To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Je konec! Andorra dnes dostala krutou lekci od Ukrajinců, kteří dokázali svému soupeři nasázet šest gólů a ještě hned několik slibných šancí zahodit.

90+5

Sestava Andorra
Silverio – Viladot, Llovera (C), Pomares, Cervós – A. Martínez, Villagrassa (85. Sandro), Reyes, Nazzaro (59. Grau Samper) – A. Sánchez, Fernandez (64. C. Bové)
Náhradníci: PIres – Bové, Sandro, Grau Samper, Adria Sanchez, Maria Cabanes, M. Torres

Sestava Ukrajina
Bezruk – Timčuk, Zotko, Čeberko, Osman – Pichalonok, Vakulko (C) – Lunov, Mysyk (62. Zubkov), Lučkevič (46. Treťjakov) – Bilenkij (78. Borjačuk)
Náhradníci: Fjodorovskij, Borjačuk – Vachiberadze, Zubkov, Ledněv, Treťjakov, Dovbuk

90+1

Ještě čtyři minuty budou muset domácí odolat, nechtějí-li inkasovat posedmé...

89

Žlutou kartu dostává Zotko (Ukrajina).

88

Ukrajina právě vstřelila branku!
Hosté rozehráli rohový kop, jmenovitě Treťjakov a šestý gól dává IVAN ZOTKO.

87

Domácí jsou již zralí na ručník! Další gólová šance, střela Lunova sražena na roh.

86

Tak přece je tu pátý gól v domácí síti, po asistenci aktivního Zubkova se prosazuje ANDRIJ BORJAČUK.

85

Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Villagrasa, přichází Sandro.

83

Pozor, mohlo to být 5:0 pro Ukrajinu, Zubkov totiž trefuje brankovou konstrukci!

80

Ještě deset minut mají před sebou zatím tlaku soupeře statečně odolávající domácí borci, kteří prohrávají 0:4 a navíc hrají jen o deseti...

78

Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Bilenkij, přichází Borjačuk.

77

Domácí Llovera sice rozehrál volný kop, ale domácí vzápětí opět ztrácí míč, po faulu Grau Sampera.

75

Domácí se nyní musí rychle vracet dozadu, Ukrajinci zaútočili, Bilenkij zkusil střelecké štěstí, vedl si ale stejně, jako před okamžikem Cervós.

74

Volný kop rozehrává Cervós, který ale branku Bezruka netrefuje.

73

Nyní získávají volný kop domácí, po faulu Treťjakova na A. Sáncheze.

72

Zubkov se zkoušel dostat do zakončení, ale je mu odpískán ofsajd.

70

Poslední dvacetiminutovka dnešního kvalifikačního duelu, Vakulko fauluje Sampera, míč pro Andorru.

68

Ukrajina na útočné polovině, akci hostů zakončil střelou Zubkov, který ale branku Silveria netrefil.

67

Treťjakov se provinil proti pravidlům v souboji s Alexem Martínezem.

66

Další autové vhazování Ukrajiny, míč však zápětí získávají domácí.

64

Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Fernandez, přichází C. Bové.

64

Ne, alespoň nyní ne, míč získávají hosté.

63

Autové vhazování domácích, na polovině soupeře, ohrozí Andorra branku Bezruka?

62

Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Mysyk, přichází Zubkov.

61

Je za námi hodina hry, která vyšla Ukrajině nad očekávání dobře, domácí měli zatím jedinou šanci, kterou neproměnili, naopak již čtyřikrát lovili míč ze své branky.

59

Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Roger Nazzaro, přichází Grau Samper.

58

No jo, jenže z další útočné akce přidávají Ukrajinci další gól! A právě po přihrávce Osmana, který byl před okamžikem v ofsajdu, dává čtvrtý gól hostů OLEKSANDR PICHALONOK.

57

Také Ukrajině je nyní odpískán ofsajd, v němž se ocitá Osman.

55

Andorra v útoku, nicméně snaha domácích je zbytečná, A. Sánchez byl totiž v ofsajdu.

53

Z pohledu Andorry všechno špatně, domácí se dostávají ještě do většího tlaku, druhý poločas bude krutý!

51

Červenou kartu dostává Reyes (Andorra).

