Je tu konec. Domácí fotbalisté přidali ve druhém poločase další dvě branky a zcela po zásluze vyhráli dnešní zápas 3:0. Real byl celých devadesát minut jasně lepší a o jeho výhře tak není sebemenších pochyb. Hosté sice statečně bojovali, avšak urputná defenziva jim dnes body nepřivála.

90+4

90+3

Zápas končí s balonem v síti po zakončení Mayorala. Avšak ani tento gól neplatí, protože míč na levé straně dle výroku rozhodčích v ofsajdu zpracovával Ronaldo.

Kovačić
25. min Kroos
22 Isco
Isco
72. min Ceballos
Ronaldo
11 Bale
Bale
82. min Mayoral

Sallai
60. min Farías
26 Morais
Morais
Vinicius
Aloneftis
De Camargo
83. min Poté
Ebecilio
73. min Zahid

90+2

Rychlé nohy na pravé straně předvedl Carvajal, avšak míč na trávníku stihnout nedokázal.

90+1

Po rohu Kroose se domácí k zakončení opět nedostali.

90+1

Druhý poločas se bude nastavovat o tři minuty.

90

Tak trochu se štěstím se k balonu za vápnem dostal Casemiro, jeho rána byla ale Carlãem zblokovaná na roh.

90

Farías nyní zbytečně na polovině hřiště dohrál skluzem Marcela a dostává žlutou kartu.

87

Modrič pasem do vápna našel Casemira, který hlavou vracel míč na vápno na Ronalda, avšak k míči měl blíže gólman Waterman.

85

Ronaldo nyní dokázal balon dopravit do brány, gól ale kvůli jasnému ofsajdu neplatil.

83

Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Igor De Camargo, přichází Mickaël Poté.

82

Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Gareth Bale, přichází Borja Mayoral.

81

Po Modričově rohovém kopu se nikde z jeho spoluhráčů k zakončení nedostal.

79

Domácí si závěr zápasu užívají. Hraje se podle jejich not a hosté se k míči skoro nedostávají.

77

Na polovině Realu se pak v ofsajdu ocitl Aloneftis a míč se tak vrací na kopačky hráčů domácího celku.

76

Ve snaze hlavičkovat fauloval ve vápně Ronaldo a je pískáno.

75

Po akci Aloneftise na levé straně propadl balon ve vápně k De Camargovi, který ale levačkou poslal míč těsně mimo.

74

Domácí ve velké pohodě kombinují na polovině soupeře a opět čekají na to, až se jim vytvoří skulinka v defenzivě soupeře.

73

Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Lorenzo Ebecilio, přichází Ghayas Zahid.

72

Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Dani Ceballos.

71

Hosté snad poprvé ve druhém poločase zkoušeli zahrozit, po jejich rychlém brejku na hranici vápna ale skvěle zasáhl Ramos.

69

Zpoza velkého vápna napřáhl Isco, míč ale poslal těsně mimo.

68

O další střelecký pokus se postaral Modrič, jeho rána byla ale hned v zárodku zblokovaná.

67

Do velmi dobré střelecké pozice se dostal Ronaldo, avšak hattrick z toho zatím není. Jeho ránu z levé strany gólman Waterman skvěle vyrazil.

65

Čas rychle plyne a domácí fotbalisté si ve druhém poločase zápas užívají. Jejich převaha je stejně jako v prvním poločase velká.

63

Ebecilio fauloval nyní Kroose a za přečin proti pravidlům dostal žlutou kartu.

61

Real Madrid právě vstřelil branku!
Po rychlém brejku je to 3:0! Z levé strany centroval Marcelo, následně Bale hlavou vracel míč na malé vápno, kde se přes teč jednoho z bránících hráčů balon dostal k SERIGIU RAMOSOVI, který efektivně střelou přes hlavu zvýšil na rozdíl tří branek!

60

Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Roland Sallai, přichází Agustin Farías.

59

Na levé strany si zkoušel za obranu naběhnout Ronaldo, byl ale snad v dvoumetrovém ofsajdu.

57

Zpoza vápna to zkusil pravačkou Kroos, míč z jeho kopačky šel ale vysoko nad bránu.

55

Při další útočné akci Realu byl Ronaldo v ofsajdu a rozehrávat bude gólman Waterman.

54

Teď se ale Ronaldo zlobil právem. Ve vápně byl podkopnutý soupeřem a měla se rozhodně kopat další penalta. Sudí Bastien ale nenašel odvahu zapískat. Akce Realu tak skončila až po střele Casemira, kterou lapil Waterman.

