Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 9:4. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:9.

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.

Je konec. Atlético zvítězilo nad Laziem 2:0 a ovládlo tak skupinu E se 14 body. Lazio končí na druhém místě s 10 body.
Už v 6. minutě poslal domácí do vedení Antoine Griezmann. Ve 38. minutě to málem bylo o dvě branky, ale gól Hermosa nakonec nebyl uznán pro ofsajd. Lazio si vždy vytvořilo náznak šance, ale ani jednu nedokázalo dovést do úspěšného konce. Do druhé části vlétli domácí aktivně a v 51. minutě přinesl klid na kopačky Lino. V 73. minutě se mohl trefit také Morata, ovšem netrefil odkrytou bránu.

Savić
68. min Azpilicueta
Giménez
46. min Söyüncü
Witsel
63. min Koke
8 Saúl
Saúl
Griezmann
46. min Depay
10 Correa
Correa
63. min Morata

S. S. LazioS. S. Lazio(4-3-3 )

Provedel
Marušić
58. min Lazzari
15 Casale
Casale
34 Gila
Gila
23 Hysaj
Hysaj
70. min Pellegrini
Guendouzi
5 Vecino
Vecino
Luis Alberto
63. min Kamada
9 Pedro
Pedro
58. min Anderson
Immobile
63. min Castellanos
Zaccagni

Rozhodčí: Gözübüyük – Zeinsta, Balder (NED)

90+3

Felipe Anderson dostal skvělou přihrávku do vápna, kde našel pod sebou Mattea Guendouziho, ale jeho pokus skončil vedle.

90+2

Tentokrát ještě Atlético dostalo solidní centr před bránu Provedela, ale Rodrigo de Paul nedokázal zakončit hlavou.

90+1

Dlouhý nákop z obranné řady hostů skončil jen bezpečně u gólmana Jana Oblaka.

89

Už to vypadalo na velkou chybu Rodrigo de Paula, který přišel o míč na hranici vlastního vápna, ale sudí uviděl faul Kamady.

87

Luca Pellegrini se ujal standardní situace. Nejprve napálil připravenou zeď a svůj druhý pokus poslal jen nad svatyni soupeře.

86

Nahuel Molina dohrál Zaccagniho a Lazio má k dispozici volný kop.

85

Domácí bez problému drží balón na polovině soupeře a směřují ke dvacáté domácí soutěžní výhře v řadě!

83

Už to není ani ze strany Římanů nic nebezpečného směrem dopředu a zápas se spíše dohrává.

81

Mario Gila se dopustil faulu na de Paula, ale Atlético dlouho u míče nezůstalo.

80

Máme před sebou poslední desetiminutovku tohoto utkání. Mezitím přišel dlouhý nákop domácích, který ale skončil jen u gólmana Provedela.

78

Memphis Depay se příliš tvrdě opřel do Casaleho a sudí mu odpískal nedovolený zákrok.

77

Álvaro Morata se dopustil faulu na Daičiho Kamadu. Tempo hry ovšem není příliš vysoké, což je vzhledem k jistému postupu obou týmů pochopitelné.

75

Další rychlý centr domácích z pravé strany, ovšem ten skončil pouze v moci brankáře Ivana Provedela.

73

Prudká střela Depaye nadělala Provedelovi velké problémy a Álvaro Morata mohl poslat domácí celek do tříbrankového vedení, ovšem velkou šanci spálil!

72

Matteo Guendouzi uviděl za cílený faul kartu žluté barvy. Memphis Depay si tak bere míč na přímý kop z nějakých dvaadvaceti metrů.

71

Elseid Hysaj nenesl vystřídání zrovna dvakrát dobře a po menším rozhovoru s trenérem Sarrim zamířil rovnou do šatny.

70

Střídání v týmu S. S. Lazio:
ze hřiště odchází Elseid Hysaj, přichází Luca Pellegrini.

