To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Kypřané nakonec vydřeli povinné vítězství, o němž rozhodl až ve třetí nastavené minutě Josephides. Ten přišel na trávník až po hodině hry a domácí kouč si tak může blahopřát. Malta se prezentovala statečným výkonem, nakonec to ale na body nestačilo.

90+5

Sestava Kypr
Christodolu – Karo, Wheeler, Soteriu, Anastasiu, Artymatas, Pittas, Panagi, Christodolu (76. Koumis), Matthaiu (60. Josephides), Elia (46. Komodikis)
Náhradníci: Komodikis, Koumis, Paraskevas, Kyriaku, Andreu, Psaltis, Josephides

Sestava Malta
Galea – Micallef, Beerman, Vella, Nwoko, Guillaumier (83. Scerri), Borg, Grech, Zammit, Degabriele (88. Friggieri), Mbong
Náhradníci: Friggieri, Baldacchino, Brincat, Muscat, Schranz, Cipriott, Scerri

90+4

Žlutou kartu dostává Thodoros Josephides (Kypr).

90+3

Kypr právě vstřelil branku!
Tak přece! Kypr dává vedoucí gól, který dává, po přihrávce Panagiho, THODOROS JOSEPHIDES.

90

Je tu poslední minuta řádné hrací doby a hosté stále hrají nerozhodně na Kypru 1:1 a jsou blízko cennému bodu.

88

Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Degabriele, přichází Friggieri.

87

Pittas rozehrál, hosté se sice ubránili, ale hosté ještě zůstali na jejich polovině do té doby, než byl odpískán faul Soteriua.

86

Kypr vybojoval rohový kop.

85

Artymatas rozehrává a domácí se budou chtít snažit dostat co nejblíže pokutovému území soupeře.

84

Nwoko v ofsajdu, míč získávají domácí.

83

Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Guillaumier, přichází Scerri.

80

Poslední desetimuntovku zahajuje faul Koumise na hostujícího Vellu.

78

Neuvěřitelné, hosté byli znovu blízko gólu, branku Kypru totiž z přímého kopu ohrozil Jake Grech!

77

Žlutou kartu dostává Karo (Kypr).

76

Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Christodolu, přichází Koumis.

75

Pittas rozehrál roh, ale domácím je pískán útočný faul. Ten navíc ocenil sudí žlutou kartou pro Artymatase.

75

Kypru se povedlo vybojovat rohový kop.

75

Wheeler rozehrává a domácí se snaží zaútočit.

74

Borgovi odpískán útočný faul, domácí získávají míč.

73

Hosté nakonec rozehrávali dva rohové kopy, při tom druhém pálil Guillaumier, ale pouze mimo branku Kypru.

72

Domácí se sice ubránili, ale pouze za cenu dalšího rohu pro Maltu.

71

Čeká nás posledních zhruba dvacet minut a nyní budeme sledovat rohový kop Malťanů.

70

Střelu Beermana výtečně zablokoval bránící Christodolu, dobrý obranný zákrok.

69

A nechybělo moc, aby se Malta dostala do vedení! Beerman však svou šanci nevyužil.

68

Nyní se hosté drží na polovině domácího týmu.

66

Nwoko zkoušel zaútočit, ale je pískán ofsajd.

65

Artymatas fauluje Nwoka, míč získávají hosté.

62

Je za námi hodina hry a zatím stále svítí na ukazateli skóre překvapivý výsledek!

60

Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Matthaiu, přichází Josephides.

58

Karo rozehrává z vlastní poloviny.

57

Na druhé straně zastavuje akci hostujícího týmu ofsajd, v němž se ocitá Guillaumier.

56

Pittas rozehrává rohový kop domácích, ale útočnou snahu domácích přerušil odpískaný útočný faul Soteriua.

55

Domácí vybojovali rohový kop.

54

Vella (Malta) fauluje, míč získávají domácí.

52

Galea (Malta) nyní několika skvělými zákroky zatím drží senzační remízu svého týmu.

51

Ale vzápětí má další gólovou šanci domácích Komodikis!

50

Aktivita domácích je v úvodu druhé půle zřetelná, střela Christodolua míří vedle branky.

48

A hned v úvodu druhé půle gólová šance domácích, ale Galea dokázal vytěsnit střelu Panagiho mimo branku.

47

Domácí na polovině soupeře, hosté se brání.