53

Místo šance hostů následoval brejk domácích a po faulu na Kroose dostal žlutou kartu Sallai.

52

Žlutou kartu za faul nyní dostal domácí Carvajal.

51

CRISTIANO RONALDO poslal ze svého pohledu penaltu k levé tyči a na jeho tvrdou utaženou ránu brankář Waterman nedosáhl.

50

Lago rukou nebo spíše ramenem odrazil balon mířící na Ronalda a je pískaná penalta!

50

Penalta pro Real!

48

Ronaldo těžce nesl neuznaný gól, avšak hodinky na ruce brankového rozhodčího jednoznačně ukazovaly, že se o gól nejednalo.

47

Po centru z pravé strany se k zakončení dostal Ronaldo a svou ránu poslal do břevna a od něj na brankovou čáru. Portugalec samozřejmě viděl gól, brankový rozhodčí nikoliv.

46

Druhý poločas začne přibližně v 21:49.

Domácí Real Madrid vede po poločase 1:0, avšak nijak strhující podívanou jsme rozhodně neviděli. Bílý balet je jednoznačně lepší a hodně drží balon, do vyložených šancí se ale prakticky nedostává. Děkovat tak může Cristianu Ronaldovi, který se po pasu Garetha Balea prosadil již ve 12. minutě hry.

45+3

45+2

Ronaldo si nyní na levé straně navedl míč na střelu, po zákroku bránícího hráče vypálil hodně nepovedeně. Dožadoval se ještě penalty, rozhodčí Bastien ale zůstal v klidu.

45+1

Konec první půle ale jen tak ještě nebude. Nastavovat se budou tři minuty.

45

Již se rozeběhla poslední minuta normální hrací doby v prvním poločase. U balonu jsou tentokrát hosté.

44

První poločas spěje do finále. Domácí trenér Zidane očividně není zcela spokojený, vedení 1:0 je pro něj očividně málo.

42

Na druhé straně si míč na střelu navedl Vinicius, míč ale poslal mimo.

42

Casemiro zkoušel zajímavým obloučkem za obranu hledat Ronalda, toho ale k balonu nepustil Jesús Rueda.

40

U postranní čáry byl nyní faulovaný Marcelo a po zákroku Roland Sallaie budou u míče opět domácí.

39

Hodně starostí měl nyní ve vlastním vápna Ramos. Pomohl mu ale hostující Ebecilio, který ho zbytečně fauloval.

38

Iscova přihrávka z pravé strany měla mířit na Balea, avšak obrana APOELU míč zblokovala k Ronaldovi, který se snažil zakončit pohotově, avšak také hodně nepřesně.

37

K další střele se dostal Modrič, avšak také jeho pokus byl zblokovaný.

35

Kroos pak poslal do vápna velmi zajímavý centr, defenziva APOELu ale zafungovala nyní dobře a míč odvrátila mimo.

35

Středem hřiště se vydal Kroos, jehož rána zpoza vápna byla zblokovaná na roh.

34

Ronaldo byl velmi blízko druhému gólu. Opět to byl Bale, který mu poslal z levé strany dobrý pas do vápna, avšak ve skluzu zakončující Ronaldo nedokázal míč nasměrovat mezi tři tyče.

32

Po rohovém kopu Kroose se k zakončení dostal Kroos, míč ale z dobré pozice poslal mimo.

31

Tlak Realu je víceméně permanentní. Domácí obléhají ve velkém klidu vápno soupeře a čekají na chybu hostující defenzivy.

29

Do velmi zajímavé palebné pozice se protlačil Modrič, jeho rána byla ale zblokovaná.

27

Obraz hry je stále víceméně stejný. Domácí mají územní převahu, avšak do gólových šancí se zatím nedostávají.

25

Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Mateo Kovačić, přichází Toni Kroos.

24

Ani hra v početní nevýhodě nedělá rozhodně Realu problémy. Domácí mají nadále více ze hry. U laviček se připravuje více než adekvátní náhrada, na trávník půjde Toni Kroos.

22

Kovačič jen velmi pomalu obchází hrací plochu za doprovodu lékařů a domácí teď hrají v deseti.

20

Hra je znovu přerušena kvůli zdravotním problémům jednoho z domácích hráčů. Problémy má Mateo Kovačič, který dle gest lékařů bude muset střídat.

