

Collin Quaner posunul míč na Steva Mouniého, ale jeho střela z první nebyla připravená a skončila vysoce nad bránou Ryana.

56

Velká šance domácích! Z pravé strany dostal Huddersfield velice nebezpečnou přihrávku před bránu Ryana, kde se ke střele dostal domácí hráč, ale Ryan předvedl skvělý zákrok!

55

Steve Mounié se ocitl v ofsajdové pasti a hattrick nyní nepřidá.

53

Skvěle to nyní zahráli domácí a budou mít autové vhazování.

52

Davy Pröpper se dostal k míči, ale z hranice vápně hodně přestřelil bránu Lossla.

51

Mounié nacentroval z pravé strany, ale ve vápně nebyl nikdo z jeho spoluhráčů a míč ta skončil u obrany hostů.

50

Ince neprošel přes hostující obranu v dobré příležitosti.

49

Hostující obránce pouze odkopl míč do zámezí, což mu následně vyčetli jeho spoluhráči.

48

Markus Suttner se nyní divil, že mu byl odpískán faul ve středu hřiště.

47

Hosté dostali centr do vápna z pravé strany, ale ke střele se nedostali. Následně dostali před bránu Lossiho centr i z levé strany, ale následná rána byla zblookována.

46

Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Ezequiel Schelotto, přichází Solly March.

46

Druhý poločas začne přibližně v 17:03.

První poločas je minulostí. Huddersfield zaslouženě vede 2:0. Ve 12. minutě měli domácí rohový kop, který našel Schindlera, ten míč posunul na volného Steva Mouniého, který poslal domácí do vedení. Ve 43. minutě nacentroval z levé strany do vápna Mooy, který našel Jorgensena, ten hlavou posunul míč na Steva Mouniého, který rovněž hlavou svým druhým gólem v utkání poslal Huddersfield do vedení 2:0.

45+2

45+2

Domácí vybojovali autové vhazování na pravé straně.

45+1

Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

45

Ovšem centr Huddersfieldu přeletěl všechny hráče ve vápně.

44

Hosté jsou u míče, ale nemohou se dostat přes zálohu domácích, následně ztratili míč.

43

Huddersfield právě vstřelil branku! Aaron Mooy poslal centr z levé strany, kde ve vápně našel Jorgensena, který míč hlavou posunul na STEVA MOUNIÉHO a ten rovněž hlavou poslal Huddersfield svým druhý gólem do dvoubrankového vedení! Asistence: Jørgensen.

42

Po zblokovaném centru bude mít Huddersfield další rohový kop.

42

Tom Ince neprošel po pravé straně, ovšem u míče Huddersfield zůstane, jelikož vybojoval autové vhazování.

41

Huddersfield je zatím jasně lepší a opět se pomalou kombinací dostává dopředu.

40

Rohový kop ovšem nebyl nejlépe zahrán a skončil pouze u prvního hráče Brightonu.

39

Domácí se snaží projít po pravé straně. Následně přiletěl centr do vápna, se kterým si poradil Bruno a Hudderfield bude mít rohový kop z levé strany.

38

Collin Quaner odcentroval ve snaze najít svého kolegu, ovšem jeho pokus byl nepřesný a skončil v zámezí.

36

Hostující hráč se dopustil faulu na pravé straně a u míče budou opět domácí.

35

Glenn Murray byl příliš důrazný a rozhodčí mu odpískal faul.

34

Zanka se nyní provinil faulem ve středu hřiště a Brighton má volný kop.

33

Střela domácího hráče Toma Inceho skončila vedle pravé tyče a Ryan bude mít další odkop od své svatyně.

31

Nebezpečný centr poslal do vápna Chris Lowa, ale nikdo z jeho kolegů ho netečoval a míč tak skončil za bránou Ryana.

30

Po ztraceném míči je u něj domácí brankář Lossl, který po velkém presinku hostů raději odkopl míč.

29

Domácí nikam nespěchají a drží míč na vlastní půli. Čekají na správný moment, kdy se dostanou do nějaké větší šance.

28

Hosté jsou na půli domácích, ale Hogg skvělým zákrokem přerušil jejich útok a následuje autové vhazování pro Brighton.

27

Domácí měli přímý kop, který Aaron Mooy rozehrál nakrátko a ke střele se následně Huddersfield nedostal.

26

Huddersfield to zkoušel po pravé straně a vybojoval autové vhazování.

25

Ovšem z následného rohového kopu nic nevzniklo a hráči Brightonu pouze odkopli míč do bezpečí.

23

Quaner poslal centr do vápna z pravé strany, ale obrana Brightonu si sním poradila a následuje rohový kop pro domácí.

21

Nyní si zahrál s míčem i Ryan, který odkopl míč do středu hrací plochy. Po odkopu do zámezí Loewem mají domácí aut.

20

Hosté mají menší problémy při rozehrávce, ale nakonec vše skvěle vyřešili a dostali se až do vápna Huddersfieldu, kde ale následně přišli o míč.

18

Ke střele se ovšem žádný hostující hráč nedostal. Ve středu hřiště se pokoušel vybojovat míč Quaner, ale Brighton bude mít autové vhazování.

17

Nyní má Brighton rohový kop z pravé strany, který bude zahrávat Pascal Gross.

16

Domácí se provinili faulem ve středu hřiště a Brighton má volný kop ze středu hřiště.

15

Ke střele se ovšem hosté nedostali a dopředu jde nyní Huddersfield.