70

Nakonec Felipe Anderson přízemní přihrávkou našel Valentína Castellanose, který vypálil z otočky, ale domácí brankář neměl příliš práce.

69

Hermosova prudká přihrávka se pouze odrazila od nohou Saúla. Lazio se ale opět nemůže nějak rychleji dostat k bráně Oblaka.

68

Střídání v týmu Atlético Madrid:
ze hřiště odchází Stefan Savić, přichází César Azpilicueta.

66

Samuel Lino vlétl do vápna s další ofenzivní aktivitou, když si poradil s Castellanosem, ale nakonec nedokázal zakončit.

64

Felipe Anderson se dostal do zakončení, ovšem jeho přízemní pokus skončil bezpečně v moci Oblaka.

63

ze hřiště odchází Axel Witsel, přichází Koke,
ze hřiště odchází Ángel Correa, přichází Álvaro Morata.

ze hřiště odchází Luis Alberto, přichází Daiči Kamada,
ze hřiště odchází Ciro Immobile, přichází Valentín Castellanos.

61

Matteo Guendouzi si sbíhal do pokutového území z pravé strany, ale jeho následný pokus o centr nepřinesl nic vážnějšího.

60

Aktuálně se toho na zeleném pažitu příliš neděje. Atlético má pohodlný náskok, zatímco Lazio si stále nevytvořilo ani jednu gólovku.

58

ze hřiště odchází Adam Marušić, přichází Manuel Lazzari,
ze hřiště odchází Pedro, přichází Felipe Anderson.

55

Madridští samozřejmě nikam příliš nespěchají a užívají si balón na kopačkách.

54

Po standardní situace se namlsaný Samuel Lino opět dostal ke střele, ale ta byla nakonec zblokována.

53

Následně domácí získali rohový kop z pravé strany, který si už bere Rodrigo de Paul.

52

Atlético pokračuje ve hře na míči a zkouší to přes pravou stranu.

51

Atlético právě vstřelilo branku!
Domácí celek se ujímá dvoubrankového vedení! Ángel Correa poslal centr z pravé strany do vápna, kde si SAMUEL LINO nejprve hlavou narazil o Depaye a posléze zakončil fantasticky k pravé tyči.

49

Držení míče Lazia od začátku druhé půle pokračuje, ale zatím pouze na své polovině.

47

Adam Marušić dohrál Lina a uviděl kartu žluté barvy.

46

ze hřiště odchází Antoine Griezmann, přichází Memphis Depay,
ze hřiště odchází José Giménez, přichází Çağlar Söyüncü.

46

Druhý poločas začne přibližně v 22:06.

První část utkání je za námi a Atlético vede nad Laziem 1:0. Už v 6. minutě poslal domácí do vedení Antoine Griezmann. Ve 38. minutě to málem bylo o dvě branky, ale gól Hermosa nakonec nebyl uznán pro ofsajd. Lazio si vždy vytvořilo náznak šance, ale ani jednu nedokázalo dovést do úspěšného konce.

45+3

45+3

Posléze přišel dloubáček Alberta, ale Ciro Immobile se dopustil faulu a to je pro první půli vše.

45+2

Nakonec ještě před poločasovou přestávkou uviděl žlutou kartu José Giménez a to za faul na Immobileho.

45+1

Samuel Lino mohl napravit svou chybu při neuznaném gólu Hermosa, ale jeho zakončení z hranice malého vápna skončilo vedle.

45

Mattia Zaccagni dostal skvělý centr na zadní tyč, ale jeho nůžky trefily pouze Witsela. Následně se ale odpískal ofsajd, ve kterém se už předtím nacházel centrující Immobile.

44

Lazio přišlo o míč po příliš rychlé přihrávce na pravé straně a darovalo tak autové vhazování Atléticu.

43

Antoine Griezmann vlezl do vápna ve správný čas, ale jeho velmi nadějná akce skončila velmi špatným zakončením slabší pravou nohou.