19

Když už to vypadalo, že se do šance dostane Igor De Camargo, avšak byl mu odmávaný milimetrový ofsajd.

18

Hráči APOELU se jen velmi těžko dostávají k balonu. Hráči Bílého baletu mají otěže zápasu pevně ve svých rukou a nyní se nikam moc neženou.

16

Domácí mají nadále velkou územní převahu. Hosté se permanentně brání.

14

A další šance Ronalda. Opět centroval z levé strany Bale a hlavičkující Ronaldo poslal míč do boční sítě!

12

Domácí dokonale zvládli rychlý protiútok a dostávají se do vedení. Z levé strany přihrál napříč celým vápnem Bale a na zadní tyči nehlídaný CRISTIANO RONALDO pohodlně otevřel skóre zápasu.

11

Po rohovém kopu se hosté již k zakončení nedostali.

10

Po nakrátko rozehraném přímém kopu zkusil z dálky vypálit Lago, gólman Navas raději konečky prstů vyrazil balon na roh.

8

Roh v podání Modriče dokázala hostující obrana bez větších problémů odvrátit.

7

Carvajal nyní při snaze odcentrovat trefil jen Laga, od kterého se míč dostal do zámezí. Následuje roh.

6

Marcelo se ale nenechal ani ošetřit a již pokračuje ve hře.

6

Další trable pro Real. Na trávníku leží s hodně bolestivou grimasou Marcelo. Drží se za levý bok a míč tak do zámezí raději zakopl Ramos.

5

Již se opět pokračuje ve hře. U míče jsou znovu domácí.

4

Igor De Camargo se srazil ve vzduchu s Casemirem a oba hráči po nekontrolovaném pádu zůstali ležet na trávníku.

3

Domácí se nyní natlačili hodně blízko k vápnu soupeře. Avšak přes Ronalda, Carvajala a ani Modriče se míč až do nebezpečné pozice k zakončení nedostal.

1

Hned po půl minutě hry byl faulovaný Ronaldo, domácí rychle rozehráli a již kombinují na polovině hostujícího celku.

1

Hráči obou týmů jsou již na trávníku. Zápas Ligy mistrů mezi Realem a APOELEM za pár chvil začne.

Real Madrid CF: Navas – Carvajal, Nacho Fernández, Ramos (C), Marcelo – Modrić, Casemiro, Kovačić – Isco, Ronaldo, Bale.
Náhradníci: Casilla – Varane, Kroos, Hernández, L. Vázquez, Mayoral, D. Ceballos.

APOEL FC: Waterman – Vouros, Rueda, Carlão, Lago – Sallai, Morais (C), Vinicius, Aloneftis – De Camargo, Ebecilio.
Náhradníci: Gudiño – Poté, Alexandrou, Zahid, Antoniou, Farías, Merkis.

Rozhodčí: Bastien – Zakrani, Haquette.

Kyperský APOEL do Ligy mistrů postoupil mimo jiné na úkor pražské Slavie, kterou v playoff doma porazil 2:0 a poté v Edenu remízoval 0:0. Kyperský mistr v nové sezoně nejvyšší kyperské soutěže odehrál zatím jen jedno utkání, ve kterém vyhrál nad Nea Salamis vysoko 4:1. Také APOEL si na začátku nové sezony zahrál superpohár své soutěže, trofej ale na rozdíl od Realu nezískal, když prohrál s Apollonem 1:2.

Dnes domácí Real Madrid začal sezonu ve velkém stylu. Hned na jejím startu získal dvě cenné trofeje, když vyhrál evropský a následně i španělský superpohár. V ligové soutěži ale zatím příliš neexceluje. Ze tří zápasů získal jen pět bodů, když po výhře nad Deportivem La Coruňa (3:0) jen dvakrát remízoval doma s Valencií 2:2 a poté i s Levante 1:1. Fanoušci na Estadio Santiago Bernabéu se budou těšit hlavně na Cristiana Ronalda, který by se po delší odmlce zaviněné disciplinárním trestem (ten se na LM ale nevztahuje) měl opět objevit v dresu Los Blancos.

Příjemný středeční večer všem fanouškům fotbalu při sledování online reportáže z úvodního zápasu skupinové fáze Ligy mistrů mezi domácím Realem Madrid a hostujícím APOELEM FC. Vítěz dvou posledních ročníků nejsledovanější klubové pohárové soutěže na svém stadionu Santiaga Bernabeua přivítá kyperského soupeře, který může v dnešním zápase jen překvapit.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.