46

Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Elia, přichází Komodikis.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:02.

První poločas je minulostí, oba týmy dokázaly jednou skórovat, to znamená, že i do druhého poločasu budeme vstupovat za nerozhodného stavu.

45+1

45+1

Malťané z následné útočné akce vybojovali ještě rohový kop.

45

Míč získávají hosté, sudí odpískal domácím útočný faul, Galea může rozehrávat.

44

Elia se žene do útoku, ale jeho postup je zastaven odpískaným ofsajdem.

43

Blíží se závěr první půle, která zřejmě skončí nerozhodným výsledkem.

41

Tak přece jenom se to domácím povedlo a vyrovnávají ještě před koncem prvního poločasu, po přihrávce Pittase se trefuje RAFAEL ANASTASIU.

40

Žlutou kartu dostává Mbong (Malta).

39

Pittas rozehrál rohový kop, ale hosté se ubránili.

38

Kypřané vybojovali roh, to vypadá nadějně!

37

Degabriele v ofsajdu, míč získávají domácí.

35

Asistenci na prvním gólu si připisuje Degabriele, uvidíme, zda se domácím povede vyrovnat ještě do poločasové přestávky.

34

Malta právě vstřelila branku!
A pozor, hosté zahrávali rohový kop, po kterém dává první gól utkání JEAN BORG, Malta na Kypru vede 1:0!

33

Rohový kop bude rozehrávat Grech.

33

Další zblokovaná střela hostů, tentokrát je z toho ale roh.

32

Nejprve Pittas zblokoval střelu, ovšem poté se míč znovu dostal k Malťanům, kteří útočí.

30

Je za námi první půl hodina hry a stále na první gól zápasu čekáme, nicméně byli jsme svědky již dvou zajímavých šancí.

29

Domácí Matthaiu se odvážil ke střele, ale branku Galey netrefuje.

27

No vida, tak i Malťané umí zaútočit, stav zůstává bezbrankový.

26

A hned z protiútoku Kypřané zahrozili, Elia však také svou šanci neproměnil.

25

Jenže do brejku šli hosté a pozor, Grech se dostal do gólové šance, kterou však neproměnil!

24

Domácí Christodolu se odvážil ke střele, ale jeho pokus byl sražen vedle branky Malty, roh pro domácí tým.

23

Míč získávají hosté, kteří mohou zkusit zaútočit.

22

Další nedovolený zákrok hostů, Grech bude rozehrávat.

21

Po nedovoleném zákroku Beermana zůstanou domácí u míče.

20

Úvodní dvacetiminutovka gól nenabídla, domácím vyšel vstup do zápasu, ale gól se jim vstřelit nepodařilo.

19

Neohrozí, místo toho ztrácí míč, po faulu Guillaumiera.

18

Hosté získávají míč, Zammit rozehrává, ohrozí domácí branku?

17

Faulují tentokrát domácí, provinil se v souboji se Zammitem Karo.

16

Hosté faulují, míč získávají domácí, Artymatas bude rozehrávat volný kop.

15

Malťané zkoušeli zaútočit, ale neúspěšně, Grechovi je pískán ofsajd.

14

Pittas rozehrál rohový kop Kypru, ale bez valného úspěchu.

13

Malťané se sice ubránili, ale jen za cenu rohového kopu soupeře.

12

Domácí vybojovali volný kop na útočné polovině.

11

Akce Kypru končí odpískaným ofsajdem Pittase.

9

Kypřané v úvodu zápasu jasně aktivnější.

6

Mbong fauluje Panagiho, další nedovolený zákrok Malťanů.

4

Soteriu rozehrál volný kop, ale domácí branku soupeře neohrozili.

3

Nwoko fauluje domácího Anasatsiua, volný kop pro Kypr.

1

Kypr: Christodolu – Karo, Wheeler, Soteriu, Anastasiu, Artymatas, Pittas, Panagi, Christodolu, Matthaiu, Elia

Malta: Galea – Micallef, Beerman, Vella, Nwoko, Guillaumier, Borg, Grech, Zammit, Degabriele, Mbong

Rozhodčí: Apostolov – Atanasov, Sokolov (vš. BUL).

Vítejte u dnešního on-line přenosu fotbalového utkání kvalifikace o postup na ME hráčů do 21 let, v němž se v rámci šesté kvalifikační skupiny utká KYPR s MALTOU.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.