41

Lazio se nadvakrát dostalo do šestnáctky soupeře, ale ani jednou z toho nebylo zakončení na bránu. Rodrigo de Paul navíc zůstal ležet po šlapáku Vecina.

40

Atlético je opět na míči a snaží se něco vymyslet po obou krajích hrací plochy.

38

Branka domácího celku neplatí! Centr Moliny skončil na zadní tyči, kde MARIO HERMOSO fantasticky zakončil z voleje, ovšem Samuel Lino stál v ofsajdu přímo před brankářem Provedelem a rozhodčí po zhlédnutí záznamu gól neuznává. Asistence: Nahuel Molina.

37

Znovu mají míč domácí, kteří jej drží na své polovině.

35

Saúl měl dostatek prostoru a tak to zkusil z velké dálky, ale jeho pokus skončil někde ve dvacáté řadě.

34

Centr ze standardní situace nebyl vůbec špatný, ale míč nakonec letěl přímo do rukou gólmana Provedela.

33

Adam Marušić měl opět s Linem velké problémy a zfauloval jej. Ani on ale žlutou kartu nakonec neuviděl.

32

Samuel Lino se po skvělé individuální akci dostal ke střele z levé strany vápna, ale Ivan Provedel jeho štiplavý pokus dokázal vyrazit. Následně už Atlético nedokázalo ohrozit bránu z nějaké dorážky.

30

Po delší době má Atlético opět klid na míči a kontroluje hru. V live tabulce je tak na prvním místě s náskokem čtyř bodů.

29

Nahuel Molina bojoval na pravém křídle a získal pro své spoluhráče autové vhazování.

28

Následně byl zfaulován Antoine Griezmann, na kterého si počkal Matías Vecino. Žluté kartě ale utekl.

27

Před malou chvílí to pro Lazio opět vypadalo nadějně. Pedro se totiž blýskl skvělým průnikem, ale jeho následnou přihrávku zblokovala domácí defenzíva.

26

Nyní se sice Luis Alberto se štěstím prodral do pokutového území, kde hledal Immobileho, ale od něj se balón pouze odrazil vedle brány Oblaka.

25

Znovu domácí přišli o míč na své polovině po lehkých zmatcích. Lazio se ale nedokáže prodrat hlouběji do vápna k následnému zakončení.

23

Jan Oblak tentokrát převedl rutinní zákrok po slabé hlavičce Gily a Atlético má opět balón na kopačkách.

22

Antoine Griezmann se ovšem dopustil nedovoleného zákroku a u balónu jsou znovu hosté. Nyní ale čekáme na nějakou vážnější příležitost.

21

Španělské mužstvo se krátkými přihrávkami fantasticky zbavilo soupeře na vlastní polovině a vytvořilo si místo na další kombinaci.

20

Po odvráceném centru se opřel do míče Matteo Guendouzi, ale jeho pokus proti několika bránícím hráčům neměl úspěch na průstřel.

19

Hosté to zkoušeli přes pravé křídlo, ale centr byl zblokován do zámezí a následuje rohový kop. Míč už si bere Luis Alberto.

17

Nyní se opět pokračuje a Atlético drží balón bezpečně na své polovině hrací plochy.

15

Antoine Griezmann krásným čistým skluzem získal míč od Pedra. Ten ale zůstal ležet na trávníku a hra je přerušená.

14

Lazio ovšem vystrkuje růžky a poslední minuty je nebezpečnějším týmem na hrací ploše.

13

Matteo Guendouzi se dostal do dalšího zakončení ze strany hostů, ale jeho střela neměla gólové parametry a vracející se Jan Oblak si připsal lehčí zákrok.

12

Mattia Zaccagni se skvěle uvolnil, ale jeho následný přízemní pokus letěl nějaký ten metr vedle levé tyče!

11

Standardní situace ovšem nepřinesla nic nebezpečného a málem došlo k rychlému brejku Lazia. Nakonec se ale domácí stihli rychle vrátit.