14

Nyní hosté z Brightonu vybojovali autové vhazování na levé straně a pomalou kombinací se dostávají hlouběji do pole.

12

Huddersfield právě vstřelil branku! Skvěle zahraný rohový kop domácích, který na přední tyči našel Schindlera, ten míč hlavou lízl za sebe, kde byl připraven hroťák Huddersfieldu STEVE MOUNIÉ, který neměl problém dorazit míč do brány! Asistence: Schindler.

11

Po zblokovaném centru následuje rohový kop pro domácí.

11

Domácí vykombinovali hráče hostů ve středu hřiště a pokračují dál dopředu.

10

Domácí jdou opět dopředu, ale obránce Brightonu předvedl dobrý zákrok a následuje aut pro domácí.

9

Collin Quaner se dostal k míči na hranici vápna a následně vystřelil do pravého dolního rohu, ovšem Mathew Ryan převedl skvělý zákrok a vyrazil míč mimo tři tyče.

7

Centr hostů z pravé strany našel pouze Murrayho, který se ocitl v ofsajdovém postavení.

6

Ryan poslal odkop do hry od své brány. Následně se snažil projít středem hřiště domácí hráč, ale obrana Brightonu skvěle zapracovala.

5

Glen Murray se ocitl v ofsajdovém postavení a tak jeho rána, kterou skvělým zákrokem vyrazil Lossi, byla zbytečná.

4

Huddersfield zatím rychle presuje hosty, ale nyní míč na hrací ploše neudržel a Brighton má autové vhazování.

3

Quaner se pokoušel projít po levé straně, ale obrana Brightonu ho dál nepustila.

2

Davy Propper se dopustil faulu ve středu hřiště a u míče budou hosté.

1

Ještě jednou vás vítám u dnešního utkání Premier League mezi Huddersfieldem a Brightonem.

Huddersfield Town: Lössl – Smith (C), Jørgensen, Schindler, Löwe – Mooy, Hogg – Quaner, Ince, Kachunga – Mounié.
Náhradníci: Coleman – Cranie, Depoitre, Hadergjonaj, Lolley, Whitehead, Williams.

Brighton & Hove Albion FC: Ryan – Bruno (C), Duffy, Dunk, Suttner – Schelotto, Stephens, D. Pröpper, Is. Brown – Groß – G. Murray.
Náhradníci: Krul – Baldock, Hemed, Hünemeier, Izquierdo, Kayal, March.

Rozhodčí: Stuart Attwell – Edward Smart, Andy Halliday.

Brighton & Hove Albion FC:

Brighton je na tom v tabulce o něco lépe, než jeho dnešní domácí soupeř a nachází se na dvanáctém místě se sedmnácti body a skóre 14:19. Brighton zatím předvádí solidní výsledky a potrápil na Old Traffordu domácí Manchester United, kde prohrál pouze 0:1. Ovšem v posledním zápase v domácím prostředí přivítal Liverpool. Ve 30. minutě šli hosté do vedení po brance Cana. O minutu později se trefil Firmino, který přidal druhý gól i ve 48. minutě a Liverpool vedl už 3:0. V 51. minutě dostali domácí možnost skórovat z penaltového kopu, který proměnil Murray. Ovšem v 87. minutě přidal čtvrtý gól Liverpoolu Coutinho a v 89. minutě si dal domácí hráč Dunk vlastní branku. Brighton tak utrpěl těžký debakl 1:5. Nejlepším střelcem je s pěti góly Murray. Hlavním trenérem je Chris Hughton.

Huddersfield Town:

Huddersfield se momentálně nachází na šestnáctém místě s patnácti body a skóre 9:26. V domácím prostředí má velmi dobré výsledky a porazil zde například rozjetý Manchester United 2:1. S Manchesterem City prohrál těsně 1:2. Se Spurs sice dostali debakl 0:4, ale remizovali zde s Leicestrem nebo vyhráli nad West Brom. Ovšem poslední utkání Huddersfieldu nevyšly podle představ, ale narazili na týmy z čela tabulky. V posledním utkání zavítali na půdu Evertonu, kde se v prvním zápase představil nový trenér Allardyce. Po vyrovnané půli přišel gól až na začátku druhého dějství, o který se postaral domácí Sigurdsson. V 73. minutě poslal domácí do dvoubrankového vedení Calvert-Lewin a Everton tak vyhrál 2:0. Nejlepšími střelci Huddersfieldu jsou se dvěma góly Depoitre, Mooy a Mounie. Hlavním trenérem je David Wagner.

V 16. kole anglické Premier League se proti sobě utkají týmy Huddersfield Town a Brighton & Hove Albion FC. Tato mužstva se spolu utkala naposled v minulé sezóně ve druhé anglické lize Championship, ze které dokázala postoupit. Před desíti měsíci hostil na domácí půdě Huddersfield a už v 9. minutě vedl po brance Smithe. Za jedenáct minut ovšem srovnal Hemed. Ve 36. minutě přidal druhý gól domácích Wells a těsně před odchodem do šaten poslal Huddersfield do dvoubrankového vedení Kachunga. Dnešní utkání bude řídit hlavní rozhodčí Stuart Attwell a jeho asistenti Edward Smart a Andy Halliday. Hrát se bude na John Smith's stadionu v Huddersfieldu. Tento stánek nabídne kapacitu pro 24 554 diváků. Úvodní výkop je naplánován na 16:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.