První půle a hattrick Strandberga rozhodl o výsledku dnešního utkání. Čtvrtou branku domácích přidal Rekip za hosty korigoval střídající Illia. Švédsko – Kypr 4:1

90+3

90+3

Kypr právě vstřelil branku!
Po centru Fragkoua skóruje náhradník MARIOS ILLIA přesnou hlavičkou a zaznamenává aspoň čestný úspěch – 4:1!

Sestava Švédsko
Dahlberg – Walqvist (C), Dagerstal, Brorsson, Andersson – Rakip, Ssewankambo, Salétros, Svandberg (76. Isak) – Strandberg (72. Asoro), Engvall (85. Larsson). Trenér: Roland Nilsson.
Náhradníci: Linnér – Bengtsson, Degerlund, Olsson, Asoro, Isak, Larsson.

Sestava Kypr
A. Christodoulou – Karo (C), Artymatas, Anastasiou (68. Kyriakou), Wheeler – Andreou, Soteriou – Pittas, Panagi (82. Lomodikis), Fragkou – Iosifidis (72. Illia). Trenér: Nicos Andronicou.
Náhradníci: Paraskevas – Koumis, G. Christodolou, Illia, Kariakou, Nikolaou, Komodikis.

90+1

Švédsko právě vstřelilo branku!
Jordan Larsson výborně našel ERDALA RAKIPA ten ještě lépe a chytře obloučkem zakončil – 4:0!

88

Isak si pořádně neseřídil mířidla a netrefuje tak svůj cíl branku soupeře.

86

Se střelou vyslanou Wheelerem si Dahlberg.

82

Kyriakos Panagi je stažen místo Andrease Komodika.

80

Dagestral pálil nepřesně již bez cizího zavinění.

79

Isakova střela šla mimo, ale končí to rohovým kopem.

77

Gustav Engvall žlutá karta.

76

Alexander Isak si zahraje místo střelce hattricku Carlose Strandberga.

75

Karo fauluje Anderssona.

75

Asoro střílí nepřesně.

74

Engvallova loženka byla zblokována pouze na rohový kop!

72

Thodoros Iosifidis výměna za Mariose Illiu.
Mattiase Svandberga za potlesku tribun nahradí Joel Asoro.

71

Švédové většinu hracího času drží míč na svých kopačkách.

70

Švédové si mezi sebou vysloveně hrají bago.

68

Leonidas Kyriakou střídá zraněného Rafaela Anastasia.

67

Snaha se hostům nejde upřít, ale na šikovné Švédy je to sakra málo.

65

Andreou byl faulován Svandbergem.

63

Svandberg po souboji s hostujícím hráčem chtěl pokutový kop, hostujíc hráč je navíc ošetřován. drželi se oba navzájem, těžké rozhodování pro rozhodčího.

61

Zatímco lékaři a maséři měli plné ruce práce. Na hřišti mezi hráči došlo k drobným roztržkám. Jediný kdo je napomínám je domácí brankář Pontus Dahlberg.

61

Na hřišti je ošetřován i hostující hráč.

61

Kypr trochu nesportovně hrál dále i když na zemi ležel švédský hráč.

60

Hra postrádá jakýkoli náboj – Švédové nikam nemusejí hnát, hosté zase postrádají znatelnou ofenzivní kvalitu.

58

Sotiriu se pořádně opřel do Rakipa.

57

Rakip fauloval Pittase.

56

Theodoros Iosifidis za protesty vidí žlutou kartu.

55

Velmi rychlé nohy ukázal Brorsson a uzmul tak téměř ztracený míč.

54

Svandberg si útočným faulem počínal proti Karovi.

53

Obrana Švédska zapracovala bezchybně.

52

Wheelerův centr byl sražen obráncem na rohový kop.

50

Wheeler si skvěle postrážil tělem míč a Rakip ho raději pro jistotu dvakrát za sebou fauloval.

49

Švédové v poklidu kombinují, nemusejí se nikam hnát, náskok mají dostatečný.

47

Engvall fauloval Sotiria.

46

Erdal Rakip přistrčil Wheelera a asistent rozhodčího to dobře zaznamenal.

46

První poločas jasně patřil Švédsku navíc útočník Carlos Strandberg zaznamenal hattrick 3:0 po prvním poločase. Druhý poločas začne cca v 19:47 hodin.

45

44

Panagi pořádně ostře zajel do Svandberga.

43

Pittas si vykoledoval faul Antona Saléstrose a ten je napomenut žlutou kartou.

42

Dnešní utkání je hra kočka – myš.

40

Kypřanům tečou nervy Fragkou jenž už má na svém kontě žlutou kartu osolil Ssewankamba.

38

A je to tu a je vymalováno! Třetí branka domácích, navíc hattrick pro CARLOSE STRANDBERGA po přihrávce Gustava Engvalla, kanonýr to napálil k bližší tyči a no problem – 3:0!

38

Švédové zahrávali další dva rohy v rychlém časovém sledu.

36

Velmi dobrý obranný zákrok si připisuje Artymatas před Stzrandbergem což rezoltuje v rohový kop pro domácí.

35

Hostujíc hráč Andreas Fragkou vidí žlutou kartu za faul na Engvalla.

34

Soteriu dál pořádně poznat svou tvrdost domácímu hráči na polovině hřiště.

33

Rakip si připisuje útočný faul na své konto.

32

Engvall při hlavičkovém souboji loktem fauloval Fragkoua, který se aspoň nebojí chodit do soubojů s domácí urostlými borci.

31

Švédové sice dirigují tempo hry, ale i jim občas uskočí míč do autu za pomezní čáru.

30

Ofsajd PIttase.

28

Svandberg trefuje brankovou konstrukci hostující branky, mnoho k hattricku nescházelo!

27

Střelu Engvalla zblokovala obrana následnou střelu Joela Anderssona si pohlídla brankář Christodoulou.

25

Nákop hostí postrádal délku i přesnost a tak končí pouze za postranní čárou.

24

Salétros na půlícím kruhu postrčil Fragkoua.

23

Rychlý míč za obrannou končí rohovým kopem pro Vikingy.

21

Ale vše už je při starém roh pro domácí.

20

Rohový kop si zahrají hosté.

18

Wahlqvist vybojoval další rohový kop.

16

Rohový kop Saléstrose vyústil v útočný faul Engvalla. Obrana Kypru si na chvíli odpočine.

15

Brorssonova střela byla zblokována a následuje další rohový kop pro domácí Švédsko.

14

Rohový kop obrana Kypru odvrátila.

13

Engvallova střela byla zblokována na rohový kop.

10

Fragkou si vyšlápl na Strandberga. Toho musejí hlídat hosté pořádně, jelikož během pěti minut zaznamenal 2 branky.

9

Wahlqvist fauloval hostujícího Wheelera.

6

To je velmi studená sprcha pro Kypr i k vzhledem k severským klimatickým podmínkám.

5

Joel Andersson přihrává CARLOSOVI STRANDBERGOVI, který je dnes zřejmě při chuti a ten navyšuje stav přesnou střelou na 2:0!