50

Další nedovolený zákrok Reyese, míč pro Ukrajince.

48

Pozor, do šance se dostává „čerstvý“ Treťjakov, který má vyloženou šanci, ale skóre se nemění.

47

Útočnou akci Ukrajinců přerušil obranným faulem Llovera, domácí se budou i nadále bránit.

46

Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Lučkevič, přichází Treťjakov.

46

45+2

45

Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, domácí se již vidí v kabině, hlavně nedostat další gól...

43

MARIAN MYSYK proměňuje druhý ukrajinský pokutový kop a hosté vedou již 3:0.

43

A pozor, je tu další pokutový kop pro Ukrajinu!

42

Žlutou kartu dostává Fernandez (Andorra).

40

Ukrajina vybojovala rohový kop, který bude Lunov rozehrávat.

37

IVAN ZOTKO se z pokutového kopu nemýlí a Ukrajina jde do dvoubrankového vedení.

36

Stejně si počíná i domácí Fernandez a pozor, je tu pokutový kop pro Ukrajinu.

35

Osman ale fauluje a hra se nyní nepříjemně kouskuje.

34

A. Sánchez v ofsajdu, míč získávají hosté.

33

Pichalonok fauluje Reyese, hosté ztrácí míč.

32

Až nyní, kdy měl gólovou šanci A. Sánchez, ale Bezruk dokázal parádně zakročit.

31

Je za námi první půl hodina hry a favorizovaní Ukrajinci se již ujali vedení, domácí zatím neohrozili branku Bezruka.

29

Hosté se ujímají vedení, po přihrávce Lunova se do střelecké listiny zápasu zapisuje STANISLAV BILENKIJ.

27

Autové vhazování hostů, z pravé strany, na útočné polovině.

24

Silverio dokázal lapit střelu Lučkeviče.

23

Rozehrával znovu Lunov, ale jako v předchozí situaci, zakončující Bilenkij opět netrefil branku.

22

Ukrajina vybojovala další roh.

20

Bilenkij nyní fauluje Silveria, útočný faul Ukrajiny, míč pro Andorru.

18

Míč letí do autu, vhazují hosté na útočné polovině.

16

No vida a máme tu první gólovou šanci zápasu, kdy Bilenkij (Ukrajina) jen těsně netrefuje branku Andorry!

15

Ukrajina vybojoval první rohový kop v zápase, rozehrávat bude Lunov.

14

Llovera fauluje Lučkeviče, míč pro Ukrajinu.

13

Autové vhazování domácích, z pravé strany, na vlastní polovině.

10

Je za námi první desetiminutovka, která zatím gól nenabídla, domácí ještě neohrozili branku soupeře.

8

Další střelecký pokus Ukrajinců, ani Bilenkij však branku Silveria netrefil.

7

Roger Nazzaro fauluje Mysyka, hosté znovu získávají míč.

5

Míč mají domácí, kteří se snaží něco vymyslet na útočné polovině.

3

Ukrajinci měli k dispozici volný kop, Lunov však netrefuje branku Andorry.

2

Hra přerušena, A. Sánchez nedovoleně atakuje Zotka.

1

Andorra: Silverio – Viladot, Llovera (C), Pomares, Cervós – A. Martínez, Villagrassa, Reyes, Nazzaro – A. Sánchez, Fernandez

Ukrajina: Bezruk – Timčuk, Zotko, Čeberko, Osman – Pichalonok, Vakulko (C) – Lunov, Mysyk, Lučkevič – Bilenkij

Rozhodčí: Laforge – De Rocker, Lemaire (vš. BEL).

Půjde o souboj dvou týmů, které mají na svém kontě po jednom bodu z jediného kvalifikačního utkání. Andorra na úvod kvalifikace zaskočila Lotyše, když na jejich hřišti vydolovala bod za bezbrankovou remízu. Se stejným soupeřem se před pár dny poměřili i mladí Ukrajinci, který však v Lotyšsku dopadli obdobně, když vybojovali bod za remízu 1:1.

Vítejte u on-line přenosu fotbalového utkání kvalifikace o postup na ME hráčů do 21. let, v němž se v rámci základní skupiny 4 utká ANDORRA a UKRAJINA.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.