10

S následným centrovaným míčem si defenzíva Lazia neporadila dvakrát dobře a madridské mužstvo má k dispozici rohový kop.

9

Hosté se tentokrát sami zahnali pouze do zámezí a následovat tak bude autové vhazování Atlética.

8

Samuel Lino nabral velkou rychlost a Pedro šel do skluzu pozdě. Za faul tak vidí jako první hráč kartu žluté barvy.

6

Domácí mužstvo se ujímá vedení 1:0! Samuel Lino využil zaváhání obránce soupeře a následně posunul míč do vápna ANTOINEMU GRIEZMANNOVI, který tutovku nepohrdnul a zakončil k pravé tyči. Asistence: Samuel Lino.

5

Rohový kop sice přinesl zakončení Saúla, ale to bylo nepovedené a Ivan Provedel se postará o odkop od své svatyně.

4

Nahuel Molina se snažil prodrat dopředu po pravé straně, ale Matías Vecino mu dokázal ukopnout míč do zámezí.

3

Začátek utkání se nese ve vlažném tempu z obou stranu a Lazio má k dispozici autové vhazování.

2

Rozvážná rozehrávka domácího celku pokračuje a atleti se rozhodně nikam neženou.

1

O úvodní výkop tohoto klání se postaralo domácí mužstvo, které zatím drží míč v obranné řadě.

1

Atlético Madrid: Oblak (C) – Molina, Savić, J. Giménez, Hermoso, Lino – de Paul, Witsel, Saúl – Griezmann, Correa.
Náhradníci: Gomis, Grbić – Azpilicueta, Depay, Galán, Gismera, Koke, Llorente, Morata, Mandava, Söyüncü, Riquelme.
Trenér: Diego Simeone

S. S. Lazio: Provedel – Marušić, Casale, Gila, Hysaj – Guendouzi, Vecino, Luis Alberto – Pedro, Immobile (C), Zaccagni.
Náhradníci: Sepe, Magro – Cataldi, Castellanos, F. Anderson, Kamada, Pellegrini, Lazzari, Dutu.
Trenér: Maurizio Sarri

Rozhodčí: Gözübüyük – Zeinsta, Balder.

Atlético Madrid hrálo na půdě Feyenoordu. Ve 14. minutě se ujali vedení hosté po vlastní brance Geertruidy. V 57. minutě zvýšil vedení Hermoso. Následně sice snížil Wieffer, ale posléze si Gimenez vstřelil vlastní branku. Atlético tak vyhrálo poměrem 3:1. V domácí lize se Madridští utkali na domácí půdě s Almérií, kterou porazili 2:1.

Lazio v posledním zápase Ligy mistrů přivítalo Celtic. Lazio bylo lepším mužstvem na hřišti. Musel však přijít Ciro Immobile, aby to vyjádřil gólově. Do té doby byli Římané impotentní. Immobile však přišel na hřiště a zhruba po dvaceti minutách rozhodl utkání dvěma slepenými góly. Nejdřív dorazil odražený míč a poté si poradil s obranou a krásně zakončil k tyči. Je to opravdu typ hráče do vápna, typický zabiják. Celtic následně nedokázal kontrovat a byla poražen stylem šach mat. V Serii A Lazio naposled remizovalo ve Veroně 1:1.

V 6. kole skupinové fáze Ligy mistrů se proti sobě utkají týmy Atlético Madrid a S. S. Lazio. Utkání v září na půdě Lazia skončilo remízou 1:1. Ve 29. minutě sice šli od vedení hosté po brance Barriose, ale v 90+5. minutě srovnal Provedel. Utkání tak skončilo smírně 1:1, což bylo především pro římský celek velmi důležité, neboť má bod k dobru, díky čemuž již nyní automaticky postupuje do playoff, stejně jako madridské mužstvo. Dnes se tak bude hrát pouze o to, kdo skončí na první pozici. Atlético má náskok jednoho bodu a stačí mu tak dnes remíza. Výkop zápasu je ve 21:00.