Portugalsko o svém vítězství nad Walesem 2:0 rozhodlo již v prvním poločase po trefách Nevese z penalty a Guedese v závěru prvního poločasu. Portugalsko si do tabulky připisuje první tři body. Wales po výhře ve Švýcarsku zakusil hořkost porážky na hřišti favorita. Všem čtenářům onlajnů přeji poklidný večer.

90+4

90+4

Fernando fauloval Thomase a to je poslední věc, která se v dnešním utkání stane.

Sestava Portugalsko
Pereira – Fernando, R. Dias, G. Dias, Amaral – Neves (C) – Xadas, Carvalho (64. Barbosa), Sanches (71. Delgado) – Guedes (56. Goncalves), Ferreira. Trenér: Rui Jorge.
Náhradníci: Costa – Gamboa, Dalot, Delgado, Barbosa, Goncalves, Silva.

Sestava Wales
Pilling – Abbruzzese, Rodon (C), Mepham, Coxe – Poole, Smith (59. J. Evans) – James (46. Harris), Thomas – Roberts (67. Broadhead), Brooks. Trenér: Robert Page.
Náhradníci: O. Evans – Cullen, Broadhead, J. Evans, Da Silva, Harris, Harries.

90+3

Rafael Barbosa byl nachytán v ofsajdu.

90+3

Evans byl faulován domácím kapitánem Nevesem.

90+2

Ani Pedro Delgado netrefuje soupeřovu branku.

90+1

Gil Dias nedovoleně zastavil Evanse.

90

Rozhodčí nastaví nad rámec 90 minut 3 minuty!

89

Brooks fauloval Delgada.

88

Nevesova střela zblokována.

87

Brunovi Xadasovi dnes holt není přáno, aby dal branku, opět pálí vedle branky Walesu.

85

Střelu Goncalvese kryje Pilling.

84

Následuje rohový kop pro Portugalsko.

83

Kapitán domácích Rubén Neves také orazítkoval soupeřovu branku!

82

Christopher Mepham dostává během tří minut druhou žlutou kartu což znamená červenou, je vyloučen z dnešního utkání a míří do kabiny pod sprchy.

81

Poole fauloval Delgada.

80

George Thomas se ocitl v ofsajdu.

80

Harrisova střela nenadělala žádné problémy domácímu brankáři Pereirovi.

79

Waleský Christopher Mepham je prvním hostujícím hráčem se žlutou kartou na kontě.

78

Pedro Delgado napodobil svého reprezentačního kolegu.

75

Bruno Xadas ani tentokráte neuspěl a nemířil přesně.

72

Bruno Xadas netrefuje hostující branku Walesu.

71

Renato Sanches má dnešní působení na hřišti sečteno, místo něj si zahraje Pedro Delgado.

67

Nathan Broadhead si zahraje místo Tylera Robertse.

64

Joao Carvalho je vystřídán Rafaelem Rarbosou.

61

Regan Poole označil domácí spojnici tyče s břevnem– velká šance na snížení pro Wales!

60

kapitán hostí Rodon byl nachytán v ofsajdovém postavení.

59

Matthewa Smitha střídá Jack Evans.

58

Po něm následovala ztráta míče, Rúben Dias musel zkosit Davida Brookse a vidí za to žlutou kartu.

58

Rohový kop pro domácí Portugalsko.

57

Souboj smitha s Carvelhem skončil nakonec faulem.

56

Goncelo Guedes je stažen a nahrazen Diogo Goncalvesem.

54

Hostující Harris se ocitl v ofsajdovém postavení.

53

Pedro Amaral to přehnal s důrazem v souboji s Reganem Poolem a vidí tak žlutý kartónek.

53

Waleský záložník George Thomas se ocitl v ofsajdovém postavení.

52

Rubén Neves fauloval čerstvě příchozího na hřiště Harrise.

51

Muž na černou práci Mepham si připisuje další faul, tentokráte na Fernanda.

50

Ani z tohoto rohového kopu nic nebylo.

49

Na druhé straně hřiště Coxe vybojoval rohový kop.

48

Rohový kop pro domácí celek.

47

Smith fauloval Pedra Amarala.

46

Daniel James je nahrazen Thomasem Harrisem.

46

Portugalsko zvládlo první poločas v poklidu, kdy nejprve kapitán Rubén Neves proměnil penaltu a těsně před koncem poločasu druhou branku přidal aktivní Goncalo Guedes – 2:0! Druhý poločas začne cca ve 21:20 hodin.

45

45

Gil Dias netrefuje hostující zařízení v dobré pozici!.

43

Mepham nedovoleně složil domácího Pedra Amarala.

42

Domácí technik Xadas umí také zahrát ostře a fauluje hostujícího Brookse. ten si po faulu na svou osobu sám rozehraje přímý kop.

41

Portugalsko právě vstřelilo branku!
GONCALO GUEDES gumuje má slova po přihrávce Gila Diase a aktivní útočník Portugalska dostává do varu jak fanoušky tak své spoluhráče 2:0!

40

Aktivita je na kopačkách Portugalska, ale s koncovkou se domácí hráči trápí, kromě proměněné penalty.

39

Renato Sanches si nevedl o moc lépe.

38

Joao Carvalho byl ve střelbě také neúspěšný.

36

Daniel James nepřesně zakončuje útočnou snahu Walesu.

34

Další rohový kop pro Portugalsko rozehraje pravidelný exekutor Xadas.

32

Ferreira si po rohovém kopu s koncovkou nevedl zrovna nejlépe.

31

28

Střela Carvalha neprošla hradbou těl.

27

Guedesova další střela byla zblokována na rohový kop.

25

Kapitán RUBÉN NEVES zachoval pevné nervy a posílá domácí celek Portugalska do vedení – 1:0!

24

Regan Poole fauloval v pokutovém území aktivního Goncala Guedese!

22

Mepham v dobré pozici netrefuje branku! Velká šance Walesu!

22

Gil Dias zajel do Thomase.

21

Střela Perreiry byla zblokována, následnou střelu Sanchese si pohlídal brankář Pilling.

20

Goncalo Guedes si neseřídil střeleckou mušku pro dnešní den.

16

Gil Dias střílí nepřesně.

14

Guedesova střela nejprve zablokována, další pokus téhož hráče již byl nepřesný!

11

Dobrá šance domácích končí pouze rohovým kopem!

9

Gil Dias fauloval fauloval hostujícího Jamese.

7

Sanchesova střela nepřekvapila v brance hostí Pillinga.